فیلترها

توليد كننده

نوشين-ديانتي

مرتب سازی
تعداد تصاویر

از اين مطمئنم

  • 38,000 تومان

اپرا وينفري خود درباره اين اثر مي‌گويد: با افتخار اعتراف مي‌كنم كه در آن 14 سال ستون‌نويسي كشف كردم كه وقتي به چيزي اطمينان داريد، بايد از آزمون زمان سربلند بيرون بيايد. منظورم را اشتباه متوجه نشويد: شما داريد زندگي مي‌كنيد و اگر خودتان را به روي جهان بگشاييد، چيزهايي مي‌آموزيد. بنابراين براي اينكه مطمئن بشوم كه هسته طرز تفكرم كاملا محكم باقي‌مانده يا خير، مي‌توانم از اين قلم قرمز استفاده كنم و خودم را به باد انتقاد بگيرم و چندين حقيقت قديمي و برخي بينش‌هاي سخت به‌دست آمده را بكاوم و كشف كنم و بسط بدهم.

راه و روش مينيماليستي (روش‌هاي ساده و كاربردي براي نظم بخشيدن به زندگي و ساختن محيطي شاد)

  • 42,000 تومان

آنچه امروزه درباره سبك نوين زندگي، بر سر زبان‌هاست، مينيماليسم است. هر مينيماليستي مي‌داند كه زندگي سرشار از معامله است. وقت گذاشتن براي چيزي به معني از دست دادن آن وقت براي چيز ديگر است. البته به نظر مي‌رسد كه در مينيماليسم موضوع مهم وسايل است ، اما وقتي به هم ريختگي‌ها را كنار مي‌زنيد و چارچوب ذهني جديدي مي‌پذيريد ، مي‌آموزيد كه مينيماليسم اصلا ربط چنداني به وسايل ندارد. مينيماليسم رژيم غذايي نيست كه يا آن را رعايت كنيد يا نكنيد. اتاق سفيدي نيست كه چيزي داخل آن نباشد به جز يك گلدان پر طراوت و يك اثر هنري هم چنين يك كمد كوچولو يا كشويي بدون انباشتگي و خرت و پرت يا اسباب بازي‌هاي دست‌ساز چوبي مرتب چيده شده نيست. بر عكس ، مينيماليسم يك چارچوب ذهني است ، تصميمي است كه بر اساس آن آهسته و پيوسته ، در گذر ماه‌ها براي به دست آوردن زندگي مناسب تلاش مي‌كنيد‌، زندگي‌اي است كه با آن كسي درون شماست هماهنگي دارد ، طوري كه حتي شما را به فرد بهتري تبديل مي‌كند.

نبرد هنرمند (موانع را در هم بشكنيد و در نبرد خلاقيت درون پيروز شويد)

  • 33,000 تومان

آيا به فكر نوشتن بزرگ‌ترين رمان سال هستيد و يا مي‌خواهيد كسب و كاري را راه بيندازيد؟ آيا آرزو مي‌كنيد كه همين امروز بتوانيد رژيم بگيريد يا ورزش را آغاز كنيد؟ اگر پاسخ شما به هر يك از اين سوالات مثبت باشد چيزي كه شما به آن نياز داريد كتاب (نبرد هنرمند) است. كتاب حاضر كه درباره موانع دروني موفقيت صحبت مي‌كند به شما نشان خواهد داد كه چگونه موانع دروني را كه موجب عدم ايجاد خلاقيت مي‌شود ، شناسايي كنيد و آنها را شكست دهيد. نبرد هنرمند تلنگريست الهام‌بخش، جهت‌دار و سرگرم‌كننده كه با تكنيك‌هاي كاربردي خود، تمام هنرمندان، كارآفرينان و خيالبافان را به جنب و جوش وا مي‌دارد.

صفحه‌ی 1