فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خودياري در بيماري‌هاي عصبي
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
بيگانه
 • 65,500 تومان
 • با تخفیف: 65,500 تومان
بازخواني سفرنامه‌هاي اروپايي ايرانيان در عصر قاجار
اسكيزوفرني
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
هرمتيكا (حكمت مفقوده فرعونان)
 • 68,500 تومان
 • با تخفیف: 68,500 تومان
آشنايي با كيركگور
 • 29,500 تومان
 • با تخفیف: 29,500 تومان
در اسارت جغرافيا (10 نقشه كه همه آموختني‌ها را درباره سياست جهاني بيان مي‌كند)
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
يا اين يا آن 2
 • 119,500 تومان
 • با تخفیف: 119,500 تومان
هنر پير شدن
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
جستاري در خصوص فاهمه‌ي بشري
 • 185,000 تومان
 • با تخفیف: 185,000 تومان
آينه ها در مغز(چگونه ذهن ما در اعمال، هيجانات و عواطف ديگران شريك مي شود)

خودياري در بيماري‌هاي عصبي

 • 68,000 تومان

روي سخن در اين كتاب با همه كساني است كه به نوعي از ناراحتي‌هاي عصبي و عوارض جسمي و روحي گوناگون آن دچارند، از كساني كه به اصطلاح اعصابشان خراب است گرفته تا كساني كه به واقع دچار فروپاشي رواني شده‌اند. نويسنده به نيرويي كه در خود بيمار هست تكيه مي‌كند و با زباني روشن و صميمانه، گويي كه هم‌اكنون پهلوي بيمار نشسته است، راه و روش‌هايي عملي و مؤثر براي روبه‌رو شدن با عوامل و عوارض‌ ناآرامي‌ها و نگراني‌هاي عصبي پيش پاي او مي‌گذارد. همين راهنمايي‌ها هستند كه كتاب را به يكي از موفق‌ترين كتاب‌ها در نوع خود در سراسر جهان تبديل كرده‌اند.

بيگانه

 • 65,500 تومان

اين رمان به ظاهر ساده است. و اين را كامو به شدت احساس كرده است: يك «اضطراب» در تمام طول كتاب وجود دارد، حتي در لحظاتي كه احساس مي‌شود همه چيز دارد راحت مي‌گذرد، خواننده كنجكاو مي شود و وادار مي‌َشود در مورد ترديدهايش از خود سوال كند. انگار نويسنده خواسته ست به او يادآوري كند كه در اين‌جا چيزي رازآميز وجود دارد كه بايد كشف شود.

بازخواني سفرنامه‌هاي اروپايي ايرانيان در عصر قاجار

 • 98,500 تومان

اين كتاب مجموعه‌اي از جُستارهاي تاريخ‌نگارانه است كه به سفرنامه‌هاي آن دسته از سياحان ايران عصر قاجار مي‌پردازد كه عازم اروپا شدند. تمركز كتاب بر چهار دوره از سلطنت پادشاهان در اين سال‌هاي تاريخ ايران است: دوره‌ي سلطنت فتحعلي‌شاه، محمدشاه، ناصرالدين‌شاه و مظفرالدين‌شاه. با تمركز ويژه بر سفرنامه‌هاي ابوالحسن‌خان ايلچي شيرازي، ميرزا فتّاح‌خان گرمرودي، ناصرالدين‌‌شاه قاجار، ابراهيم صحّاف‌باشي و محمدعلي پيرزاده، اين اثر نشان مي‌دهد كه سفرنامه‌هاي دوره‌ي قاجار چيزي بيش از صِرف توصيف اروپا ـ مقصد ـ ارائه مي‌دهند؛ آنها مرزهاي فهم ما از ايران عصر قاجار ـ مبدأ ـ را گسترش مي‌دهند.

اسكيزوفرني

 • 45,000 تومان

در مورد بيماري اسكيزوفرني، نادانسته‌ها و ناشناخته‌ها بسيارند. علل بيماري هنوز به درستي شناخته نيست و حتي در تعريف علايم آن نيز وحدت نظر كاملي وجود ندارد. ((برداشت تحريف‌ شده از واقعيت، انزواي عاطفي))، از علايمي هستند كه اسكيزوفرني معمولا با آنها مشخص مي‌شود. پرفسور تسوانگ در اين كتاب به واقعيت‌هاي مشهود و تحقيقات عيني مي‌پردازد، نه به بحث‌هاي نظري، و بر اين اساس به پاره‌اي از پرسش‌هايي كه براي همگان مطرح است پاسخ مي‌گويد: اسكيزوفرني چيست؟ عوامل ارثي و محيطي آن كدامند؟ جنبه‌ي روانشناختي دارد يا زيست‌شناختي؟ چگونه مي‌توان آن را تشخيص داد؟ چه راه‌هاي درماني وجود دارد؟

هرمتيكا (حكمت مفقوده فرعونان)

 • 68,500 تومان

هرمتيكا، نوشته‌هاي كهن منسوب به هرمس است كه قديمي‌ترين آن‌ها در مصر يافت شده است و هرمس را همان طاط، فرزانه‌ي اسطوره‌اي مصر دانسته‌اند كه بيش از سه هزار سال پيش از ميلاد مي‌زيست و گويند جميع معارف و نيز دين را به مصريان آموخت. آثار او بعدها به يونان رفت و با نهضت ترجمه به جهان اسلامي نيز راه يافت و سپس بر رنسانس نيز تاثير گذاشت. اين كتاب برگزيده‌اي است از مجموعه آثار بازمانده‌ي هرمسي، كه در اصل شامل هجده كتاب است و در اين‌جا قطعه‌هايي كه بهتر مي‌توانند مضمون‌هاي اصلي انديشه‌ي هرمسي را معرفي كنند انتخاب شده‌اند.

آشنايي با كيركگور

 • 29,500 تومان

آشنايي با فيلسوفان مجموعه‌اي از زندگي‌نامه‌هاي فيلسوفان مشهور است كه براي گشودن باب آشنايي با انديشه‌ها و ديدگاه‌هاي آنان مدخل مناسب و مغتنمي به نظر مي‌رسد. در هر كتاب گذشته از ارائه‌ي اطلاعات زندگي‌نامه‌اي، افكار هر فيلسوف در رابطه با تاريخ فلسفه به طور كلي و نيز در رابطه با جريان‌ها و تحولات فكري و اجتماعي و فرهنگي عصر او بازگو مي‌شود و بدون ورود به جزئيات نظريات و عقايد او، مهم‌ترين نكته‌هاي آ‌نها با بياني ساده و روشن و در عين حال موثق و سنجيده بيان مي‌شود. اساس كار در اين كتاب‌ها سادگي و اختصار بوده است تا جوانان و نيز همه‌ي خوانندگان علاقه‌مندي كه از پيش مطالعات فلسفي زيادي نداشته‌اند بتوانند به آساني از آنها بهره بگيرند و چه بسا همين صفحات اندك انگيزه‌ي پي‌جويي بيشتر و دنبال كردن مطالعه و پژوهش در اين زمينه شود. كيركگور، دست كم به مفهوم رسمي كلمه، فيلسوف نبود. با اين همه سخن از چيزهايي گفت كه غالبا در حوزه‌ي فلسفه قرار مي‌گيرند. او درباره‌‌ي جهان ننوشت بلكه درباره‌ي زندگي نوشت -اين‌كه ما چگونه زندگي‌مي‌كنيم، و چه‌گونه‌اي را انتخاب ‌مي‌كنيم و در مورد ((معناي زنده‌بودن)) به كنكاش پرداخت. موضوع اصلي بحث او ((فرد و وجود او)) و به ديگر بيان موضوع ((بودن)) بود.

در اسارت جغرافيا (10 نقشه كه همه آموختني‌ها را درباره سياست جهاني بيان مي‌كند)

 • 98,600 تومان

همه‌ رهبران در حصار جغرافيا اسيرند. كوه‌‌ها، رودخانه‌‌ها، درياها و شن و ماسه انتخاب‌‌هايشان را محدود مي‌‌كند. بله، براي آن كه بتوانيد رويدادهاي جهاني را پيگيري كنيد بايد مردم، انديشه‌‌ها، و حركات را درك كنيد-اما اگر با جغرافيا آشنا نباشيد، هرگز تصوير كاملي نخواهيد داشت. اگر با خود فكر كرده‌‌ايد كه چرا ذهن پوتين اين‌‌قدر مشغول كريمه است، چرا تقدير آن بود كه ايالات متحده‌ آمريكا يك ابرقدرت جهاني شود، يا چرا پايگاه‌‌هاي قدرت چين در حال گسترش است، پاسخ پرسش‌‌هايتان اين‌‌جاست. «در اسارت جغرافيا» به گذشته، حال و آينده مي‌‌نگرد تا تصويري روشن از يكي از عوامل تعيين‌‌كننده‌ تاريخ ارائه دهد. وقت آن رسيده كه دوباره به «ژئو» در ژئوپليتيك اهميت دهيم.

الهه‌ها (اسرار الوهيت زنانه)

 • 115,000 تومان

بسياري از مشكلاتي كه زنان امروز با آن‌ها مواجه‌اند از اين واقعيت ناشي مي‌شود كه آن‌ها در جهان وارد عرصه‌اي از عمل مي‌شوند كه پيش از اين به مردان تعلق داشته و براي آن‌ها الگوي اسطوره‌شناختي مونث وجود ندارد. در نتيجه، زن خود را در مناسبتي رقابتي با مردان مي‌بيند و در اين راه ممكن است رنگ و بوي طبيعت خود را وانهد. او براي خودش چيزي است و رابطه اين چيزي با جنس مذكر همواره (به مدت حدود 4 ميليون سال) نه رقابت روياروي بلكه همكاري در آزمون مشترك استمرار زندگي و حمايت از آن بوده است.

يا اين يا آن 2

 • 119,500 تومان

يا آن مجلد دوم شاهكار سورن كير كگور است. نويسنده‌اش با نام مستعار B معرفي مي‌شود. آقاي قاضي متاهلي كه در نامه‌هاي بلندي كه به A ، نام مستعار نويسنده‌ي جوان و زيبايي دوست مجلد اول، مي‌نويسد مي‌كوشد او را متقاعد كند كه اگر به زندگي از منظر اخلاق، يعني با پذيرفتن مسئوليت و تعهد بنگرد زندگي‌اش سرشارتر و كامبخش‌تر خواهد شد. A خود را وقف ميل به تفريح و تفنن هنري كرده است و آقاي قاضي معتقد است انسجامي كه زندگي زناشويي به آدمي مي‌بخشد شادي و شعفي افزون بر اغواپيشگي محض مي‌آورد، هرچند كشف اين طرب ديرپاتر شكيبايي و پايبندي مي‌طلبد. قاضي به دوست جوانش يادآور مي‌شود كه فهم مشترك ما از ماجراهاي عاشقانه به لطف آفريده‌هاي هنري شكل مي‌گيرد كه غايت‌شان انبساط خاطري است كه درست در لحظه‌اي كه پاي در گل و لاي زندگي هر روزه مي‌گذاريم از كف مي‌رود و جا به ملال مي‌سپارد. قاضي معتقد است اگر A زندگي اخلاقي پيشه كند مي‌تواند جان خويش را نجات دهد. حل معما در تذكار اين حقيقت نهفته است كه گرچه زندگي ارزش زيباشناختي دارد جنبه‌ي داوري اخلاقي هم دارد. A با غفلت از ارزش‌هاي خموش وملال‌انگيز رشد و امنيت و عشق مبتني بر از خودگذشتن به روح خويش آسيب مي‌رساند.

هنر پير شدن

 • 42,000 تومان

هنر پير شدن از مجموعه هنرهاي شوپنهاور، فيلسوف شهرآلماني، دربردارنده نوشته‌هاي هشت سال آخر زندگي فكري - فلسفي اوست كه در موضوعات مختلف. او در اين كتاب، در خلال پاره‌نوشته‌هاي گاه بلند و اغلب كوتاه، به مرور در سال‌ها انديشه‌ورزي خود مي‌پردازد و برخلاف معمول بسياري از ديگر متفكران، در ايستگاه آخر زندگي، باز هم مي‌كوشد باريك‌بيني‌هاي پيشين در آثار ديگرش را تبيين و تشريح كند، بسي ناگفته‌ها را بازگويد و از اين رهگذر خود را از سكون پيري برهاند. شوپنهاور در اينجا هم مثل ساير نوشته هاي خود، همچنان عريان و مغرور و ساده و پرمغز مي‌نويسد، و به هيچ‌وجه، در تسليم و وانهادن به اقتضائات سني، نه بوتيمار غم‌خواري نشسته بر ساحل اندوه است و نه مردم‌گريز تائب عصبي و چشم به راه چابك‌انديشه كه مي‌كوشد با رويكرد عملي و متفكرانه به مفهوم كهن پيرسالي يا سالخوردگي، تا حد ممكن از آن به عنوان دوراني شيرين و پرثمر ياد كند.

جستاري در خصوص فاهمه‌ي بشري

 • 185,000 تومان

«درست همان‌طور كه كالبدشناسي ماهر كاركرد‌هاي بدن انسان را تبيين مي‌كند، جستار در فاهمه‌ي بشري لاك نيز تاريخ طبيعي خودآگاهي را به دست مي‌دهد.» «... اگر حتي نيمي از آن لذتي را در خواندن‌اش داشته باشي كه من در نوشتن‌اش داشته‌ام، تو همان قدر پول‌ات را هدر رفته خواهي كه من زحمات‌ام را.» جستاري در خصوص فاهمه‌ي بشري اولين و مفصل‌ترين متن نظام‌مند در سنت تجربه‌گرايي است.

آينه ها در مغز(چگونه ذهن ما در اعمال، هيجانات و عواطف ديگران شريك مي شود)

 • 67,500 تومان

آينه ها در مغز(چگونه ذهن ما در اعمال، هيجانات و عواطف ديگران شريك مي شود)

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1