فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
  • 92,000 تومان

خودشناسي به روش يونگ (تكنيك رمز واژه)

  • 65,000 تومان

خودشناسي به روش يونگ با استفاده از «تكنيك رمز واژه» شيوه جالب و هيجان‌انگيزي را براساس نظريه‌هاي روانشناسي بزرگ كارل گوستاو يونگ ارائه مي‌دهد. «تكنيك رمز واژه» قادر است تيپ‌‌هاي مختلف رواني را مشخص كند و ساختارها و پويايي شخصيت هر يك از اين تيپ‌ها را بررسي نمايد. همچنين شناخت وسيع‌تري از «خود» دروني انسان و ارتباط شخصيت وي ارائه مي دهد. علاوه بر اين، روشي براي كار با كهن الگوهاي يونگي در اختيار قرار مي‌دهد. اين كتاب به دليل سبك نگارش روان و سرگرم‌كننده‌اش براي هر كس كه علاقه‌مند به شناخت خود و رشد شخصيتي‌اش باشد قابل استفاده و جالب توجه است. مايكل دانيلز روانشناسي زبده‌اي است كه علاقه‌اي ديرين به مكتب روانشناسي يونگ و موضوع خودشكوفايي دارد. وي يكي از مدرسان ارشد رشته روانشناسي در پلي‌تكنيك ليورپول است.

تحليل رفتار متقابل

  • 120,000 تومان

نظريه (تحليل رفتار متقابل) توسط درمانگران و متخصصين گروه‌درماني در بسياري از انستيتوها و مراكز روان‌درماني و همچنين در جلسات خصوصي، براي انواع مختلف اختلالات رواني و هيجاني و شخصيتي استفاده مي‌شود. جذابيت فزاينده و توسعه گسترده اين اصول نشانگر نياز به تدوين اين كتاب بوده است، زيرا چنين مي‌نمايد كه سخنرانيها و سمينارها و جزوه‌ها و مكاتبات به تنهايي نمي‌توانند جوابگوي مشكلات موجود در اين پديده باشند.

ماندن در وضعيت آخر

  • 70,000 تومان

كتاب وضعيت آخر شامل همه پژوهش‌ها و جستجوهاي سي‌ساله طبابت من به عنوان روانپزشك بوده است. شور و هيجان ناشي از انتشار آن كتاب حاكي از اين واقعيت بوده كه عقايد ابراز شده در آن نه تنها برانگيزاننده، بلكه موثر بوده است. هزاران نامه جالب توجهي كه به من رسيده حاكي از شادي و تاييد و تغيير در رفتار انسان‌هايي است كه كتاب را خوانده‌اند. هنوز هم نامه‌هاي فراواني به دست من مي‌رسد، از زندانيان و كشيشان و استادان و دانشجويان گرفته تا زنان و مردان هشتاد ساله و هجده ساله از ثروتمندان و فقرا گرفته تا دانشمندان و كارگران و بيماران و پزشكان. از هر پنج فرستنده نامه، چهار نفر اطلاعات بيشتري درباره (تحليل رفتار متقابل) و كاربرد آن در حل مشكلات خواسته‌اند. بسياري از مطالب مطرح شده در اين كتاب از همين پرسش‌ها و تقاضاها و همچنين از پيشنهادهاي شركت كنندگان در سمينارهايي سرچشمه گرفته است كه من و همكارانم مسئول اداره آن‌ها بوده‌ايم.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

بازي‌ها (روانشناسي روابط انساني)

  • 32,000 تومان

موضوع اين كتاب تحليل رفتارهاي متقابل در روان‌درماني است. در بخش اول، زمينة لازم براي تحليل و تفهيم «بازي‌ها» آمده است. بخش دوم شامل توصيف انفرادي بازي‌هاست. بخش سوم نيز در توضيح رفتارِ خالي از بازي آمده است. هرچند كه واژه‌ها و نظرات ارائه‌شده در كتاب به منظور استفاده‌هاي باليني طرح‌ريزي شده است، اما مطالعة آن براي ساير افراد هم سودمند و جالب است.

وضعيت آخر

  • 92,000 تومان

وضعيت آخر حاصل جستجويي است كه در جهت يافتن جواب براي مردمي است كه هميشه سوال مي‌كنند و مي‌خواهند بدانند كه مغز و فكر آدمي چگونه كار مي‌كند. اين كتاب شامل پژوهش‌هاي سه ساله طبابت و در برگيرنده همه تحقيقات نويسنده است كه با روش تحليل رفتار متقابل درباره مسائل شخصي و اجتماعي سخن مي‌گويد.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

صفحه‌ی 1