فیلترها

توليد كننده

محمدجواد-شجاعي

مرتب سازی
تعداد تصاویر
  • 28,000 تومان

نيمه‌ تاريك وجود

  • 42,000 تومان

با تمام اين حرف‌ها جايي به خود مي‌رسيم و فكر مي‌كنيم كه خب حالا اين همه كار، انرژي هم دارد يا نه؟ اصلا مي‌ارزد كه اين همه وقت و انرژي بگذاريم تا با وجود خود به يك همسويي و وحدت برسيم وافكارمان را از نيمه تاريك وجود بيرون آوريم و متحول سازيم؟ پاسخ اين است كه وقتي دريابيد كه در زير لايه‌رويي بينش و آگاهي شما چه افكار و احساسات نابي نهفته است تمام زخم‌هايي كه تاكنون بر پيكر روحتان خورده است التيام مي‌يابد. وقتي كه بخش‌هاي تكه تكه و سركوب شده‌ي احساسات دروني خويش را از دل تاريكي‌ها بيرون مي‌كشيد آرامش مي‌گيريد و مي‌‌توانيد نفسي راحت بكشيد وقتي نقابي كه سالهاست روي انسانيت و معرفت و حساسيت شما نشسته است كنار مي‌زنيد و با چهره‌ي حقيقي خويش آشنا مي‌شويد لذتي شگرف را تجربه مي‌كنيد.

چرا مردها عاشق زنان زيرك مي‌شوند

  • 45,000 تومان

چرا مردها عاشق زنان زيرك مي‌شوند! آيا خيلي خوب هستيد؟ زنا ن زيرك اثر شري آرگوو به شيوه‌اي منحصر به فرد مي‌گويد كه چرا مردها جذب يك زن قوي كه مي‌تواند روي پاهاي خود بايستد مي‌شوند. اين كتاب راهنماي رابطه با جزئيات دقيق، فاش مي‌كند كه چرا يك زن قوي خيلي خواستني‌تر از يك «زن بله گو» است كه همواره خود را قرباني مي‌كند. مولف جواب‌هايي قانع كننده براي پرسش‌هاي سختي كه زنان هميشه مي‌پرسند، دارد: - چرا مردان در ابتدا خيلي رمانتيك هستند و چرا بعدها تغيير مي‌كنند؟ - چرا مردها قدر دختران خوب را نمي‌دانند؟ - چرا وقتي زني در مقام دفاع از خود برمي‌آيد، مرد به او احترام مي‌گذارد؟ اين كتاب سرشار از پند و اندرز، مثال‌هاي واقعي جالب، داستان‌هايي از حرف‌هاي زن و افكار مرد و قوانين جاذبه است. «زنان زيرك» پاسخ‌هاي نهايي را در اختيارتان مي‌گذارد. كمكتان مي‌كند خود را بشناسيد، از موضع‌تان دفاع كنيد و با شيوه كاملا متفاوت با مردان ارتباط برقرار كنيد. وقتي بدانيد تحكم و قاطعيت تا چه اندازه در نظر مردان جذاب است، نه تنها جنبه رمانتيك زناشويي‌تان را بالا مي‌بريد، بلكه عشق و احترام مردتان را راحت‌تر از هميشه به دست خواهيد آورد.

خودت رو به فنا نده

  • 25,000 تومان

چه عاملي مانع تو شده تا آنچنان كه دوست داري زندگي نكني؟ بسياري از مردم در پاسخ به اين پرسش به موارد گوناگون اشاره مي‌كنند از جمله روابط با ديگران، پول، شغل يا شرايط ناگوار! اما هيچ يك از اين موارد عامل اصلي ايجاد تفاوت نيستند. گري جان بيشاپ، سال‌هاست كه به عنوان مشاور رشد فردي با مراجعان متعدد كار كرده و معتقد است فقط يك مانع در اين مسير وجود دارد: خودتان! اگر همه اكنون مخالفت كرده و در لاك دفاعي فرو رفتيد، پس لطفا اين كتاب را نخوانيد چون مناسب شما نيست. اما اگر تا به حال به دنبال يك كتاب براي توانمند شدن خود بوده‌ايد تا به شما كمك كند استعدادهاي نهان در درون خود را بشناسيد و با كمك آن‌ها به خودتان كمك كنيد؛ تبريك مي‌گويم چون بالاخره انتظار به پايان رسيد؛ خودت رو به فنا نده همان كتابي است كه منتظرش بوديد؛ از آن به عنوان بيانيه تغيير استفاده كنيد تا زندگي خود را متحول كرده و شان واقعي خود را نشان دهيد. گري جان بيشاپ يكي از متخصصان برجسته رشد فردي در صنايع است. رويكرد فلسفه شهري او نشانگر يك موج جديد از توانمندسازي فردي و تسلط بر زندگي است كه تاكنون نتايج معجزه‌آساي متعدد براي گروه كثيري از خوانندگان در راستاي بهبود كيفيت و عملكرد در زندگي ايجاد كرده است.

گند كاري بسه

  • 28,000 تومان

خودتان هم مي‌دانيد كه نبايد... اما انجام مي‌دهيد. خودتان هم مي‌دانيد كه بايد... اما انجام نمي‌دهيد! شاغل هستيد يا زندگي را به بطالت مي‌گذرانيد؛ تاكنون نتوانسته‌ايد شوهر يا همسر دلخواه‌تان را بيابيد؛ براي پس‌انداز كردن يا دستيابي به اهداف سلامتي با مشكل مواجه شديد؛ مشكل شما هر چه باشد... فقط ناشي از خرابكاري خودتان است! و اكنون شما را خسته كرده است. اگر حقيقتا به دنبال يك زندگي خارق‌العاده هستيد؛ پس قطعا نمي‌توانيد به شيوه‌هاي عادي و رايج عمل كنيد. از هم اكنون دست به كار شويد و شماره عميق‌ترين بخش ذهن ناخودآگاه خود را بگيريد؛ همان قسمت كه قادر است شما را توانمند كند تا منفي‌ترين افكار و رفتارهاي خود را به سمت همان شيوه‌اي كه هميشه مي‌خواستيد اما روش رسيدن به آن را نمي‌دانستيد؛ برگردان كنيد! آماده باشيد كه هر آن‌چه تاكنون در مورد خودتان مي‌دانستيد را بطور كلي واژگون كنيد.

7 عادت بازاريابان شبكه‌اي حرفه‌اي و موثر

  • 7,500 تومان

در اين مجموعه آموزشي، استفان آر كاوي روشي منسجم و قانون‌مند را ارائه مي‌كند تا بدين ترتيب به يك متخصص بسيار كارآمد در زمينه بازاريابي شبكه‌اي تبديل شويد. علاوه بر ذكر نمونه‌هاي موفق بازاريابان شبكه‌اي كه در حال حاضر وجود دارند، كاوي مسيري گام به گام را به شما نشان مي‌دهد تا نه تنها در كمال عدل، شرافت، خدمت‌گزاري و كرامت به ديگران زندگي كنيد، بلكه عادت‌هاي قانون‌مند را به كار گيريد تا در حرفه بازاريابي شبكه‌اي عاملي تاثيرگذار باشيد. در اين كتاب، اصول جاودانه بازاريابي شبكه‌اي گنجانده شده است، كه مكملي فوق‌العاده براي كمك به شما در جهت رسيدن به هدف‌هاي عالي‌تان در زمينه بازاريابي شبكه‌اي مي‌باشد.

پول پول پول پول پول

  • 20,000 تومان

خوشتان بيايد يا نه، هيچ‌وقت نمي‌توانيد كنار بگذاريدش. پول پول پول. هر كسي مي‌تواند پول بيشتري خرج كند. اين كتاب كوچك آسان‌ترين راه دنيا را براي اينكه پول بيشتري به جيب بزنيد به شما نشان مي‌دهد. از همين الان شروع كنيد و تا آخر عمرتان پول‌هاي بيشتري به حسابتان روانه كنيد.

صفحه‌ی 1