فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 25,000 تومان

جادوي 2 ثانيه‌اي

  • 45,000 تومان

تمام چيزهاي خوب به آرامي و در طول يك دوره خاص به وقوع مي‌پيوندندء اما اشتباهات كوچك و تصميمات احمقانه فقط در يك آن رخ مي‌دهد. اين دو ثانيه بود كه با يك چشم به هم زدن سپري شد و مثل رعد و برق گذشت اين‌طور نيست؟ اما آيا دو ثانيه واقعا به همين سرعت مي‌گذرد؟ در نگاه اول همان‌قدر سريع است كه به چشم مي‌آيدء اما اگر كمي دقت كنيد متوجه مي‌شويد كه چطور همه چيز در يك آن اتفاق مي‌افتد.

بنويس تا اتفاق بيفتد

  • 90,000 تومان

براي مصريان باستان، فقط چيزي كه نوشته مي‌شد عينيت مي‌يافت. اين كتاب: «بنويس، تا اتفاق بيفتد» همان حس تعجب را در ما بيدار مي‌كند و ريشه در اين حقيقت علمي دارد كه «تعيين هدف» «تمركز روي خروجي كار» و «شفاف بودن چيزي كه واقعا به دنبالش هستيد» مي‌تواند روياهاي شما را به واقعيت تبديل كند. در اين كتاب يك عنصر كليدي ديگري هم وجود دارد كه نمي‌شود آنرا به حساب نياورد، عنصري كه نه تنها در اين كتاب بلكه در همه كتاب‌هاي ماندگار ديگر هم وجود دارد و آن اين است كه ....

يخ‌شكن‌ها

  • 25,000 تومان

موفقيت نشانه‌هايي به جا مي‌گذارد. بله، اين حرف واقعيت دارد. اما حقيقت اين است كه شكست هم نشانه‌هايي دارد. سال 1972 بود و من تازه كار بازاريابي شبكه‌اي را شروع كرده بودم. مدام سعي مي‌كردم با مشتري‌هايم قرار ملاقات بگذارم اما دورنماي كارم به من گفت: نه! نه! دوباره تلاش مي‌كردم تا با مشتري‌هاي بالقوه ديگر سر صحبت را باز كنم اما آن‌ها همواره تغيير مسير مي‌دادند و موضوع بحث را عوض مي‌كردند و با عذرخواهي از من جدا مي‌شدند. دوباره براي پيدا كردن چشم‌اندازهاي بهتر تبليغ مي‌كردم و بعد از كلي تلاش پاسخ همه آن‌ها به پيشنهادم يك كلمه بود: نه! خداي من! مانده بودم چه نشانه‌هايي براي اين همه شكست وجود دارد؟

صفحه‌ی 1