فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
3 قطره خون
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
اثر مركب (ايجاد تحولي شگفت انگيزدر زندگي درآمد و موفقيت شما)
تحول ققنوس
 • 72,000 تومان
 • با تخفیف: 72,000 تومان
انسان در جستجوي معنا
 • 51,000 تومان
 • با تخفیف: 51,000 تومان
بيداري ذهن
 • همراه با تخفيف
 • 49,000 تومان
 • با تخفیف: 47,530 تومان
مسئله مرگ و زندگي
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
بزرگترين راز
 • 43,000 تومان
 • با تخفیف: 43,000 تومان
از حالا به بعد قوي‌تر باش
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
آري به زندگي
 • 49,000 تومان
 • با تخفیف: 49,000 تومان
كيمياگر
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان
هنر رهايي از تنبلي (چطور به آرزوهايتان برسيد و زندگي‌تان را به ماجراجويي تبديل كنيد)
درباره‌ معني زندگي
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان

3 قطره خون

 • 29,000 تومان

«دريغا كه بار دگر شام شد، سراپاي گيتي سيه‌فام شد، همه خلق را گاه آرام شد، مگر من، كه رنج و غمم شد فزون... جهان را نباشد خوشي در مزاج، به جز مرگ نبود غمم را علاج، وليكن در آن گوشه در پاي كاج، چكيده است بر خاك سه قطره خون»

اثر مركب (ايجاد تحولي شگفت انگيزدر زندگي درآمد و موفقيت شما)

 • 69,000 تومان

اثر مركب كتابي درباره‌ي عادت‌هاست. اين كتاب از آن دسته كتاب‌هايي است كه افراد زيادي در دنيا مدعي‌اند توانسته است در زندگي آن‌ها تغيير ايجاد كند. دارن هاردي در اثر مركب از تاثير بزرگ تغيير عادت‌هاي كوچك حرف مي‌زند، از اينكه اگر به عادت‌هايي مانند خواندن يك صفحه كتاب در دراز مدت عمل كنيد، اثر تركيبي اين عادت‌هاي خوب كوچك باعث خواهد شد قدم‌هاي بزرگي را برداريد. هاردي معتقد است داشتن برنامه‌ي منظم و دقيق و تقسيم هركار بزرگي به گام‌هاي كوچك راز موفقيت است و اين را با مثال‌هايي كه در كتابش آورده نشان مي‌دهد. كتاب اثر مركب در سراسر دنيا طرفداران زيادي دارد و با وجود اينكه نزديك به يك دهه از انتشارش گذشته است هنوز هم يكي از پرفروش‌ترين كتاب‌هاي خودياري است.

تحول ققنوس

 • 72,000 تومان

پرنده‌اي وجود دارد كه آشوري‌ها آن را ققنوس مي‌نامند. اين پرنده خود را تجديد كرده و از نو متولد مي‌سازد. مي‌زيَد، نه با ميوه‌ها و گياهان؛ كه با قطرات بخور و شيره‌ي هل. وقتي بيش از پانصد سال از عمر خود را سر كرد، با منقار و چنگال‌هاي خود لانه‌اي در شاخه‌هاي بالادست مي‌سازد و آن را با پرك هندي و ناردين پوشيده از دارچين فرش مي‌كند. پس از آن، گفته مي‌شود يك ققنوس كوچك كه مقدر است همان تعداد سال‌ها را زندگي كند، از جسد پدرش متولد مي‌شود. وقتي سن ققنوس جوان به حدي رسيد كه قدرت تحمل بار خود را پيدا كرد، شاخه‌هاي درخت بلند را از وزن خود آزاد مي‌كند و با احترام، گهواره‌ي خود را كه آرامگاه پدرش بود، بر بال نسيم ملايم حمل مي‌كند تا به شهر هيپريون برسد، پيش از آن‌كه دروازه‌هاي مقدس، لانه را بر مذبح هيپريون بگذارند.

انسان در جستجوي معنا

 • 51,000 تومان

انسان درجستجوي معنا مهم‌ترين كتاب ويكتور فرانكل است كه نخستين بار در سال 1946 يعني تقريبا بلافاصله بعد از پايان جنگ جهاني دوم منتشر شد. او در بخش نخست اين كتاب تجربيات هول‌آور و تاثيرگذارش را از سه سال حضور در اردوگاه‌هاي كار اجباري آشويتس و داخاتو نوشته و در بخش دوم، با استفاده از اين تجربيات، نظريه‌ي معناگرايي خود را شرح داده است. اما فرانكل مثل هر دانشمند ديگري، تا زمان حياتش يعني تا 46 سال بعد از آن، اين كتاب را بازنگري كرد و با ويراست‌هاي تازه ديدگاهش را گسترش داد و اصلاح كرد. او پنج سال پيش از مرگش در سال 1922 ويراست تازه‌اي از كتاب منتشر كرد. ترجمه آخر بر اساس همين نسخه آخر است كه نسبت به نسخه‌هاي اوليه تفاوت‌هايي دارد.

بيداري ذهن

 • 49,000 تومان

هر وقت فردي بيش از نيم قرن به تحقيق بپردازد و مجموعه يازده جلدي تاريخ جامع تمدن بشري را بنويسدء طبيعي است كه مردم بخواهند بدانند از اين كار و تلاش به چه نتيجه‌اي رسيده استء بدانند كه از نظر او كدام يك از دوره‌هاء افراد و دستاوردها از بقيه برتر يا مهم‌تر بوده‌اند. مثلاء دورانت در طومار افتخار انديشه‌ي بشري خود به چه كساني عنوان برترين متفكران بشريت را مي‌دهد؟ واقعا عنوان بزرگ‌ترين شاعران را به چه كساني مي‌دهدء آن‌هايي كه با كلامشان نت‌هايي بر تار و پود قلب آدمي مي‌كنند كه طنينش تا صدها بلكه هزاران سال پس از درگذشتشان ادامه مي‌يابد؟ بهترين كتاب‌هاي آموزشي هدفمند- و مفيد- كه حتما بايد خوانده شوند كدام‌اند؟ دورانت در طول زندگي حرفه‌اي خود به تقاضاي رو به رشد مردم براي چنين ارزيابي‌هاي كارشناسي شدهء با به رشته تحرير درآوردن و نوشتن مقالاتي شامل نظرات شخصي در مورد رتبه‌بندي «ده متفكر برتر»ء «ده شاعر برتر»ء «صد كتاب برتر آموزشي»ء «نقطه اوج ده پيشرفت بشري» و «دوازده رويداد مهم در تاريخ جهان» پاسخ داد. برخي از اين مقالات در نشريات به چاپ رسيدء بقيه آن‌ها به صورت سخنراني ايستاده در حضور حاضران در جلسه ارائه شد. با اين حال ممكن نبود فردي به نتايج او در اين موارد دست يابدء مگر آن كه اتفاقي مجله نظرات چاپ شده او را مي‌خريد يا آن‌قدر خوش‌شانس بود كه در يكي از آن جلسات سخنراني شركت مي كرد. خوشبختانه همه اين مقالات در كتاب بيداري ذهن گردآوري شد.

مسئله مرگ و زندگي

 • 69,000 تومان

وقتي از شرايطم نااميد مي شوم، سعي مي كنم تمام چيزهايي را كه بايد بابت آن ها شكرگزار باشم به خودم يادآوري كنم. هنوز مي توانم صحبت كنم، بخوانم و به ايميل هايم پاسخ بدهم. اطرافم پر از آدم هاي دوست داشتني در يك خانه ي راحت و جذاب است. مريلين عاشق زيبايي بود نه يك زيبايي معمولي و ساده بلكه زيبايي زندگي خوبي و انسانيت را دوست داشت. او خودش خوب بود در كارش خوبي ها را جستجو مي كرد و با كل دنيا سهيم مي شد؛ در نوشته هايش، با فرزندانش در هر لحظه از زندگي.

بزرگترين راز

 • 43,000 تومان

بزرگترين راز اثري خارق‌العاده و جديد كه مدت‌ها منتظرش بوديم، افشاگري‌ها و روش‌هايي براي پايان دادن به رنج‌ها و كشف خوشبختي پايدار ارائه مي‌دهد. سنت‌هاي باستان مي‌دانستند كه براي پنهان كردن هر رازي بايد آن را در معرض ديد قرار داد، جايي كه كسي آن‌جا را جست‌وجو نكند. ميلياردها نفر در كره زمين جست‌وجو كرده‌اند اما تعداد كمي از آنها حقيقا را يافته‌اند. اين تعداد بسيار كم هستند و در آرامش و شادي دائمي زندگي مي‌كنند.

از حالا به بعد قوي‌تر باش

 • 38,000 تومان

مي‌دانم چه حالي داري كه نسخه‌ي بهتر از خودت درون سينه‌ات حبس شده باشد، حس مغلوب كننده‌اي است. دلت مي‌خواهد شجاع باشد و سربلند كند. اما اين اتفاق نمي‌افتد مگر اينكه تو تكاني به خودت بدهي. مگر اينكه تو دست از بهانه‌هايت برداري و اين تغيير را ايجاد كني. اين كتاب هم دقيقا در همين خصوص است. درباره‌ي تمام ترس‌هايي است كه تا مدت‌ها مرا عقب نگه داشت. شايد همان ترس‌هايي باشد كه دست و پاي تو را در همين لحضه بسته. من مي‌خواهم نشان‌ات بدهم كه چطور بر آن ترس‌ها غلبه كردم و اينكه تو هم مي‌تواني. دلم مي خواهد از آرزو كردن براي اينكه كاش بهتر بودي دست برداري. دلم مي‌خواهد از زندگي‌كردن با اين نگراني كه ديگران چه فكري درباره‌ات مي‌كنند يا ترس از اينكه شايد شكست بخوري دست برداري. تو فقط همين يك زندگي را داري، اجازه نمي‌دهم اين شكلي سپري‌اش كني. استفاني باندا موسس يك شبكه ارتباطي براي زنان است كه در آن محتواي الهام‌بخش و غني براي رشد و توسعه‌ي فردي زنان را از طريق رسانه‌هاي اجتماعي، سايت‌ها، رويدادها و سخنراني‌هاي انگيزشي به اشتراك مي‌گذارد. او پس از فارغ التحصيلي از دانشگاه به سرعت وارد زندگي حرفه‌اي شد اما به زودي فهميد آدمي نيست كه بتواند ساعت‌هاي طولاني پشت ميز اداره بنشيند و براي ديگران كار كند. او ترجيح داد به دنبال روياي خودش برود. هدفش تمركز بر جنبه‌هايي از زندگي زنان است كه از ديد رسانه‌ها و فعالان مدني پنهان مانده است. او در نوشته‌ها و سخنراني‌هايش سعي مي‌كند اعتماد به نفس از دست رفته‌ي زنان را به آن‌ها باز گرداند و فرصت‌هايي را در برابرشان قرار دهد كه از چشم‌شان پنهان مانده است. StefanyBanda.com

آري به زندگي

 • 49,000 تومان

اگر نتوانيم سرنوشت خود را تغيير دهيم، دست كم مي‌توانيم آن را بپذيريم، با آن سازگار شويم و احتمالا بر مشكلات دروني غلبه كنيم. اين رويكرد بخشي از مكتبي به نام درمان اگزيستانسياليستي است كه به مسائل مهم زندگي، مانند مقابله با رنج و مرگ مي‌پردازد. فرانكل تصريح مي‌كند وقتي شخص، تعريف واضح و روشني از هدف داشته باشد عملكردي بهتر خواهد داشت. درمان‌هاي وجودي، از جمله نسخه‌ي ارائه‌شده توسط فرانكل، بخشي خاص از جنبش روان‌شناختي اومانيستي است كه در دهه 1970 شكوفا شد و در دهه‌هاي بعد ادامه يافت.

كيمياگر

 • 33,000 تومان

اين همان اصلي‌ست كه همه چيز را به حركت درمي‌آورد و در كيمياگر به آن «روح جهان» مي‌گويند. وقتي كه انسان با تمام وجود چيزي را آرزو مي‌كند، به «روح جهان»« نزديك‌تر است و «روح جهان» نيرويي همواره مثبت است. روح در انحصار آدميان نيست و هر آنچه كه روي زمين يافت مي‌شود روح دارد، خواه سنگ باشد، خواه گياه، خواه حيوان يا حتي انديشه. هر چه در سطح زمين است بطور مداوم در حال تغيير است، چون زمين هم زنده است و زمين روح دارد و ما به ندرت مي‌دانيم كه زمين در جهت منافع ما كار مي‌كند. شما بايد بفهميد كه در مغازه بلور فروشي، حتي گلدان‌ها هم در جهت موفقيت شما حركت مي‌كردند.

هنر رهايي از تنبلي (چطور به آرزوهايتان برسيد و زندگي‌تان را به ماجراجويي تبديل كنيد)

 • 29,000 تومان

با خود روراست باشيد: هيچ اتفاقي يك‌دفعه نمي‌افتد، كسي شما را به جايي نمي‌رساند و غرزدن هم راه به جايي نمي‌برد. اگر مي‌خواهيد اجاقتان گرمتان كند، بايد مدام هيزم درونش بريزيد. زندگي دقيقا مثل اجاق است، اول بايد دست به عمل بزنيد، بعدش نتيجه را مي‌بينيد و لذت را تجربه مي‌كنيد، و براي اين كه زياد نتيجه را ببينيد و زياد لذت ببريد بايد روزانه دست به اقدامات بزرگ بزنيد. ميزان اقدامي كه مي‌كنيد با پيشرفتي كه حاصل مي شود، تعداد اهدافي كه بهشان مي رسيد و لذتي كه تجربه مي‌كنيد ارتباط مستقيم دارد.

درباره‌ معني زندگي

 • 29,000 تومان

ويل دورانت، يكي از معروف‌ ترين فيلسوفان معاصر، نويسنده كتاب گرانقدر تاريخ تمدن، برنده جايزه پوليتزر و مدال آزادي است. انگيزه نوشتن كتاب ((درباره معني زندگي)) به دنبال سوال شخصي كه از او خواسته بود دليلي براي رد خودكشي بياورد، ايجاد شد. دورانت نامه‌اي به بيش از يكصد شخصيت معروف نوشت و نظر هر يك از آن‌ها را درباره معني زندگي جويا شد. كتاب ((درباره معني زندگي)) حاصل پاسخ‌هاي آن افراد به همراه نظر شخص دورانت است كه با نثري شيوا، خواننده را جذب و با مفهوم و معناي زندگي آشنا مي‌كند.

1  2  صفحه‌ی 1