فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

هايده-بريري

مرتب سازی
تعداد تصاویر

عزت نفس در محيط كار (چگونه كاركنان داراي اعتماد به نفس سازمان‌هاي قدرتمند مي‌سازند)

  • 33,500 تومان

دكتر ناتانيل براندن در اين كتاب علاوه بر شرح چگونگي تاثير عزت نفس در موقعيت سازمان‌ها ، شرح مي‌دهد كه كاركنان چگونه مي‌توانند با بهره‌گيري از عزت نفس به پيشرفت شغلي خود كمك كنند. از هدايت شغلي گرفته تا مديريت مذاكره و مناسبات ميان فردي‏، عملا هيچ جنبه‌اي از فعاليت شغلي وجود ندارد كه به نحوي معني‌دار تحت تاثير ميزان عزت نفس فرد قرار نداشته باشد.

جادو

  • 28,000 تومان

جادوي زندگي واقعي‌ست، به همان اندازه كه شما واقعي هستيد. در حقيقت، زندگي بسيار شگفت‌انگيزتر از آن است كه در كودكي تصور كرديد، و هيجان‌آور، اعجاب‌انگيزتر و مهيج‌تر از هر چيزي كه پيش از اين ديده‌ايد. زماني كه مي‌دانيد چه كاري انجام دهيد تا جادو كند، در دنياي روياهاي‌تان زندگي خواهيد كرد. آن‌گاه، متعجب خواهيد شد كه هميشه به چگونه باور كردن جادوي زندگي تسليم شده‌ايد.

چگونگي رفتار با افراد بد قلق (چگونه با مشتريان بداخلاق مديران پرتوقع و همكاران مزاحمت‌آفرين كنار بياييم)

  • 21,900 تومان

چاپ جديد كتاب "چگونگي رفتار با افراد بدقلق" كه تجديد نظر و روز آمد شده براي هركس كه تا به حال در محل كار مجبور به برخورد با افراد عصباني، بي‌ادب، ناشكيبا يا پرخاشگر بوده، مفيد است. چه مجبور به برخورد با مشتريان خشمگين و غضب‌آلود يا زيردست‌هاي خشم‌آور، رئيس‌هاي فريبكار يا همكارهاي بدون حس مشاركت باشيد، اين كتاب پر فروش بين‌المللي براي كنترل شرايط شامل راهبرد‌هاي اثبات شده و به آرامي و با دانش تخصصي بحرانها را فرو مي‌نشاند.

صفحه‌ی 1