فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

هانيه-حق‌نبي-مطلق

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 45,000 تومان
 • 75,000 تومان
 • 65,000 تومان
 • 45,000 تومان

آيين دوست‌يابي

 • 75,000 تومان

هشت موردي كه مي‌توانيم با كمك اين كتاب آن‌ها را بدست آوريم؟ 1- به افكار جديد بينديشيد،‌ هدف‌هاي جديدي را براي خود در نظر بگيريد و به آرزوهاي جديد دست يابيد. 2- سريع و آسان دوست پيدا كنيد. 3- روابط اجتماعي خود را بالا ببريد. 4- افراد ديگر را به مسير فكري خود هدايت كنيد. 5- توانايي، پر ستيژ و قوه تاثيرگذاري خود را افزايش دهيد. 6- از بحث و جدل خودداري كرده و روابط خود را خوشايند و دلپذير كنيد. 7- سخنران خوبي باشيد، يك سخنراني سرگرم كننده 8- در ميان ديگران شور و اشتياق ايجاد كنيد.

پدر 1 دقيقه‌اي

 • 15,000 تومان

سمبل سمبل يك دقيقه‌اي ـ همانند نگريستن به يك ساعت مدرن و ديجيتال است كه مي‌خواهد به ما يادآواري كند كه يك دقيقه از عمرمان سپري شده است، بنابراين بايد هر از گاهي يك دقيقه از وقت‌مان را صرف نگريستن به چهره فرزندان‌مان كنيم.

10 گام براي فروش موفق (شيوه‌اي اثبات شده كه مي‌تواند چرخه فروش را كوتاه كرده)

 • 35,000 تومان

در اين كتاب، هر جنبه از فرايند فروش با جزئيات توضيح داده شد است. مسائلي از جمله مذاكرات فروش موثر و مهارت‌هاي زمان‌بندي. به اين كتاب‌ها به عنوان منابع خود توجه كنيد، منابعي كه مهارت‌هاي جديد را معرفي مي‌‌كنند. به عنوان يك فروشنده حرفه‌اي موفق ، شما بايد مرتبا براي هر مزيت عقلاني مورد نياز تحقيق و تفحص كنيد. به بيان ساده‌تر: دستيابي بيشتر،‌يادگيري بيشتر...

250 روش براي نه گفتن (اجازه ندهيد ديگران از شما سوء استفاده كنند)

 • 35,000 تومان

اين كتاب به اين منظور نوشته نشده كه خودخواهي و خومحوري را توجيه كند. بلكه هدف از نگارش آن اين بوده تا كمكي باشد براي تمام آنها كه با گفتن بله خود را درگير كارهايي مي‌كنند كه هيچ تمايلي به انجام آن ندارند. درس‌هايي كه در اين كتاب به شما مي‌دهد، اراده شما را قوي كرده و به شما زمان بيشتري را براي تصميم‌گيري مي‌دهد. و از همه مهم‌تر، مردم و اطرافيان را براي شما مهم‌تر مي‌كند.

10 گام براي فروش موفق

 • 17,000 تومان

مردم عاشق سادگي هستند. هرچه ساده‌تر، بهتر. ساده بودن در فروشندگي ساده است. اين كتاب به ارائه جنبه‌اي مي‌پردازد كه تمام مشكلات فروشندگي را از ميان برمي‌دارد و به خالص‌ترين شكل فروشندگي مي‌پردازد كه همان مكالمه بين دو نفر است كه درك مطلب را براي ما ساده‌تر مي‌كند.

آيين همسرداري

 • 45,000 تومان

شايد بعضي از افراد دچار چنين توهم اشتباهي شوند كه تمام بار مسئوليت‌هاي يك زندگي موفق را تنها بر دوش خانم‌ها گذاشته‌اند اما مردان هم به همان اندازه مسئوليت‌هايي مشخص را عهده‌دار هستند. اما اين كتاب تنها به وظايف زنان به منظور كمك و مساعدت به همسرانشان براي بالا رفتن از پله‌هاي موفقيت اشاره مي‌كند. جامعه‌شناسان، روانشناسان، و ديگر متخصصان شايد بر اين عقيده باشند اصولي را كه در اين كتاب مطرح شده در تمام زمينه‌ها كارساز نيست. هيچ قانوني در هيچ زمينه‌اي 100 درصد كارساز نيست. اين كتاب براي افرادي كه درصد نرمالي از آرزوها را دارا هستند نگاشته شده است.شرايط خاص بايد توسط متخصصان بررسي شود. اصولي كه در اين كتاب وجود دارد، در نود درصد مواقع موثر واقع شده است كه در نوع خود استاندارد بالايي است.

مادر 1 دقيقه‌اي

 • 18,500 تومان

سمبل مادر يك دقيقه‌اي همانند نگريستن به يك ساعت مدرن و ديجيتال است كه مي‌خواهد به ما يادآوري كند كه يك دقيقه از عمرمان را سپري كرده‌ايم، بنابراين عمرمان را بدون توجه به فرزندانمان تلف نكنيم.

فروشنده 1‌ دقيقه‌اي

 • 30,000 تومان

سمبل فروشنده يك دقيقه‌اي همانند يك دقيقه نگاه كردن به صفحه يك ساعت ديجيتال مدرن است كه مي‌خواهيد به ما يادآوري كند براي يك دقيقه كه شده، خريدار و مشتري را همچون يك انسان ببينيم و بدانيم كه آنها مهمترين سرمايه‌هاي ما هستند.

آيين زندگي

 • 75,000 تومان

سي و پنج سال از زماني كه من يكي از غمگين‌ترين جوانان نيويورك بودم مي‌گذرد. به گفته ديل كارنگي تجسم همان دستورات مفيد قديمي است كه موثر بودن آن را افراد بيشماري تجربه و تاييد كرده‌اند. در اين كتاب با اتكا به مدارك و شواهد موثر گفته شده است كه چگونه هزاران نفر توانسته‌اند بر نگراني غبله كنند.

قدرت نامحدود

 • 65,000 تومان

آنتوني رابينز اين كتاب را علم جديد دستيابي به موفقيت شخصي مي‌نامد و شما آن را بهترين اتفاق زندگي‌تان خواهيد دانست. اگر هميشه در روياي زندگي بهتري بوده‌ايد، اين كتاب به شما ياد خواهد داد چگونه خواسته‌هاي خود را بشناسيد، بر ترس‌هاي خود غلبه كنيد و كليدهاي دستيابي به ثروت و خوشبختي را كشف كنيد. قدرت نامحدود در واقع انقلاب تفكر است. اين كتاب مرحله به مرحله، به شما نشان مي دهد چگونه استقلال روحي، مادي، اعتماد به نفس و حس رقابت نسبت به ديگران داشته باشيد. اين كتاب به شما دانش شناخت خود و دنيايتان را مي‌دهد و مثل يك رهبر مراحل موفقيت را به شما نشان خواهد داد.

آيين زندگي

 • 45,000 تومان

سي و پنج سال از زماني كه من يكي از غمگين‌ترين جوانان نيويورك بودم مي‌گذرد. به گفته ديل كارنگي تجسم همان دستورات مفيد قديمي است كه موثر بودن آن را افراد بيشماري تجربه و تاييد كرده‌اند. در اين كتاب با اتكا به مدارك و شواهد موثر گفته شده است كه چگونه هزاران نفر توانسته‌اند بر نگراني غبله كنند.

صفحه‌ی 1