فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

محمد-صداقتي-جهرمي

مرتب سازی
تعداد تصاویر
  • 45,000 تومان

دست و پا باش

  • 45,000 تومان

نيك وويچيچ متولد استرالياست و به علت ابتلا به يك بيماري نادر در هنگام تولد از نعمت دست و پا محروم بوده ‌است. در كودكي متوجه شد كه هيچ شباهتي با ديگر كودكان ندارد. او دست نداشت، پا نداشت و دليلي هم براي خوشحالي نداشت. همكلاسي‌هايش او را مسخره مي­كردند و روزبه‌روز بر ناراحتي‌هايش افزوده مي‌شد. هر چند در كودكي دچار افسردگي شده بود، اما كم‌كم و با كمك پدر و مادرش آموخت تا قابليت‌هايش را افزايش دهد. به‌رغم اينكه بدون دست و پا به دنيا آمده بود، هرگز در حصار شرايط خود نمانده است. به سراسر دنيا سفر مي‌كند و ميليون‌ها نفر را تحت تأثير قرار مي‌دهد. او يك الگوي انگيزشي تمام­عيار است. او به مردم دنيا مي‌آموزد تا با ايمان، اميد، عشق و شجاعت خويش بر ناملايمات زندگي چيره شوند، مسير الهي را در پيش گيرند و به اهداف خود برسند. او به همۀ ما يادآور مي‌شود كه نبايد اجازه دهيم اهدافمان به آرزو تبديل شود. با اينكه محدوديت دارد، اما هرگز خود را ناتوان نديده است. او در رشته‌هاي شنا، موج‌سواري و گلف فعاليت مي‌كند و عاشق هيجان است. شرايط استثنايي نيك مي‌توانست نقطه ضعفي بزرگ به حساب آيد، اما او دقيقاً همين نقطه ضعف را به فرصت تبديل كرد. حضور خداوند در زندگي‌اش باعث شده تا معناي زندگي را درك كند. او همۀ افراد دنيا را به قدم گذاشتن در مسير الهي فرا مي‌خواند. هم‌اكنون يكي از تأثيرگذارترين سخنرانان انگيزشي در دنيا محسوب مي‌شود و مؤسسۀ «زندگي بدون دست و پا» را اداره مي‌كند. نيك در اين كتاب به همۀ ما ياد مي‌دهد چگونه خداوند در سخت‌ترين لحظات زندگي با ماست.

لحظه صعود (توانمندسازي زنان چگونه دنيا را متحول مي‌كند)

  • 35,000 تومان

در اين كتاب گيرا و انگيزشي، مليندا درس‌هايي را با ما به اشتراك مي‌گذارد كه از ملاقات با افراد الهام‌بخش در سراسر دنيا و در دوران فعاليت حرفه‌اي خود فراگرفته است. او درباره علت نوشتن كتاب مي‌گويد: هدفم به اشتراك گذاشتن داستان افرادي بود كه به زندگي‌ام تمركز و ضرورت بخشيدند. از همه شما مي‌خواهم در هر جايي از اين كره خاكي كه زندگي مي‌كنيد، راه‌هايي را پيدا كنيد كه از طريق آن‌ها بتوانيم باعث ارتقا زنان شويم.

50 درس از زندگي و تجارت ايلان ماسك

  • 18,000 تومان

اين كتاب بر آن است تا آموزه‌هايي از زندگي، ايده‌ها، نگرش‌ها و كارهاي ايلان ماسك را به شما منتقل كند. هم‌چنين تمايل دارد تا شما را با زندگي خلاقانه و كارآفرينانه چنين شخصي آشنا سازد. با تحليل فعاليت‌ها، نقاط قوت و نقاط ضعف، 50 آموزه كوتاه و قابل يادگيري زندگي شخصي و تجاري ايلان ماسك را خلاصه كرده‌ايم تا بتوانيد از آن‌ها در زندگي شخصي و شغلي‌تان استفاده كنيد. ما نمي‌توانيم تضمين كنيم كه با يادگيري اين 50 درس به موفقيت‌هاي ايلان ماسك دست يابيد؛ اما بدون شك رازهاي مهمي را ياد خواهيد گرفت. اين كتاب طوري طراحي شده است كه از طرفي براي يك خواننده عام، قابل فهم و از طرفي ديگر حاوي داده‌هاي تخصصي براي تجار، بازرگانان و كارآفرينان باشد؛ به‌طوري كه مديران كسب و كار به راحتي بتوانند اين نكات را در كسب و كارهايشان اعمال كنند...

ماوراي تصور (داستان زندگي مايكل فلپس)

  • 26,000 تومان

مايكل فلپس اسطوره دنياي شنا، اين جمله را هر روز در موقع تمرين با خودش تكرار مي‌كرده است: شما به من بگوييد از عهده كاري بر نمي‌آيم تا به دنيا نشان دهم. از المپيك 2000 تا 2010 سيدني، تيم شناي آمريكا افزايش عضويت 26 درصدي علاقه‌مندان و كودكان را شاهد بود. بدون شك اين افزايش تنها يك علت داشت: القاي روحيه رقابت‌طلبي مايكل فلپس. مايكل فلپس تاريخ شناي المپيك را تغيير نداد! او با تلاشش تاريخ ورزش‌هاي جهان را دوباره نوشت. تبديل شدن به بهترين ورزشكار در يك رشته، به خودي خود، كار دشواري است با اين وجود، مايكل اكنون به عنوان فوق‌العاده‌ترين ورزشكاري كه تا به حال بر روي كره زمين زندگي كرده است، شناخته مي‌شود. طلاق والدين مايكل و مصرف ماري‌جوانا در برهه‌اي از زندگي، نتوانست انگيزه رقابت‌طلبي و جاه‌طلبي‌هاي مايكل را از او بگيرد. او اكنون بر روي بلندترين قله تاريخ ورزش‌هاي جهان ايستاده است. او در طول تمرين‌هاي حرفه‌اي خود، تنها دو روز را تمرين نكرده است: يك روز به علت كشيدن دندان عقل و روز دوم به علت حضور در مراسم خاكسپاري مادربزرگش.

صفحه‌ی 1