فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 74,000 تومان

بهبود و شفاي چاكرا (راهنمايي ابتدايي براي تكنيك‌هايي خوددرماني كه چاكراها را متوازن مي‌سازد)

 • 76,000 تومان

درون هر موجود زنده‌اي مراكز قدرتمندي از انرژي وجود دارد كه به آن «چاكرا» مي‌گويند. چاكراها توانايي بهبود و ترميم را در بدن و روح ما دارند. اما نحوه يادگيري سيستم چاكراها به دانش كافي و آمادگي ذهني نياز دارد. كتاب بهبود و شفاي چاكرا (Chakra Healing) طوري نوشته شده كه شما را در مسير بهبود بسياري از دردهاي جسمي و روحي قرار مي‌دهد. با انجام دستورالعمل‌ها و راهنمايي‌هاي اين كتاب مي‌توانيد تشخيص دهيد كه چه چيزي شما را رنج مي‌دهد و كدام چاكرا باعث اين رنج شده است.

7 تكنيك براي باز كردن چاكراي چشم سوم ( تكنيك‌هاي سريع و ساده براي افزايش آگاهي و بصيرت)

 • 24,000 تومان

اندرو بلك در خلال اين اثر تمريناتي به شما ارائه مي‌دهد كه در طول ساليان براي انسان‌هاي بسياري كارآمد بوده‌اند و به كمك آنها مي‌توانيد چاكراي پيشاني را باز كرده و به درك عميق‌تري از آنچه درون خود و بيرون مي‌بينيد برسيد. با اين كتاب خواهيد آموخت چشم سوم چيست و چگونه كار مي‌كند، چه فوايدي دارد و با باز شدن اين چاكرا چه اتفاقي رخ مي‌دهد. همچنين به مباحثي از قبيل اهميت ذهن‌آگاهي بر چاكراي پيشاني، چگونگي مراقبت از آن و بسياري مباحث ديگر پرداخته مي‌شود.

365 راز مثبت‌انديشي (1 سال تفكر مثبت با الهامات روزانه و جملات انگيزشي)

 • 48,000 تومان

آيا تا به حال پيش آمده كه هنگام بيدار شدن حتي از وقتي كه به تختخواب رفتي بيشتر احساس خستگي كني؟ حس كني هيچ‌وقت به اندازه كافي خوب نيستي؟ مي‌خواهي در زندگي‌ات تغيير ايجاد كني اما نمي‌داني از كجا شروع كني؟ كتاب 365 راز مثبت‌انديشي اينجاست تا به شما در تقويت اعتماد به نفس و باور به خودتان كمك كند تا بتوانيد زندگي را بسازيد كه شما را خوشحال‌تر مي‌كند. اگر روز خود را با احساس منفي‌گرايي و بدبيني شروع مي‌كنيدء برانگيخته شدن براي هر كار ديگري مسلما سخت خواهد بود. اولين چيزي كه هرروز صبح به خودتان مي‌گوييد مابقي روز را برايتان مي‌سازد. اگر چيز منفي يا دلسردكننده‌اي بگوييدء باعث مي‌شود كل روز بدبياري داشته باشيد. روال صبحگاهي روشي عالي براي شروع روزي مثبت و احساس اعتماد به نفس بيشتر است. كتاب 365 راز مثبت انديشيء زندگي شما را بهتر مي‌سازد.

فنگ‌شويي (11 گام براي رسيدن به زندگي بهتر)

 • 65,000 تومان

اين كتاب درباره سبك و طراحي خانه متوسط شما نيست. اشلي فضاي اطرافتان را به گونه‌اي رنگ‌آميزي مي‌كند كه حس كنيد چيزي عميقاً به روش زندگي كردنتان متصل شده است. زندگي‌تان وقتي تغيير مي‌كند كه به فضاي اطرافتان دقت و توجه كافي داشته باشيد، آن را متعادل و بهتر كنيد و عناصر طبيعي را براي تميز كردن و مرتب كردن محيط اطراف به كار ببريد تا دوباره انرژي جريان يابد. او از ابزارهايي مثل پاك‌سازي با گل‌هاي خوشبو و التيام ارتعاش صوتي استفاده مي‌كند تا بتوانيد فضاهاي رويايي‌تان را بسازيد. فرآيند اشلي نشان مي‌دهد چطور از مراحل شكوفايي عبور كنيد، تجلي‌هاي شما نتيجه هماهنگ شدن با جهان است و در درون خودتان و فضايي كه در آن زندگي مي‌كنيد، آغاز مي‌شود.

بيدار كردن چشم سوم

 • 25,000 تومان

از لحظه تولد، در دنيايي غرق مي‌شويد كه جامعه مدرن در طي قرن‌ها تمدن پيشرفته آن را بنا كرده است. از روش تربيت گرفته تا نوع خانه‌هايي كه در آن بزرگ مي‌شويد، آموزش‌ها، محيط كار، تعاملات روزانه و فرهنگ خاص جامعه كه عضوي از آن هستيد، همه‌ آن‌ها عينكي به شما مي‌دهند تا جهان را با آن ببينيد. در واقع حتي تجربيات و روابط خاص‌تان نيز مي‌توانند به اين منظره‌ها جهت دهند، بنابراين شما ديدگاه‌هاي متفاوتي نسبت به ديگران داريد. در چنين شرايطي باز كردن چشم سوم كمك مي‌كند حقيقت را همانطور كه هست ببينيد. به عبارت ديگر، چشم سوم را مي‌توان درگاه ورود به حقايق درون خودآگاهي دانست، چاكرايي قابل تعليم كه مي‌تواند به افراد در درك نقش‌هاي شناختي‌شان كمك كرده و حتي مقدم بر منطق و استدلال شود.

1 سال مراقبت از خود (تمرينات روزانه و توصيه‌هايي براي مراقبت از خودتان)

 • 50,000 تومان

اين اثر ارزشمند به شما 365 تمرين ساده و تأمل‌برانگيز ارائه مي‌دهد كه با انجام روزانه آن‌ها مي‌توانيد در جهت مراقبت از خود گام برداريد. وقت آن است كه تصميم نهايي خود را بگيريد و يك سال از زندگي خود را به بهترين شكل ممكن آغاز كنيد و صبح‌ها پانزده دقيقه از زمان‌تان را به تفكرات مثبت و عشق ورزيدن به خود اختصاص دهيد. يكي از نكات برجسته كتاب «يك سال مراقبت از خود» اين است كه دكتر زوئي شاو، زمان اندك و مفيدي را براي مراقبه روزانه شما در نظر گرفته و به اين نكته توجه داشته است كه شما هر چقدر هم مشغله و كار داشته باشيد، مي‌توانيد پانزده دقيقه از وقت‌تان را به اين كار اختصاص دهيد؛ در واقع در طول يك سال شما تنها 91 ساعت از عمرتان را براي خودمراقبتي صرف كرده‌ايد.

تمركز شفابخش چاكرا (قدرت شفابخشي خود را با تمركز و تجسم بيدار كنيد)

 • 53,000 تومان

چاكراهاي شما مراكز انرژي حياتي جسمتان هستند و سلامتي‌شان بر روي سلامت جسم و ذهن تأثير مي‌گذارد. با توجه به سنت‌هاي غني و صدها سال دانش، اين كتاب به شما نشان مي‌دهد كه اجراي هدف و نيت باعث تغيير ذهن، جسم و روح مي‌شود.ياد بگيريد چگونه انرژي خود را از طريق مجموعه تمركزهاي هدايت شده آزاد كنيدء هر تمركزدرماني براي يك چاكراي خاص است. چه در زمينه تمركز تازه وارد باشيد چه با تجربه باشيد در هر صورت اين كتاب هر آنچه را براي ايجاد تعادل و شروع درمان از همين امروز نياز داريد را در اختيارتان قرار مي‌دهد. همين الان اين كتاب را بخريد و هنر التيام‌بخشي چاكرا را ياد گرفته و به خودتان براي رهايي از نگراني و درماندگي كمك كنيد .

ريكي كامل (دستورالعمل كامل ريكي براي شفاي درون و تعالي روح)

 • 81,000 تومان

ريكي به وفور در اطراف ما وجود دارد و همه مي‌توانند از انرژي گرم و دوست‌داشتني آن براي تعادل و ترميم بهره‌مند شوند. ياد بگيريد چگونه اين قدرت معنوي را با ريكي كامل، منبع كامل ريكي همه در يك‌جا براي بهبود عميق و تعالي روحيء مهار كنيد. به اين كتاب به‌ عنوان معلم خردمند خود بنگريد، كتابي كه شما را در سفر ريكي راهنمايي مي‌كند تا شفابخشي را به ديگران منتقل نماييد. اين راهنماي جامع داراي آموزش‌هاي ساده و فراگير است و براي همه قابل استفاده خواهد بود، تصاوير و دستورالعمل‌هاي آموزنده اين كتاب مناسب دانش‌آموزان ريكي از هر سن و با هر زمينه‌اي است. تمام راهنمايي كه لازم داريد حالا پيش چشم شماست با كتاب ريكي همه اطلاعات لازم را خواهيد آموخت.

ذهن برتر

 • 74,000 تومان

آيا مي‌دانستيد تنها از يك درصد ظرفيت مغز خود استفاده مي‌كنيد؟ توني بازان،پرفروش‌ترين نويسنده و خالق «نقشه‌هاي ذهني» در كتاب خود، به نام «ذهن برتر» نشان مي‌دهد كه چگونه از حداكثر ظرفيت مغز خود استفاده كنيم! - توني بازان كارشناس پيشتاز جهاني در حوزه يادگيري و قلمرو انديشه و مغز، در كتاب «ذهن برتر» ثابت مي‌كند كه شما از آنچه مي‌انديشيد، باهوش‌تر هستيد! - توني بازان در كتابي كه مشتاقانه چشم به راهش بوديم، ما را همراه با خود به پرسه‌زني در عرصه هوش‌هاي دهگانه مي‌برد كه با گشت و گذاري لذت‌بخش و فراموش‌نشدني، عرصه‌هاي هوش هاي خلاق، اجتماعي، فيزيكي و ... را مورد كنكاش قرار دهيم. در اين تماشاگه راز است كه توني بازان به خواننده‌اش نشان مي‌دهد كه چگونه در بهره‌گيري از واژگان، از منظر حس و ديدگاه جسم، عملكردي درخشان داشته باشد. او با آودن تمرينات و روش‌هاي ساده به ما مي‌آموزد كه چگونه زمان و قلمرو زندگي‌مان را تحت كنترل خود درآوريم و به بياني دقيق‌تر، چگونه زندگي‌مان را مديريت كنيم.

365 راز فنگ‌شويي (نكته‌هاي روزانه براي جذب ثروت هماهنگي و عشق)

 • 25,000 تومان

فنگ شويي، علم و هنر آرايش درون در توازن و هماهنگي با جهان طبيعي اطرافتان مي‌باشد. همه ما تحت‌تاثير دنياي دروني خود قرار داريم. اين بدين معناست كه وقتي انرژي اطراف ما مسدود يا غيرمتوازن مي‌شود، همه چيزهاي خوبي كه در زندگي مي‌خواهيم به ويژه ثروت، هماهنگي و عشق نمي توانند راهي براي رسيدن به ما بيابند. فنگ شويي يك نقشه به ما مي‌دهد تا مسير انرژي را باز كنيم و به تمام آن چيزهاي خوب اجازه مي دهد ما را در خانه‌هايمان، اداره‌هايمان، محل كار وتجارتمان بيايند.

9 قانون موفقيت (جذب سلامتي عشق آرامش و موفقيتي كه شما مي‌خواهيد)

 • 32,000 تومان

استرمي ولينگتون يك سخنگوي انگيزشي و مربي ثروت مشهور است. داستان او از اميد و هدف در وجود شما حس‌انگيزه و الهام ايجاد مي‌كند. با دانستن اينكه با در آغوش گرفتن گذشته خودتان، مثل او، مي‌توانيد در عظمت آينده خود قدم برداريد! ياد مي‌گيريد كه چگونه زندگي خود را متحول كنيد و از نظر مالي مستقل شويد. اين كتاب به ميليون‌ها خواننده كمك خواهد كرد و مي‌تواند چنين كاري را براي شما هم انجام دهد. كتاب خود را از امروز سفارش دهيد و زندگي خود را متحول كنيد! ياسين قاسمي مترجم كتاب‌هاي انگيزشي و موفقيت.

عادات كوچك به اضافه تغييرات كوچكي كه هر چيزي را تغيير مي‌دهند

 • 100,000 تومان

شايد هنگامي كه بخواهيد دست به تغييري در زندگي‌تان بزنيد، احساس كنيد فشار زيادي روي شماست. خواه اين تغيير، كاهش وزن شما باشد يا ورود به شغلي جديد يا سرمايه‌گذاري تجارت پرخطر، همه اين‌ها شايد تغييراتي باشند كه به شدت علاقه مند به انجامشان هستيد اما شروع به تغيير سخت است. با اين وجود، لازم نيست مراحل افراطي، بزرگ و گسترده‌اي را انجام دهيد. اغلب مواقع تغييرات كوچك و ساده بهترين مسيرهاي پيش رو به سمت جلو هستند. اين تغييرات پايدار، باثبات و قابل كنترل هستند و به اين صورت نيست كه پس از تلاش‌هاي متعدد از روي بي‌علاقگي آن‌ها را رها كنيد. با مطالعه كتاب عادات كوچك بي جي فوگ و به كارگيري همين تغييرات كوچك مي توانيد عادت‌هاي كوچك و بزرگي را در خود نهادينه كنيد كه در نهايت شما را به سمت زندگي بهتر و شادتري مي‌برد...

1  2  3  4  صفحه‌ی 1