فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

محمدحسين-اكبرزاده

مرتب سازی
تعداد تصاویر

قانون 10 برابر (تنها تفاوت بين موفقيت و شكست)

  • 50,000 تومان

احتمالا وقتي اين كتاب را برداشته‌ايد با ديدنش تعجب كرده‌ايد. قانون 10 برابر دقيقا چيست؟ چه كمكي به من مي‌كند؟ قانون 10 برابر جام مقدس كساني است كه موفقيت مي‌خواهند، جدي مي‌گويم. مي‌شود گفت، اگر هدف و مقصودي داشته باشيد، اين قانون همان است كه دنبالش هستيد. قانون 10 برابر سطح مناسبي براي تلاش و افكارتان تعيين مي‌كند كه تضمين كننده‌ي موفقيت است و اين اطمينان را خواهد داد كه در كل زندگي و حرفه‌تان در همين سطح ادامه مي‌دهيد. قانون 10 برابر حتي ترس‌ها را برطرف مي‌كند شجاعت و اعتماد به نفس‌تان را بيشتر مي‌كند. تاخيرها و سستي‌ها را از بين مي‌برد و حس هدفمندي به شما دست مي‌دهد. تا زندگي، و روياها و اهداف‌تان را احيا كنيد. قانون 10 برابر تنها اصلي است كه همه افراد موفق ممتاز در موفقيت‌آميزترين مقاطع زندگي‌شان از آن استفاده مي‌كنند. صرف نظر از شيوه تعريف موفقيت ، اين كتاب نشان مي‌دهد. چطور از تحقق موفقيت (و هر رويايي در هر وضعيت اقتصادي) مطمئن شويد.

درون ذهن 1 رهبر (چگونه خود افراد و سازمان‌تان را براي رسيدن به نتايجي شگرف رهبري كنيد)

  • 50,000 تومان

كتاب «درون ذهن يك رهبر» خواننده را از بين بخش اعظم آن‌چه علم درباره طرز كار ذهن به ما ياد داده است، به خطرات تمركز بيش از حد روي نفس و ترس هدايت مي‌كند و از آن‌جا به شيوه آماده كردن ذهن‌ها براي ايجاد شادي، مفهوم و شجاعت زندگي كردن بر مبناي اصول مي‌برد. هر كسي كه بصيرت‌ها و تمرين‌هاي اين كتاب برجسته را پيگيري كند به خود، همكاران، كاركنان، سازمان و حتي دنياي اطرافش راه‌هايي براي زندگي و رهبري هوشمندانه، كارآمد، اخلاقي، خلاقانه و غم‌خوارانه مي‌دهد. دكتر پل گيلبرت، نويسنده كتاب «ذهن غم‌خوار و غلبه بر افسردگي». كتاب «درون ذهن يك رهبر» به عنوان يك طرح كلي براي رهبران عمل مي‌كند تا بتوانند رشد حرفه‌اي كاركنان را بيش‌تر كنند و براي انجام بهترين كار در زندگي‌شان الهام‌بخش آن‌ها باشند. اريك موسلي، بنيان‌گذار و مديرعامل گلوبوفورس.

قدرت تضادها (زنان و مردان چگونه با استفاده از اختلاف‌هايشان زندگي مشترك شاد و با دوامي داشته باشند)

  • 25,000 تومان

اگر در زندگي مشترك يا در خانواده دچار درگيري مي‌شويد، نشانه اين نيست كه براي هم ساخته نشده‌ايد يا اساسا چيز بد و اشتباهي در زندگي شما در جريان است. نشانه اين است كه خانواده‌تان دارد مراحل طبيعي رشدش را طي مي‌كند. آنچه اهميت دارد اين است كه چطور با درگيري‌ها برخورد مي‌كنيد؛ آنها را سازنده كنيد. نكته‌اي كه قصد دارم در اين كتاب به آن اشاره كنم اين است كه درگيري‌ها الزاما مخرب نيستند. بلكه برعكس، اينكه ما چطور اين درگيري‌ها را حل و فصل كنيم، درست همان چيزي‌ست كه باعث مي‌شود روابط‌مان را بسازيم و يك فرهنگ خانوادگي سالم داشته باشيم. فرهنگي نه با وجود درگيري‌ها، كه با اتكا به وجود آنها...

صفحه‌ی 1