فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

محمدباقر-اسمعيل‌پور---فرناز-گنجي

مرتب سازی
تعداد تصاویر

رابطه‌ها (از مجموعه مكتب زندگي)

  • 30,000 تومان

در زندگي هر شخصي انگشت‌شمارند چيزهايي كه بتوانند مانند روابط او موجب خوشحالي و شادكامي‌اش گردند، اما در بيشتر موارد اين رابطه‌ها سرانجامي جز رنج و اندوه ندارند. اشتباه اغلب ما اين است كه مي‌پنداريم به طور مادرزاد مي‌دانيم كه چه طور عشق بورزيم و در نتيجه مديريت يك رابطه را امري ساده و سطحي قلمداد مي‌كنيم. اما اين كتاب بر اين فرض استوار است كه عشق تنها احساسي براي حس كردن نيست، بلكه مهارتي است كه بايد آن را آموخت و بر اين اساس در اينجا به موضوعات مختلف مطرح در جريان يك رابطه، از جمله انتخاب هدف، جدال‌ها، بخشش‌ها، منفي‌گرايي، طريقه برقراري ارتباط و... پرداخته مي‌شود تا اطمينان يابيم كه موفقيت رابطه‌هايمان را تنها به شانس گره نمي‌زنيم.

مراقبه و آرامش درون يا (روانشناسي يوگاي كنداليني)

  • 65,000 تومان

در دهه شصت، يونگ به عنوان معلم جنبش جديد سال معرفي شد. يكي از دلايل اين امر، نقش او در پيشبرد مطالعات، كمك به اشاعه، تبيين و يافتن توضيحات روانشناسي براي افكار شرقي بود. او براي كساني كه به شرق سفر مي‌كنند، نقش يك پدرخوانده را داشت. درعين حال، بسياري از مردم علاقه يونگ را به پذيرش فرهنگ‌ها، به عنوان كهنه‌پرستي اسرارآميز روانشناسي او در نظر مي‌گرفتند...

ناخودآگاه جمعي و كهن‌الگو

  • 90,000 تومان

نظريه ناخودآگاه جمعي جزو آن دسته از نظرياتي است كه مردم در نگاه اول آن را عجيب مي‌پندارند، اما خيلي زود آن را مي‌پذيرند و از آن به عنوان مفهومي شناخته شده، استفاده مي‌كنند. به طور كلي اين مساله در مورد ناخودآگاه نيز صدق مي‌كند. پس از آنكه گمانه‌زني‌هاي فلسفي درباره ناخودآگاه، كه بيشتر توسط كاروس و ون هارتمن ارائه گرديد، به دليل پيدايش جريان‌هاي گسترده ماترياليسم و تجربه‌گرايي ناديده گرفته شد، و تقريبا هيچ اثري از آن‌ها بر جاي نماند، اين مفهوم اندك اندك وارد حيطه روانشناسي باليني نيز گرديد. كلمه «كهن الگو» در زمان فيلو يودائوس، براي اشاره به image dei (تصوير خدا) در انسان به كار مي‌رفت.

صفحه‌ی 1