فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

چگونه در دام عشق 1 عوضي گرفتار نشويم (روشي مطمئن براي پيروي از احساس بدون از دست دادن منطق در انتخاب همسر)

 • 110,000 تومان

اين كتاب وسيله‌اي براي يافتن عشق واقعي زندگي شما مي‌باشد. دكتر جان اپ و مدل RAM اين امكان را براي شما فراهم مي‌كند تا در هنگام انتخاب همسرء پنج موضوع عمده را مورد بررسي قرار دهيد. (جان كارلسونء نويسنده كتاب «فرصتي براي ازدواج بهتر» كتاب چگونه در دام عشق يك عوضي گرفتار نشويم براي هر شخصي كه ازقرار ملاقات‌هاي پي در پي خسته شده و مي‌خواهد در نهايت شخص ايده‌آلش را پيدا كندء هوشيار كننده و كاربردي است. (جان گريء نويسنده كتاب «مردان مريخي و زنان ونوسي)

راهنماي جرات‌ورزي براي زنان (چطور با نيازهاي خود ارتباط بگيريم مرزهاي سالم تعيين كنيم و روابط خود را متحول سازيم)

 • 55,000 تومان

اولين چاپ كتاب (راهنماي جرات‌ورزي براي زنان) به عنوان يك پروژه ملي در ايالات متحده، در سال 2016 از سوي انتشارات نيوهاربينجر منتشر شد. جولي هنكس، روان‌درمانگر نويسنده اين كتاب، به چالش‌هاي رفتار جرات‌ورزانه براي زنان مي‌پردازد و به اين ترتيب درمي‌يابيم كه موضوع جرات‌ورزي، دغدغه روز زنان حتي در آمريكا نيز هست. هر چند اين كتاب يك خودآموز مستقيم مهارت جرات‌ورزي نيست، اما چه درباره جرات‌ورزي چيزي نشنيده باشيد، چه دوره‌هاي آن را طي كرده باشيد، مطالعه اين كتاب، عمق بيشتري به خودآگاهي شما مي‌دهد و راه را در كاربست مهارت‌هاي جرات‌ورزي هموار مي‌كند. باشد كه روزي تصميم بگيريد فلسفه جرات‌ورزي يعني رويكرد «بردابرد» را به عنوان يك فلسفه جديد و ارزشي محوري در زندگي خود به كار بگيريد.

مديريت رسانه (رويكردي راهبردي از نظريه تا عمل)

 • 68,000 تومان

مديريت رسانه، در نگاه كلي، حوزه مطالعاتي براي پاسخ‌گويي به چگونگي اداره فرايند توليد، بازاريابي و فروش محصولات رسانه‌اي در شرايط جديد بازار رسانه‌اي است. طبيعي است كه اين مديريت براساس نوع رسانه متفاوت باشد و به همين دليل، هر پژوهشگري به جنبه‌هايي از آن توجه داشته و تعريفي عرضه كرده است. برخي از تعاريف ناظر بر رسانه‌اند و مثلا به جنبه‌هاي طراحي، هدايت و توسعه سيستم‌هاي رسانه‌اي مي‌پردازند كه اين در نوشته‌هاي «لوسي كونگ» كه متعاقبا خواهد آمد نمايان است.

هنر ارتباط با ديگران (هوش ميان‌فردي)

 • 48,000 تومان

هر انساني در خلال زندگي همواره با انسان‌هاي ديگر ارتباط و سر و كار دارد. به همين علت خواندن توصيه هاي ارايه شده در اين كتاب مي‌تواند بسيار سودمند باشد. در اين كتاب 8 نوع مهارت در زمينه مردمداري و روابط ميان‌فردي ارايه شده اند كه با فرا گرفتن اين مهارت‌ها مي‌توان روابط خود را در هر زمينه‌اي در ارتباط با مديران، همكاران، همسر، بستگان و دوستان بهبود بخشيد. نويسنده اين كتاب براي بهبود توانمندي‌هاي شخصي، برنامه واقع‌گرايانه‌اي ارايه مي‌دهد. با خواندن اين كتاب به مهارت هايي كه از آن‌ها برخورداريد پي خواهيد برد. رهنمودهاي ارايه شده در اين كتاب، در واقع تمرين‌هايي براي كسب مهارت و آماده شدن براي داشتن روابط سازنده ميان‌فردي است كه با تمرين هاي خلاق و نوآور همراه است.

ذهن آرام تناسب آسان

 • 68,000 تومان

براساس تحقيقات علمي جديد، EFT از اثربخشي بالايي در كمك به افراد در دستيابي به وزن مطلوب و حفظ آن برخوردار است؛ زيرا EFT وابسته به محدوديت‌ها و رژيم غذايي نيست،‌ بلكه هدف آن حل و فصل مشكلات هيجان است كه در پوشش ولع غذايي، پرخوري و كم‌اشتهايي رخ مي‌نمايد. اين كتاب با آموزش پايه EFT و چگونگي اجراي آن متدي كارآمد در زمينه درمان اختلالات خوردن را در اختيار شما خوانندگان مي‌گذارد.

سازمان‌هاي نابغه (هنر رهبري نوآوري و شكوفا كردن نبوغ جمعي)

 • 35,000 تومان

چه تفاوتي ميان سازمان هاي «نوآور و تحول آفرين» و سازمان هاي «عادي» وجود دارد؟ چه چيزي سازمان هايي نظير پيكسار، گوگل، فايزر و آكيومن را قادر ساخته است دست به خلق تكنولوژي هاي پيچيده زنند و دنياي پيرامون خود را تغيير دهند؟ چگونه پنتاگرام، به عنوان يكي از برترين شركت هاي طراحي جهان قادر است بزرگ ترين سوپر استارهاي طراحي، معماري و گرافيك دنيا را سال ها و سال ها در شركت خود نگه دارد و خالق خلاقانه ترين، چشم نوازترين و تحسين برانگيزترين طراحي هاي جهان باشد؟ رهبران اين سازمان هاي نوآور دقيقا چه مي كنند كه باعث مي شود سازمان هاي شان بارها و بارها اقدام به نوآوري كنند؟ كتاب «سازمان هاي نابغه، هنر رهبري نوآوري و شكوفا كردن نبوغ جمعي» كتاب تحسين شده اي است كه حاصل پژوهش هاي عميق و چند ساله ليندا هيل و تيم او بر روي رهبران سازمان هاي نوآور و تحول آفرين جهان است. اين كتاب پس از انتشار، با استقبال فراواني از سوي جامعه مديران و همچنين جامعه دانشگاهيان رو به رو شده است، به گونه اي كه در ليست بيست كتاب برتر «بيزينس اينسايدر» قرار گرفته، جايزه «وارن بيزينس» (جايزه مشترك دانشگاه هاروارد و دانشگاه كاليفرنياي جنوبي)» را به دليل گشودن درك جديدي از ماهيت رهبري نوآوري از آن خود كرده، و مدال طلاي جايزه برترين كتاب «آكسيوم» را براي بهترين كتاب رهبري در سال 2015 دريافت نموده است. علاوه بر اين، ليندا هيل به دليل نگارش همين كتاب، در سال 2015، جايگاه برترين متفكر حوزه نوآوري را از موسسه مشهور Thinkers 50 كسب نموده است.

روشي ساده براي داشتن كودكاني شاد

 • 25,000 تومان

مي‌خواهيد كودكان‌تان شاد باشند؟ شما هم مانند بسياري از والدين شادي كودكان والاترين آرزوي‌تان است؟ آيا اين يك اميد واهي است؟ يا شادي حقيقت دارد؟ ممكن است والدين قادر به انجام كاري سودمند جهت شاد نمودن كودكان باشند؟ بله، مي‌توانند! والدين آگاه و ماهر مي‌توانند تفاوت فوق‌العاده‌اي ايجاد نمايند! طي سال‌ها تجربه، و رصد نسل‌هاي مختلفي از والدين و فرزندان آن‌ها از تولد تا بزرگسالي، تجربه اثبات مي‌كند كه تربيت خوب مي‌تواند منجر به ساختن كودكاني شاد شود. «فرمولي ساده براي داشتن كودكاني شاد» مراحل دستيابي به خوشبختي را بيان داشته و 9 گام ارائه شده براي دستيابي كودكان به شادي را تضمين مي‌نمايد. هيچ‌كس ادعا ندارد كه اين 9 گام در عمل آسان هستند. ولي اگر والدين با جديت به اين مراحل پايبند باشند، كودكان شادي خواهند داشت. و كودكان شاد معمولا در بزرگسالي هم افراد خوشبختي خواهند بود. و اين دقيقا همان چيزي است كه شما مي‌خواهيد، اين‌طور نيست؟

كسب و كار اجتماعي (شيوه جديدي از كسب و كار كه منجر به تامين نيازمندي‌هاي بشر در دنياي سرمايه‌داري خواهد شد)

 • 25,000 تومان

وقتي زندگي يك نفر تباه شود، همه‌ي مردمك دنيا متضرر خواهند شد. چه بسا فردي كه زندگي او تباه شده، مي‌توانست پزشكي شود كه زندگي نوه‌ي من خود من را نجات مي‌داد، يا دانشمندي كه براي جلوگيري از گرم‌تر شدن كره زمين دستگاهي اختراع مي‌كرد. چرا چنين فرصتي مي‌بايست تباه شود؟ كسب و كار اجتماعي فرصتي فراهم مي‌كند كه ما از تباه شدن زندگي اين افراد جلوگيري كرده و زمينه‌اي براي شكوفايي استعدادهايشان فراهم كنيم. پس از خواندن اين كتاب، ممكن است از راه‌هاي متعددي كه در اين كتاب مورد چگونگي استفاده از قدرت كسب و كار اجتماعي در ارائه خدمات بهداشتي و درماني به مردم معرفي شده است، هيجان‌زده شده باشيد. اما اگر شما در حوزه‌اي مشغول به فعاليت هستيد كه ارتباط واضح و مشخصي با مسائل و مشكلات جامعه بشري ندارد، آيا باز هم مي‌توانيد از استعدادها و توانايي‌هايتان براي برطرف نمودن معضلاتي كه دنيا با آن مواجه است استفاده كنيد؟ در بسياري از موارد، پاسخ به اين سوال مثبت است. من به شدت معتقدم كه با استفاده از خلاقيت و ابتكار، مي‌توان هر نوعي از علاقه و اشتياق افراد را، به ابزاري براي تبديل دنيا به مكان بهتري براي زندگي تبديل نمود.

چگونه خدماتي باكيفيت ارائه دهيم

 • 15,000 تومان

در دهه‌هاي اخير، اهميت بخش خدمات به‌طور پيوسته در حال افزايش بوده به‌ طوري كه اكنون، اين بخش بيشترين رشد را به خود اختصاص داده و همچنان نيز در حال گسترش مي‌باشد. اين گستردگي و سرعت در رشد در بخش خدمات سبب افزايش رقابت بين سازمان‌ها شده و ازدست‌دادن مشتري و جذب آن توسط ساير رقبا را به مهم‌ترين نگراني سازمان‌هاي خدماتي تبديل نموده است. كليد اصلي رقابت در بخش خدمات، بهبود كيفيت و نگهداري مشتريان مي‌باشد. اين كتاب مرجعي‌ است كاربردي جهت مطالعه مديران ارشد و كارشناسان سازمان‌هاي خدماتي در حوزه‌هاي: بانك، بيمه، حمل و نقل، آموزش، بهداشت و درمان، موسسات فرهنگي و ورزشي و ساير سازمان‌هاي خدماتي.

تخريب رابطه (عواملي كه زوجين ندانسته با آن‌ها به زندگي مشترك خود لطمه مي‌زنند و روابط خانوادگي را نابود مي‌كنند)

 • 38,000 تومان

محور اساسي بحث كتاب، اين واقعيت آزاردهنده است كه چرا بسياري از افراد در روابط‌شان به مشكل برمي‌خورند و يا طلاق مي‌گيرند. احساسات و عواطف سركوب‌ شده كه زير سطح هشياري نهفته‌ شده‌اند، دراكثر موارد، باعث نابودي يك ازدواج يا تخريب يك رابطه مي‌شوند. دكتر ويليام ماتا، در اين كتاب پويش‌هاي تاريك ناهشيار را به شكلي بسيار دلنشين، روشن مي‌كند و به ما مي‌گويد كه چطور با آگاه شدن از مسائل اساسي كه در ناهشيار ما هستند، مشكلات موجود در روابط خود را برطرف كنيم. با توجه به اينكه اكثر آموزش‌ها و جهت‌گيري‌هاي درماني درمانگرها روي مسائل هشيار و رفتارها و تعاملات آشكار بين زوج‌ها متمركز است، اين كتاب بر روي عوامل ناهشياري تمركز مي‌كند كه مي‌تواند نيرويي پنهان و موثر باشد و بر برون‌ريزي‌هاي فرزندان، مسائل زناشويي، روابط فرازناشويي، اعتياد و حتي اختلال‌هاي عاطفي تأثير بگذارد. از ويژگي‌هاي اين كتاب اين است كه با استفاده از مطالعه‌هاي موردي واقعي، مداخله‌ها و تكنيك‌هاي استاندارد شده‌اي را براي حفظ روابط مفيد فراهم مي‌سازد و به اين لحاظ، مي‌تواند منبعي عالي و كاربردي براي درمانگران حرفه‌اي و مردم عادي باشد.

رموز آفرينندگي

 • 39,000 تومان

داستان شكل‌گيري كسب و كارهاي بزرگ، بسيار شبيه داستان زندگي روزمره من و شماست. نياز مالي شديد، روياي زندگي بهتر، آرزوي انجام كاري بزرگ و روياي معمولي نبودن، محرك‌هاي اصلي براي پيدايش تمام اين كسب و كارها بوده‌اند. نوع نگرش و طرز تفكر تمام آفرينندگان بزرگ، نقاط اشتراك بسياري دارد كه آن‌ها را با مطالعه اين كتاب، در قالب اصول شش‌گانه آفرينندگي درخواهيد يافت. تمام لحظات دردناك زندگي را در اين كتاب، گذرا و در راستاي دستيابي به اهداف بزرگ، قابل تحمل مي‌يابيد و مي‌آموزيد كه هيچ اوجي بدون گذر از فراز و نشيب‌هاي فراوان دست‌يافتني نيست. اما اين كه چگونه بايد از اين فراز و فرودها درس آموخت، دقيقا موضوع بحث اين كتاب است: سرگذشت ايجاد و شكوفايي كسب و كارهايي كه با بهره‌جويي رهبران از آموخته‌هاي‌شان، هر كدام در عرصه‌اي، يكي از بزرگترين برندهاي دنياي امروز شدند.

براي رهايي پنيرت را عوض كن (خروج از 1000 تو)

 • 15,000 تومان

20 سال پيش دكتر اسپنسر جانسون داستان دو آدم كوتوله را در كتابي به نام «چه كسي پنير مرا جا به جا كرد؟» براي ما تعريف كرد. آن كتاب با به اشتراك گذاشتن خرد و انديشه‌هاي متعالي درباره تغيير و ترس، جهان را زير پا گذاشت و در همه جا با استقبال روبرو شد. پس از فروش 28 ميليون نسخه از آن كتاب، دكتر جانسون دوباره به سراغ شخصيت‌هاي مورد علاقه‌اش بازگشته است. اين كتاب كه بخش دوم همان داستان است به شما كمك خواهد كرد تا از راز و رمزهاي هر نوع هزارتويي كه در آن گرفتار هستيد، پرده برداريد و رهايي را در آغوش بگيريد. كتابي بي‌نظير كه زندگي‌تان را متحول مي كند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1