فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پيروزي در نبرد فروش (درس‌هاي براي هر‌گونه معامله از بزرگترين پيروزي‌هاي نظامي جهان)
درآمدي بر هانا آرنت فيلسوف آزادي
 • 72,900 تومان
 • با تخفیف: 72,900 تومان
ويتگنشتاين و پيامد‌ها (نا‌شناخته مانده‌ترين فيلسوف قرن 20)
اسطوره سوفيا (تجلي زنانه حكمت الهي)
 • 53,200 تومان
 • با تخفیف: 53,200 تومان
روانشناسي نظريه‌هاي توطئه
 • 48,600 تومان
 • با تخفیف: 48,600 تومان
محكمه فلسفه
 • 25,500 تومان
 • با تخفیف: 25,500 تومان
شوپنهاور (تاملات و تاثيرات)
 • 38,500 تومان
 • با تخفیف: 38,500 تومان
قدرت شفابخش موسيقي
 • 19,500 تومان
 • با تخفیف: 19,500 تومان
در ستايش شكاكيت (مقاله‌هايي در باب شكاكيت)
 • 22,500 تومان
 • با تخفیف: 22,500 تومان
برتراند راسل فتح خوشبختي
 • 46,500 تومان
 • با تخفیف: 46,500 تومان
هنر فلسفه‌پردازي
 • 32,400 تومان
 • با تخفیف: 32,400 تومان

شبكه‌هاي اجتماعي و سياست قدرت (چگونه شبكه‌هاي اجتماعي در حال تغيير‌دادن دموكراسي‌ها هستند)

 • 89,600 تومان

اگرچه مقامات سياسي با احزاب خود، ايدئولوژي‌ها و مصلحت‌هاي ناشي از آن بيعت بسته‌اند اما مهم اين است كه وقتي به قدرت مي‌رسند، نماينده منافع عمومي باشند. براي اينكه آنها وظايف عمومي خود را انجام دهند، ملزم به بردباري و رعايت موازين انصاف در زندگي سياسي‌اند. اخيرا در كتابي در مورد دموكراسي آمريكا به نام چگونه دموكراسي‌ها مي‌ميرند، نوشته استيون لويتسكي و دانيل زيبلات آمده است كه حتي اگر مشروط‌ترين قوانين اساسي هم حاكم شود، تا وقتي توسط هنجارهاي نانوشته پشتيباني نشوند نمي‌توان مانع لغزيدن به خودكامگي شد. آنها اين هنجارها را ذيل عناويني چون تحمل متقابل پذيرش مشروعيت اپوزيسيون سياسي و بردباري، يعني امتناع از اعمال قدرت تا حد كاملا قانوني براي از كار انداختن يا از بين بردن مخالف توضيح مي دهند. اين هنجارها لزوما در قانون نوشته نشده‌اند اما اغلب به‌عنوان عرف سياسي وجود دارند. نمي‌توانند به همان ترتيب كه آشكارا قانون اساسي را نقض مي‌كنند نقش نهادهاي عمومي را هم ناديده بگيرند و به همان ميزان از انتقادها فرار كنند. در واقع سرپيچي از قانون‌هاي نانوشته كه پشتوانه هنجاري دارند كاري بسيار سخت‌تر از سرپيچي از قانون نوشته شده است. با اين حال قوانين توسط مجريان سياسي مورد استفاده قرار مي‌گيرند تا سيستم را به نفع خود دستكاري كنند كه اين نشان‌دهنده فروپاشي سيستم‌هاي حاكميتي‌اي است كه ظاهرا عامل بقاي دموكراسي‌اند. با ناديده گرفتن عرف و هنجارها، به آساني مي‌توان دموكراسي را تضعيف كرد، همانطور كه دموكراسي با نقض قوانين مي‌تواند به راحتي از بين برود.

پيروزي در نبرد فروش (درس‌هاي براي هر‌گونه معامله از بزرگترين پيروزي‌هاي نظامي جهان)

 • 138,400 تومان

كتابي كه پيش روي خواننده گرامي است، داستان نبردهاي مختلف در طول تاريخ را بيان كرده و از آنها درس هاي مربوط به تجارت و فروش را استخراج كرده است. اين كتاب شامل 29 فصل است كه نويسنده در هر فصل به طور مختصر نبردي حائز اهميت را توصيف كرده و سپس درس فروش را نسبت به اتفاقات آن نبرد آموزش مي دهد. نويسنده اين كتاب، جان گلدن، رئيس و مديرعامل هوثويت است. وي سوابق چشمگيري در زمينه آموزش استراتژي هاي فروش دارد. كتاب حاضر يكي از كتاب هاي پر فروش بر اساس روش فروش SPIN است. نگارش اين كتاب عالي است و خواننده را درگير مي كند. هر فصل به گونه اي ارائه شده كه مي توانيد يك مهارت فروش جديد را بياموزيد. با به كارگيري اين مهارت ها مي توانيد به يك فروشنده خوب تبديل شده و درآمد بيشتري كسب كنيد. جان گلدن در اين اثر خارق العاده خود بين تاريخ نظامي و استراتژي فروش ارتباط ايجاد مي كند. اين كتابي است كه هر فردي در زمينه فروش فعاليت دارد بايد آن را بخواند. كتاب پيروزي در نبرد فروش به بررسي چرخه خريد امروزي مي پردازد، اينكه چرا فرصت هاي فروش رقابتي از بين مي روند، و از همه مهم تر اينكه، فروشندگان در اين خصوص چه كاري مي توانند انجام دهند. اين نويسنده از نبردهاي مسلحانه براي بررسي اين تغييرات و ارتباط متقابل آنها با استراتژي هاي نظامي استفاده مي كند. ايده استفاده از روايات مربوط به پيروزي هاي تاريخ نظامي، اين كتاب را به چنين موفقيتي رسانده است. اين يك كتاب عالي براي متخصصان فروش و تجارت است.

درآمدي بر هانا آرنت فيلسوف آزادي

 • 72,900 تومان

با گذشت بيش از چهار دهه از مرگ هانا آرنت، وي همچنان يكي از برجسته‌ترين چهره‌هاي انديشه سياسي در قرن بيستم به شمار مي‌رود. وي كه در طول زندگي خود توانسته بود به عنوان يك نظريه‌پرداز سياسي و روزنامه‌نگار شهرتي قابل ملاحظه به‌دست آورده و به‌واسطه سخنراني‌ها و نوشته‌هايش توجه بسياري را به خود جلب كرده بود، در دهه‌هاي گذشته به شخصيتي حائز اهميت و به يكي از بزرگ‌ترين انديشمندان سياسي بدل گشته است. انديشمندان و روشنفكران زيادي به آثار و ويژگي‌هاي زندگي و شخصيت هانا آرنت پرداخته‌اند، به نحوي كه امروزه وي به عنوان يكي از خلاق‌ترين و آموزنده‌ترين چهره‌ها در فرهنگ مغرب زمين شناخته مي‌شود. شايد براي خود هانا آرنت نيز چنين توجهي به انديشه‌اش قابل تصور نبوده است، انديشه‌اي كه در ميان تمامي مكاتب و جريان‌هاي فكري قرن بيستم، انديشه‌اي مستقل بود. آثار وي نيز در بين آثار تمامي انديشمندان سياسي قرن بيستم از جايگاه بسيار مستحكمي برخوردار است، واقعيتي كه مي‌بايست علت آن را در به‌روز بودن انديشه هانا آرنت جستجو كرد. در حقيقت با وجود وابستگي زماني آثار وي به مسائل سياسي قرن گذشته، اما مي‌توان تأثيرات آنها را تا قرن بيست و يكم دنبال نمود. به اين ترتيب مي‌توان ادعا نمود كه انديشه هانا آرنت از تأثيري جهاني و بسيار ژرف برخوردار گشته است. فروپاشي امپراتوري شوروي، پايان جنگ سرد و جنگ ايدئولوژي‌ها پرسش‌هاي سياسي جديدي را مطرح نمودند و سبب شدند تا هانا آرنت به عنوان «نظريه‌پرداز دوران پساتوتاليتر» بار ديگر در كانون توجهات قرار گيرد. دركِ سياست به‌عنوان آزادي، ايده‌آلي بود كه هانا آرنت در طول زندگي خود براي آن تلاش كرد، ايده‌آلي كه به نقطه اوج آثارش بدل گشت و بر تأثيرگذاري وي افزود.

ويتگنشتاين و پيامد‌ها (نا‌شناخته مانده‌ترين فيلسوف قرن 20)

 • 63,400 تومان

رويارويي با ويتگنشتاين، اين ناشناخته مانده‌ترين فيلسوف قرن بيستم، مي‌تواند بسيار هيجان‌انگيز باشد. هرچند ساختار فلسفي انديشه‌هاي وي دشوار، آثارش به ‌سختي قابل درك و زندگي وي بسيار عجيب به‌نظر مي‌رسند. ويتگنشتاين شخصيتي است كه برخي وي را بزرگترين فيلسوف بعد از كانت دانسته و وي را به‌ دليل ارائه تصويري فلسفي از جهان، گاليله جديد ناميده‌اند و برخي ديگر به وي به‌ عنوان «نابود كننده فلسفه» به ديده تحقير نگريسته‌اند. ويتگنشتاين انديشمندي بود كه افكارش به همان سختي قابل درك هستند كه روش زندگي او قابل توضيح است. با وجود اينكه طبقه‌بندي شخصيت ويتگنشتاين از هر نظر آسان نيست، اما بي‌ترديد وي انقلابي در فلسفه ايجاد كرده و هر كسي كه تلاش نموده معماي اين فيلسوف نابغه را حل كند، تنها اين معما را پيچيده تر كرده است. فيلسوفي كه پيامدهاي انديشه اش بسيار عظيم و غير‌منتظره بوده‌اند، به نحوي كه ادعا مي‌شود: «هيچ فيلسوفي به اندازه وي فلسفه آنگلو- آمريكايي قرن بيستم را تحت تاثير خود قرار نداده است»، فيلسوفي كه برتراند راسل وي را به عنوان نمونه كامل يك نبوغ و مشهورترين فيلسوف معاصر آلماني زبان در كشو‌ر‌هاي آنگلوساكسون قلمداد كرده است.

اسطوره سوفيا (تجلي زنانه حكمت الهي)

 • 53,200 تومان

در كتاب پيش­رو، ابتدا كوشش شده است كه در فصل اول مختصري از پيشينه، روش و مباحث الهيات فمينيستي بيان شود و اهميت پژوهش درباره­ اين اسطوره در زمينه­ الهيات فمينيستي نمايان گردد. در فصل دوم، پس از بررسي پيشينه­ باور به حكمت زنانه الهي در سنت يهودي و تاثيرگذاري تفكر گنوسي بر اين باور، اسطوره ­ سوفيا در مكاتب گنوسي مسيحي مورد واكاوي قرار مي­‌گيرد. فصل سوم، به مباحثي كه پيرامون اين اسطوره قابل طرح هستند پرداخته مي­‌شود كه اين مباحث عبارتند از؛ جايگاه سوفيا در الهيات فمينيستي، سوفيا و مريم مجدليه، سوفيا در انديشه­ يونگ در مقام يك كهن­ الگو. در فصل پاياني نمونه­ هاي مشابه شخصيت الهي سوفيا در برخي اديان ديگر به صورت تطبيقي مورد بررسي قرار گرفته ‌اند.

روانشناسي نظريه‌هاي توطئه

 • 48,600 تومان

نظريه‌هاي توطئه مختص زمان ما نيستند. انسان در طول تاريخء هميشه براي پاسخ به خطرات احتمالي در شرايط ترس و ناامني و به عنوان ابزار كارآمد براي رفع اين احساسات آزاردهنده نظريه‌هاي توطئه را باور مي‌كند. موضوع اغلب نظريه‌هاي توطئه پوپوليسمء تغيير آب و هواء منازعه گروهيء سلامت همگانء فقرء مهاجرت و بيكاري است. انسان هميشه نسبت به اين موارد هوشيار بوده. نه به شكل بيمارگونهء بلكه آن مكانيزم طبيعي ذهن اوء و حامل پروسه‌هاي روان‌شناختي است.

محكمه فلسفه

 • 25,500 تومان

نوشتن مقدمه براي يك كتاب فلسفي مانند نوشتن مقدمه براي كتب ديگر نيست و شايد قابل‌مقايسه باشد با نوشتن چنين قسمتي براي يك كتاب رمان و يا شعر. به همين خاطر نوشتن چنين بخشي براي كتابي فلسفي و نه كتابي كه در حوزه تاريخ فلسفه نوشته‌شده باشد، كاري بيهوده و پوچ است به اين خاطر كه فلسفه بايد از همان ابتدا اصول خود را معرفي و به اثبات محتوا بپردازد و از هرگونه پيرايه‌ي زائد جلوگيري كند و اين پيرايه‌ها مرض تاريخ فلسفه است كه فيلسوفان و خوانندگان را به گمراهي مي‌كشاند، يعني فلسفه چيزي جز استدلال نيست و هرچه غير استدلال امري باطل است به همين خاطر و به خاطر امراضي كه فلسفه به آن دچار شده بايد كمي مقدمه‌پردازي كنم و اين ناچاري از سر ضرورت فلسفي نيست.

شوپنهاور (تاملات و تاثيرات)

 • 38,500 تومان

زندگي از نظر شوپنهاور همان درد و رنج است و هنر براي گريختن از اين فلاكت، هر چند به صورت موقتي، بهترين تدبير محسوب مي شود. از اين درد و رنج، فلسفه اخلاقي نشأت مي گيرد كه انسان‌ها را در مقابل يكديگر و حتي در مقابل حيوانات مكلف به ترحم مي نمايد. خروج قطعي از اين فرآيند مصيبت‌بار تنها با چشم پوشي كامل از همه تمايلات و درخواست‌ها و همچنين انكار اراده معطوف به زندگي، امكان‌پذير مي‌شود. بي ترديد كمتر فيلسوفي در عصر جديد توانسته همانند شوپنهاور چنين تأثيري شگرف بر هنر، علم، ادبيات، روانشناسي و فلسفه زندگي داشته باشد، به طوري كه افراد سرشناس و مشهوري نظير ريشارد واگنر، توماس هاردي، فريدريش نيچه، آنري برگسون، توماس مان، هرمان هسه، آلبرت آينشتاين، خورخه لوئيس بورخس و بسياري از بزرگان انديشه و علمِ قرن نوزدهم و بيستم از شيفتگان و ستايشگران شوپنهاور محسوب مي شوند...

قدرت شفابخش موسيقي

 • 19,500 تومان

از زمان تولد تا روزي كه نفس مي‌كشيم، فرصت‌هايي براي آواز خواندن يا گوش دادن به موسيقي براي ما وجود دارد. اين زباني است كه براي هر جامعه‌اي قابل درك است. آواز خوانده شده به يك زبان ممكن است به خوبي براي كساني ه به زبان ديري صحبت مي‌كنند، طنين انداز شود. اين يك عامل قوي و يكپارچه در سطح جهاني است. به همين دليل حتي حتي از دوران ما قبل تاريخ نيز معمول بوده است كه اعضاي يك جامعه براي برگزاري مراسم مختلفي كه در آن موسيقي و فولكلور اجرا ميشد، دورهم جمع شوند.

در ستايش شكاكيت (مقاله‌هايي در باب شكاكيت)

 • 22,500 تومان

بدترين دشمن بشر خود بشر است به نظر من با تعمق و تامل اينگونه به نظر مي‌رسد كه ريشه بدبختي‌هايي كه انسان بر خود وارد كرده است در تمايلات شرورانه و پليد است نه در باورها و عقايد. اما عقايد و اصولي كه باعث آسيب انسان مي‌شوند پوششي براي تميلات شرورانه هستند.

برتراند راسل فتح خوشبختي

 • 46,500 تومان

فلسفه خوشبختي خوشبختي شما، وظيفه شما است. فكر كردن براي خودتان، هميشه آسان نيست در بسياري از مواقع، مواجهه با نيازها، علاقه‌ها، باورها و اميال، مي‌تواند راحت نباشد. اما از نظر راسل، اين همان مسير خوشبختي است.

هنر فلسفه‌پردازي

 • 32,400 تومان

محتواي كتاب حاضر، مجموعه مقالات برتراند راسل بوده كه در طي جنگ جهاني دوم نوشته و براي اولين بار به شكل كتاب چاپ شده‌اند. مقالات گردآوري شده در اينجا اساسا به هنر فرض كردن در حوزه‌هاي رياضيات، منطق و فلسفه مي‌پردازد. سادگي بيان راسل حيرت‌انگيز است، وقتي كه او با توانايي كامل به اصل مسائل فلسفي مهم مي‌پردازد و به طرز ماهرانه‌اي تجزيه و تحليل فلسفي را عميقا بررسي مي‌نمايد.

1  2  صفحه‌ی 1