فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 70,000 تومان

درمان شناختي براي بيماران مستعد خودكشي (كاربردهاي علمي و باليني)

 • 215,000 تومان

خودكشي يازدهمين علت اصلي مرگ در تمام گروه‌هاي سني و دومين مورد در ميان بزرگسالان بين 25 تا 34 سال است. تعداد مرگ‌هاي ناشي از خودكشي تنها بخش محدودي از تاثير اقدامات خودكشي بر جامعه را نشان مي دهد. مطالعات اپيدميولوژيك نشان داده است كه تقريبا 7.2 درصد از جمعيت ايالات متحده اقدام به خودكشي با قصد مرگ كرده و تقريبا 5.13 درصد از جمعيت ايالات متحده در مقاطعي از زندگي خود افكار و خواسته‌هاي خودكشي را تجربه نموده‌اند. اين آمارها هيچ بخشي از تاثيرات تلخ اين موضوع را بر زندگي نزديكان قربانيان نشان نمي‌دهد. دوستان و خانواده عذاب مي‌كشند (چگونه توانستيم علايم خودكشي را ناديده بگيريم؟) و (براي جلوگيري از خودكشي چه كاري مي‌توانستيم انجام دهيم؟). درمانگراني كه اين بيماران را معالجه مي‌كنند، همين سوالات را از خود مي‌پرسند. كتاب حاضر براي پرداختن به هر دو موضوع از جمله راه‌هاي تشخيص بيماران در معرض خودكشي و راه‌هاي جلوگيري از خودكشي در روان‌درماني طراحي شده‌است.

زبان فراموش شده كودكان (بر بنيان انگاره هاي جورج گورجيف)

 • 105,000 تومان

ليليان فايراستون با ياد‌آوري زبان فراموش‌شده كودكان كه بر بنيان آموزه گورجيف است، نشان مي‌دهد كه چه‌گونه هنگامي كه با كودكان و با خودمان راست‌گو و يك‌دل هستيم، آنها تلاش‌هايمان را مي‌بينند و مي‌ستايند.هميشه با خودمان شروع مي‌كنيم. هر‌گاه تلاشي از خود نشان مي‌دهيم، هنوز به گونه‌اي كودك هستيم. هنگام خواندن اين كتاب، در زمان به عقب‌ مي‌رويم و فضا و توجه‌اي را به دست‌ مي آوريم كه شايد در كودكي از آن ناكام بوديم. همانطور كه نويسنده خود در پيش‌گفتارش براي ترجمه فارسي كتابش مي‌گويد:( آموزه جورج گورجيف در اين باره اين بود كه به كودكان آرمان‌هاي والا و دست‌افزار‌هاي به دردبخور براي زندگي داده شود: «آموزش و پرورش دومي» كه در آن تنها تلاش مهم است و نه نتيجه. ستايش تلاش و نه كودك، زنده نگه داشتن پرسش هايشان ...زبان فراموش شده كودكان روش بي همتايي از بزرگ كردند كودكان با يك‌پارچگي، آرمان و توانايي انديشيدن براي خودشان در اختيار مي‌گذارد، داستان‌هايي درباره تشويق كودكان به (انديشيدن براي خودشانو بيم به دل راه ندادن...)‌

كتاب نويد فرا رسيدن نيكي و خوبي (نخستين رويكرد به مردميت امروز و كشاكش جادوگران)

 • 55,000 تومان

گورجيف در دوران زندگي خود بارها براي آموزش كار، كلاسهايي در سراسر بنياد نهاد و بست. مي گفت كه آموزه اي را كه از تجربه ها و سفرهاي آغازين خود به باختر برده بيانگر حقيقتي است كه در دين هاي باستاني و آموزه هاي خرد و فرزانگي يافته كه به آگاهي از خود در زندگي روزمره مردمان و جايگاه مردميت در عالم مربوط مي شود

فرافكني در فرهنگ و ادب فارسي

 • 85,000 تومان

حمد كتابي، متولد 1319 در اصفهان، داراي دكتراي اقتصاد از دانشگاه تهران و عضو هيئت علمي (بازنشسته) پژوهشگاه علوم انساني و مطالعات فرهنگي است. او در زمينه‌هاي جمعيت شناسي و مباني اقتصاد، به ويژه تورم، كتاب‌ها و پژوهش‌هايي دارد. همچنين، با توجه به علاقه‌مندي وافر به شعر و ادب فارسي، تأليفات و مقالات متعددي از ايشان در اين حوزه به چاپ رسيده است. از نامبرده، دست كم 15 كتاب، حدود 50 مقاله پژوهشي و 100مقاله كوتاه چاپ شده است. شايان ذكر است كه كتاب درآمدي بر انديشه‌ها و نظريات جمعيت شناسي ايشان، در سومين جشنواره كتاب معلم (1382) حائز رتبه و جايزه اول در بخش تاليف كتاب‌هاي علوم انساني شد.

هنر حاضر‌جوابي و طنازي (چگونه در گفت و گو با ديگران كم نياوريم)

 • 60,000 تومان

به سرعت و با اتكا به خود شروع به فكر كنيد: در يك لحظه هم ملايم باشيد،هم هوشمند و هم بامزه. با سكوت‌هاي ناشيانه وداع كرده و به چالاكي و حاضر جوابي در گفت‌و‌گو‌ها سلامي دوباره كنيد. تقريبا در هر بده و بستان كلامي ميان دو يا چند نفر آن‌چه كه بسيار اهميت دارد، بذله گويي و حاضر‌جوابي است. اين هميشه باعث مي‌شود تا هر كسي را از لحاظ كلامي خلع سلاح كرده و سپس با وي ارتباط خوبي برقرار كنيد. به اين ترتيب گفت و گوي شما ديگر رنگ و بوي كهنگي نداده و يك سازگاري ميان شما و طرف مقابل ايجاد مي‌شود، به گونه‌اي كه انگار سال‌ها است همديگر را مي‌شناسيد.هنر حاضر جوابي و طنازي كاري مي‌كند كه بين دوستان و آشنايان به فردي بدل شويد كه مي‌داند چگونه دل هر كسي را با چند گفت‌و‌گوي ساده به دست بياورد. با استفاده از تكنيك‌هايي كه در سرتاسر كتاب ارائه شده اند، خوانندگان كتاب مي‌توانند با اعتماد به نفس و با راحتي هر گفت‌و‌گويي را به تجربه اي پر احساس بدل كند. پاتريك كينگ، يكي از نويسندگان پر‌فروش آثاري در سطح بين‌المللي،مربي مهارت‌هاي اجتماعي و گفت‌ و‌گو ها است. طنازي و حاضر جوابي را به يك علم بدل ساخته است.

زماني كه تن نه مي‌گويد (بهاي فشار رواني پنهان يا كندوكاو پيوند فشار رواني بيماري)

 • 165,000 تومان

آيا كسي مي‌تواند از تنهايي بميرد؟ آيا پيوندي ميان توانايي بيان عواطف و بيماري هاي مزمن وجود دارد؟ آيا چيزي به نام ؟<<شخصيت سرطاني>> وجود دارد؟ اين ها از جمله پرسش‌هايي است كه زماني كه تن نه مي گويد با سود جستن از پژوهش‌هاي علمي درباره پيوند دو سويه تن و ذهن پاسخ ميدهد و از اين راه نقش تعيين كننده اي را كه فشار رواني و ساختار عاطفي ما در بيماري هاي قلبي، التهاب روده (كليت)، ام.اس و آلزايمر بازي مي‌كنند، از راه ارائه تاريخچه زندگي بيماران روشن گري مي كند و در پايان اصول كار‌سازي براي شفا‌يافتن از بيماري و جلو گيري از بروز بيماري به دليل فشار‌هاي رواني و عاطفي پنهان در اختيار مي گذارد.

تبديل اضطراب فراگير (رويكرد هيجان‌مدار)

 • 120,000 تومان

در اضطراب منتشر هسنه مركزي درد هيجاني را ترس تشكيل مي‌دهد كه حاصل زخم دلبستگي از دوران كودكي است و ترميم دلبستگي با رويكرد هيجان مدار مي‌تواند به كاهش علائم اضطرابي و درمان آن كمك كندء اما تحقيقات نشان داده‌اند در انواع ديگر اضطراب خصوصا اضطراب اجتماعي و فوبياها هسته مركزي درد هيجاني مي‌تواند شرم هم باشد كه حاصل عدم تاييد و اعتبارشخصي در دوران كودكي و زخم هويتي و خود بسيار آسيب‌‌پذير است.

تبليغات تجاري و تبليغات يكپارچه برند

 • 325,000 تومان

«تبليغات» بخش‌هاي مختلفي دارد اما همه بخش‌ها به هم پيوسته‌اند؛ جريان خلاقانه و اطلاعات آن، به كسب و كارها كمك مي‌كند تا محصولات خود را بفروشند، مهم‌تر از همه، سرگرم‌كننده است. نويسندگان اين كتاب نيز باور دارند «تبليغات» و «تبليغات تجاري» سرگرم‌كننده هستند و اين كتاب تلاش مي‌كند منعكس‌كننده اين موضوع باشد. «تبليغات» و «تبليغات تجاري» مشاغل مهمي مانند ساير جنبه‌هاي كسب و كار هستند، برنامه‌ريزي و اجراي اثربخش «تبليغات» و «تبليغات تجاري يكپارچه» درست، ناشي از سخت‌كوشي و برنامه‌ريزي دقيق است. اين كتاب به قلم اساتيدي با تجربه كافي در هر دو زمينه دانشگاهي و حرفه‌اي نوشته شده است و مبتني بر تجربه دنياي واقعي صنعت تبليغات است. همچنين، چالش‌هاي پيش‌روي «تبليغات» را برجسته‌نمايي مي‌كند؛ و درمان كامل و ابزار مورد نياز براي مقابله با اين چالش‌ها را نيز ارائه مي‌دهد. اين كتاب دنياي كاملا واقعي صنعت تبليغات را به تصوير مي‌كشد. معمولا بسياري از تفكرات مبتني بر نظريه‌هاي موجود تبليغات را در مجلات برجسته بازاريابي و تبليغات مشاهده خواهيد كرد. اما اين كتاب شبيه هيچ كدام از آنها نيست؛ بيش از هر چيزي، به دنبال صداقت، تفكر و تخيل مي‌باشد و از سوي ديگر، به پيچيدگي ارتباطات انساني و رفتار مصرف‌كننده اذعان دارد؛ و سعي دارد به مثابه يك دانش‌نامه (دايره‌المعارف) تبليغاتي عمل نمايد. يكي از مهم‌ترين ويژگي‌هاي اين كتاب، افزودن يك چارچوب منحصر به فرد است كه دانش‌پژوهان را در محيط و مراحل «تبليغات» و «تبليغات يكپارچه برند» راهنمايي مي‌كند. همچنين اين كتاب از منابع معرفي شده «وزارت علوم، تحقيقات و فناوري» براي علاقه‌مندان رشته مديريت بازرگاني مي‌باشد.

معجزه رنگ‌ها

 • 70,000 تومان

رنگ درماني يكي از مباحث علمي است كه ريشه‌اي باستاني دارد زيرا رنگ‌ها نقش بسيار مهمي در سلامتي و تندرستي ما دارند. در مصر باستانء بيماران در اتاق‌هايي مخصوص تحت درمان قرار مي‌گرفتند و ويژگي اين اتاق‌ها در تجزيه پرتوهاي خورشيد به طيف‌هاي رنگي بود. در شهر قديمي بابل نيز مردم به سياحت و تفريح مي‌پردازند و علت ان بهره مندي از خاصيت شفابخشي رنگ‌ها در گياهان خوش‌ رنگ شهر بود.

عشق (محتواي زندگي)

 • 55,000 تومان

مباحث محوري اين كتاب كه در باب "عشق "است با استناد به اقوال و برخي روايات تدوين شده سعي نگارنده آن است معني واقعي عشق و رموز آن را بشناساند .كتاب با موضوعات و عناويني از اين دست سامان يافته است : "عشق پديده‌اي است آموختني"، "انسان نياز دارد كه عشق بورزد و به او عشق بورزند"، "عشق سن نمي‌شناسد"، "عشق عوامل باز دارنده فراواني دارد"، عشق مستلزم مسئوليت است"، "عشق نياز را تشخيص مي‌دهد "و "عشق مي‌خواهد كه فرد نيرومند باشد ."

در محاصره ابلهان (4 گونه رفتار انساني يا چگونه كساني را كه نمي‌توان درك كرد درك كنيم)

 • 125,000 تومان

تاكنون درگير مشاجره‌اي شده‌ايد چون از حرفتان بد برداشت شده است؟ همكارتان مطلقا منظورتان را درك نمي‌كند و نمي‌دانيد چه كنيد؟ ياء از اينكه به حرفتان گوش نمي‌دهند خسته شده‌ايد؟ فقط شما اين مشكلات را نداريد. توماس اريكسونء متخصص روابط انسانيء پس از جلسه فجيعي كه با كارآفرين موفقي داشت - كسي كه گمان مي‌كرد در محاصره ابلهان است - خود را وقف درك عملكرد مردم و اينكه چرا اغلب در تلاشيم تا با يكديگر ارتباط برقرار كنيم كرد. در محاصره ابلهانء شيوه ساده ولي پيشگامانه او براي ارزيابي ديگرانء بر اساس چهار گونه شخصيتي است: قرمزء آبيء سبزء زرد. با اين مطالعه دلپذيرء تمام ابزارهاي لازم براي درك و تاثير بر اطرافيانتان را - از زبان بدن گرفته تا برخورد با درگيري‌ها - به شما مي‌دهد؛ چه در محل كارء چه خارج از آنء و خاطرجمعتان مي‌كند كه آن ابله شما نيستيد!

راهبرد كانال توزيع بازاريابي (با رويكردي مبتني بر كانال‌هاي يكپارچه)

 • 245,000 تومان

«رويكرد كانال‌هاي يكپارچه» بر اين اصل استوارند كه مشتريان از چندين طريق به كالاها و خدمات مورد نياز خود دسترسي پيدا مي‌كنند و علاوه بر آنء تمام آن دسترسي‌ها به‌طور همزمان برايشان مهيا است. مشتري‌ها مي‌توانند در وب سايت‌هاي مختلف قيمت كالا يا خدمات مورد نياز خود را جستجو و با هم مقليسه كنند و حتي اين امكان برايشان فراهم است كه هم از دستگاه تلفن همراه و هم از طريق رايانه‌هاي شخصي‌شانء وب سايت‌هاي فروشنده را جستجو و پيدا كنند. با توجه به اينكه كاربران انتظار دارند كه جريان ارائه كالاها و خدمات در وب سايت‌هاي مختلف بر پايه نظري قوي مبتني باشدء كتاب حاضر نيز مصاديق و مثال‌هاي كاربردي متعددي را مطرح كرده است كه به دانشجويان كمك مي كنند روش صحيح طراحي و اجراي راهبردهاي كارآمد براي كانال‌هاي يكپارچه در واقعيت را بياموزند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1