فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 35,900 تومان

مانيفست قهرمان هر روز

 • 119,900 تومان

نويسنده در اين كتاب نفس‌گير، بيش از هر اثر ديگري به بازگويي زندگي شخصي خود پرداخته است. او به نوعي آسيب‌پذيري خود را با مخاطبانش در ميان گذاشته و از اين طريق تلاش كرده تا به ما نشان دهد كه چگونه مي‌توان از طريق زخم‌ها و ناكاميابي‌ها در زندگي به پيروزي و موفقيت رسيد. گرچه هر لحظه ممكن است كه زخم‌هاي روح سر باز كنند، جان دوباره بگيرند و داغ تازه‌اي شوند، اما كم‌كم مي‌آموزيم كه چگونه مي‌توان به بهبود آنها كمك كرد و اجازه نداد زخمي تازه بر پيكره روانمان وارد شود. «مانيفست قهرمان هر روز» اثري ضروري براي دوام آوردن در زندگي امروز است. كتابي براي بهبود عملكرد، دستيابي به آرامش و تبديل اضطراب‌ها به فرصت.

دستنامه استرس و سلامتي

 • 249,000 تومان

كتاب زيباي استرس و سلامتي تاليف كوپر و كمبل كوئيك در قالب شش بخش و 37 فصل تهيه شده و به شكلي جامع و با استفاده از انبوه داده‌هاي پژوهشي مربوط به چند سال اخير، مسئله استرس و رابطه آن با سلامتي را مورد بررسي قرار داده است. يكي از ويژگي‌هاي اين كتاب اين است كه مباني نظري و مدل‌هاي جديد در حوزه استرس و سلامتي را به شكل جامع بررسي كرده است. يكي از ويژگي‌هاي ديگر كتاب حاضر طرح آثار اجتماعي و سازماني استرس است كه تاكنون كمتر به آن پرداخته شده است.

معجزه سوال در فروش بيمه‌هاي عمر

 • 35,900 تومان

بر خلاف تصور عمومي، فروشندگان حرفه‌اي بيمه فروشندگاني نيستند كه سر و زبان دارند و خوب حرف مي‌زنند، بلكه كساني هستند كه خوب سوال مي‌پرسند، سوالات درست مي‌پرسند و خوب گوش مي‌دهند. تفاوت آنچه هستيد و آنچه مي‌خواهيد و مي‌توانيد باشيد در سوال‌هايي است كه از خودتان مي‌پرسيد. سوالات باعث مي‌شوند قدرت نهفته در وجودتان آزاد شود و استعداد وجودي‌تان شكوفا گردد. هر سوالي كنيد، پاسخش را مي‌گيريد. در مسير موفقيت بايد دقيق و شفاف بدانيد چه مي‌خواهيد؟ چرا مي‌خواهيد؟ چقدر مي‌خواهيد؟ و چگونه مي‌توانيد به آن دست يابيد؟ قدرت دست كسي است كه سوال مي‌پرسد.

آرزو‌ي تو دستور توست

 • 119,900 تومان

جايي كه به اين نتيجه مي‌رسيد قوانين پر‌فروش‌ترين كتاب در زمينه موفقيت فردي، يعني كتاب راز برايتان موثر نيست، همان جايي است كه بايد كتاب آرزوي تو، دستور توست را بخوانيد. كتاب‌هايي چون راز به شما وعده مي‌دهند كه مي‌توانيد ميليون‌ها تومان در‌آمد كسب كنيد، شاد باشيد و به تمام خواسته‌هاي خود برسيد. اما بايد بدانيد، هيچكدام از آن‌ها به مهم‌ترين عنصر كليدي پنهان كه موجب مي‌شود اين اطلاعات به راستي كار كند، نمي‌پردازند؛ به همين دليل اكثر افرادي كه اين كتاب‌ها را مي‌خوانند به نتايج مورد نظر خود نمي‌رسند. واقعيت اين است ! يك عنصر كليدي مفقود شده وجود دارد و آن به عمد از اين كتاب‌ها و كتاب‌هايي نظير آن‌ها حذف شده‌اند! اين نكته كليدي مهم‌ ترين تفاوت را ايجاد مي‌كند! اين عنصر كليدي كاري مي‌كند تا به روياهايتان، هر چيزي كه مي‌خواهيد در زندگي به آن برسيد، دست يابيد! كتاب آرزوي تو دستور توست نحوه استفاده از قوانين راز را در زندگي به شما آموزش مي‌دهد.

محاصره شده با احمق‌ها

 • 99,900 تومان

«راهنمايي براي برقراري ارتباط با افرادي كه ارتباط گرفتن با آن‌ها نا‌ممكن است به زباني ساده، واضح و قابل درك براي همه» همه ما در زندگي با آدم‌هاي احمق سر و كار داريم؛ آدم‌هاي ترسناكي كه درك آن‌ها حقيقتا براي ما ممكن نيست، اما اغلب اين آدم‌ها - كه آن‌ها را احمق خطاب مي‌كنيم- كساني هستند كه متفاوت از ما فكر و عمل مي‌كنند. محاصره شده با احمق‌ها ارتباط ما را با آدم‌هاي اطرافمان به وسيله تفكيك ويژگي ‌هاي شخصيتي‌شان آسان‌تر مي‌كند. با ياد‌گيري و در نظر گرفتن خصوصيات هر دسته، با فهميدن اينكه چطور با آن‌ها رفتار و صحبت كنيم يا چطور برايشان پيامي موثر بفرستيم، كيفيت ارتباط ما با انسان‌هاي اطرافمان بهتر خواهد شد.

معامله‌گري با ذهن آگاهي (با ذهن‌آگاهي و به كارگيري روانشناسي نوين به مطلوب‌ترين عملكرد در معاملات برسيد)

 • 119,900 تومان

اين اثر نخستين كتابي است كه مهارت‌هاي ذهن آگاهي را با روان‌شناسي عملكرد در هم مي‌آميزد تا نه فقط معامله‌ گران، بلكه هر فردي را كه در شغل خود با تصميم گيري‌هاي آني دست‌ و پنجه نرم مي‌كند، با فرايند روان‌شناسي ساختار يافته آشنا كند. تمركز ما در اين كتاب بر چالش‌هاي ذهني و هيجاني معامله‌ گران و افراد فعال را در مشاغل پر تنش بوده و به پيشرفته‌ترين دستاورد‌هاي روان‌ شناسي مي‌پردازيم كه مي‌تواند به آن‌ها در مواجهه با بعد ذهني حرفه ‌شان كمك كند. همچنين در بخش‌هاي زيادي از اين اثر به نوين ترين استراتژي‌هاي روان‌شناسي اثبات‌ شده از جمله «ذهن آگاهي» پرداخته‌ايم كه بي شك كليد بسياري از در‌هاي بسته است. در اين كتاب دو موضوع برجسته است: نخست، اهميت تمرين ذهن آگاهي و دوم، تعهد داشتن به فرايند روان‌شناختي «قبل- حين- بعد » از تصميم گيري هاي مهم. هرچند معامله گري و بسياري از مشاغل ديگر مملو از چالش‌هاي روان‌شناختي هستند، بايد گفت اگر رمز و رازي براي مقاومت بيشتر و عملكرد ماهرانه در مقابل اين چالش‌ها وجود داشته باشد، آن راز، رشد و پرورش مهارت ذهن آگاهانه‌ي خود‌آگاهي خواهد بود.

نبرد زندگي

 • 35,900 تومان

هر كدوم از آدم‌هايي كه خيلي ساده و بي‌تفاوت از كنارشان رد مي‌شيم و در بهترين حالمون يه لبخند نه چندان شيرين تحويلشون مي‌ديم، اگر قلم به دست بگيرن، از زندگي‌شون مي‌شه چند عنوان كتاب خواندني نوشت. قصه‌هايي جذاب و تاثيرگذار قصه‌هايي كه پا به پاي هر سطرش مي‌شه هاي هاي گريه كرد يا هار هار خنديد. اما فصل آخر... اين فصل آخر كتاب‌هاست كه اونا رو ارزشمند مي‌كنه. شما دوست دارين فصل آخر كتابتون چطور تموم بشه؟ آيا مي‌خواهيد در نبرد زندگي خودتان پيروز ميدان باشيد؟ اگر پاسخ شما مثبت است، داستان اين زندگي پرتلاطم را دنبال كنيد.

معجزه واقعي خود‌باوري است

 • 52,900 تومان

براي شاد ‌شدن و تغيير زندگي‌ات هرگز دير نكرده‌اي! در دست توست كه امروز را، بله امروز را بهترين روز خودت كني. نفس مي‌كشي، زنده هستي، صرقا چون درد و رنجي سراغت آمده است، مرده به شمار نمي‌آيي! از شكست هرگز نترس، از اين بترس كه در سال آينده نيز همينجا كه هستي، باشي! ديروز را فراموش كن، تمام شد، گذشت و سپري شد، امروز در دستان توست، قدرش را بدان و هيچ‌چيز را به فردا موكول نكن! «به فردا موكول نكن، مي‌بيني فردا شده است، اما ديگر تويي وجود ندارد!» فراموش نكن،لحظه‌اي كه به‌خوبي گذشته، بهتر از روياهايي است كه به دست نيامده است! زمانش فرا رسيده، امروز آن روز موعد است! زن هستي، مرد هستي، بچه هستي هيچ فرقي نمي‌كند؛ بلند شو و تكاني به خودت بده. از به تاخير انداختن دست بكش، جرئت كن. دوست من، زندگي به‌قدري طولاني نيست كه بخواهي چيزي را به بعد موكول كني، امروز را مال خودت كن!

با خودت خوب باش، انسان زيبا

 • 69,900 تومان

اگر كاري براي خودت انجام ندهي، چه كسي كاري برايت خواهد كرد؟ اگر مرهم زخم‌هايت نباشي، چه كسي مي‌تواند به تو كمك كند؟ اگر حس مي‌كني در نظر ديگران فرد بي‌ارزش هستي، بايد قبل از هر چيز از خود بپرسي : آيا در نظر خودم فردي ارزشمند هستم؟ من و تو با اين كتاب در سفر‌ي همراه خواهيم شد. در وجود هر فردي يك «من سالم» و يك «من نا‌سالم» هست. زماني كه «من نا‌سالم» كنترل امور را به‌دست بگيرد، آدمي به خودش آسيب مي‌زند. هدف اصلي همسفري ما در طول كتاب اين است كه به «انسان زيبا‌ي درونمان» كه همان «من سالم»است دست يابيم. در اين سفر در‌مي ‌يابي چگونه از پس اضطراب‌هايت برآيي، چگونه مسائل نا‌خوشايند زندگي را به ذهنت قلاب نكني، چگونه افكار منفي را كنترل كني، چگونه روابط سالم ايجاد كني، چگونه در مقابل انسان‌هاي سمي از خودت محافظت كني، چگونه احساس بي‌ارزشي درونت را از بين ببري، در چه جنبه‌اي از زندگي مبارزه كني، كدام جنبه و رويداد زندگي را بپذيري و به‌طور‌كلي چگونه خودت را تغيير دهي ... آيا براي اين سفر آماده‌اي؟

اصول اخلاقي برنامه‌هاي توانبخشي شناختي انسان

 • 39,900 تومان

در ساليان اخير، رشته علوم شناختي چه در سطح بنيادي و چه در سطح كاربردي، توسعه روز‌افزوني داشته است. يكي ار كاربرد‌هاي مهم علوم شناختي، حوزه برنامه‌هاي ارتقا و توانبخشي است. توانبخشي يا ارتقا شناختي عبارت است از برنامه‌هايي كه توانايي‌هاي شناختي و ذهني انسان را از قبيل مهارت‌هاي اجرايي، زباني،ادراكي، حافظه‌اي و عاطفي بهبود مي‌بخشد. ارتقا بهبود و توانبخشي اين توانايي‌ها را مي‌توان به اشكال گوناگون انجام داد؛ از طريق به كار‌گيري دارو‌ها و مكمل‌هاي غذايي ،مداخلات ژنتيكي و پزشكي، شبيه‌سازي مغزي، برنامه‌هاي كامپيوتري شناختي، تحريك‌هاي فرا‌جمجمه‌اي مغز و ابزار‌هايي ديگر مانند عينك‌هاي هوشمند و واقعيت مجازي. هيچگونه توافقي بر سر طيف فناوري‌هايي كه ممكن است به عنوان برنامه‌هايي براي توانبخشي شناختي انسان شناخته شوند وجود ندارد؛ اين دسته‌بندي‌ها بيشتر بر‌اساس هدف اين مداخلات يا برنامه‌ها كه ارتقا يا توانبخشي نام دارد تعريف شده‌اند. از اين رو، هدف اين كتاب حاضر ارائه پيشنهادي درباره نحوه پرداختن به گوناگوني‌هاي مسائل اخلاقي و مجادلات در حوزه ارتقا يا توانبخشي شناختي انسان است. كتاب حاضر سعي مي‌كند فراتر از مجادلات فلسفي قطبي‌شده حركت كند و به تصميم‌گيري‌هاي عيني‌تر و حساس به اخلاقيات تصميم‌ گيران عمومي و خصوصي از ديدگاهي منطقي و تجربي بپردازد.

مباني نظري و راهنماي عملي روان‌شناسي مثبت (تشويق انسان‌ها به بالندگي در كار سلامت آموزش و زندگي روزمره)

 • 199,900 تومان

اصطلاح روان‌شناسي مثبت يك اصطلاح جامع براي مطالعه احساسات مثبت، خصيصه‌هاي شخصيتي مثبت و نهاد‌هاي توانمند‌ساز است. روان‌شناسي مثبت شامل تلاش‌هاي بسيار براي درك ديدگاه‌هاي مثبت فردي، دارايي‌هاي روان‌شناختي، نقاط قوت و مطالعه شرايط و فرايند‌هايي است كه در شكوفايي يا عملكرد بهينه افراد، گروه‌ها و نهاد‌ها نقش دارند. به‌طور‌كلي روان‌شناسي مثبت شامل شناخت رنج‌ها و شادي‌ها و تعامل ميان اين دو بوده و مداخلات معتبري طراحي كرده‌است كه به كمك آن‌ها رنج‌ها را كاهش داده و شادي را افزايش مي‌دهد. تلاش براي بهبود سرنوشت بشر با پرداختن به مصائبي مانند گرسنگي و بيماري‌هاي واگير شروع شد. هنگامي كه اين مشكلات حل شدند، توجه به سوي اهداف وسيع‌تر و مثبت‌تري جلب شد. اين تغيير را مي‌توان در تاريخ مشاهده كرد. كمك به نجات جان انسان در رشته پزشكي هم شاهد تغيير مشابهي به‌ سمت يك ارزش افزوده‌، يعني ارائه زندگي با‌ كيفيت بوده است. اين تغيير سياست، پرسش‌هاي سختي را در پيش‌رو قرار داده‌است‎: مانند «زندگي خوب چيست؟» متاسفانه ساير علوم قادر به پاسخگويي به اين پرسش نبوده ون نيستند، به اين دليل كه بر مصيبت‌ها متمركز شده‌اند. علم روان‌شناسي مثبت در اعتراض به روان‌شناسي سنتي و تاكيدش بر آسيب‌شناسي و توجه به نقاط منفي شكل گرفت. محققين علم روان‌شناسي مثبت معتقدتد توجه به نقاط نثبت در شناسايي و درمان مورد غفلت قرار گرفته و اكنون بايد به آن توجه شود. روان‌شناسي مثبت در شناسايي و درمان مورد غفلت قرار گرفته و اكنون بايد به آن توجه شود. روان شناسي مثبت پيشنهاد مي‌كند كه به جاي تمركز و تفكر بيش از حد بر مسائل و مشكلات، بايد بر صحيحي و ارزشمند زندگي كردن‏، تمركز كرد. اين تغيير نگرش، گامي اساسي توسط روان‌شناسي مثبت است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1