فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 68,000 تومان
 • 48,000 تومان

يادگيري هنر مشاوره

 • 150,000 تومان

كتاب حاضر ويراست ششم يادگيري هنر مشاوره: اجزاي سازنده و فنون اثري پرفروش در دنياست. ساختار كتاب به‌گونه‌اي است كه مهارت‌ها و فنون اثــربخـش و ضــروري مشـاوره را به شكل گام‌به‌گام مي‌آموزيد.محتواي كتاب از اجزاي سازندهٔ اساسي تا فنون درماني پيشرفته را پوشش مي‌دهد. كتاب جنبهٔ كارورزي، عملي، ابتكاري و نوآورانه دارد و روي رابطهٔ مشاور و مراجع تمركز مي‌كند. نويسنده آخرين پژوهش‌ها دربارهٔ اثربخشي درمان را مستند كرده است و نگاهي يكپارچه‌ساز دارد. آهنگ مباحثه‌اي نويسنده براي دانشجويان بسيار جذاب است، با وجود اين كتاب براي مربيان و استادان يك مرجع عالي تدريس در كلاس و كارگاه است. هدف كتاب آن است كه از مشاوران مبتدي «متخصصاني متفكر» بسازد. بخش‌هاي «بايستيد و بينديشيد»، تمرين، تكليف منزل، بحث كلاسي و سؤال‌هاي محرك خاطره‌نويسي از اين رويكرد حمايت مي‌كند. ويراست ششم بخش‌هاي جديدي شامل مسائل فرهنگي، چالش‌هاي تفاوت‌ جنسيتي و مهارت‌هاي خاص كودكان دارد. مترجمان كتاب اميدوارند با اين اثر مسير مشاوره و درمان را براي دانشجويان، كارورزان، باتجربه‌ها و مربيان و استادان هموار سازند. ما به اين اثرگذاري بسيار مطمئن هستيم.

عشق دانايي (حيات فلسفه از سقراط تا دريدا)

 • 38,000 تومان

كتاب عشق دانايي حاصل سال‌ها پرداختن به متون و فيلسوفان كليدي در مجله‌هاي آكادميك، كنفرانس‌ها، گفتگوها و كلاس‌هاي درس است؛ چه به عنوان دانشجو و چه به عنوان استاد. گاهي اين كتاب صداي دانشجو يا هم‌صحبت را پيدا مي‌كند و گاهي، هر چند بسيار كم، صداي استاد را به خود مي‌گيرد. در هر حالت، صفحات آتي نتيجه خوانش دقيق يا به طور دقيق‌تر، نتيجه نوع خاصي از خوانش است؛ خوانشي كه بر عملكرد و اثر تاكيد دارد و اين ابزار را براي پيام فلسفي مهم تلقي مي‌كند. دغدغه اصلي كتاب در عنوانش بيان شده است: عشق دانايي. البته اين عنوان تحريفي از ترجمه پذيرفته‌شده «فيلو - سوفيا» به عنوان «عشق دانايي» است. بايد در همين ابتدا اعتراف كنم كه اين كتاب تعريفي قاطع و مشخص ارائه نمي‌دهد. در عوض، اين اصطلاح به پرسشي مبدل مي‌شود كه محرك هر فصل خواهد بود و با هر بخش جديد تغيير شكل مي‌يابد. اين همان طريقي است كه من تجربه‌اش كرده‌ام.

وابي سابي (حكمت ژاپني‌ها براي يك زندگي سراسر ناكامل و ناتمام)

 • 58,000 تومان

وابي سابي يعني پذيرش ناپايداري همه چيز در جهان و تجربه زندگي به واسطه همه احساسات دروني و بيروني. اين كتاب الهام‌بخش به شما كمك خواهد كرد كه ريتم دلنشين زندگي خود را دريابيد و بفهميد كه شادي و سعادت درست همان جايي است كه هستيد.

ليبراليسم

 • 68,000 تومان

زنان كتابخوان خطرناكند

 • 88,000 تومان

تاريخ زنان اهل مطالعه تاريخي پيچيده است. كتاب خواندنشان تا وقتي كه نشانه تقوا و عفت باشد عموماً پذيرفته است و قديسان، حتي قديسان زن، با متن و نوشته به آشتي رسيده‌اند. مانده‌ايم ما غير قديسان، كه ساليانِ سال مايه نگراني بوده‌ايم. امروز در دوراني زندگي مي‌كنيم كه سرانجام پس از قرن‌ها پيروزي حاصل شده است. كتابي كه در دست داريد، آينده‌اي بهتر را نويد مي‌دهد، و به يادمان مي‌آورد كه مدتي مديد چشم به راه اين پيروزي بوده‌ايم، پيروزي به دست آمده با چنگ و دندان.

رتروتوپيا

 • 48,000 تومان

«رتروتوپيا» به معناي بازگشت به يوتوپياست. آن را بازگشت به آرمانشهر يا بازگشت به آينده هم مي‌توان گفت. رتروتوپيا فراخواني به نوعي بازانديشي نو، ژرف و نقادانه شرايط موجود جامعه جهاني و وضعيت مدرن انسان امروز است؛ جامعه‌اي كه وعده پيشرفت، رفاه، آزادي، رستگاري و برپايي بهشت بر روي زمين را شنيده بود، اما با جهنمي از خشونت، قبيله‌گرايي، نابرابري، تنهايي و ازخودبيزاري روبرو شد. رتروتوپيا هشداري براي توقف در مسيري است كه بي‌محابا به سوي فساد و تباهي مي‌رود و بازگشت به گذشته‌اي كه عينيت نيافت اما هميشه در قالب آرمان‌ها و ارزش‌ها يا چارچوبي نظري، الهام‌بخش و اميدواركننده بوده‌ است. مانند روح يوتوپيا، محرك رتروتوپيا نيز از اميد به صلح و آشتي ريشه مي‌‌گيرد. رتروتوپياي زيگمونت باومن، براي دستيابي به «جامعه‌اي آزادتر، برابرتر، دموكراتيك‌تر و زيست‌پذيرتر» همگان را به برخاستن و تلاش فرامي‌خواند. او كتاب را با اين جمله به پايان مي‌برد: «ما ــ ساكنان زمين‌ ــ با يكي از اين دو موقعيت روبرو خواهيم بود: يا دست‌هاي به‌هم پيوسته يا گورهاي مشترك.»

كيمياگر (گالينگور)

 • 48,000 تومان

پائولو كوئيلو در سال 1947 در ريودوژانيرو به دنيا آمد. شهرت او در آمريكاي لاتين با شهرت گابريل گارسيا ماركز برابري مي‌كند. چهار كتابي كه او تاكنون منتشر كرده است همه در رده كتاب‌هاي پرفروش برزيل هستند. كيمياگر تاكنون در بيست و دو كشور جهان به چاپ رسيده و از اقبالي كم‌نظير برخوردار بوده است. كيمياگر نخستين كتابي است كه از اين نويسنده به زبان فارسي منتشر شده و در مورد جوان چوپاني است به نام سانتياگو كه به يك جست و جوي روحاني يا كيمياي دروني دست مي‌زند و در سرزمين‌هاي كويري عرب به مكاشفه و سير آفاق و انفس مي‌رسد.

با هم آموختن در كلاس (چگونگي انجام)

 • 42,500 تومان

يافته‌هاي پژوهشي نشان داده است كه باهم‌آموزي بر فرد پنج‌ساله يا پنجاه‌ساله اثربخش است. پيچيدگي آن ناهمانند خواهد بود، ولي شگفت‌انگيز است كه چگونه روشي ساده، مانند بينديشيد / گروه شويد / باهم‌رساني كنيد، براي دانش‌آموزان پيش‌دبستاني و دانشجويان اثري يكسان خواهد داشت. چرا؟ چون همه ما از داشتن زماني براي انديشيدن و گفتگو با يك همراه پيش از پاسخ داده بهره مي‌بريم

روش هاي جديد تعليم و تربيت

 • 28,000 تومان

در تربيت عيد قديمء مانند آنچه كه افلاطون در كتاب قوانين به روشني بيان مي‌كند كودك نه به خاطر خودء بلكه به واسطه پيوند تابعيت كه او را به شهر متصل مي‌سازدء در نظر گرفته مي‌شود. همچنين تربيت قرون وسطاييء با الهام از مسيحيتء به كودك در قالب رابطه او با خداوند مي‌پردازد. از يك سوء پايداي (تربيت) باستان كودك را شهروندي مي‌داند كه در جامعه مدني تكامل مي‌يابد و از طرف ديگرء تربيت قرون وسطايي به كودك به چشم موجودي نگاه مي‌كند كه به واسطه گناهء جهالت و غرايز جنسي دچار تباهي شده است و بايد اصلاح شود و به راه راست هدايت شود.

كتاب كار اضطراب اجتماعي و كمرويي (تكنيك‌هاي اثبات شده و گام به گام براي غلبه بر ترس)

 • 78,000 تومان

كمرويي شديد و اضطراب اجتماعي شايع‌ترين نوع اختلال اضطرابي و در واقع ناتوان‌كننده‌ترين نوع آن است به طوري كه حدود پنج درصد افراد جامعه درگيرش هستند. آنتوني وسوينسون بر اساس تجارب باليني خود در كار كردن با اين افراد يك راهنماي گام به گام مبتني بر تكنيك‌هاي رايج درمان اين حوزه با تكيه بر مباني درمان شناختي رفتاري و درمان مبتني بر حوزه پذيرش و تعهد كتاب حاضر را تدوين كرده‌اند تا اصول تكنيكي قوي را بر زبان بسيار ساده براي درمانگران و مراجعان شرح دهند. اين كتاب يك اثر ساده روان و سليس براي مداخلات افراد اين حوزه مي‌باشد.

عناصر و خاستگاه‌هاي حاكميت توتاليتر (جلد سوم) توتاليتاريسم

 • 72,500 تومان

كاري كه آرنت در كتاب توتاليتاريسم، جلد سوم از مجموعۀ سه‌جلدي عناصر و خاستگاه‌هاي حاكميت توتاليتر، قصد دارد انجام دهد، هرگز وظيفه‌اي ساده و بديهي نيست. او بايد سخت‌ترين كار ممكن را انجام دهد: بايد نظريه‌اي ارائه دهد كه نشان دهد حاكميت توتاليتر (يا توتاليتاريسم) چه ماهيت، ساختار، سازماندهي و كاركردي دارد. كار وقتي دشوار مي‌شود كه توجه مي‌كنيم او دو رژيم و جنبشي را مبناي نظريه‌پردازي خود نهاده است كه دشمن يكديگر بودند و در جنگي انسانسوز ميليون‌ها نفر را از همديگر كشتند: رژيم بولشويستي‌ــــ‌‌كمونيستي شوروي و رژيم ناسيونال‌سوسياليستي آلمان. چگونه مي‌توان بزرگ‌ترين دشمنان تاريخ را همسرشت و همذات پنداشت و در يك دسته جاي داد؟ آرنت با مطالعه‌اي تطبيقي، گوشه‌گوشۀ اين دو جنبش و رژيم توتاليتر را زير ذره‌بين نظري خود قرار داده و نشان داده است اين دو، با آن‌كه مناديان ايدئولوژي‌هايي متضاد و متخاصمند، در نهايت سازۀ سياسي‌ـ‌اجتماعي يكساني را بر پا كرده‌اند كه در آن انسان به معناي واقعي كلمه از فرايند هستي حذف شده است: فرايندهاي هيولاييِ تاريخ (كمونيسم) و طبيعت (نازيسم) جايگزين انسان كنشگر شده است و هر انساني‌ ـ گناهكار و بي‌گناه، كنشگر يا بي‌كنش‌ ـ سر راه اين فرايندها قرار گيرد، ماننــد موجـودي كـه هيـچ‌گاه وجـود نداشتـه اسـت، از ميـان بـرداشتـه مي‌شـود؛ يـا بــي‌درنــگ بـه جوخــۀ اعــدام سپــرده مي‌شــود يـا در ظلمــت اردوگاه‌هـا به ديـار فراموش‌شدگان (كه بسي بدتر از ديار مردگان است) سپرده خواهد شد. در نهايت، پس از آشنايي دقيق با نظريه‌اي كه آرنت در اين اثر تدوين كرده است، مي‌تـوان داوري كـرد كه كـدام رژيــم بر اســاس چــه ويژگي‌هايـــي توتاليتـــر، كـــدام شبه‌توتاليتر، كدام پيشاتوتاليتر و كدام غيرتوتاليتر است.

درآمدي تصويري بر نيچه

 • 32,500 تومان

در صف مقدم روشنفكران قرن نوزدهم، كارل ماركس،‌ زيگموند فرويد و فردريش نيچه ايستاده‌اند. از اين ميان فقط نيچه بود كه نگرش‌ها و انديشه‌هايش در افـقـي فـراسـوي آگاهـي انسـان مـدرن باقـي مانـد: رقابتـي آزاردهنـده و حتـي وحشتناك كه نيچه خود مي‌دانست در زمان حياتش پذيرفته نخواهد شد. امروز بيش از صد سال از آن زمان مي‌گذرد و ما همان طور كه نيچه پيش‌بيني كرده بود به تدريج از تغييرات عميق ايجادشده در رابطهٔ خود با حقيقت،‌ علم و اخلاق آگاه مي‌شويم. اين كتاب نظري مختصر به زندگي و آراي نيچه است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  صفحه‌ی 1