فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

نوشين-اميري

مرتب سازی
تعداد تصاویر

بازسازي مدارهاي عشق‌ورزي مغز (زندگي شادتر و ارتباط پرشورتر با فنون توجه‌آگاهي)

  • 40,000 تومان

بسياري از انسان‌ها گرفتار الگوهاي قديمي و عاداتي هستند كه دستيابي به روابط صميمانه شاد و پرشور را دشوار مي‌كنند. مارشا لوكاس ـ روان‌درمانگر و عصب‌شناس ـ با آموزش فنون توجه‌آگاهي (كه نقش مثبت آن بر تغيير ساختارهاي مغز بارها تأييد شده) و ارائه جديدترين اطلاعات عصب‌پژوهي، به شما كمك مي‌كند از اين دام‌هاي ارتباطي رها شويد. او با زبان ساده و صميمي خود به شما نشان مي‌دهد مدارهاي مغزي چه تأثيري بر روابط‌تان دارند و چگونه مي‌توانيد با انجام تمرين‌هاي توجه‌آگاهي، مدارهاي مغزي جديدي در بخش رابطه‌ جوي مغز ايجاد كنيد. نظريه او در اين كتاب بسيار ساده است: مغز خود را تغيير دهيد تا روابط‌تان تغيير كند. با چند دقيقه تمرين روزانه مي‌توانيد تغييري بزرگ در روابط عاطفي خود ايجاد كنيد. توجه‌آگاهي در برقراري روابط عاشقانه، مواجهه با ترس‌ها، پرورش تاب‌آوري هيجاني و شناخت بهتر خود به شما كمك مي‌كند. با انجام فنون توجه‌آگاهي، مدارهاي عشق‌ورزي مغزتان را بازسازي كنيد.

پيشگيري از عود مبتني بر توجه‌آگاهي (راهنماي درمانگر)

  • 23,000 تومان

در اين كتاب با برنامه «پيشگيري از عود مبتني بر توجه‌آگاهي» آشنا مي‌شويد: رويكردي مبتكرانه كه تمرين‌هاي توجه‌آگاهي را با راهبردهاي شناختي و رفتاري معتبر تلفيق مي‌كند. اين برنامه به ‌صورت گروهي و در هشت جلسه ساختاريافته ارائه مي‌شود و براي افرادي مناسب است كه در مراحل اوليه پرهيز از مصرف هستند و خدمات درماني اوليه براي سوء مصرف را دريافت كرده‌اند. اين برنامه به افراد كمك مي‌كند از تجارب دروني خود آگاه شوند، از الگوهاي عادت‌وار شناختي و رفتاري كه منجر به بازگشت مي‌شود دست بكشند و مهارت‌هايي كاربردي براي رويارويي با چالش‌هاي زندگي روزمره و فرايند بهبود كسب كنند. افراد با شركت در اين جلسه‌ها ياد مي‌گيرند كه به ‌جاي تسليم شدن در برابر ولع‌ها و وسوسه‌هاي خود، آنها را بدون داوري مشاهده كنند و پاسخ‌هاي فكري، هيجاني و جسماني خود به اين تجارب را تشخيص دهند. در بخش راهنماي تسهيلگر، كاربرگ‌ها و مراقبه‌هاي هدايت ‌شده و ساير منابع لازم براي هر يك از جلسه‌ها در اختيار تسهيلگران قرار گرفته است. نتايج پژوهش در مورد برنامه پيشگيري از عود مبتني بر توجه‌آگاهي نشان‌ مي‌دهد كه اين برنامه توانايي افراد براي پاسخ‌دهي مدبرانه به خلق منفي و ولع را بهبود مي‌بخشد و ميزان مصرف مواد مخدر و الكل را به ‌طرز معناداري كم مي‌كند.

توجه‌آگاهي و پذيرش در زوج‌درماني و خانواده‌درماني

  • 50,000 تومان

- كتابي منحصر به‌ فرد درباره كاربست رويكرد مبتني بر توجه‌آگاهي در زوج‌درماني و خانواده‌درماني. - ارائه چهارچوب نظري براي زوج‌درماني و خانواده‌درماني مبتني بر توجه‌آگاهي. - استفاده از اصول توجه‌آگاهي و روانشناسي بودايي. - معرفي يك رويكرد مبتني بر توانمندي. بيش از سه دهه از معرفي مفهوم توجه‌آگاهي - هنر حضور در لحظه و پذيرش به دور از داوري - به حوزه روان‌درماني مي‌گذرد. امروزه، درمان‌هاي مبتني و آشنا به توجه‌آگاهي و پذيرش يكي از گزينه‌هاي اصلي براي درمان بسياري از اختلالات روان‌شناختي محسوب مي‌شوند. در سال‌هاي اخير، بررسي پيچيدگي‌هاي مشكلات ارتباطي با استفاده از اين مفاهيم، نويدبخش درك بهتر و حل مشكلات به ظاهر حل ‌نشدني زوج‌ها و خانواده‌ها بوده است...

صفحه‌ی 1