فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
بازاريابي حسي
 • 170,000 تومان
 • با تخفیف: 170,000 تومان
عصر هوش مصنوعي و آينده ما انسان‌ها
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
5 زبان عذرخواهي (راز داشتن روابط سالم)
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
تولدي بنيادين (خود قديمي‌ات را بكش و زندگي جديدي خلق كن)
نداي شجاعت (جسورانه بر ترس‌هايت علبه كن بخت با شجاعان يار است)
براي رسيدن به موفقيت وسواسي باشيد يا معمولي باقي بمانيد
دوباره فكر كن (قدرت دانستن چيزهايي كه نمي‌دانيم)
فراتر از نظم (12قانون ديگر براي زندگي)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
رهبر خودآگاه (از توانايي‌هاي خود بهره ببريد و توانمندي‌هاي تيم خود را كشف كنيد)
قوانيني كه بايد شكست (100 قانوني كه بايد بشكنيد تا به اهداف واقعي خود دست يابيد)
تحول ققنوس
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
هنر تلخ نكردن زندگي (راهكار‌هاي تغيير روان‌شناختي و تحول شخصي)

بازاريابي حسي

 • 170,000 تومان

شركت‌ها براي برقراري ارتباط با مخاطب بايد بتوانند با بدن و ذهن او در ارتباط باشند و روابط شناختي، عاطفي و رفتاري نزديك‌تر و قدرتمند‌تري با او برقرار كنند تا در نتيجه آن بتوانند افراد را با استفاده از يك چهارچوب بازاريابي حسي به برندها، محصولات و خدمات خود جذب كنند. بازاريابي حسي يك الگوي بازاريابي نوظهور و زباني جديد در نظريه‌ و عمل است كه در ارائه ارزش مصرف‌كننده، تجربه‌هاي مصرف‌ كننده و برند، رويكرد جديدي را به شركت‌ها و بازاريابان ارائه مي‌دهند. اين دانش رويكردي چند‌ رشته‌اي است كه آموخته‌هاي رشته‌‌هايي چون رفتار‌شناسي مصرف‌كننده ، روان‌شناسي مصرف‌كننده، بازاريابي مصرف‌كننده، برندسازي و خرده‌فروشي را ادغام مي‌كند. برتيل هولتن با نوشتن اين كتاب به دانشجويان، محققان و متخصصان كمك كرده است تا ايده‌هاي نوين بازاريابي حسي را بهتر درك كنند. او مشهور‌ترين مباني فلسفي و نظري بازاريابي حسي را ر اساس ارتباط آن‌ با ديگر رشته‌ها در اين اثر گنجانده است. نويسنده در اين كتاب، بسياري از متداول‌ترين مفاهيم و نظريه‌هاي موجود را در پاسخ به سوالات تحقيقاتي يا كسب‌و‌كارهاي مختلف، در اختيار محققان و متخصصان قرار داده و بازاريابي حسي «پيشرفته» را ارائه كرده است.

عصر هوش مصنوعي و آينده ما انسان‌ها

 • 98,000 تومان

سه تن از متفكرترين و موفق‌ترين افراد جهان گرد هم آمده‌اند تا هوش مصنوعي (AI) و روشي را بررسي كنند كه جامعۀ بشري را متحول مي‌كند. آن‌ها در اين كتاب بررسي كرده‌اند كه چگونه هوش مصنوعي روابط ما را با دانش، سياست و جوامعي كه در آن‌ها زندگي مي‌كنيم تغيير مي‌دهد. عصر هوش مصنوعي نقشۀ راهي ضروري براي حال و آيندۀ ماست، دوراني كه شبيه به هيچ دوره‌اي نيست. و اما سؤالاتي كه پس از مطالعۀ اين كتاب، به آن‌ها پاسخ داده خواهد شد عبارت است از: هوش مصنوعي براي حوزۀ سلامت، بيولوژي، فضا و فيزيك چه نوآوري‌هايي به وجود آورده‌ است؟ هوش مصنوعي چه سرگرمي‌هايي را، به‌ويژه براي كودكان، خلق كرده است؟ رقابت‌هايي كه هوش مصنوعي زمينه‌ساز آن‌ها بوده چيست؟ آيا هوش مصنوعي ابعادي از واقعيت را درك ‌مي‌كند كه انسان‌ها دركي از آن ندارند؟ وقتي هوش مصنوعي ارزيابي و تغيير شكل رفتار انسان‌ها ‌را برعهده مي‌گيرد، انسان‌ها چه تغييري ‌مي‌كنند؟ در اين صورت، انسان بودن چه معنايي دارد؟ از نظر نويسندگان، اين كتاب تلاشي است براي توجه به عصر جديد و سخن از آيند‌ه‌اي كه در آنجا ماشين‌ها مي‌آموزند و منطقي را به كار مي‌گيرند كه فراتر از حد و حدود عقل و قوۀ تعقل انسان امروز است. دراين‌صورت، جوامع انساني نه‌تنها بايد براي درك و شناخت آن‌ها با يكديگر مشاركت كنند، بلكه براي استفاده و به كارگيري‌شان نيز بايد با يكديگر همكاري كنند. نويسندگان در اين كتاب چهارچوبي را به خوانندگان ارائه مي‌دهند كه با كمك آن مي‌توانند براي آيندۀ خود تصميم بگيرند، بر آن كنترل داشته باشند و آن را مطابق ارزش‌هاي خود شكل دهند.

5 زبان عذرخواهي (راز داشتن روابط سالم)

 • 98,000 تومان

در اين اثر گري چاپمن به شما كمك مي‌كند تا روابطي را كه به دست خود خراب كرده‌ايد بازسازي كنيد. او به شما مي‌آموزد شفاي واقعي زماني حاصل مي‌شود كه شما پنج زبان عذرخواهي را ياد بگيريد: . ابراز پشيماني: «متاسفم!» . قبول مسئوليت: «من اشتباه كردم.» . جبران خطا: «چگونه مي‌توانم آن را درست كنم؟» . تغيير هدفمند: «من براي جلوگيري از تكرار، كاري خواهم كرد.» . درخواست بخشش: «آيا مي‌توانم از صميم قلب تقاضاي بخشش كنم؟»

تولدي بنيادين (خود قديمي‌ات را بكش و زندگي جديدي خلق كن)

 • 98,000 تومان

رندي گيج با نوشتن آخرين اثرش طوفاني به پا كرده است. فلسفه منسجم و فاقد گزافه‌گويي او همچون جعبه ديناميت به‌هم فشرده‌اي عمل مي‌كند كه شما را وا مي‌دارد تا دوباره به فرضياتي فكر كنيد كه سال‌ها در ذهن انباشته‌ايد. او در تولدي بنيادين دوباره تمام قوانين را زير پا مي‌گذارد و شما را در يك كشتي ذهني غوطه‌ور مي‌كند تا هر بخش جداگانه‌اي از باورهايتان را به چالش بكشيد، از پرده‌برداري از خاموشي گرفته تا تمايل به مهم بودن و حتي ادعاي بخشش خود. گيج شما را به يك بازجويي هيستريك و بديع مي برد تا از فكر ناخودآگاه به تفكر خودآگاه روي آوريد.

نداي شجاعت (جسورانه بر ترس‌هايت علبه كن بخت با شجاعان يار است)

 • 120,000 تومان

رايان هاليدي در آخرين كتاب خود، كه اولين اثر از مجموعه جذاب جديدش درباره فضايل فلسفه باستان است، اساسي‌ترين فضيلت را بررسي مي‌كند: شجاعت. تقريبا هر عمل معنوي و فلسفي به ترس آغشته است و هر انساني با آن دست و پنجه نرم مي‌كند. عبارت «نترس» بارها در كتاب مقدس آمده است. يونانيان باستان از ترس و وحشت سخن مي‌گفتند و رواقيون معتقد بودند كه احساس ترس طبيعي‌ست. اما نمي‌تواند بر شما حكومت كند. بنابراين شجاعت اين است كه بتوانيد از ترس فراتر رويد و آنچه را درست است انجام دهيد. در كتاب نداي شجاعت، رايان هاليدي عناصر ترس و مفهوم ترس، عناصر شجاعت و مفهوم شجاعت و در نهايت عناصر قهرماني و مفهوم قهرمان را تجزيه و تحليل مي‌كند. او به كم داستان‌هايي جذاب از رهبران تاريخي و معاصر، به ما نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توانيم بر ترس غلبه و شجاعت را در زندگي روزمره خود تمرين كنيم.

براي رسيدن به موفقيت وسواسي باشيد يا معمولي باقي بمانيد

 • 92,000 تومان

2هدف من در شروع هر روز كاري اين است كه افراد تيمم به جاي اينكه هزاران كار نصفه و نيمه انجام دهند، يك كار را انجام دهند، ولي به بهترين شكل ممكن! گرنت كاردون

دوباره فكر كن (قدرت دانستن چيزهايي كه نمي‌دانيم)

 • 110,000 تومان

اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا كه با درونيات خود بدون واسطه مواجه شويد و اعتقادات خود را مدام زير سوال ببريد. اين عمل باعث رشد شخصيت شما خواهد شد. شما خواهيد توانست كه انعطاف بيشتري داشته باشيد و ذهن خود را پرورش بدهيد.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

فراتر از نظم (12قانون ديگر براي زندگي)

 • 110,000 تومان

جردن پيترسون روان‌شناس باليني‏، نويسنده و منتقد فرهنگي و استاد روان‌شناسي در دانشگاه تورنتو است و پيرامون موضوعات با رويكرد روان‌شناسي دين و باور ايدئولوژيك پژوهش مي‌كند و مي‌نويسد. او در فراتر از نظم، 12 قانون براي پيمودن مسير پرخطر زندگي مدرن ارائه مي‌دهد. دكتر پيترسون در اثر قبلي خود، 12 قانون زندگي، به هزاران نفر كمك كرد تا نظم را بر زندگي آشفته خود چيره كنند و اكنون در اين اثر، كه دنباله جسورانه اثر قبلي اوست، دوازده اصل نجات‌دهنده ديگر را ارائه مي‌دهد كه ما با به كار بردن آن‌ها مي‌توانيم به زندگي طاقت‌فرسا و آشفته امروزي خود نظم بخشيم. همچنين نويسنده به خواننده هشدار مي‌دهد كه داشتن امنيت بيش از حد نيز خطرناك است و بر خلاف كتاب قبلي، موضوع اصلي فراتر از نظم نحوه جلوگيري موثر از خطرات امنيت و كنترل بيش‌از‌حد را بررسي مي‌كند. جردن پيترسون در اين اثر خود استراتژي‌هايي را ارائه مي‌دهد كه خواننده به كمك آن‌ها مي‌تواند بر نيرو‌هاي فرهنگي، علمي و رواني اي غلبه كند كه باعث تمايل ما به استبداد مي‌شوند. او به ما مي‌آموزد كه چگونه، و به‌خصوص وقتي خود را ناتوان مي‌بينيم، براي يافتن معني و هدف به غريزه خود تكيه كنيم.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست نوآنس ارائه شده است.

رهبر خودآگاه (از توانايي‌هاي خود بهره ببريد و توانمندي‌هاي تيم خود را كشف كنيد)

 • 58,000 تومان

عدم خودآگاهي بزرگ‌ترين مانعي است كه رهبران براي توسعه كسب و كار، اثربخشي و پيشرفت خود با آن رو به رو هستند. رهبر خودآگاه، اثر دكتر جان سي. مكسول، به هر رهبري كمك مي‌كند تا خودآگاه، متمركز و مطمئن‌تر عمل كند. در اين اثر كوتاه و درعين‌حال روشنگر، شما ياد خواهيد گرفت كه چگونه: كارآيي خود را در جايگاه يك رهبر بسنجيد؛ انتخاب‌هايي داشته باشيد كه به موفقيت مي‌انجامند؛ اشتباهات خود را كشف و تصحيح كنيد؛ به كمك تيمتان رهبري خود را ارتقا دهيد؛ معاملات مناسب حرفه خود را پيش گيريد. جان مكسول، كه تأثيرگذارترين متخصص رهبري در جهان است و پنجاه سال سابقه رهبري و تدريس دارد، به شما كمك مي‌كند تا بهترين رهبر در حوزه مديريتي خود باشيد. و اما چه كساني بايد اين كتاب را بخوانند؟ مردان و زنان در هر سني. رهبراني كه مي‌خواهند از مديريت خرد بهره ببرند، با ملايمت انتقاد كنند و اعتبار خود را به ديگران اثبات كنند. مديراني كه در پي شناسايي نقاط قوت خود، يادگيري بهتر و بهبود مهارت‌هاي گوش دادن هستند. وقتي رهبران توانمندي‌هاي خود را به‌وضوح نمي‌بينند، نقاط قوت و ضعف خود را درك نمي‌كنند يا به تعاملات منفي‌شان با تيم خودآگاه نيستند، تأثيرگذاري خود را محدود و اثربخشي خود را تضعيف مي‌كنند. بر همين اساس، جان مكسول به شما پيشنهاد مي‌دهد كه به رهبري خودآگاه تبديل شويد.

قوانيني كه بايد شكست (100 قانوني كه بايد بشكنيد تا به اهداف واقعي خود دست يابيد)

 • 98,000 تومان

اين زندگي متعلق به شماست؛ چرا نبايد به سبك خودتان زندگي كنيد؟!

تحول ققنوس

 • 68,000 تومان

«تحول ققنوس» عنواني است كه از داستان ققنوس، افسانه باستاني، همان پرنده‌اي كه از خاكستر خود برخاست و دوباره متولد شد الهام گرفته شده است و دقيقا مناسب شرايطي نوشته شده كه هر يك از ما ممكن است در حال حاضر آن را تجربه كنيم: دستاوردهاي پايين، عدم موفقيت و درجا زدن. جهان امروز دگرگون شده است؛ به‌ويژه اكنون كه در حال پشت سر گذاشتن پاندمي كرونا هستيم و هر يك در پي راه‌هايي براي بيرون آمدن «از خاكستر» برجا مانده از اين بيماري تا خود را دوباره ساخته و قوي‌تر از پيش ظاهر شويم. بازآفريني. برايان تريسي در اين كتاب به خوانندگان مي‌آموزد كه چگونه ذهن و زندگي‌شان را بازآفريني كنند همان‌گونه كه او با نوشتن اين كتاب مفاهيم و دانش خود را بازآفريني كرده است. «تحول ققنوس» ايده‌هاي جديدي را دربرمي‌گيرد كه برايان تريسي به تازگي به آنها دست يافته است. او به خواننده 12 اصل مهم و بديع را آموزش مي‌دهد تا به كمك آنها به موفقيت‌هاي فوق‌العاده برسد، اصولي كه فقط افراد كمي از آنها بهره مي‌برند؛ افرادي كه در هر عصر و زمان همواره موفق مي‌شوند.

هنر تلخ نكردن زندگي (راهكار‌هاي تغيير روان‌شناختي و تحول شخصي)

 • 140,000 تومان

رافائل سانتاندرو، از معتبر‌ترين روا‌شناسان جهان، پس از گذراندن تحصيلات خود در اسپانيا و انگلستان، استاد دانشگاه رامون لول شد و در حال حاضر، روان‌درمانگر بيماران، استاد پزشكان و روان‌شناساني است كه از سراسر جهان، حضوري يا با تماس تصويري در مشاوره‌هاي او در بارسلونا و مادريد شركت مي‌كنند. زندگي يعني لذت بردن، دوست‌داشتن، يادگيري و كشف چيز‌هاي جديد و ما فقط زماني مي‌توانيم اين كار‌ها را انجام دهيم و اتفاقات جديدي را براي خود رقم بزنيم كه بر ترس خود غلبه كنيم... رافائل سانتاندرو، يكي از شناخته‌شده‌ترين روانشناساني است كه براي عموم مردم مي‌نويسد و در اين اثر، براي دستيابي به تغييرات رواني، روشي كاملا عملي و روشن را پيش روي ما قرار داده است. او بر اين باور است كه به افرادي قوي‌تر و شاد‌تر تبديل شدن سرنوشت ماست. در «هنر تلخ نكردن زندگي»، نويسنده با ارائه حكاياتي از مشاوره‌ها، تجربيات و داستان‌هاي شخصي خود، به ما نشان مي‌دهد كه چگونه خود را متحول كنيم. ما مي‌توانيم با كمك يك درمانگر، از افسردگي، اضطراب يا زود‌رنجي خلاص و به انسان‌هايي آرام و شاد و خوش‌بين تبديل شويم. «هنر تلخ نكردن زندگي» جديد‌ترين ابزارهاي قدرتمند روان‌شناسي شناختي را به ما ارائه مي‌دهد كه از مهم‌ترين مكاتب درماني جهان است. از سوي ديگر اين روش بر پايه هزاران تحقيق و مطالعه انجام شده كه تاثير آن را تاييد مي‌كند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1