فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 32,000 تومان

رنگ‌ها (آموزش مفاهيم با پوملو فيل فيلسوف 3)

 • 33,000 تومان

آموزش مفاهيم با پوملو، فيل فيلسوف: رنگ‌ها. رامونا بيشتر به خاطر داستان‌هاي پوملو، فيل فيلسوف، مشهور شده. اين داستان‌ها، درباره يك فيل صورتي خيلي كوچولوست؛ خيلي خيلي كوچولو، تقريبا به اندازه گل قاصدك!

شكل‌ها (آموزش مفاهيم با پوملو فيل فيلسوف 2)

 • 33,000 تومان

آموزش مفاهيم با پوملو، فيل فيلسوف؛ شكل‌ها. رامونا بيشتر به خاطر داستان‌هاي پوملو، فيل فيلسوف، مشهور شده. اين داستان‌ها، درباره يك فيل صورتي خيلي كوچولوست؛ خيلي خيلي كوچولو، تقريبا به اندازه گل قاصدك!

تفاوت‌ها (آموزش مفاهيم با پوملو فيل فيلسوف 1)

 • 33,000 تومان

آموزش مفاهيم با پوملو، فيل فيلسوف؛ تفاهت‌ها. رامونا بيشتر به خاطر داستان‌هاي پوملو، فيل فيلسوف، مشهور شده. اين داستان‌ها، درباره يك فيل صورتي خيلي كوچولوست؛ خيلي خيلي كوچولو، تقريبا به اندازه گل قاصدك!

روشنگري‌هاي آلبرت اينشتين

 • 33,000 تومان

قرار است آلبرت اينشتين جوان همراه خواهرش مايا، مراسم جشن را چراغاني كنند. نيلس بور پرتاب‌كننده كوتوله‌ها به آن‌ها كمك مي‌كند. اما نتيجه كارشان فاجعه‌بار است و صاحب مهمان‌خانه از دستشان عصباني مي‌شود. به اين ترتيب يك تعقيب و گريز طولاني آغاز مي‌شود و آن‌ها سوار چرخ و فلك مي‌شوند. آلبرت هنگام فرار به قوانين جهان هستي فكر مي‌كند. آيا مي‌توانيم سريع‌تر از نور حركت كنيم؟ آيا جرم و انرژي دو جنبه از يك واقعيت مشابه هستند؟ سفر در زمان ممكن است؟ شانس يعني چه؟ و پرسش‌هاي علمي و هيجان‌انگيز ديگر درباره نسبيت و كوانتوم‌ها.

تئاتر كوچك هانا آرنت

 • 33,000 تومان

هانا آرنت مي‌خواهد آخرين كتابش را بنويسد؛ اما انگار چيزي را فراموش كرده. همين‌طور كه فكر مي‌كند، دوستي از گذشته سراغش مي‌آيد. مهمان تازه وارد كسي نيست جز خودش در سن 9 سالگي! او و هاناي جوان به تئاتر كوچي مي‌روند و نمايش ترسناكي را تماشا مي‌كنند: گرگ بدجنس و عروسك خيمه‌شب‌بازي اهالي شهر را به وحشت انداخته‌اند. اما در سياه‌ترين روزها، حتي وقتي به نظر مي‌رسد كه تاريكي همه‌جا را فراگرفته، هميشه راه نجاتي وجود دارد. آيا درباره «تئاتر» دنياي واقعي هم همين‌طور است؟ آيا مردم مي‌توانند با كمك هم تغيير ايجاد كنند؟

تام گيتس 15 (كدام هيولا)

 • 27,000 تومان

اين كتاب ماجراي هيولاها، معما، يك جشنوراه موسيقي، چيزهاي گم‌شده، من و ماركوس است (البته نه لزوما به همين ترتيب)، و يك معلم كمكي خيلي سخت‌گير، ولي نگذاريد اين آخري از خواندن كتاب منصرفتان كند.

خانه درختي 117 طبقه

 • 79,000 تومان

ماجراهاي اندي و تري در طبقه‌دارترين خانه‌درختي دنيا. خانه‌درختي معركه اندي و تري حالا 13 طبقه جديد دارد: طبقه اسب‌هاي ريزه‌ميزه، طبقه‌اي براي مهماني لباس‌خوابي، موزه زيرشلواري، باجه عكاسي، اتاق انتظار، در بدبختي، سيرك، ميدان مبارزه براي روبات‌هاي غول‌پيكر، مدرسه رانندگي، پارك اسكي روي آب با ماهي‌هاي گوشت‌خوار و يك دفتر گردشگري مخصوص خانه‌درختي با ميز اطلاعات 24 ساعته، اتوبوس گردشي كه پنگوئن‌ها جابه‌جايش مي‌كنند و يك مغازه سوغاتي، خب، معطل چي هستيد؟! بپريد بالا!

آنجا كه هيولاها خوابيده‌اند

 • 38,000 تومان

در شهر كوچك ميوتاون، همه افسانه هيولاهاي درياچه را شنيده‌اند؛ افسانه‌اي كه خيلي‌ها مي‌گويند براي محافظت از بچه‌ها سر هم شده است، براي آنكه از درياچه دور باشند. افي هم با افسانه هيولاها بزرگ شده، اما آهسته آهسته اتفاق‌هاي عجيب و غريبي در خانه‌شان مي‌افتد؛ خرگوشش از توي قفسي با در قفل‌شده غيب مي‌شود، مادرش به شكلي اسرارآميز ناپديد مي‌شود و سرانجام نوبت به ليسك‌هاي لزجي مي‌رسد كه از در و ديوار خانه بالا مي‌روند. افي و بهترين دوستش براي حل اين معما به دنبال سر نخ‌هايي مي‌گردند. آيا ميان ناپديد شدن‌ها و افسانه قديمي ارتباطي وجود دارد؟ آيا افسانه‌ها فقط قصه‌هايي خيالي‌اند يا واقعا در اين آب‌هاي تاريك و عميق موجوداتي خوابيده‌اند؟

گرگ بد گنده (سريال 4 سابقه‌دار 9)

 • 37,000 تومان

آسمان سياه مي‌شود. شهر به لرزه درمي‌آيد. از هر سو صداي جيغ به گوش مي‌رسد. گرگ، محبوب دل‌هاي عالم، بايد چيزهاي زيادي را توضيح دهد. چيزهاي مهم؟ بله چيزهاي بد؟ قطعا چيزهايي كه نمي‌شود از آن‌ها گذشت؟ بللللللله! اما جدي جدي كسي نيست جلوي اين سه بچه خوك جيغ ويغو را بگيرد كه هي نگويند «ما كه به شما گفته بوديم.»؟ حالا برويد يك گوشه‌اي، زير ميزي، جايي، پناه بگيريد! اين هم قسمت نهم سريال چهار سابقه‌دار

سرزمين زاغ

 • 32,000 تومان

شروع و پايان هميشه يك‌جور است؛ هميشه همين حالاست؛ بازي، داستان، معما، قايم باشك. زاغ از اين‌جا آمده؛ اين‌جا مال زاغ است و زاغ كاري با تو دارد. مادر سيدي او را از شهر بزرگي كه در آن زندگي مي‌كنند به شهري كوچك مي‌برد، سيدي احساس تنهايي مي‌كند، اما خيلي زود با همه چيز دوست مي‌شود: با سرگذشتش؛ با شهر تازه‌اش و با دو پسر، لاچي و والتر؛ و عجيب‌تر از همه، با كلاغ‌هايي كه همه‌جا سر راهش سبز مي‌شوند. سيدي در زمان سفر مي‌كند، به گذشته مي‌رود و جنايت وحشتناكي را مي‌بيند و با رازي عجيب درگير مي‌شود. آيا او و دوستانش راهي مي‌يابند تا خطاهاي گذشته را درست كنند، يا محكوم به تكرار آن‌ها خواهند بود؟

راز چشم شاهين (ته جدولي‌ها 4)

 • 45,000 تومان

براي نخستين بار در تاريخ سويالا چيكا، چهار تيم افسانه‌اي در رقابت‌هاي سال نو به مصاف هم مي‌روند: رئال مادريد، بارسلونا، اتلتيكو مادريد... و سوتوآلتو! و براي نخستين بار فوتبال نونهالان، فناور ي چشم شاهين در مسابقات به كار گرفته خواهد شد. اما يكي شهر را پر از ديوارنوشته‌هايي كرده كه رازهاي بازيكنان و مردم شهر را افشا مي‌كند. آيا هدفش به هم زدن تمركز بازيكنان است تا نتوانند توي مسابقات سال نو نتيجه بگيرند؟ ولي چه‌كسي اين‌همه چيز راجع به آن‌ها مي‌داند؟ معماي جديدي براي عشق فوتبال‌ها؟

زنان پيشرو (داستان‌هايي براي دختران ايران) شوميز

 • 46,000 تومان

در تاريخ ايران همواره زناني بوده‌اند كه كارهاي بزرگي كرده‌اند و زندگي را براي ما زيباتر ساخته‌اند، اگرچه كمتر از آن‌ها حرفي به ميان آمده است. در اين كتاب با پنجاه تن از آن‌ها آشنا مي‌شويم. پنجاه زن از ميان زنان بيشماري كه افتخار ما ايرانيان‌اند. با ما همراه شويد تا به دنياي آنان برويم و قصه‌ي زندگي‌شان را بخوانيم و ببينيم كه هرچه‌قدر هم كه روزگار سخت بگيرد، هستند كساني كه مي‌خواهند و مي‌توانند راهي بسازند براي ما...

1  2  3  4  صفحه‌ی 1