فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

درمان رفتاري شناختي به زبان ساده

  • 60,000 تومان

اين كتاب مقدمه‌اي جامع از نظريه و كاربرد تكنيك‌هاي CBT را ارائه مي‌كند. نويسندگان كتاب بر اين باورند كه تمام راهبردها و اصول CBT كه در اين كتاب طرح شده‌اند مي‌توانند زندگي افراد را بهبود بخشند و فارغ از اين‌كه در حال حاضر با روان‌درمانگر يا ديگر متخصصان سلامت روان كار مي‌كنند به سلامت فرد كمك مي‌كنند. كتاب حاضر علاوه بر معرفي اصول CBT به ارائه راه‌كارهاي ملموس جهت درمان اختلال‌هاي شايع روان‌شناختي پرداخته است كه قابل استفاده براي روان‌درمانگران و دانشجويان رشته‌هاي روانشناسي و مشاوره است.

شناخت‌درماني براي بيماران مشكل‌آفرين (گره‌گشايي از بن‌بست‌هاي شناخت‌درماني كلاسيك)

  • 75,000 تومان

بيماران مشكل‌آفرين براي متخصصان باليني، چالش ايجاد مي‌كنند. به تجربه بستگي ندارد. اين بيماران هم براي كساني كه تازه وارد حرفه روان‌درماني شده‌اند و هم براي افراد باتجربه، چالش‌آفرين هستند. اين كتاب، مي‌تواند منبعي ارزشمند براي درمانگران تازه‌كار و دوره آموزشي پيشرفته شناخت‌درماني باشد. درمان‌گراني كه آرزو دارند در حوزه شناخت‌درماني، تخصص ويژه‌اي كسب كنند، مي‌توانند از اين كتاب سود ببرند. مثال باليني فراوان در سرتاسر كتاب به گونه‌اي است كه حتي بيشتر مددكاران سلامت روان با تجربه نيز مي‌توانند از اين كتاب كمال استفاده را ببرند.

روابط صميمانه

  • 12,900 تومان

نزديكان، دوستان، دلدادگان و غريبه‌ها، همه اينها كساني هستند كه در زندگي ما به نحوي اثر دارند. ليكن فضاي روحي و رواني ما بيشتر توسط افراد صميمي و افراد نزديك پر شده و هريك از ما افكار و روياها، رازها و رمزها، دردها و خوشي‌هايمان را با دوستان نزديك، افراد صميمي و كساني كه دوست‌شان داريم در ميان مي‌گذاريم و يا تقسيم مي‌كنيم. انسان‌ها دوستي و عشق را موهبتي الهي ميدانند كه وقتي بين دو نفر به وجود مي‌آيد، گويي در زندگي دري ديگر به روي آنها گشوده مي‌شود. هرچند ما كمتر به اين نكته مي‌انديشيم كه در پيدايش اين نوع رابطه لذتبخش و جذاب چه عوامل روانشناختي، شخصيتي و اجتماعي تاثير دارند، روابط صميمانه تحت تاثير چه عواملي به وجود مي‌آيند، چگونه ادامه مي‌يابند و در حفظ و تقويت يا آسيب و انحلال آن چه عواملي موثرند.

درمان‌شناختي رفتاري اضطراب در كودكان (رويكرد واحدپردازه‌اي)

  • 65,000 تومان

اين كتاب راهنماي واحدي است براي درمانگر پرمشغله، جهت درمان موثر تمام اين كودكان. اين كتاب،‌ كه يكي از مجموعه كتاب‌هاي راهنماي درمان فردي متكي بر شواهد است مجموعه روش‌هايي را معرفي مي‌نمايد كه درمانگران مي‌توانند با استفاده از آنها درمان را بر اساس نيازهاي منحصر به فرد مراجعين فردي نموده و در عين حال همچنان بر اصول متكي بودن بر شواهد وفادار بمانند.

لطيفه و ارتباطش با ناخودآگاه

  • 30,000 تومان

خنده چيست؟ چرا ما مي‌خنديم؟ لطيفه چه خصوصياتي دارد كه ما را مي‌خنداند؟ در اين كتاب فرويد از ديدگاه يك روانكاو ژرف‌انديش به ماهيت لطيفه‌ها و فرآيندهاي ناخودآگاهي كه به دست لطيفه‌ها به جنبش در مي‌آيند پرداخته است.

متون روانشناسي به زبان انگليسي

  • 4,900 تومان

يكي از درس‌هاي مهم دوره كارشناسي و كارشناسي ارشد در روانشناسي و مشاوره، درس متون 1 و 2 است. اهميت اين دروس از اين نظر بيشتر جلوه مي‌كند كه بعدها دانشجويان مجبورند به كتاب‌ها يا مقاله‌هاي اصلي مراجعه كنند. كتابي كه دكتر پورنقاش‌تهراني تهيه كرده‌اند نيز در راستاي همين عناصر كليدي مي‌باشد.

صفحه‌ی 1