فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

نهال-سهيلي‌فر

مرتب سازی
تعداد تصاویر
  • 38,000 تومان

رهايي

  • 38,000 تومان

بهترين انتقامء گذشتن و رها كردن است. بلهء آنها قلبت را هزار تكه مي‌كنند؛ بلهء آنها وقتي بيش از حد محتاجشان هستي رهايت مي‌كنند؛ اما در عين‌حال چيزي به تو مي‌دهند كه متوجه آن نيستي... قدرت سرسختي و موفق شدن. از آن استفاده كن!

ايكي‌گاي (راز ژاپني‌ها براي داشتن زندگي‌اي‌ شاد و طولاني)

  • 42,000 تومان

با مطالعه اين كتاب پرفروش بين‌الملليء راز زندگي شاد و طولاني ژاپني‌ها را كشف كنيد! ژاپني‌ها بر اين باورند كه هركس ايكي‌گايي داردء دليلي كه صبح‌ها به خاطرش از تخت برمي‌خيزد. ايكي‌گاي شما چيست؟ اگر هنوز نمي‌دانيد اشكالي ندارد. اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا ايكي‌گاي حقيقي زندگي‌تان را پيدا كنيد و همين‌طور به شما نشان مي‌دهد تا چطور در زندگي آرامش بيشتري داشته باشيدء هدف‌تان را پيدا كنيدء به روابط‌تان برسيد و زندگي خود را وقف چيزي كه به آن علاقه قلبي داريد كنيد. با ايكي‌گاي روزهايتان را سرشار از شادي و معنا كنيد...

چيزهايي كه اي كاش در 20 سالگي مي‌دانستم

  • 45,000 تومان

اين كتاب نقل ماجراهاي جذاب و حيرت‌انگيز افرادي است كه نويسنده در مقام استاد، محقق، مشاور مديريت و مربي كار آفريني با آنان سر و كار داشته است. بعضي از اين ماجراها در كلاس‌هاي دانشگاهي، برخي در حوزه مديريت و اجرا، و شماري در خلال زندگي روزمره مردم اتفاق افتاده است. نقطه اشتراك همه اين افراد آن است كه بر تمام الگوها و مفروضات از پيش تعيين شده در ذهنشان خط بطلان كشيده و از چشم اندازي كاملا متفاوت به همه چيز نگريستند.

چيزهايي كه كاش مي‌توانستم به او بگويم

  • 22,000 تومان

من عروسك خيمه‌شب بازي‌ات بودم كه هر طور مي‌خواستي بازي‌ام مي‌دادي، اما من فقط مي‌خواستم بروم كه ريسمان‌هايم را قطع كنم.

صفحه‌ی 1