فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

حركت رو به جلو (6 گام براي خودبخشودگي كتاب كار يادگيري خودجهتمند)

 • 20,000 تومان

در رويكردهاي موج سوم روانشناسي نيزء پذيرش محوريت اصلي درمان را شكل مي‌دهد و نقطه اشتراك همه اين رويكردهاء استفاده از پذيرش است. همان‌طور كه لينهان در رفتادرماني ديالكتيكي (DBT) بر لزوم پذيرش خودء تاكيد بسيار و عنوان مي‌كند پذيرشء يعني رها كردن رنج حاصل از جنگيدن با واقعيت موجود. توقف جنگء به معني توقف تلاش براي حل مشكل نيستء بلكه به معني راهي است كه بايد طي شود تا مسير به سوي تغييرات باز شود.

آسيب‌شناسي رواني (ويراست ششم)

 • 140,000 تومان

آسيب‌شناسي رواني يكي از دروس اصلي و مهم براي دانشجويان رشته روانشناسي باليني است. با وجود اينكه، كتاب‌هاي بسياري در اين زمينه وجود دارد، اما كتاب حاضر متفاوت از تمام كتاب‌‌هايي ست كه تاكنون در اين زمينه ترجمه شده است، اين كتاب با نگرشي كانادايي به آسيب‌شناسي رواني پرداخته است، و به طور گسترده‌اي ديدگاه‌هاي نظري را در آسيب‌شناسي رواني مدنظر قرار داده است. همچنين، در اين كتاب از تحقيقات و پژوهش‌هايي استفاده شده است كه بيشترين حمايت تجربي را داشته اند. از اينرو، به همه متخصصين روانشناسي، مشاوره و حوزه سلامت روان، مطالعه اين كتاب پيشنهاد مي‌گردد.

دوستي (لذت ارتباط)

 • 40,000 تومان

تحقيقات نشان مي دهد كه رابطه دوستي خوب سبب مي‌شود افراد سالم تر و شاداب تر باشند و در مقايسه با كساني كه از لحاظ اجتماعي منزوي هستند، طول عمر بيشتري داشته باشند. اين كتاب نشان مي‌ دهد كه دوستان تا چه حد در داشتن يك زندگي شاد و موفق، نقش مهمي دارند. نويسنده در اين كتاب نكات و توصيه‌هايي در جهت بهبود و ارتقاي روابط اجتماعي، چگونگي بالابردن اعتماد به نفس در موقعيت‌ هاي اجتماعي، نحوه اجتناب از دام‌هايي كه دوستي را به مخاطره مي‌اندازد، همچنين، شناسايي دوستي‌ ها و الگو هاي رفتاري نااسالمي كه فرد را ازداشتن بسياري از ارتباطات اجتماعي منع مي كند، ارائه مي كند.

اصلاح و تغيير رفتار چيست و چگونه انجام مي‌شود

 • 85,000 تومان

اصلاح و تغيير رفتار بر رفتار علني و آشكار و رفتار خصوصي يا پنهان افراد تمركز مي‌كند. اصلاح و تغيير رفتار از آغاز كار آن به عنوان رشته مطالعه علمي - كه رشته هاي فرعي معروف به تحليل رفتار كاربردي و رفتار درماني را شامل مي‌شود - ثابت كرده است كه وسيله موثري براي اصلاح و تغيير رفتار در انواع گسترده‌اي از موقعيت‌هاي كاربردي است. اين امر با ابداع روش‌هاي علمي قدرتمند براي مطالعه رفتار به انجام رسيده است. اصلاح و تغيير رفتار بر طرح مورد فردي تاكيد مي كند و به روش آماري رسمي كه بر ميانگين‌هاي گروهي تمركز داردء متكي نيست.

كتاب تمرين يادگيري مهارت‌هاي جرات‌ورزي كودكان

 • 40,000 تومان

3 شيوه اصلي براي برقراري ارتباط و درخواست كردن در بين همه مردم وجود دارد: منفعلانهء پرخاشگرانه و جرات‌مندانه. بهترينء سالم‌ترين و منصفانه‌ترين روشي كه به افراد كمك مي‌كند در روابط‌شان موفق باشندء روش جرات‌مندانه است.

راهنماي كودكان براي مقابله با كرونا

 • 20,000 تومان

بيشتر بيماري‌ها از مدت‌ها قبل وجود داشته‌اند. دانشمندان و پزشكان و همه كادر درمان به خوبي روش‌هايدرمان آن‌ها را مي‌دانند كه چگونه به افراد كمك كنند تا حال آن‌ها بهتر شود.

انضباط بدون اشك (چگونه تعارض را در كلاس درس كاهش دهيم و فضايي توام با همكاري ايجاد كنيم)

 • 30,000 تومان

انضباط بدون اشك بر اساس نظريه روانشناسي فردي آلفرد آدلر تدوين و تاليف شده است. اصول كلي و مهم روانشناسي فردي آدلر عبارت است: 1) رفتار انسان هدفمند است 2) انسان موجودي سيستمي و اجتماعي است كه اجزاي شخصيت آن را نمي‌توان از هم مجزا و منفك دانست. 3) انسان موجودي ذهنيت‌گراست كه رفتارش بر اساس ادراك ها و برداشت‌هاي او شكل مي‌گيرد. از اين رو، نظريه آدلر را مي‌توان نوعي نظريه شناختي- تحليلي دانست كه بيش از هر چيز، بر ارزش‌هاي انساني و اجتماعي تاكيد مي‌كند.

روش‌هاي تحقيق در علوم اجتماعي و رفتاري

 • 50,000 تومان

روش تحقيق، منطق تحقيق دانسته شده است، يعني همچنان كه منطق قوانيني براي درست فكر كردن به دست مي‌دهد، روش تحقيق نيز قواعدي براي درست تحقيق كردن عرضه مي‌كند. شرط اساسي شكل‌گيري و آغاز يك تحقيق، مطرح شدن مسئله است.

كاربست نظريه دلبستگي درمان هيجان‌مدار اي اف تي با افراد زوج‌ها و خانواده‌ها)

 • 75,000 تومان

اين كتاب خلاصه‌اي از نظريه دلبستگي را به عنو ان يك چشم انداز رشدي جامع از شخصيت و تنظيم عاطفه ارائه مي‌دهد و مفاهيمي از اين نظريه را براي كاربست كلي روان‌درماني معرفي مي‌كند، پيوندهايي واضح ميان نظريه دلبستگي و مدل تجربه‌اي انسان‌‌گرا از مداخله ترسيم مي‌كند.

فيزيولوژي اعصاب و غدد (برگرفته از جيمز كالات ماريك بريلاو نيل واتسون مارك روزنزويگ نيل كارلسون مليسا بريكت)

 • 35,000 تومان

دستگاه عصبي شامل مغز و نخاع شوكي است كه دستگاه عصبي مركزي (CNS) را تشكيل مي‌دهند، و عصب‌هاي جمجمه‌اي ، عصب‌هاي نخاعي، و عقده‌هاي پيراموني كه دستگاه عصبي پيراموني (PNS) را تشكيل مي‌دهند. دستگاه عصبي مركزي در اسخوان پوشيده شده است: مغز توسط جمجمه پوشيده شده است و نخاع شوكي درون ستون استخوان‌هاي مهره قرار دارد.

روانشناسي اجتماعي در عمل

 • 60,000 تومان

در اين كتاب از دانشمندان برجسته در حوزه روانشناسي اجتماعي نام برده‌ايم تا نشان دهيم كه گونه نظريه‌ها و مفاهيم كليدي مي‌توانند براي حل مسائل اجتماعي و عملي به كار روند. ما براي نشان دادن اينكه چگونه نظريه‌هاي اصلي و مفاهيم زمينه‌ساز آن‌ها به پيش‌بيني و تبيين رفتار كمك مي‌كنند به ادبيات روانشناسي اجتماعي پرداخته‌ايم و بر نظريه‌ها و مدل‌هاي اساسي تمركز كرده‌ايم كه در موقعيت‌هاي گوناگون (از مداخلات در كلاس در ستا رفتار سلامت و از تصميم‌گيري مالي تا كاهش پيش‌داوري و رفتار تبعيض‌آميز) با موفقيت مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

آسيب‌شناسي رواني (ديدگاه‌هاي باليني درباره اختلالات رواني)

 • 140,000 تومان

ديدگاه‌هاي باليني درباره اختلالات رواني ريچارد هالجين و سوزان كراس ويتبورن، جنبه انساني آسيب‌شناسي رواني را به دانشجويان نشان مي‌دهد. از طريق استفاده گسترده از موردپژوهي‌هاي باليني، و زندگينامه‌ها در بخش داستان‌هاي واقعي، تصاويري زنده از اختلالات رواني به دانشجويان ارائه شده است. اين كتاب با استفاده از مدل زيستي- رواني- اجتماعي، رويكرد يكپارچه خود را به درمان حفظ مي‌كند و شكل‌گيري اختلالات رواني در طول عمر را تأييد مي‌نمايد.

1  2  3  4  5  6  7  8  صفحه‌ی 1