فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

قوانين طلايي موفقيت 4 (به سوي كاميابي در 16 درس) 4 جلدي

  • 8,000 تومان

‹‹همكاري›› آغاز تمام تلاش‌هاي سازمان‌يافته است. در درس دوم از همين كتاب عنوان كرديم كه اندرو كارنگي توانست با كمك تلاش‌هاي سازمان‌يافته و همكاري گروهي اندكي از افراد كه تعدادشان بيش از انگشتان دست نبود، موفقيت عظيمي به‌دست آورد. شما هم مي‌توانيد نحوه‌ي استفاده از اين اصل را بياموزيد.

موفقيت نامحدود در 22 روز

  • 12,000 تومان

شما هم مي‌توانيد از توانايي‌هاي خود از قبيل تفكر خلاق، استعدادهاي هنري و انرژي جسماني استفاده‌هاي ارزشمندي ببريد و آن‌ها را به موفقيت، ثروت، تندرستي و شادي تبديل كنيد. اين كتاب قبل از آن‌كه بخواهد در مورد چگونگي‌ها به شما بگويد، سعي مي‌كند انگيزه‌ي تلاش را در شما تقويت كند. دكتر ناپلئون هيل در اين كتاب به شما مي‌آموزد كه چگونه: به خودتان انگيزه بدهيد، ابتكار عمل و انضباط فردي خود را توسعه بدهيد، از تجسم خلاق استفاده كنيد، سطوح انرژي خود را بالا ببريد و شغلي خوب پيدا كنيد.

رازهايي درباره عشق ورزيدن

  • 28,500 تومان

دكتر «باربارا دي‌آنجليس»، روان‌شناس و متخصص باتجربه در زمينة روابط انساني، در اين كتاب، اسرار و ناگفته‌ها ارزشمندي را كه براي داشتن عشقي پايدار ضروري هستند، به شما مي‌آموزد و كمبود دانسته‌ها شما را در زمينة ايجاد يك زندگي عاشقانه جبران مي‌كند. عنوان برخي از مباحث كتاب به اين شرح است: رازهايي براي عملي ساختن عشق، چطور مانع بيرون راندن عشق از زندگي خود شويد، چهار اشتباه بزرگ در عشق، كمك‌هاي اوليه عاطفي، فن نوشتن نامة عاشقانه، مهارت در بروز احساسات عاطفي.

صفحه‌ی 1