فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

وحيد-كيان

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 34,000 تومان
 • 21,000 تومان
 • 7,500 تومان
 • 6,500 تومان
 • 6,500 تومان
 • 5,000 تومان
 • 1,500 تومان
 • 4,500 تومان

قلعه حيوانات (جيبي با جعبه)

 • 120,000 تومان

جورج اورول (با اسم مستعار اريك بلير) كه در بنگلاش متولد شد و در ايتون تحصيل كرد؛ بعد از خدمت به پليس امپريال هند در برمه، براي كسب درآمد از رمان ها و مقاله هاي خود به اروپا بازگشت. او در اصل يك نويسنده ي سياسي مي باشد كه بيشتر وقت خود را به توجه به يك فرد با احساسات قوي و تنفر قوي، متمركز كرد. او مخالف تك حزب گرايي است و در زمان جنگ داخلي اسپانيا در نيروهاي وفادار به دولت خدمت كرد. علاوه بر قلعه حيوانات، آثار او شامل يك رمان بر اساس تجربه ي او به عنوان پليس استعمارگر، روزهاي برمه، دو مطالعه ي اصلي درباره ي فقر، فلاكت در پاريس و لندن و جاده اي به سمت اسكله وايگان، داستان تجربيات او در جنگ داخلي اسپانيا، پيوستن به كاتالونيا، و رمان هاي فوق العاده درباره ي پيشگويي سياسي كه موضوع آن بر سر زبان ها مي باشد، است. مخاطب اصلي جورج اورول در مزرعه حيوانات حكومت ـ كمونيستي شوروي سابق و نمودار شخصيت‌هاي صحنه داستان همان سردمداران حكومت در سال‌هاي 1930 تا 1950 بودند ولي در واقع نيش تيزقلم او تمامي ديكتاتورهايي را مورد حمله قرار مي‌دهد كه چه پيش از آن بوده‌اند و چه در حال حاضر وجود دارند و چه در آينده خواهند آمد. ديكتاتورهاي مورد حمله ارول جغرافياي خاصي ندارند و آن‌ها را مي‌توان در جاي‌جاي جغرافياي امروز و لا‌به‌لاي صفحات تاريخ يافت.

1984 (كتاب گويا)

 • 34,000 تومان

با صداي: فرهاد اتقيايي و آسمان مصطفايي
از ديرباز تا كنون نظام‌هاي ديكتاتورمنش و مستبد، در شكل‌هاي مختلف در عرصه تاريخ ظهور و سقوط يافته‌اند. جورج اورول در اين رمان كه آن را به سال 1948 به رشته تحرير درآورده يكي ديگر از اين حكومت‌هاي ديكتاتوري (احتمالا كشورهاي كمونيستي) را كه همه عرصه‌هاي زندگي آدم‌هاي جامعه خود را زير نظر دارند به تصوير مي‌كشد. او در اين كتاب ماجراي خصوصي زندگي يك زن و مرد را تعريف مي‌كند كه سعي دارند به دور از چشم دوربين‌هاي همه جا حاضر نظام، به يك ديگر عشق بورزند.
مدت زمان: 12 ساعت و 25 دقيقه.
قالب‌بندي: mp3/AudioBook

فايل صوتي 1984

 • 21,000 تومان

از ديرباز تا كنون نظام‌هاي ديكتاتورمنش و مستبد، در شكل‌هاي مختلف در عرصه تاريخ ظهور و سقوط يافته‌اند. جورج اورول در اين رمان كه آن را به سال 1948 به رشته تحرير درآورده يكي ديگر از اين حكومت‌هاي ديكتاتوري (احتمالا كشورهاي كمونيستي) را كه همه عرصه‌هاي زندگي آدم‌هاي جامعه خود را زير نظر دارند به تصوير مي‌كشد. او در اين كتاب ماجراي زندگي خصوصي يك زن و مرد را تعريف مي‌كند كه سعي دارند به دور از چشم دوربين‌هاي همه‌جا حاضر نظام، به يكديگر عشق بورزند.

خواب سيب (گزيده نقاشي‌هاي فرانسيسكو گويا ادگار دگاس شايم سوتين همراه با شعر شاعران جهان)

 • 14,000 تومان

نقاشي قرن بيستم در شاخه‌ها و سبك‌هاي متعددش، نوابغ و بزرگان بسياري دارد، كه بدون شناخت آثارشان، نمي‌توان درك كم و بيش دقيقي از اين هنر و چند و چون آن به دست داد. از سوي ديگر، بسياري از رويدادهاي زمانه، يا ساير تطور معيارهاي زيباشناختي و درك ما از زيبايي در نگره‌ها و جلوه‌هاي مختلفش، در نقاشي نيز مابه‌ازايي گويا دارد، كه بدون آن، بي‌ترديد موزاييك فرهنگ و انديشه معاصر كامل نمي‌شود. ناگفته پيداست كه نقاشي و شعر دو نمونه برگزيده و شاخص در شناخت هنر امروز، روح زمانه و اصولا شناخت هر دوره‌اي و روح فرهنگي مسلط بر آن به شمار مي‌رود. قرن بيستم نيز كه عرصه بيشترين دگرگوني‌ها و تحولات هنري، ادبي و تكنولوژيكي است، نه تنها از اين قاعده مستثني نيست، بلكه اين خصلت‌ها، جزو سرشت انكارناپذير آن به شمار مي‌رود.

درد و شادي

 • 7,500 تومان

نمي‌خواست اشكي بريزد نمي‌خواست سال‌هاي بازمانده عمر را در كوچه‌هاي خاطرات سپري كند.

1 گام تا سكوت

 • 6,500 تومان

فروتني فريبنده‌ترين چهره را دارد آنچه فروتني‌اش مي‌خوانيم اغلب چيزي نيست جز سستي در اعتقاد و گاه خودستايي غيرمستقيم...

پرواز دريا صحرا

 • 6,500 تومان

آنتون دوسنت اگزوپري را احتمالا با كتاب "شازده كوچولو" مي‌شناسيد. خلبان و نويسنده‌ فرانسوي كه تجربه‌ي خلباني‌اش، الهام‌بخش نخستين مجموعه داستان‌هايش از جمله هوانورد، پيك جنوب، پرواز شبانه، زمين انسان‌ها و... شد. او با كتاب "زمين انسان‌ها" به شهرتي نسبي رسيد و پس از مهاجرت به آمريكا داستان "خلبان جنگ" را نوشت كه به طور كامل الهام گرفته از تجربيات پروازهاي نظامي او در سال 1940 بود. آنتون دو سنت اگزوپري شاهكار خود "شازده كوچولو" را در سال 1943 نوشت. داستاني شگفت‌انگيز كه يكي از مهم‌ترين آثار او و همچنين از پرخواننده‌ترين كتاب‌هاي قرن بيستم به شمار مي‌رود. داستاني كه در آن تصوير‌هاي ذهني ساده با مفاهيم عميق فلسفي آميخته است و نويسنده كساني را كه غرق در دل‌بستگي به ماديات و پايبندي به تعصبات هستند را به تمسخر گرفته است. از جمله ديگر آثار او مي‌توان به "نامه به يك گروگان"، "قلعه"، "نامه‌هاي جواني"، "نامه‌ها به مادر" و "نوشته‌هاي جنگ" اشاره كرد. ويژگي مشترك آثار او، به كار گرفتن تجربه‌هاي شخصي در داستان‌هايش است كه با تخيل همراه شده و مخاطب را در طول مطالعه با خود همراه مي‌سازد. "پرواز، دريا، صحرا" گزيده‌اي از جملات آنتون دو سنت اگزوپري است كه توسط وحيد كيان گردآوري و ترجمه شده و به صورت دو زبانه منتشر شده است.

تنهايي

 • 6,500 تومان

اگر قرار باشد تا ابد زنده بمانم، فردا را چگونه سر كنم؟ كتاب حاضر گزيده‌اي است از جملات فرانتس كافكا، نويسنده معروف كشور چك در دو زبان انگليسي و فارسي.

اميد

 • 5,000 تومان

مردم به هنگام بدرقه مهمانانشان صادق‌تر و خوش‌خلق‌ترند تا به هنگام ديدارشان. كتاب حاضر گزيده‌اي است از جملات آنتون چخوف، نويسنده شهير روس.

مهر و انديشه و شكسپير

 • 2,000 تومان

آنان كه توان آزردن دارند و هيچ‌كس را نمي‌آزارند، به درستي كه وارثان شكوه ملكوت‌اند. كتاب حاضر مجموعه‌اي است شامل منتخباتي از سخنان ويليام شكسپير كه عمدتاً از ميان نمايش‌نامه‌هاي او برگزيده شده است.

پروردگار مهر

 • 1,500 تومان

اگر دلي را شاد نموده باشم، آسايش كسي را بيشتر كرده باشم يا قلبي را اميدوارتر ساخته باشم آن روز را به هدر نداده‌ام.

تپش قلب

 • 4,500 تومان

بكوش تا به تمام خواسته‌هايت برسي. هر كاري را با شادي به انجام برسان. با تمام وجود عاشق باش. دليرانه عاشق باش. از هر جنبه زندگيت يك پيروزي بساز.

1  2  صفحه‌ی 1