فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
قانون پنجاهم
 • 89,900 تومان
 • با تخفیف: 89,900 تومان
بازاريابي نسل 5 (فناوري درخدمت انسان)
 • 89,900 تومان
 • با تخفیف: 89,900 تومان
مسئله پول نيست
 • 69,900 تومان
 • با تخفیف: 69,900 تومان
پلك‌هاي سبك (1+7 راهكار عملي براي رسيدن به احساس بهتر باورهاي بهتر عملكرد بهتر و نتايج بهتر)
چگونه 1 انسان را مثل 1 كتاب بخوانيم
 • 139,900 تومان
 • با تخفیف: 139,900 تومان
8 وعده ديدار (گفت و گو‌هاي اساسي براي 1 عمر عشق)
مهارت عاشقي
 • 43,900 تومان
 • با تخفیف: 43,900 تومان
جادوي مديريت (نيازمندي‌هاي مديريت به وسيله 13 نفر از رهبران تفكر نوين)
خلقي نو در بازر‌يابي
 • 29,900 تومان
 • با تخفیف: 29,900 تومان

ذهنت را هك كن (چگونه مي‌توانيم مغزمان را براي متوقف كردن فكر و خيال ايجاد عادت‌هاي بهتر و تحقق اهداف زندگي بازسازي كنيم)

 • 45,900 تومان

در جامعه مدرن و سريع امروزي، لغزش به‌سوي روزمرگي‌هايي كه باعث ايجاد عادت‌هاي بد و يك روش زندگي ناسالم مي‌شوند، بسيار آسان است. خوشبختانه، شما نبايد براي هميشه درگير اين جريان‌هاي روزمره ناسالم بمانيد. در كتاب ذهنت را هك كن ياد خواهيد گرفت كه با كنترل مغز خود، زندگي‌تان و در عين حال عادت‌هاي بد خود را تغيير دهيد؛ شما به معناي واقعي كلمه ياد خواهيد گرفت كه زندگي خود را از نو به شكلي كه خودتان دوست داريد، بسازيد. در صورتي كه وقت خود را عميقا صرف خواندن و يادگيري اين كتاب كنيد، ياد مي‌گيريد: • چگونه با استفاده از راهكارهاي عملي بر افكار منفي خود غلبه كنيد. • چگونه تاثيرات منفي بيروني را به سرعت از خود دور كنيد. • چگونه با اصول انعطاف‌پذيري عصبي مغز، مسير فرايند تفكر منفي را تغيير دهيد. • چگونه دست از فكر و خيال‌هاي مضاعف برداريد و در زمان حال زندگي كنيد. • با كمك تكنيك‌هاي بسيار ساده، راه‌هاي رسيدن به اهدافتان را تجسم كنيد. • با استفاده از آموزش قدم‌به‌قدم براي ساختن يك برنامه، زندگي‌تان را متحول كنيد. • و ده تمرين روزانه براي دستيابي به عزت و اعتماد‌به‌نفس. • و... واقعيت اين است كه هيچ كس كامل نيست. براي اينكه به سمت موفقيت قدم برداريد، در ابتدا بايد شكست خوردن را بياموزيد. از اين موقعيت براي يادگيري استفاده كنيد و زندگي خود را دوباره از نو و از جايگاه قدرت بسازيد. همه چيز به خود شما بستگي دارد. حالا مي‌توانيد خود را مجهز به بهترين تكنيك‌هاي هك‌كردن ذهن كنيد و با آن‌ها بهترين شكل ممكن خود را بسازيد.

قانون پنجاهم

 • 89,900 تومان

در كتاب قانون پنجاهم، رابرت گرين با ديد تيزبين خود از دل درد و رنج و تاريكي‌هاي زندگي كورتيس جكسون كه در محله فقيرنشين ساوت‌سايد كوئينز زندگي مي‌كرد، قوانين بي بديل استخراج مي‌كند. رابرت گرين نويسنده و سخنگوي مشهور امريكايي است كه تأليفاتش در زمينه‎هاي استراتژي، قدرت و اغواگري از شهرتي جهاني برخوردار است. كورتيس جيمز جكسون، معروف به فيفتي سنت، رپر و بازيگر امريكايي است كه با انتشار آلبوم‎هايي چون پولدار شو يا در اين راه بمير و قتل عام به شهرت رسيد. كورتيس از دوازده‌سالگي يعني هم‌زمان با بحران فراگير شدن كرك در دهة 80 در ايالات متحده به قاچاق مواد مخدر روي آورد. او در اين مسير تا پاي مرگ رفت، اما سرانجام به‌دليل علاقه‎اش به موسيقي رپ دست از قاچاق مواد كشيد. كورتيس براي تحقق رؤيايش با شركت ضبط موسيقي كلمبيا ركوردز قرار داد بست، اما در سال 2000 به‌دليل سابقه‎اش در قاچاق مورد اصابت نه گلوله قرار گرفت. همين تجربة قرابت با مرگ زندگي او را براي هميشه دگرگون كرد و او به يكي از چهره‎هاي مشهور و ثروتمند دنياي موسيقي تبديل شد.كتاب قانون پنجاهم فلسفة خاصي از زندگي است كه مي‎توان آن را به اين شكل جمع‎بندي كرد: ترس‎هاي شما نوعي زندان‌اند كه شما را درون طيف محدودي از اقدامات حبس مي‎كنند. هرچه كمتر بترسيد، قدرت بيشتري خواهيد داشت و زندگي را كامل‎تر خواهيد زيست. اميدواريم قانون پنجاهم الهام‎ بخشتان باشد تا قدرت خود را بيابيد.

بازاريابي نسل 5 (فناوري درخدمت انسان)

 • 89,900 تومان

در كتاب "نسل پنجم بازاريابي" فيليپ كاتلر، توضيح مي دهد كه چگونه بازاريابان مي توانند از فناوري هاي تازه براي رفع نيازهاي مشتريان و ايجاد تفاوت در جهان استفاده كنند. در عصر جديدي كه بازاريابان با تحول ديجيتالي كسب و كار و تغيير رفتار مشتريان دست و پنجه نرم مي كنند، اين كتاب راهي را براي بازاريابان فراهم مي كند تا تحولات فناوري و مدل كسب و كار را با تغييرات چشمگير در رفتار مصرف كننده كه در دهه گذشته اتفاق افتاده است، ادغام كنند. فيليپ كاتلر با پيروي از الگوي ارائه شده در سري پرفروش‌هاي بازاريابي X.0 خود، موضوعات حياتي لازم براي درك بازاريابي مدرن را پوشش مي‌دهد، از جمله: · هوش مصنوعي براي اتوماسيون بازاريابي · بازاريابي چابك · فناوري متني · فناوري تشخيص چهره و صدا براي بازاريابي · آينده تجربه مشتري (CX) · داستان سرايي ترانس مديا · ارائه خدمات "هر زمان-هر زمان-هر كجا". · مدل كسب و كار "همه چيز به عنوان يك سرويس". · اينترنت اشيا و بلاك چين براي بازاريابي · بازاريابي واقعيت مجازي و واقعيت افزوده · فعاليت شركتي كتاب "نسل پنجم بازاريابي" براي بازاريابان سنتي و ديجيتال و همچنين دانشجويان و معلمان بازاريابي و تجارت ايده‌آل است، زمينه بازاريابي را با توصيه‌هاي عملي و بينش‌هاي منحصربه‌فرد احيا مي‌كند.

عادت‌هاي كله خري (افزايش آگاهي تعيين حد و مرزها و اصلاحات رفتاري روزانه‌اي كه نياز داريد تا عادت‌ها را درون خود نهادينه كنيد)

 • 69,900 تومان

جين سينسرو، نويسنده كتاب هاي پرفروش نيويورك تايمز، از تغيير به معناي واقعي آن سخن مي گويد: ترك عادت هاي نامطلوب، پرورش عادت هاي مطلوب و پايدار كردن آنها به گونه اي كه تاكنون اتفاق نيفتاده اند. عادت هاي كله خري با بياني قابل فهم و آسان كشفيات موفق آميزي را در اختيار ما قرار مي دهد و نشان مي دهد عادت ها چگونه نسخه كنوني ما را مي سازند و از اين حكايت دارد كه چه رفتارهاي ناچيز و كم اهميتي كه در خلوت خود انجام مي دهيم و چه نسخه واضحي از خودمان را كه در شبكه هاي اجتماعي در معرض ديد همگان قرار مي دهيم، همه و همه برگرفته از عادت هاي ما هستند. عادت هاي كله خري با قلم جذاب و گيراي جين سينسرو، با استفاده از دانش متعارف، برداشت تازه اي را درباره موضوع قديمي عادت ها ارائه مي دهد. جين فرايند پرورش و ترك عادت ها را در قالب يك دورۂ قدرتمند 21روزه بيان مي كند و ديدگاه فكري جديدي را آشكار مي كند كه به ما آموزش مي دهد چگونه با تعليم دادن ذهنمان به برترين نسخه خودمان تبديل شويم؛ ما را به مهارت هاي تعيين حدومرز مجهز مي كند و داستان هاي الهام بخش افرادي را منتشر مي كند كه موفق شده اند نظم و اراده را به ستون اصلي زندگي خود تبديل كنند. اين كتاب سرگرم كننده با ارائه حدومرزهاي سالم، دانش آگاهي از خواسته ها و يك برنامه ريزي رفتاري قابل اجرا را به ما نشان مي دهد كه چگونه با شادي عادت هاي جديد را درون خود نهادينه كنيم و از نتايج پايدار آنها كه ممكن است تاكنون به ذهنمان خطور نكرده باشد، بهره مند شويم جين سينسرو، نويسنده معروف جهاني، مربي موفقيت و سخنران انگيزشي است كه بيش از يك دهه از عمرش را وقف تغيير دادن زندگي هم نوعانش كرده است.

مسئله پول نيست

 • 69,900 تومان

پتانسيل نامحدود خود را آزاد كنيد و رازهايي را براي موفقيت به كار ببريد. كه تنها تعداد كمي از نخبگان واقعا آن را درك مي‌كنند. اين كتاب، درس ارزشمند و ساده‌اي دارد: بهترين راه براي جذب رفاه اين است كه دست از جستجوي ثروت برداريد و اجازه دهيد خود به سمت شما جريان يابد. در اين اثر، قوانين باستاني جذب به زباني ساده و در چهارچوبي اقتصادي توضيح داده شده و هر كس به راحتي مي‌تواند با آن ارتباط برقرار كند. در اين كتاب شيوه‌هاي دست‌يابي به هماهنگي در هر دو حوزه حرفه‌اي و شخصي ارائه مي‌شود و مسير سعادت را به شما نشان مي‌دهد. پراكتور استراتژي‌هايي را براي غلبه بر الگوهاي تفكر مخرب و حفظ جريان ثروت و در عين حال هدايت سازنده آن ارائه مي‌دهد. مشخصات افرادي كه به جاي سود به دنبال اشتياق خود بودند و در اين راه جوايز بسياري را به دست آوردند، الهام‌بخش همه كساني است كه به دنبال تغيير زندگي خود هستند. «باب پراكتور» مشاور انگيزشي معروفي است كه براي بيش از چهل سال كه به شركت‌ها و رهبران تجاري مشاوره مي‌دهد. او را يكي از بزرگ‌ترين معلمان جهان در زمينه جذب ثروت مي‌دانند. او در سراسر جهان در مورد غلبه بر ترس از پول سخنراني مي‌كند و در عين حال به ما مي‌آموزد كه چگونه آن را جذب كنيم.

پلك‌هاي سبك (1+7 راهكار عملي براي رسيدن به احساس بهتر باورهاي بهتر عملكرد بهتر و نتايج بهتر)

 • 49,900 تومان

دوست عزيز! پلك‌هاي سبك به شما كمك مي‌كند كمتر به خواب غفلت برويد و هوشيارتر و آگاه‌تر باشيد. مطالعه اين كتاب به شما ابزارهاي ساده اما كاربردي مي‌دهد كه به وسيله آن ذهنتان را به طور مناسب پرورش دهيد و كنترل زندگي خود را به‌دست بگيريد: با ابزار «باورها» با مهم‌ترين عامل موفقيت و توانمندي در زندگي آشنا مي‌شويد؛ با ابزار «قانون تكامل» مسير موفقيت و رسيدن به اهداف را با آرامش و لذت طي مي‌كنيد؛ با ابزار «اهرم رنج و لذت» مي‌توانيد انگيزه‌هاي قوي و پايدار در مسير رسيدن به خواسته‌ها ايجاد كنيد؛ با ابزار «قانون تضاد» نه تنها از دل سختي‌ها و ناخواسته‌ها راحت‌تر عبور مي‌كنيد بلكه با درس گرفتن از اين مسائل به فردي قوي‌تر و توانمندتر تبديل مي‌شويد؛ و... .

چگونه 1 انسان را مثل 1 كتاب بخوانيم

 • 139,900 تومان

ما يكديگر را با صورت‌هايمان تشخيص مي‌دهيم. وجود صورت براي هر فرد نشانگر هويت اوست. صورت آيينه‌اي است كه گذشته شمار را ضبط كرده، حال حاضر شما را منعكس مي‌كند و آينده شما را نشان مي‌دهد. بشر در طول قرون متمادي سعي كرده است تا با پيوند زدن خصيصه‌هاي صورت افراد به ويژگي‌هاي شخصيتي آن‌ها، متوجه افكار و درون ديگران شود. بسياري از مردم چهره‌خواني را راهي مطمئن براي قضاوت افراد مي‌دانند. قريب به سه‌هزار سال پيش در چين مجموعه‌اي از قوانين شكل گرفت و گرد‌آوري شد كه به آن‌ها ‹قوانين تائويسم› مي‌گفتند. قوانين تائوئيسم از پنج عنصر نمادين چوب، آتش، خاك، فلز، و آب تشكيل شده است. اين علم با بهره‌گيري از عناصر ذكر شده، ارتباط، اثر متقابل و تغييرات در حال پيشرفت هر چيز در عالم وجود را شرح مي‌دهد. از تلفيق دو لغت ‹مين› به معني صورت و ‹شيانگ› به معني خواندن در زبان چيني نوعي تمرين تائوئيست به‌وجود آمده است كه به آن ‹مين شيانتگ› يا ‹صورت خواني› مي‌گويند. شكل صورت، اجزاي چهره، محل قرار‌گيري و اندازه هر جز، خطوط، سايه‌ها و ساير علامت‌هايي كه در صورت هستند همگي نشانه‌هاي پنهان‌نشدني و تغيير‌ناپذيري هستند كه با آموختن مين شيانگ به آن‌ها پي مي‌بريد و مي‌توانيد به اصطلاح ‹افراد را بخوانيد› يا اين بينش را به شما مي‌دهد كه دوست واقعي خود را بيابيد.

8 وعده ديدار (گفت و گو‌هاي اساسي براي 1 عمر عشق)

 • 86,900 تومان

هنر گفت‌وشنود صميمانه در رابطه زناشويي چيست؟ بر مبناي پژوهش‌هاي حاصل از آزمايشگاه عشق، راز تداوم عشق در چيست؟ چگونه مي‌توان تعارضات را مديريت كرد؟ نقش و اهميت صميميت و رابطه جنسي در زندگي مشترك تا چه حدي است؟ بهاي عشق از منظر كار و پول چيست؟ خانواده و فرزندان در احساس رضايتمندي زناشويي تا چه اندازه نقش دارند؟ بازيگوشي و ماجراجويي به‌عنوان عناصر اصلي سرزندگي و فرح‌بخشي چگونه نقش ايفا مي‌كنند؟ خلق هدف و معنا در زندگي مشترك چگونه امكان‌پذير است؟ روياها چرا و چگونه يك عمر عشق را در زندگي زناشويي رقم مي‌زنند؟

مديريت كيفيت زندگي ويژه آموزش كاركنان دولت سازمان‌ها و نهادهاي اجرايي كشور مطابق با سر‌فصل‌هاي آموزش كاركنان دولت (چگونه انسان بهتري خواهيم شد)

 • 119,900 تومان

اين اثر ثمره ده سال تجربه‌ام در زمينه مطالعات روانشناسي و تحليل رفتار متقابل و مختصري است از سفر خودآگاهي به سوي خداآگاهي درون خويش؛ راه رشد و كماليت خود فرد، به سوي بهترين خود بودن، بهره‌مندي از حداكثر توان خويش در راه سلامت و شادكامي و سعادت. هرچند به سخن حافظ: ماجراي من و معشوق مرا پايان نيست / آنچه آغاز ندارد نپذيرد انجام.

مهارت عاشقي

 • 43,900 تومان

بسياري عاشق مي‌شوند و معدودي عاشق مي‌مانند. باتوجه به تجربه سال‌ها مشاوره در زمينه زوج‌درماني و مهارت‌هاي ارتباطي متوجه شدم بيش از 90درصد زوج‌ها زندگيشان را با عشق آغاز مي‌كنندء اما اكثر آنها به دليل عدم مهارت‌ در ارتباط عاطفي و عاشقي‏، آرام آرام اين زيبا‌ترين اتفاق انساني‌اي را كه خلق كرده بودند از بين مي‌برند. اين كتاب با زباني ساده و با ارائه راهكار‌هايي كار‌آمد كمك مي‌كند تا هم سطح همراهي و همزيستي با همسرتان را ارتقا دهيد و هم در خصوص آسيب‌هاي پيدا و پنهان زندگي آگاه شويد تا كيفيت عاشقانه‌هاي شما بيشتر و ريشه‌هاي پيوندتان مستحكم‌تر گردد. عاشق شويد و عاشق بمانيد!

جادوي مديريت (نيازمندي‌هاي مديريت به وسيله 13 نفر از رهبران تفكر نوين)

 • 65,900 تومان

«شما فقط يك قدم با بهترين عملكرد خود فاصله داريد!» خوب مي‌توانيد تصور كنيد چه اتفاقي افتاده است كه سيزده نفر از رهبران برتر انديشه جهان در يك مكان با هم ديدار كردند و افكار خود را با يكديگر در ميان گذاشتند؟ اين كتاب اتفاق افتاد!

خلقي نو در بازر‌يابي

 • 29,900 تومان

بازاريابي علمي است كه گرچه قدمت اشكال ابتدايي آن به آغاز تمدن‌ها بازمي‌گردد اما در دنياي معاصر وجهي تخصصي پيدا كرده است. تخصصي كه ظرفيت كسب سود و ثروت بسيار، براي همراهان خود دارد. بازاريابي آن‌طور كه تجربه به من نشان داده وراي وجهه علمي خود زمينه‌اي است كه به شهامت، اعتماد‌ به‌نفس و پايندگي نياز دارد و هر آن‌كس كه بتواند به اين نياز پاسخ دهد، به عنوان پاداش، ثروتي بيش از تصور به‌دست خواهد آورد. اين كتاب داستان يك مسير است؛ مسير بازاريابي، شهامت و ثروت.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1