فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سنگ كاغذ قيچي
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
دختري كه تام گوردن را دوست داشت
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
تربيت بدون قشقرق (روش كامل مغز براي آرام كردن آشوب وپرورش ذهن در حال رشد كودك )
آدم‌ها را دوست داشته باشيد (ازاشيا استفاده كنيد چون بر‌عكسش اصلا جواب نمي‌دهد)
فقط گوش كن
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
سندروم دختر خوب (10 قدم تا رسيدن به قدرت و پايان دادن به آزارها)
مينيماليسم (ساده‌گرايي و زندگي با‌معنا)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
مانيفست قهرمان هر روزه
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
جزيره درختان گمشده
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
وراي ممكن
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
يكديگر را همان‌طور كه هستيم بپذيريم و دوست داشته باشيم
نفس (هنر فراموش‌شده درست نفس كشيدن)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان

سنگ كاغذ قيچي

 • 125,000 تومان

آدام و آمليا به اسكاتلند سفر مي‌كنند تا در هتلي كنار درياچه بلك‌واتر، دور از هياهوي لندن، مشكلاتشان را حل كنند. اين هتل زيبا درواقع كليسايي قديمي است، با منظره‌اي خيره‌كننده در دل طبيعتي دست‌نخورده، اما اوضاع آن‌طور كه اين زوج انتظار دارند پيش نمي‌رود: آب و برق قطع مي‌شود، سروصداهاي عجيبي از گوشه‌وكنار كليسا به گوش مي‌رسد، درها بي‌جهت باز و بسته مي‌شوند، امكان تماس با هيچ‌كس وجود ندارد و انگار كسي اين زوج را زير نظر گرفته است. به‌علاوه، مشخص مي‌شود سرداب كليسا محل دفن جادوگران بوده و ارواح آن‌ها مدام در آن اطراف پرسه مي‌زند...

دختري كه تام گوردن را دوست داشت

 • 89,000 تومان

استيون كينگ (متولد 1947 در پورتلند آمريكا) از پرطرفدارترين نويسندگان ژانر‌هاي وحشت و فانتزي است. آثار اين نويسنده پركار اغلب در فهرست پرفروش‌ها هستند و بسياري از آن‌ها به سينما هم راه‌ يافته‌اند. از جمله فيلم‌هاي معروف درخشش، مسير سبز و رستگاري در شائوشنك بر اساس آثار كينگ ساخته شده‌اند. تخيل استيون كينگ كم‌نظير است. او ذهني بسيار قدرتمند دارد و ماجرايي ساده را به هزارتويي عجيب‌و‌غريب بدل مي‌كند كه نفس خواننده را بند مي‌آورد. شايد به همين دليل به او لقب «پادشاه وحشت» داده‌اند. دختري كه تام گوردن را دوست داشت رماني جذاب است كه احساسات ما را در بالاترين سطح درگير مي‌سازد و هراس عميق ما از ناشناخته‌ها را واكاوي مي‌كند، داستاني واهمه‌انگيز از روح تسليم‌ناپذير يك دختر. تريشا مك‌فارلند نه ساله براي پياده‌روي به جاده جنگلي آپاچاليا مي‌رود و در جنگل گم مي‌شود، اما طبيعت تنها دشمن او نيست، ممكن است چيزي خطرناك در جنگل‌هاي تاريك به‌دنبالش باشد. تريشا براي مسيريابي تنها عقلش را دارد، در مقابله با آب‌و‌هواي بد تنها ذكاوت و ابتكارش را، و براي ايستادگي در برابر ترس روبه‌فزوني‌اش تنها شجاعت و ايمانش را.

تربيت بدون قشقرق (روش كامل مغز براي آرام كردن آشوب وپرورش ذهن در حال رشد كودك )

 • 95,000 تومان

هدف اين كتاب ساده است: با تدوين مجموعه‌اي از اصول و استراتژي ها بر اساس پويايي خانواده خود، در مديريت خودكار خود در خانه كمتر نظم و انضباط سخت گيرانه را در نظر بگيريد. اين داستان‌ها ، تأملات و تمرينات به شما كمك مي كند تا در مورد نحوه برقراري ارتباط با فرزندان خود عميق‌تر فكر كنيد و فرصت هايي را براي حل صلح آميز مشكلات آنها فراهم كنيد. برخي از مهارتهايي كه خواهيد آموخت: - تدوين استراتژي هاي واضح و سازگار براي پاسخ به رفتارهاي نادرست. - با اتصال و ايجاد آرامش از حالت خشم به سمت آرامش حركت كنيد. - درك كنيد كه چگونه علوم اعصاب بر تصميمات انضباطي شما تأثير مي گذارد. - نكاتي را تمرين كنيد تا در نظم و انضباط خود محكم و ثابت قدم بمانيد. - در مورد نحوه ارتباط با ديگران ، نحوه كنار آمدن با شرايط دشوار و همچنين كنترل احساسات و انگيزه ها ، به او درس زندگي دهيد. - با قالب تعاملي ، نكته نويسي درگير شويد تا ايده ها را در رويكرد شخصي خود ادغام كنيد.

آدم‌ها را دوست داشته باشيد (ازاشيا استفاده كنيد چون بر‌عكسش اصلا جواب نمي‌دهد)

 • 89,000 تومان

جاشوا فيلدز ملبورن و رايان نيكديمس، دو دوست صميمي كه به «مينيماليست‌ها»‏ شهره‌اند، با آثارشان تا كنون به بيش از بيست ميليون نفر كمك كرده‌اند با داشته‌هاي كمتر زندگي معنادارتري داشته باشند. نوشته‌هاي آن‌ها در نشريات معتبري همچون وال استريت ژورنال، نيويوركر و تايم منتشر شده و خودشان در هاوارد، اپل و گوگل سنخراني كرده‌اند. آدم‌ها را دوست داشته باشيد، از اشيا استفاده كنيد، چون برعكسش اصلا جواب نمي‌دهد نشان مي‌دهد چطور با ارزيابي مجدد و بهبود هفت رابطه اساسي كه زندگي ما را مي‌سازند مي‌توانيم زيست آگاهانه‌تر و رضايت‌بخش‌تري داشته‌باشيم؛ اين هفت رابطه عبارت‌اند از رابطه با وسايل، حقيقت خود، ارزش‌ها، پول، خلاقيت و آدم‌ها. طرفه اينكه كتاب در روز‌هاي شيوع پاندمي كوويد 19 منتشر شده كه موجي از دلهره‌هاي مالي و جاني همه ما را در بر گرفته و نكات آن مي‌تواند راهي براي آرامش يافتن و رشد و شكوفايي در قلب اين آشوب باشد.

فقط گوش كن

 • 99,000 تومان

رمان «فقط گوش كن» داستان آنابل گرين است، مدل نوجواني كه سعي دارد تا از پيامدهاي تجربه‌اي ناخوشايند بهبود يابد، اتفاقي كه منجر به دور شدن او از خانواده و دوستانش شده است. به گذشته مي‌رويم و با او آن رويداد را تجربه مي‌كنيم و در لحظه حال همراه با دوست جديدش، اوئن آرمسترانگ، پسري پر شور و عاشق موسيقي كه هرگز نمي‌تواند دروغ بگويد، آرامش و عشق را احساس مي‌كنيم. «فقط گوش كن» درباره پذيرفتن حقيقت و نيز شهامت گفتن آن است و ماجراهايش به موج‌هايي مي‌ماند كه در پي هم فرود مي‌آيند و اوج مي‌گيرند و احساسي كه خواننده هنگام خوانندش دارد احساس غريقي است كه اندك اندك خود را از ژرفاي آب به سطح مي‌رساند و نفسي عميق مي‌كشد.

سندروم دختر خوب (10 قدم تا رسيدن به قدرت و پايان دادن به آزارها)

 • 115,000 تومان

كتاب «سندروم دختر خوب» نتيجه بررسي مسائل و معضلات صدها زني است كه براي دريافت مشاوره به بورلي انگل مراجعه كرده‌اند، زناني كه تنها راه حل براي دوست داشته شدن و جلب توجه و رضايت اطرافيان را در خوب بودن مي‌بينند، زناني كه با خوب بودن اين پيام را به اطرافيان خود منتقل مي‌كنند كه حد و مرز مشخص رواني يا فيزيكي با ديگران ندارند و نمي‌توانند در برابر درخواست اطرافيان از وقت، انرژي و حريم خود دفاع كنند. انگل با معرفي گونه‌هاي مختلف دختران خوب به شما كمك مي‌كند دريابيد آيا از اين سندروم رنج مي‌بريد يا نه و با ارائه توصيه‌هاي خردمندانه و تمرينات و نسخه‌هاي عملي، گام به گام، به شما مي‌آموزد خود واقعي‌تان را بپذيريد و قاطعانه به ديگران نشان دهيد كجا به حريم شما تجاوز و از شما سوء‌استفاده كرده‌اند.

مينيماليسم (ساده‌گرايي و زندگي با‌معنا)

 • 55,000 تومان

«مينيماليسم» مفهومي است كه با آن مي‌توانيم چيزهاي غيرضروري را دور بريزيم و براي چيزهاي مهم‌تر جا باز كنيم. اين كتاب درباره شما و زندگي معني‌داري است كه مي‌توانيد داشته باشيد. كل كتاب مينيماليسم را مي‌توان در يك يا دو روز خواند، اما مطالب در هفت فصل كوتاه جمع‌بندي شده تا به راحتي در يك هفته، با خواندن يك فصل در هر روز، آن را تمام كنيد. با اين كتاب مي‌توانيد تغيير كنيد، دوباره انتخاب كنيد چه كسي باشيد، و بهترين آدمي بشويد كه قابليتش را داريد، خود واقعي‌تان، آدمي پرشور، بامحبت، دلسوز و شاد...

مانيفست قهرمان هر روزه

 • 125,000 تومان

در مانيفست قهرمان هر روزه داريم: - عادات مخفي بسياري از خلاق‌ترين و موفق‌ترين كساني كه روياها و آرزوهايشان را درك كرده‌اند. - تكنيك‌هايي براي تبديل ترس به انرژي، مشكلات به قدرت و دردسرهاي گذشته به پيروزي. - طرح برجسته‌اي براي حفاظت از خود در مقابل حواس‌پرتي‌ها و اهمال‌كاري‌ها با هدف هويدا كردن جادوي خود. ...

جزيره درختان گمشده

 • 125,000 تومان

دو نوجوان - يك پسر مسيحي و يك دختر مسلمان - در ميكده‌اي داخل جزيره‌اي كه وطن مي‌نامند با هم ملاقات مي‌كنند. كوستاس و دفنه در سايه عشقشان رشد مي‌كنند و بزرگ مي‌شوند. درخت انجيري از شكافي در سقف اين ميكده سر برافراشته است كه شاهد ملاقات‌هاي مخفيانه و سرخوشانه آن‌هاست. وقتي جنگ آغاز مي‌شود و پايتخت به خاكستر و آوار بدل مي‌شود، اين دو دلداده ناپديد مي‌شوند و درخت همان‌جا باقي مي‌ماند. سال‌ها بعد، كوستاس به دنبال عشق گمشده‌اش به جزيره باز مي‌گردد... جزيره درختان گمشده داستاني است تكان‌دهنده و شاعرانه درباره عشق، جدايي، تعالي، تاريخ و طبيعت.

وراي ممكن

 • 99,000 تومان

حالا ديگر اغراق نيست اگر نيرمال پورجا را يك «ابرانسان» بدانيم. او در كودكي، از شدت فقر، پابرهنه به اين‌سو و آن‌سو مي‌رفت، اما اسوه خواستن و رسيدن و اسطوره كوه‌نوردي جهان شد. شرپا بود و به هنگ گورخاهاي ارتش بريتانيا پيوست. در سال 2019، پروه «ممكن 7/14» را پايه گذاشت و موفق شد در كمتر از هفت ماه (يا در واقع در 6 ماه و 6 روز) چهارده قله هشت هزار متري را فتح كند، كاري كه پيش از او غيرممكن مي‌نمود. براي درك بهتر عظمت اين كار بايد بدانيم كه ركورد پيشين آن هشت سال بود! نيرمال شرايط دشوار بسياري را تجربه كرده و از همه آن‌ها سربلند بيرون آمده است. براي او فقط رسيدن به هدف مهم نيست و گاهي حتي جان خود را به خطر مي‌اندازد تا به كوه‌نورد در راه‌مانده‌اي كمك برساند. كاري كه نيرمال انجام داد نشان‌دهنده قدرت اراده انسان است كه محال را ممكن مي‌سازد. او در وراي ممكن تجربيات گران‌بهايش را با ما به اشتراك مي‌گذارد و نشان مي‌دهد چگونه قدرت رهبري، شوق آموختن، و صداقت و همكاري به فتح قله‌ها منجر مي‌شود. وراي ممكن كتابي است براي انديشيدن، ساختن خويشتن، انتخاب راه‌هاي درست، و تلاش براي رسيدن.

يكديگر را همان‌طور كه هستيم بپذيريم و دوست داشته باشيم

 • 95,000 تومان

يكديگر را همان‌طور كه هستيم بپذيريم و دوست ‌داشته باشيم، به نوعي سبك تدريس ليز بوربو را نشان مي‌دهد. او معتقد است كليد خوشبختي در اين است كه خود را همان‌طور كه هستيم بپذيريم، دست از سرزنش خود يا انتقاد از ديگران برداريم و ياد بگيريم به احساسات و عواطفمان گوش بدهيم. به ياري اين كتاب، شما تفاوت ميان پذيرش و تسليم را درك خواهيد كرد و همچنين به معناي حقيقي عشق بي‌قيد و شرط پي خواهيد برد، موضوعي كه غالبا با از خودگذشتگي، ترحم يا شيدايي اشتباه گرفته مي‌شود. اين كتاب درباره روابط، تله هاي عاطفي، ترس‌ها و سوگ‌ها است و به شما در طول زندگي‌تان كمك خواهد كرد.

نفس (هنر فراموش‌شده درست نفس كشيدن)

 • 60,000 تومان

اينكه چه مي‌خوريم، چقدر ورزش مي‌كنيم، چقدر لاغر يا جوان يا باهوش هستيم، هيچ‌كدام اهميتي ندارند اگر به‌درستي نفس نكشيم. هيچ‌چيز به اندازۀ درست نفس كشيدن براي سلامتي و تندرستي ما ضروري نيست. نفس ستون گمشدۀ سلامت ماست. نفس كشيدن يعني احساس كردن جهان پيرامون و درك زندگي… «راز بزرگ زندگي» چيزي نيست مگر درست نفس كشيدن. نفس كشيدن است كه حالات روحي و رواني ما را تنظيم مي‌كند. تعداد كمي از انسان‌ها درست نفس مي‌كشند. آن‌ها كه بدترين نوع اضطراب را دارند بدترين عادت تنفس را هم دارند. جيمز نستور، نويسندۀ «نفَس»، سابقۀ قلم زدن در نشريات معتبري چون ساينتيفيك امريكن، نيويورك تايمز، آتلانتيك و … را در كارنامه دارد و هفت سال اخير عمر خود را صرف نوشتن اين راهنماي جذاب و كاربردي كرده است. «نفَس» تا كنون به بيش از سي زبان ترجمه شده و هفته‌هاي متوالي در فهرست پرفروش‌ترين‌ها بوده است.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1