فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

محمدحسن-فكري

مرتب سازی
تعداد تصاویر

بازنشستگي مطلوب (بازنشستگي بيان‌گر سن و سال نيست بلكه 1 عدد مالي است)

  • 50,000 تومان

اميد به آينده سرمنشاء تلاش براي كسب معاش است. همه افراد از سنين جواني در آرزوي روزهاي خوشي هستند كه به واسطه سخت‌كوشي و با توجه به اهداف از پيش تعيين‌شده به‌ سوي آن گام برمي‌دارند. در طول سال‌هاي زندگي، چشم‌انداز و افق روشن روزهاي بازنشستگي در مقابل ديدگان همه قرار دارد اما اين‌كه در چه سني و با چه شرايطي به اين روياي شيرين و ناگزير دست پيدا كنيم، دغدغه همگان است. ما مي‌توانيم براي بازنشستگي در هر سني كه آرزو داريم برنامه‌ريزي كنيم. بديهي است كه چگونگي هدف‌گذاري و جلوگيري از اتلاف منابع نياز به برنامه‌ريزي دقيق و داشتن چشم‌انداز مناسب براي روياپردازي زمان بازنشستگي دارد. «بازنشستگي مطلوب» بر اساس تجربيات ساليان طولاني كريس هوگان و افراد برجسته‌اي به رشته ‌تحرير درآمده كه در اين راه تلاش فراوان و خستگي‌ناپذيري داشته‌اند.

چگونه 1روز كاري خوب داشته باشيم (تحول زندگي شغلي با به كارگيري علوم رفتاري)

  • 42,900 تومان

از نظر مردم، روز خوب روزي است كه سرشار از انرژي باشد و ما از انجام كارهاي خود احساس رضايت و شادي نماييم؛ اما كارولين وب نويسنده كتاب حاضر به ما نشان مي‌دهد كه چگونه با به كار بردن علوم رفتاري، يك روز خوب كاري داشته باشيم. مهم‌ترين نكته‌اي كه او بر اساس پژوهش‌هاي علمي فراوان به آن اشاره دارد، دو سيستمي بودن مغز انسان است: اول سيستم ارادي و اختياري و دوم سيستم غيرارادي يا خودكار. سيستم ارادي كه ظرفيت محدودي داشته و زود خسته مي‌شود، مسئول اعمال پيچيده مثل تعقل و كارهاي خودكنترلي است؛ اما سيستم خودكار سعي دارد با استفاده كمتر از انرژي بدن كارها را بر طبق تجربيات قبلي و با كم‌ترين ميزان بار تفكر به انجام برساند. ما زماني مي‌توانيم بيش‌ترين استفاده را از هوش و استعداد خود ببريم كه محدوديت‌هاي هر دو سيستم را مشخص كنيم و تشخيص دهيم كه چه زماني از هر كدام استفاده كنيم.

استيو جابز باشيد (سير تكاملي 1 متكبر بي‌پروا به 1 رهبر دورانديش)

  • 23,900 تومان

اساس‌ترين پرسش در مورد استيو جابز اين است: «چگونه اين تاجر لجباز، ناسازگار بي‌ملاحظه، عجول و به گفته برخي، نيمي نابغه - نيمي عوضي تبديل به رهبر قابل احترامي شد كه شركت اپل را به ارزشمندترين كسب و كار جهان تبديل كرد؟» هيچ ‌يك از اين تعاريف منفي، با تجربه من از استيو كه هميشه پيچيده‌تر، انسان‌تر، حساس‌تر و حتي باهوش‌تر از مردي بود كه در مورد او خوانده بودم، مطابقت نداشت. برنت اشلندر. من كاملا مطمئن هستم كه اگر از اپل اخراج نمي‌شدم، هيچ ‌يك از اين اتفاق‌ها نمي‌افتاد. خوردن دارو وحشتناك است اما بيمار به آن نياز دارد. گاهي زندگي با آجر بر سر شما مي‌كوبد! ايمان خود را از دست ندهيد. فكر مي‌كنم تنها چيزي كه مرا به ادامه كار وادار كرد، اين بود كه عاشق كارهايي بودم كه انجام مي‌دادم. شما نيز بايد كاري كه عاشقش هستيد را پيدا كنيد؛ آرام ننشينيد. استيو جابز.

چگونه روي سكوي اول بايستيد (فراگيري درس‌هايي از كسب و كار بر سر ميز شام)

  • 14,900 تومان

مهم‌ترين عامل موفقيت در كسب و كار، آموختن مهارت‌هايي است كه به عنوان اصول كلي در هر كسب و كاري بايد به كار گرفته شوند. براي رسيدن به سكوي اول، براي برنده شدن، براي كسب و كار درآمد، براي رسيدن به تيم اصلي و براي كارمند نمونه شدن، ابتدا بايد داخل بازي باشيد؛ بايد در ميدان و محل پرتاب توپ قرار بگيريد يا به سراغ يك مشتري برويد. اگر در مسابقه نباشيد، نمي‌توانيد پيروز شويد و خود را نشان دهيد. اين كتاب بر اساس خاطرات زندگي كساني است كه در حرفه خود به جايگاه نخست رسيده‌اند و روي سكوي اول قرار گرفته‌اند.

صفحه‌ی 1