فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كتاب كوچك شانس
  • 2,900 تومان
  • با تخفیف: 2,900 تومان
شاد و دور از استرس ( راه‌هاي غلبه بر اضطراب براي كمك به جوانان )
  • همراه با تخفيف
طعم خوش سيب (يائسگي نه بلكه دوران گذار به سوي شكوفايي ذهن و آرامش تن)

كتاب كوچك شانس

  • 2,900 تومان

آن‌قدر كوچك كه در جيب‌تان جا شود، آن‌قدر قوي كه زندگي‌تان را تغيير دهد. راهنمايي استثنايي شامل نكته‌ها، ترفندها، توصيه‌هايي مفيد براي جذب خوش شانسي. خوب است بدانيد كه از نظر علمي ثابت شده كه اصول بيان شده در اين كتاب مي‌تواند برايتان خوش‌اقبالي به همراه بياورد.

شاد و دور از استرس ( راه‌هاي غلبه بر اضطراب براي كمك به جوانان )

  • 5,700 تومان

امروزه در بيشتر كشورها توجه زيادي به افزايش سطح اضطراب در بين جوانان شده است. خودكشي‌ها، سوء‌استفاده‌ي جنسي، افسردگي، نگراني و بي‌نظمي غذايي، همه مربوط به اضطراب مي‌شوند و جوانان بيشتر از گذشته مشكلات اجتماعي و روحي رواني را تجربه مي‌كنند. راه‌هاي غلبه بر اضطراب، راهنماي مهم و ضروري براي كمك به نوجوانان است تا اضطراب در زندگي‌شان را چه در مدرسه و چه در خانه به حداقل برسانند. سارا مك نامارا، نصايح، اطلاعات و تكنيك‌هاي فكري و جسماني راه‌هاي غلبه بر اضطراب، مهارت‌هاي مطالعه، تنظيم وقت، مهارت‌هاي برقراري ارتباط، غلبه كردن بر استرس و نگراني و بالا بردن عزت نفس و اعتماد به نفس را مطرح مي‌كند. اين كتاب، مطالب بسيار ارزشمند و خواندني را به كساني كه با نوجوانان كار مي‌كنند نشان مي‌دهد. سارا مك نامارا در حوزه‌ي سلامت ذهن نوجوانان و جلوگيري از اضطراب، در موقعيت‌هاي زيادي مانند روانشناسي باليني، عضو تحقيق شوراي مديران دانشكده و ... فعاليت مي‌كند.

طعم خوش سيب (يائسگي نه بلكه دوران گذار به سوي شكوفايي ذهن و آرامش تن)

  • 19,500 تومان

در هزاره نو خوبست به جاي كلمه يائسه اصطلاح مناسبي بكار برده شود تا شايسته زن ايراني پرتلاش و پرانرژي امروز باشد. مصرف استروژن مصنوعي موجب بسياري بيماري‌ها از جمله سرطان پستان و دهانه رحم مي‌شود. در سال 2002 موسسه ملي بهداشت آمريكا اعلام كرد كه درصد بيماري‌هاي زير نزد زناني كه استروژن مصنوعي مصرف كرده‌اند بيشر از آن هايي بوده كه آن را مصرف نكرده‌اند: سكته مغزي 41/، حمله قلبي 29/، بيماري‌هاي قلبي 22/ ، سرطان سينه 26/، و لختگي خون دو برابر. بررسي‌ها نشان مي‌دهد كه در ميان زناني كه سبك زندگي سالم دارند در مدتي كوتاه عدم تعادل هورموني زندگي آنان را دستخوش موج‌هايي مي‌كند و سپس برطرف مي‌شود. اين تغييرات هورموني به هنگام بلوغ دختران نيز پيش مي‌آيد كه حتي گاهي بسيار هم شديد است. مانند نوسانات شديد در خلق و خوي، و ناراحتي‌هاي شديد رفتاري.

صفحه‌ی 1