فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مغز سازگار من
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
دردسر متولد شدن
 • 78,000 تومان
 • با تخفیف: 78,000 تومان
مغز هورمون‌ها و جنسيت (تفاوت‌هاي مطرح)
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
خانه هلندي
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
قدرت مثبت‌انديشي
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
صدراعظم (اديسه آنگلا مركل)
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
تحولات خدمات روانپزشكي در ايران (تلاشي 4 ساله)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
شوخي
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
قحطي سرخ (جنگ استالين در اوكراين)
 • 250,000 تومان
 • با تخفیف: 250,000 تومان
هندوييسم (درآمدي بسيار كوتاه)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
رسانه و آيين مرگ جماعت و زندگي روزمره
 • 88,000 تومان
 • با تخفیف: 88,000 تومان
فنون كاربردي رفتاردرماني ديالكتيكي
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان

مغز سازگار من

 • 68,000 تومان

اين كتاب بر آن است كه تا به ما در درك عملكردهاي مغزمان كمك كند. در واقع مي‌خواهد به ما نشان بدهد كه سربازاني منفعل نيستيم كه منتظر بارقه‌هاي خلاقيت مغز نشسته يا محكوم به تحمل سستي ناشي از پيري يا ناتواني حاصل از بيماري باشيم. بلكه مي‌گويد ما روي صندلي راننده نشسته‌ايم و فرمان عملكردهاي مغزمان را در دست داريم. ما امروز بيش‌تر از هر زمان ديگري برشكل‌دهي سرنوشت‌مان كنترل داريم. مغز ما پيوسته در حال تحول است و ما الهام‌بخش آن براي اين تحوليم. مغز با پيام‌هايي كه به سويش هدايت مي‌كنيم تغيير مي‌كند و خود را منتاسب با اولويت‌هاي ماء چه در فكر و چه در رفتارء منطبق مي‌سازد.

دردسر متولد شدن

 • 78,000 تومان

در اين كتاب كه بار ديگر بر درخشش سازش‌ناپذير ذهن چوران مهر تأييد مي‌زند، او وضعيت انساني را به اساسي‌ترين مؤلفه‌هايش، زندگي و مرگ، فرومي‌كاهد و مدعي مي‌شود كه فاجعه نه در دورنماي مرگ بلكه در واقعيتِ زاده شدن، «آن رخداد مضحك»، نهفته است. چوران در سبك زلال گزين‌گويانه‌اش كه مشخصه آثار اوست از زمان، مرگ، خدا و مذهب، خودكشي، رنج و وسوسه سكوت مي‌نويسد و از رهگذر مشاهده تيزبينانه و تأمل صبورانه به قلب تجربه انساني رسوخ مي‌كند. جانورشناسي كه گوريل‌ها را در زيستگاه بومي‌شان مطالعه كرده بود از يكنواختي زندگي و بيكاري گسترده آنها متحير شده بود. ساعت‌ها و ساعت‌ها بدون انجام هيچ كاري... آيا ملال برايشان ناشناخته بود؟ در واقع اين پرسشي است كه يك انسان مطرح مي‌كند؛ يك كَپيِ پرمشغله. حيوانات نه تنها از يكنواختي نمي‌گريزند، بلكه تمنايش را دارند و آنچه بايد از آن مرعوب شوند تماشاي پايان يافتن اين احساس است، چرا كه يكنواختي تنها با جايگزين شدن ترس (علت همه فعاليت‌ها) پايان مي‌پذيرد. بطالت امري الهي است. با اين حال عليه همين بطالت است كه آدمي طغيان كرده. در طبيعت فقط انسان توان تحمل يكنواختي را ندارد، فقط انسان مي‌خواهد به هر قيمتي اتفاقي بيفتد؛ چيزي، هر چيزي... در نتيجه او خود را نسبت به نياكانش ناشايست نشان مي‌دهد. نياز به تازگي خصلت يك گوريل ازخودبيگانه است.

مغز هورمون‌ها و جنسيت (تفاوت‌هاي مطرح)

 • 68,000 تومان

مارس 2010، در اوپسالاي سوئد، متخصصانِ زنِ اعصاب، روان‌شناسي و جامعه‌شناسي از كشورهاي گوناگون (استراليا، آلمان، كانادا، ايالات متحد، فرانسه، ايتاليا، سوئد و سوييس) شبكه بين‌المللي عصب‌شناسي جنسيت را به وجود آوردند. هدف اين شبكه دفاع از اخلاق توليدات دانش عصب‌شنـاسي و بيــدار كــردن حــس مسئـولـيت پژوهشــگران درباره تأثير كارهايشان در زمينه‌هاي اجتماعي و سياسي است. اولويت ديگر اين شبكه پخش خبرهاي درست نزد مردم عادي و همچنين ايجاد تصويري مثبت از پژوهش هاي مغز، جنسيت و جنس است. عصب‌شناسي اخلاقي در برابر عصب‌شناسي جنسيتي!

خانه هلندي

 • 135,000 تومان

رمان «خانه هلندي» زندگي پرتلاطم خانواده‌اي را روايت مي‌كند كه سراسر حادثه است و سرشار از ناكامي و كاميابي، تلخي و شيريني و البته تحولاتي كه بارها شخصيت‌ها را به عرصه ماجراجويي رهسپار مي‌كند. آن پچت با اين رمان پنجاه سال زندگي چندين شخصيت را در ارتباط با عمارتي زيبا و خيره‌كننده به نام خانه هلندي قرار مي‌دهد و مخاطب را در طول اين رمان، در آن عمارت سكنا مي‌دهد. آيا پدر ما وقتي اولين ‌بار از خيابان به اين سمت پيچيده بود، تحت‌تأثير قرار گرفته و با خود گفته بود اينجا همان‌ جايي است مي‌خواهد خانواده‌اش در آن زندگي كنند؟ آيا اين سرنوشت مرد فقيري بود كه به تازگي پولدار شده بود؟

قدرت مثبت‌انديشي

 • 120,000 تومان

نورمن وينسنت پيل با نوشتن كتاب قدرت مثبت انديشي به ميليون‌ها خواننده كمك كرده است تا موفقيت و شادي را در زندگي‌شان تجربه كنند. او در اين كتاب معروف و پرفروش، قدرت ايمان را به نمايش مي‌گذارد. دكتر پيل با نقل كردن سرگذشت واقعي مردان و زناني كه براي مشاوره به او مراجعه كرده‌اند، به ما نشان مي‌دهد كه چگونه رسيدن به طرز فكر درست مي‌تواند زندگي افراد را به كلي عوض كند و كليد موفقيت در تمام عرصه‌ها باشد.

صدراعظم (اديسه آنگلا مركل)

 • 135,000 تومان

فيزيكداني كه تا دهه چهارم عمرش تحت نظام كمونيستي زيست و به همين دليل امكان فعاليت سياسي نداشت و پس از آن تا صدراعظمي آلمان پيش رفت، طبيعي است كه زندگي‌اي پر از فراز و نشيب داشته باشد. تاثير پدر و مادرش كه هيچ‌گاه به او راي ندادند و فشار كمونيست‌ها از دوره كودكي و نوجواني و در نهايت، مذاكراتش با پوتين و اوباما و ترامپ و ساركوزي و كمرون و... همگي از او شخصيتي منحصر به فرد ساختند. حضور همزمان پوتين و مركل در آلمان شرقي، هنگام فروريختن ديوار برلين، از اتفاقات نمادين و معناداري بود كه تاريخ جهان را دگرگون كرد. نقش مركل در مذاكرات هسته‌اي ايران، تلاشش براي جلوگيري از پيوستن اوكراين به ناتو و برخوردش با بحران پناهندگان، همچنان زندگي ميليون‌ها نفر را در سراسر جهان تحت‌تاثير قرار مي‌دهد.

تحولات خدمات روانپزشكي در ايران (تلاشي 4 ساله)

 • 110,000 تومان

اين كتاب گزارش چهار سال فعاليت دكتر ايرج سياسي از 1353 تا 1357 در ايران است. وي در طول اين مدت كوتاه، خدمات نوين روانپزشكي را در كشور بنيان نهاد كه با آن شرايط و امكانات، دستاوردي كم‌نظير بود. او با امكانـات كـم و در زمانــي اندك تــوانست خدمات روانپزشكي دولتي را از الگوي قرن‌نوزدهمي به خدمات روانپزشكي مدرن تبديل كند. اين تحول چنان چشمگير بود كه سازمان بهداشت جهاني آن را مدلي براي كشورهاي آسياي ميانه و آمريكاي جنوبي در نظر گرفت. تبديل كردن بيمارستان رواني رازي به يك مركز درماني مدرن، ايجاد مراكز جامع روانپزشكي، راه‌اندازي مراكز ترك اعتياد و آموزش و تربيت نيروي انساني مورد نياز در اين مراكز، گوشه‌اي از اين تلاش‌هاي چهارساله است.

شوخي

 • 125,000 تومان

اين گرم‌ترين دوره عشق ما بود. نورافكن‌ها روي برج‌هاي ديدباني روشن بودند، سگ‌ها با نزديك‌ شدن شب پارس مي‌كردند، پسرك ازخودراضي بر همه ما فرمانروايي مي‌كرد. اين‌ها فقط كمي از ذهن مرا به خود مشغول مي‌كرد؛ تمام حواسم متوجه لوسي بود. من در محاصره سگ‌هاي آدمكش و معدن واقعا خوشبخت بودم، با مشق‌هاي بيهوده نظامي حركت مي‌كردم؛ خوشبخت و مغرور بودم، زيرا با وجود لوسي مالك امتيازي بودم كه نه به رفقاي سربازم اعطا شده بود و نه به افسرانمان: كسي مرا دوست داشت، مرا علنا دوست داشت و اين را نشان مي‌داد.

قحطي سرخ (جنگ استالين در اوكراين)

 • 250,000 تومان

تمركز اصلي كتاب روي اين مسائل است: بين سال‌هاي 1917 تا 1934 واقعاً چه بر سر اوكراين آمده است؟ به طور خاص چه اتفاقي در پاييز، زمستان و بهار 1932 و 1933 روي داد؟ چه تفكر و سلسله رويدادهايي منجر به قحطي فراگير در اين منطقه شد؟ چه كسي مسئول آن است؟ و در نهايت اين واقعۀ وحشتناك چه جايگاهي در تاريخ اوكراين و جنبش ملي اين كشور دارد؟ همچنين بسيار مهم است كه بدانيم بعد از آن چه شد. شوروي‌سازي اوكراين نه با قحطي آغاز شد و نه با آن پايان يافت. دستگيري روشنفكران و رهبران اوكرايني تا سال‌هاي پاياني دهۀ 1930 ادامه داشت. بيش از نيم قرن پس از آن، رهبران شوروي يكي پس از ديگري همچنان به خشونت عليه ملي‌گرايي اوكرايني، در هر شكلي كه رخ مي‌نمود (چه به شكل شورش در دوران پس از جنگ و چه به شكل مخالفت‌هاي سياسي در دهۀ 1980) ادامه دادند. در طول اين دوران كه غالباً شوروي‌سازي بدل به روسي‌سازي شده بود، زبان اوكرايني تنزل يافت و تلاش بسيار شد تا آموزش تاريخ اوكراين متوقف شود. كتاب حاضر با انقلاب 1917 اوكراين و موج جنبش ملي‌گرايي‌اش كه در سال 1932-1933 نابود شد، آغاز مي‌شود و با بحث در مورد سياست‌هاي جاري اين كشور نسبت به آن دوران به پايان مي‌رسد. گرچه قحطي اوكراين بخش از قحطي گسترده شوروي بود، اين كتاب به خاطر علل و ويژگي‌هاي منحصربه‌فرد قحطي اوكراين، خاصه برروي آن متمركز شده است. همان‌گونه كه تاريخدان برجسته، آندرتا گرازيوسي اشاره مي‌كند، هيچ‌كس تاريخ عمومي قساوت‌هاي نازي‌ها را با ماجراي بسيار ويژه عذابي كه هيتلر بر يهوديان و كولي‌ها تحميل كرد، خلط نمي‌كند (با اين‌كه هيچ‌كدام را نمي‌توان ناديده گرفت). با همين منطق، اين كتاب در مورد قحطي گسترده شوروي بين سال‌هاي 1930 تا 1934 بحث مي‌كند -كه همچنين منجر به مرگ‌و‌مير زياد در قزاقستان و برخي ديگر ازاستان‌هاي روسيه شد- اما بر تراژدي اوكراين تمركز ويژه دارد.

هندوييسم (درآمدي بسيار كوتاه)

 • 35,000 تومان

نگارنده در كتاب حاضرء به معرفي آيين هندوئيسم و چالش‌هاي درآميخته با آن در قرن بيستمء پرداخته است. وي در اين كتاب اصول هندوئيسم چون: نقش اصلي ودا به عنوان كتاب مقدس. نقش برهمن‌هاء گوروها و راويان را در انتقال حقايق ربوبي توضيح مي‌دهد. او در كتاب خدايان و الهه‌هاي گوناگون هندو نظير: راماء ستياء گانشاء شيوا و ...را معرفي و نحوه تجسم آن‌هاء در مجسمه‌هاء تمثال‌ها و نيايش‌ها را بازگو مي‌كند. همچنين ويء به بررسي حماسه‌هايي چون: رامايانه و مسائلي چون: جايگاه زنان و داليت‌ها در جوامع معاصر هندء مي‌پردازد. لازم به ذكر است در پايان كتابء نظام‌هاي شش‌گانه فلسفي (دارشانا) نيز ارائه شده است.

رسانه و آيين مرگ جماعت و زندگي روزمره

 • 88,000 تومان

پيشنهاد من به طور خلاصه اين است: ما بايد بكوشيم پايدارترين ويژگي‌هاي شرايط موقتي خود را باز‌شناسيم؛ ويژگي‌هايي كه چه خوب و چه بد‏ در بي‌ثباتي‌هاي عصر مدرن كم‌تر از همه آسيب‌پذيرند...اين ويژگي‌هاي پايدار از دو نوع متفاوتند يا دو ريشه انضباطي متفاوت دارند: از يك سو اين ويژگي‌ها انسان‌شناختي‌اند و بايد از جوامعي كه بيرون از تاريخ زندگي مي‌كنند درون زمان حاضر باز‌يابي شوند‏، و از سوي ديگر آن‌ها بايد از تاريخ باز‌يابي شوند‏؛ يعني از سنت فرهنگي خودمان كه در آن به گونه‌اي ژرف و چه بسا ويژه تعبيه مي‌شوند. نقطه آغاز تحليل ما همين جستجوي شفافيت است و وظيفه ما اين است كه آن اشكال و برزش‌ها و آن ويژگي‌هاي پايداري را روشن كنيم كه دگرگوني‌هاي زندگي مدرن را تاب مي‌آورند. اين احيا صرفا ابزاري جهت ابتدايي‌شدن و مشاهده ان برزش هاي شبه‌جهاني كه مجددا در زندگي مدرن به وجود مي‌آيند نيست‏، بلكه ابزاري براي بر‌ساختن زمينه‌هاي ميان‌ذهني است؛ يعني مشاهده تجربه در پرتوي ديگران. اگر هنر‌هاي عامه را با اصطلاح‌هاي مانند اسطوره، آيين، زيارت، آستانه نشيني، داستان، روايت و رويدادنامه درك كنيم، در جهاني كه به گونه‌اي شگفت نا‌پيوسته است، برزش‌هاي مقاومت را مشاهده مي‌كنيم كه آن جهان ته‌نشينشان مي‌كند و آن‌ها را در كنار هم نگه مي‌دارد. اين توسعه گفت‌و‌شنود انساني در حين خودآگاهي ژرف است. ‌‌

فنون كاربردي رفتاردرماني ديالكتيكي

 • 150,000 تومان

اين كتاب براي دو دسته از افراد مفيد و سودمند است؛ اولين گروه، افرادي هستند كه قصد كنترل هيجان‌هاي آشفته‌ساز خود را دارند و گروه دوم روان‌درمانگراني كه در اتاق درمان با مراجعان سروكار دارند كه درگير نظم‌پريشي هيجاني هستند. هدف اساسي اين كتاب ارائه توضيحي واضح در مورد فنون كاربردي رفتاردرماني ديالكتيكي براي آموزش تاب‌آوري درد و رنج، ذهن‌آگاهي، نظم‌بخشي هيجاني و ارتباط موثر است تا كساني كه درگير اختلال شخصيت مرزي هستند بتوانند هيجانات خود يا در سطح بالاتر، رفتار خود را مديريت كنند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1