فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

آلزايمر (شناخت و پيشگيري هوشمندانه)

  • 58,000 تومان

آيا شما در مراحل مختلف زندگي، به‌ويژه در دوره سالمندي، از موضوع فراموشي نگران مي‌شويد؟ آيا شما مي‌دانيد چرا فراموش مي‌كنيم؟ چه نوع از فراموشي شما را نگران مي‌كند؟ آيا شما با انواع فراموشي و علت‌هاي ابتلا به آن آشناييد؟ آيا شما فراموشي را بخشي طبيعي و گريزناپذير بالا رفتن سن و سالمند شدن مي‌دانيد؟ آيا شما مي‌دانيد عوامل محيطي و ارثي در فراموشي چه نقشي دارد؟ آيا شما معتقديد كه درباره فراموشي هيچ كاري نمي‌توان كرد و فقط بايد با آن كنار آمد انگيزه اصلي كتاب آلزايمر اين است كه به شما كمك كند تا به راحتي بتوانيد پاسخ اين پرسش‌ها و پرسش‌هاي مشابه را بدهيد. از جمله نكات بارز كتاب آلزايمر اين است كه به كمك پشتوانه‌هاي علمي دقيق و جديد،دست آوردهاي سودمندي ارائه مي‌كند؛ همچنين در نوع خود، به زباني ساده و روان نوشته شده است؛ بنابراين با هرگونه مخاطبي به راحتي همراهي مي‌كند. هدف نويسنده اين كتاب، تمركز بر بيماري فراموشي و گونه‌هاي مختلف آن به شيوه متداول در علم پزشكي نيست. گرايش و تمركز كتاب بر سلامت بدن و مغز شما تا سال‌هاي پاياني زندگي‌تان است.

با صدايي متفاوت (نظريه روان‌شناختي و رشد زنان)

  • 21,500 تومان

كتاب با صدايي متفاوت به چگونگي تصميم‌گيري زنان و مردان درباره اخلاق مي‌پردازد. «كرول گيليگان»، نويسنده اين كتاب، گرايش اخلاقي مردان را «جهت‌گيري عدالت» با تاكيد بر حقوق افراد و احترام به آن و گرايش اخلاقي زنان را «جهت‌گيري مسئوليت در برابر ديگران» با تاكيد بر مراقبت از آن‌ها مي‌پندارد. او رشد اخلاقي زنان و مردان را متضمن يكپارچگي اين دو گرايش مي‌داند.

غلبه بر عزت نفس پايين

  • 19,000 تومان


كتاب «غلبه بر عزت نفس پايين» منبعي خود ـ يار است كه علاوه بر آشنا كردن خواننده با علت‌هاي بروز عزت نفس پايين و تداوم آن، نشان مي‌دهد كه افراد داراي عزت نفس پايين چگونه باورهاي منفي درباره خود را به صورت خود ـ نقادي، مقصر دانستن خود براي رويدادهاي بيروني، شك و ترديد در مورد توانايي‌هاي خود، و تمركز بر ضعف‌ها به جاي خصوصيات مثبت، متجلي مي‌كنند. ملاني فنل، نويسنده كتاب، فنون رفتاردرماني شناختي را وسيله‌اي عملي براي غلبه بر وضعيت ناتوان‌كننده مزمن جسماني و رواني مي‌داند و سعي دارد با تغيير الگوهاي فكري و رفتاري ناسالم، ابزار لازم براي رهايي از چرخه تصوير خود منفي را فراهم كند و هنر «پذيرش خود» را بياموزد.

صفحه‌ی 1