فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ويدا-كرمي

مرتب سازی
تعداد تصاویر

روانشناسي پول (درس‌هايي ماندگار در باب ثروت فزون‌خواهي و خوشبختي)

  • 58,000 تومان

در روانشناسي پولء مورگان هاوسل داستان‌هايي كوتاه را با خوانندگان به اشتراك مي‌گذارد كه در آن داستان‌ها روش‌هاي عجيب و غريب مردم را در به كار گرفتن پول بررسي مي‌كنند و به خوانندگان مي‌آموزد كه چگونه يكي از مهم‌ترين موضوعات زندگي را بهتر درك كنندء زيرا بهره‌برداري مناسب از پول لزوما آنچه تاكنون مي‌دانسته‌ايد نيستء بلكه به نظر مورگان نحوه رفتار شماست و آموزش رفتار حتي به افراد واقعا باهوش نيز دشوار است.

رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست يابيم)

  • 43,000 تومان

شايد شما هم مانند بسياري از افرادي كه روي اين كره خاكي زندگي مي‌كنند، از خود بپرسيد كه هدف از اين زندگي چيست؟ من براي چه هدفي به اين دنيا آمده‌ام؟ آيا من واقعا همان كسي هستم كه فكر مي‌كنم؟ آيا من واقعا همان كسي هستم كه ديگران فكر مي‌كنند؟ اگر به زندگي هاي متوالي اعتقاد داريد، شايد فكر كنيد كه دليل حضور شما در اين دنيا،مجازات شدن براي فرا نگرفتن درس‌هاي زندگي‌هاي گذشته است. شايد فكر كنيد كه در زندگي‌هاي گذشته، انسان شرور و پليدي بوديد و حالا زمان تسويه حساب است. مطمئنم كه يكي از سوالات شما اين است كه آيا هدف زندگي من، بيدار شدن در ساعت پنج صبح براي رسيدن به متروي شلوغ يا گير كردن در ترافيك صرفا جهت داشن شغلي‌ست كه هيچ‌كس قدر زحماتم را نمي‌داند! و صداي كساني را مي‌شنوم كه روابطي را مورد ارزيابي مجدد قرار مي‌دهند كه در راستاي هدف زندگي آن‌ها نيستند. چنين روابطي، انرژي را از شما و روحتان گرفته و شما را تبديل به يك باطري خالي و بدون شارژ مي‌كنند. حقيقت چنين روابطي دروغ است. اگر شما هم شرايطي مشابه موارد ذكر شده را تجربه مي‌كنيد، اين كتاب، راهنماي شماست تا چشمان خود را بر حقايق باز كنيد.

عبارت پنجم

  • 38,000 تومان

در عبارت پنجم هواپونوپونو را عميق‌تر و پيشرفته‌تر از آنچه قبلا خوانده‌ايد خواهيد شناخت . عبارتي كه به سادگي چهار ذكر متاسفم ، لطفا مرا ببخش ، سپاسگذارم ، دوستت دارم ، نيست ، اما معنايي بس عميق دارد و به زندگي شادتر و دگرگون‌تري منجر مي‌شود. اين عبارت مي‌گويد كه شما قضاوت نمي‌شويد ، بلكه حقيقتا دوست داشته مي‌شويد ، زيرا اولوهيت فقط مي‌خواهد بدانيم كه دوستمان دارد.

هنر خلق نتايج (9 راه قدرتمند براي پاكسازي باورهاي محدودكننده)

  • 33,000 تومان

راز گمشده‌ي رسيدن به اهدافتان چيست؟ دكتر جو وايتلي، يكي از ستاره‌هاي فيلم پربازديد راز، راه‌هاي فوق‌العاده‌اي را پيش پايتان قرار مي‌دهد تا در سريع‌ترين زمان ممكن، به بزرگ‌ترين اهدافتان برسيد. دكتر وايتلي شما را عازم سفري مي‌كند كه باورهاي محدودكننده و انسدادهاي انرژي خود را پاكسازي كرده و به نتايج مطلوب دست يابيد. او در اين كتاب، هنر خلق نتايج را به شما مي‌آموزد. با مطالعه‌ي اين كتاب ارزشمند، پاسخ پرسش‌هاي حياتي زير را پيدا خواهيد كرد: -چرا رسيدن به نتايج دلخواهتان، دشوار بوده است؟ -سريع‌ترين راه پاكسازي موانع دست‌يابي به موفقيت كدام است؟ -باورها چه تأثيري در خلق واقعيت شما داشته و چگونه مي‌توان باورها را تغيير داد؟ -نُه تكنيك پاكسازي جهت تسريع در حصول نتايج كدامند؟ در اين كتاب، با مطالبي مسحوركننده و قدرت‌بخش مواجه خواهيد شد.

قدرت لطف خدا (نيرويي كه شما را به وراي آرزوهايتان مي‌برد)

  • 52,000 تومان

شما براي پيروزمندانه زيستن با لطف الهي و داشتن يك زندگي متفاوت انتخاب شده‌ايد. با مطالعه‌ي اين كتاب درك مي‌كنيد چطور اظهار داشتن عشق الهي، شما را غرق در نعمت و بركت مي كند. اين كتاب، هديه‌اي فوق‌العاده براي كساني ست كه خواستار موفقيت و الهام معنوي هستند. خداوند شما را ياري مي‌كند تا به چيزهايي دست يابيد كه به تنهايي توانايي دستيابي به ‌آن‌ها را نداريد. زير سايه لطف الهي، در ميان هزاران نفر، برجسته مي‌شويد و به جايگاهي مي‌رسيد كه فراتر از شايستگي شماست. لطف خداوند همانند يك محافظ ما را احاطه كرده است يعني هر كجا كه برويم از قدرت و امتياز برخورداريم. با جملاتي كه در اين كتاب مي‌خوانيد دستان پر مهر و ياري‌رسان خداوند را در لحظه لحظه زندگيتان خواهيد ديد. او مي‌خواهد شما را به سطوح جديدي از موفقيت فراواني و پيروزي برساند. وقتي به اين باور برسيد كه براي بركات و نعمات الهي انتخاب شده ايد و خدايي داريد كه عاشق به شكوه رساندن بندگانش است، قدرت لطف او را حس كرده و بر تمامي چالش‌هاي دشوار زندگيتان غلبه خواهيد كرد

هواپونوپونو و منظومه‌هاي خانواده روش شفابخشي بوميان هاوايي براي روابط بخشش و عشق

  • 28,000 تومان

ابن كتاب براي افرادي نوشته شده است كه به دنبال داشتن يك زندگي شاد و مطلوب از طريق ايجاد روابط محبت‌آميز و دست‌يابي به ثروت‌هاي مادي و معنوي هستند. در اين كتاب، روش منظومه خانواده و هواپونوپونو به عنوان دو ابزار فوق‌العاده كارآمد و مكمل، براي برطرف كردن پيش موانع پيش روي‌تان به بحث گذاشته مي‌شوند. علاوه بر اين، مطالب جديدي در مورد روش پاكسازي هواپونوپونو خواهد خواند كه حتما برايتان جالب خواهد بود. هدف ما اين است كه به شما بياموزيم چطور مي‌توانيد موانع موفقيت را در زندگي پشت سر گذاشته و روابط خود را بهبود و شفا ببخشيد. دست‌يابي به فرصت‌هاي موفقيت‌آفرين در زندگي، فقط با داشتن روابط خوب و موثر با خودتان، ديگران، كائنات و سرچشمه حيات ميسر خواهد شد.

در وضعيت صفر (راز نهايي وضعيت صفر در جستجوي معجزات از طريق هواوپونوپونو)

  • 48,000 تومان

كتاب در وضعيت صفر حاوي داستان ها و فرآيندهاي جديدي است كه به تشريح مرحله ي چهارم هواوپونوپونو يعني بيداري مي پردازند. كتاب قلبي جو وايتلي (محدوديت صفر) شيوه ي منحصر به فردي در زمينه ي خودياري ارائه ميدهد كه به افراد پر مشغله و مضطرب كمك ميكند تا بر موانع و محدوديت ها غلبه كرده و به اهدافشان دست پيدا كنند. اين اولين باري است كه يك روش اسرار آميز متعق به بوميان هاوايي با نام هواوپونوپونو؛ سلامتي، ثروت، سعادت و بيش از اينها را براي افراد به ارمغان مي آورد. اين كتاب به هزاران خواننده كمك كرده است كه بر همه ي اتفاقات زندگي خود مسلط شوند تا به روياهاي خود دست يابند. كتاب در وضعيت صفر در ادامه ي مطالب كتاب محدوديت صفر نوشته شده است. اين كتاب حاوي داستان متفاوتي است كه فرايند جديدي را شرح ميدهند و چهارمين مرحله (بيداري) از مراحل ذكر شده در كتاب محدوديت صفر را نيز معرفي ميكند. مطالب اين كتاب نشان ميدهند كه چگونه فرايند پاك سازي؛ داده ها و باورهايي كه ناآگاهانه به ذهن ناخودآگاه خود انتقال داده ايد را از درون ذهن تان پاك ميكند. همچنين، اين كتاب نشان ميدهد كه چطور تكرار چهار عبارت «متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم و دوستت دارم» مي تواند شما را در رسيدن به وضعيت صفر و بدون داده كمك ميكند. زندگي همواره پر است از چالش ها و مشكلات رنگارنگ،انجام دادن هواوپونوپونو شما را براي رهايي از موانع و دست يابي به فرصت هاي ناب در زندگي ياري ميكند.

محدوديت صفر (راز نهفته مردم هاوايي براي حصول ثروت سلامتي آرامش و فراتر از آن)

  • 59,000 تومان

«كتاب مسحوركننده‌ي محدوديت صفر مي‌تواند بشريت را بيدار كند. اين كتاب، قدرت 4 عبارت ساده را براي دگرگوني زندگي‌تان به تصوير مي كشد. كتابي مبتتني بر عشق از نويسنده‌اي عشق‌طلب. اين كتاب فوق‌العاده ارزشمند است!» (دبي فورد، نويسنده كتاب پرفروش نيمه تاريك وجود) «من عاشق اين كتاب هستم. فكر مي‌كنم اين كتاب راهنماي فوق‌العاده‌اي براي تغيير در زندگي حداقل يك نسل باشد. اين كتاب مي‌‌تواند رويداد برجسته‌اي براي مورخان محسوب شود. به نظر من، اين كتاب مي‌تواند شروع جنبشي براي پايان به جنگ، فقر و ويراني محيط زيست در زمين عزيزمان باشد.» (دكتر مارك گيتلر) « اين كتاب همه الگوهاي پيچيده و گيج‌كننده گذشته درباره موفقيت را كنار زده و مسير تازه و روشي براي دگرگوني زندگي فقط با برداشتن يك قدم را آشكار مي‌سازد. با خواندن محدوديت صفر وايتلي، آماده سفري چالش برانگيز و الهام‌بخشي شويد كه وراي تصورتان است.» (كرگ پرين)

صفحه‌ی 1