فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
فلسفه در 30 ثانيه (50 موضوع عميق فلسفي كه هر كدام در كمتر نيم دقيقه شرح داده شده است)
روانشناسي در 30 ثانيه
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
اقتصاد در چند دقيقه
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
روانشناسي در چند دقيقه
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان
مديريت در چند دقيقه
 • 16,000 تومان
 • با تخفیف: 16,000 تومان
كليد ورود به طب قديم
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
خلاصه 15 روز تا سلامتي
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان

فلسفه در 30 ثانيه (50 موضوع عميق فلسفي كه هر كدام در كمتر نيم دقيقه شرح داده شده است)

 • 69,000 تومان

كتابي كه در دستتان داريد، رويكردي انقلابي در اين زمينه اتخاذ كرده تا پنجاه موضوع و مبحث شگفت‌انگيز دنياي فلسفه را به شما معرفي كند. اين كتاب، رهبران متفكر را ترغيب مي‌كند تا دست از مباحثه‌هاي بي‌فايده بردارند و پيچيده‌ترين ايده‌هاي فلسفي را در بخش‌هايي دوصفحه‌اي با توضيحي كمتر از چهارصد كلمه و تصويري استعاري، مطالعه كنند و در زندگي به ‌كار گيرند. اكنون شما مي‌توانيد فقط با اين كتاب و بدون سردرد، اتاق تاريك يا كيسه يخ از مهم‌ترين مباحث فلسفه و آنچه در ذهن بزرگ‌ترين فيلسوف‌هاي جهان ‌گذشته، آگاه شويد.

قرن بيستم در 30 ثانيه (50 ايده و رويداد مهم قرن بيستم كه هر كدام در كمتر از نيم دقيقه شرح داده شده است)

 • 69,000 تومان

قرن بيستم در 30 ثانيه تاريخ صدساله قرن بيستم را با روشي منحصربه‌فرد مرور مي‌كند. در اين كتاب، همه زمينه‌هاي اين صد سال تاريخ بشري به دسته‌هاي مختلفي تقسيم شده (از علم گرفته تا هنر، سياست، جنگ‌ها و رويدادهاي ناگوار) و از ميان آنها 50 اتفاق سرنوشت‌ساز انتخاب شده‌اند؛ اتفاق‌هايي كه هركدام در شكل‌گيري دنيايي كه ما مي‌شناسيم و مسير حركت تاريخ تأثير چشمگيري داشته‌اند. هركدام از اين رويدادها در حقيقت معرف بازه‌اي از تاريخ بشري هستند: از ظهور ارتش سرخ گرفته تا پنجشنبه سياه، از فستيوال وودستاك گرفته تا وب جهان‌گستر و اينترنت. به زبان ساده‌تر اين سريع‌ترين روشي است كه مي‌توانيد با آن در تاريخ سفر كنيد.

اقتصاد در 30 ثانيه (50 نظريه اقتصادي تفكربرانگيز تاريخ كه هر كدام در كمتر از نيم دقيقه شرح داده شده است)

 • 69,000 تومان

كتاب «اقتصاد در 30 ثانيه»، 50 تئوري برتر اقتصادي را انتخاب كرده است و آنها را در 30 ثانيه براي مخاطب عام توضيح مي‌دهد؛ جالب‌تر آن كه اين كار را در دو صفحه شامل 300 كلمه متن و يك تصوير به انجام مي‌رساند. به اين ترتيب، ناگهان علم اقتصاد مفرح‌تر از مسايل اقتصادي مي‌شود، به سادگي مي‌توان آن را درك كرد و با بنيان‌گذاران اقتصاد مدرن مانند آدام اسميت، ديويد ريكاردو و آلفرد مارشال هم‌سفر شد. از ماركسيسم گرفته تا سوداگرايي (مركانتيليسم) و هر آنچه بين اين دو سر طيف مطرح شده، اين كتاب را مي‌توان غايي‌ترين متن درسي خلاصه براي نظريات اقتصاد درنظر گرفت.

عكاسي در 30 ثانيه (50 موضوع اساسي از دنياي عكاسي كه هر كدام در كمتر از نيم دقيقه شرح داده شده است)

 • 69,000 تومان

عكاسي در 30 ثانيه رويكردي انقلابي براي فهميدن 50 تا از جذاب‌ترين مفاهيم، تكنيك‌ها و فناوري‌هايي است كه باعث شكل‌گيري عكاسي به اين شكل هنري‌اش در حال حاضر شده‌اند. از علم تبديل نور به اطلاعات ديجيتال تا مفاهيم فلسفي مانند تثبيت يك لحظه در زمان؛ ايده‌هاي بزرگ در واحدهايي كوچك جاي گرفته‌اند: دو صفحه، حدودا 300 كلمه و يك تصوير مربوط به متن در يك زمان. بسته‌اي از مشهورترين عكس‌ها؛ از ابتدايي‌ترين داگرئوتايپ‌ها تا آثار و زندگي‌نامه‌هاي عكاسان برجسته و معاصر. اين تحليل‌هاي مختصر و مفيد، حس كنجكاويتان را برمي‌انگيزد و شما را به ايده‌هاي جديدي در مورد دوربينتان، عكاسيتان و فرهنگ بصري‌اي كه شما را دربرگرفته، مي‌رساند.

روانشناسي در 30 ثانيه

 • 69,000 تومان

كتاب «روانشناسي در 30 ثانيه» اين 50 شاخه مهم فكري را در اين رشته جذاب انتخاب كرده و ظرف نيم دقيقه آنها را به خواننده عادي توضيح مي‌دهد و براي هر كدام بيش از دو صفحه، 300 واژه و يك تصوير استفاده نكرده است. همزمان به گره‌گشايي از كار دروني مغز انسان بسياري از چهره‌هاي برجسته اين رشته از جمله ويليام جيمز، آرون بك و البته زيگموند فرويد را هم به ما معرفي مي‌كند. از رفتارگرايي تا شناخت‌گرايي چه راه بهتر را براي سردرآوردن از ديو درون خود مي‌شناسيد؟

يونان باستان در 30 ثانيه (50 دستاورد مهم تمدن يونان كه هر كدام در كمتر از نيم دقيقه شرح داده شده است)

 • 69,000 تومان

ما يونان باستان را زادگاه دموكراسي و پرورش‌دهنده فيلسوفان پيشرو در نظر مي‌گيريم، ولي زندگي واقعي در يك دولت‌شهر يوناني چگونه بود؟ در انتخابات آتن چه كساني مي‌توانستند رأي بدهند؟ در تماشاخانه‌ها مردم چه نوع نمايش‌هايي مي‌ديدند؟ خدايان و اسطوره‌ها تا چه حد بر زندگي يونانيان باستان تأثير داشتند؟ چرا دولت‌هاي مجاور بيشتر اوقات در جنگ با يكديگر بودند؟ كتاب «يونان باستان در 30ثانيه» چشم‌اندازي منحصربه‌فرد نسبت به خلاق‌ترين و اثرگذارترين تمدن‌ها مي‌گشايد؛ جايي كه قدرت نظامي و درخشش معماري در كنار داستان‌پردازي‌هاي فصيح و مجذوب‌كننده از پهلوانان شكوفا شد. توجه به پديده‌هايي مانند نيايشگاه‌ها، پيشگويان، سربازان، برده‌ها، سفالگري زيبا و نمايش تراژيك، براي درك 50 ايده و نوآوري حياتي كه پديد‌آورنده و مشخص‌كننده يكي از مهم‌ترين تمدن‌هاي جهان بود، امري كليدي است.

اقتصاد در چند دقيقه

 • 59,000 تومان

چرا يك ليوان آب كه اين‌قدر براي حيات ضروري است ارزش چنداني ندارد، در حالي‌كه الماس كه نفع عملي و واقعي ندارد، اين‌قدر گران است؟ به اين مسئله پارادوكس ارزش مي‌گويند كه فيلسوفان و اقتصاددان‌هاي زيادي در طول تاريخ به آن پرداخته‌اند شايد مهم‌ترين آن‌ها اقتصاددان اسكاتلندي قرن هجدهم آدام اسميت باشد. اين پارادوكس را مي‌توان با نفع حاشيه‌اي پاسخ داد.

روانشناسي در چند دقيقه

 • 33,000 تومان

آن كسي كه نيروي حركتي اوليه براي ايجاد جنبش عمدتا آمريكايي رفتارگرايي را ايجاد كرد نه اهل آمريكا بود نه روانشناس. ايوان پاولف فيزيولوژيستي روس بود كه درباره واكنش ترشح بزاق در سگ‌ها در برابر محرك غذا تحقيق مي‌كرد. سگ‌هاي آزمايشگاهي او هنگامي كه به آن‌ها غذا داده مي‌شد آب دهانشان راه مي‌افتاد اما پاولف متوجه شد كه به مرور زمان آن‌ها ياد مي‌گرفتند كه نزديك شدن دستياران آزمايشگاه را به غذا ربط بدهند، پس با ديدن دستياران نيز آب دهانشان راه مي‌افتاد.

مديريت در چند دقيقه

 • 16,000 تومان

نقش بنيادين مديريت، يعني انجام امور از طرق افراد، تغييري نكرده است. اما مرزهايي كه مديريت را تعريف مي‌كنند به سرعت در حال فرسودن هستند. دانستن آن‌چه به عنوان انضباط تجاري و اقتصادي استفاده مي‌شود، امروزه حتي براي سازمان‌هاي غير سودآور نيز حائز اهميت است. اين كتاب براي مديران انواع سازمان‌ها مفيد خواهد بود: عمومي، خصوصي و نوع سوم.

كليد ورود به طب قديم

 • 30,000 تومان

كليد ورود به طب قديم

خلاصه 15 روز تا سلامتي

 • 30,000 تومان

(15 روز تا سلامتي) حاصل بخشي از تحقيقات و تجربيات مولف است كه با الهام از آيات و روايات و بر پايه اصول طب قديم و جديد سامان يافته است. در كتاب اصلي، مباحث نظري و همچنين استناد به آيات و روايات گسترده‌تر است. در كتاب خلاصه، مضامين اصلي در شناخت اعضاء بدن و طبايع انساني، و نيز توصيه‌ها و راه‌حل‌ها براي حفظ سلامت از طريق رژيم غذايي برجسته‌تر شده است.

صفحه‌ی 1