فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
محاصره‌شده با سايكوپات‌ها
 • 95,900 تومان
 • با تخفیف: 95,900 تومان
ايكيگاي (اسرار ژاپني‌ها براي 1 زندگي طولاني و شاد)
صبح جادويي (6 عادت كه قبل از ساعت 8 صبح زندگي شما را دگرگون مي‌كند)
مثبت‌انديشي 1 انتخابه (زيبا فكر كن زيبا ببين زيبا بگو)
تندرستي و شادماني با يوگاي خنده
 • 95,900 تومان
 • با تخفیف: 95,900 تومان
با احساست دنيايت را تغيير بده
 • 34,900 تومان
 • با تخفیف: 34,900 تومان
شفاي درون
 • 149,900 تومان
 • با تخفیف: 149,900 تومان
موفقيت 1 انتخاب است (دست به انتخاب‌هايي بزنيد كه شما را به موفقيت مي‌رساند)
لطفا گربه باشيد (راهنماي دستيابي به خونسردي خردمندي و جذابيت)
تغيير سبك زندگي با ان‌ال‌پي
 • 119,900 تومان
 • با تخفیف: 119,900 تومان
روانشناسي پول (درس‌هايي ماندگار درباره ثروت طمع و شادي)
هر روز صبح با اميد از خواب بلند شو
 • 145,900 تومان
 • با تخفیف: 145,900 تومان

محاصره‌شده با سايكوپات‌ها

 • 95,900 تومان

اين اثر ويژگي‌هاي رفتاري افراد را با طبقه‌بندي به وسيله رنگ‌ها توضيح مي‌دهد. اما در مورد آدم‌هايي كه در هيچ‌كدام از اين طبقه‌بندي جايي ندارند چطور؟ آن‌ها افرادي به مراتب پيچيده‌تر هستند در اين اثر نويسنده درباره افراد صحبت مي‌كند؛ افرادي رازآلود كه تقريبا دو درصد از اجتماع را تشكيل مي‌دهند. سايكوپات‌ها (جامعه‌ستيزها) افرادي عاري از هرگونه احساسند كه فقط به منافع خودشان فكر مي‌كنند. آن‌ها شما را به خوبي تحت‌نظر مي‌گيرند و در يك زمان مناسب شكارتان مي‌كنند. آن‌ها مي‌توانند زندگي خصوصي و حرفه‌اي شما را خراب كنند. در اين اثر چگونه محافظت كردن از خودتان در برابر اين افراد را خواهيد آموخت.

ايكيگاي (اسرار ژاپني‌ها براي 1 زندگي طولاني و شاد)

 • 75,900 تومان

ژاپني‌ها بر اين باورند كه هر كسي يك ايكيگاي دارد؛ دليلي كه هرروز صبح او را از تختش بيرون مي‌كشد. الهام‌بخش و آرام‌بخش‏، اين كتاب ابزارهاي تغيير زندگي را به شما مي‌دهد تا ايكيگاي شخصي خودتان را بيابيد. اين كتاب به شما نشان خواهد داد كه چطور ضرورت‌ها و فوريت‌ها را پشت سر بگذاريد و هدفتان را بيابيد، دوستي‌هايتان را تقويت و با اشتياق زندگي كنيد.

صبح جادويي (6 عادت كه قبل از ساعت 8 صبح زندگي شما را دگرگون مي‌كند)

 • 99,900 تومان

قرار است كشف كنيد چگونه مي‌توانيد فوق‌العاده‌ترين زندگي‌اي را بيافرينيد كه تا به حال تصورش را كرده‌ايد... همين حالا. اگر مي‌توانستيد به طور معجزه‌آسايي فردا از خواب بيدار شويد و دريابيد همه زمينه‌هاي زندگي‌تان دگرگون شده است، چه مي‌كرديد؟ چه چيزي متفاوت مي‌شد؟ آيا شادتر، سالم‌تر يا موفق‌تر بوديد؟ انرژي بيشتري داشتيد؟ استرس كمتر؟ پول بيشتر؟ كدام‌يك از مشكلاتتان حل مي‌شد؟ اگر يك راز نه‌چندان واضح وجود داشت كه دگرگوني در هر زمينه از زندگي شما را سريع‌تر از چيزي تضمين كند كه تا به حال تصورش را كرده‌ايد، چه؟ چه فكر خواهيد كرد اگر اين كار هر روز فقط شش دقيقه زمان ببرد؟ به صبح جادويي بپيونديد! همينجا شش عادتي را كشف كنيد كه زندگي هزاران نفر از مردم را در سراسر دنيا دگرگون كرده و به آن‌ها نشان داده است چگونه مي‌توانند هر روز با انرژي، انگيزه و تمركز بيشتري از خواب بيدار شوند. فصل بعدي زندگي ما ـ فوق‌العاده‌ترين زندگي‌اي كه تصورش را مي‌كنيد ـ در حال آغاز شدن است.

مثبت‌انديشي 1 انتخابه (زيبا فكر كن زيبا ببين زيبا بگو)

 • 89,900 تومان

كتاب حاضر، كتابي است ياري‌گر و كوششي است براي كمك به شما تا مثبت و زيبا بينديشيد و از زندگيتان و توانمندي‌ها و قابليت‌هايي كه هديه گرفته‌ايد لذت ببريد. اين كتاب دست‌هاي شما را گرفته و قدم به قدم با شما همراه مي‌شود تا به شناسايي افكارتان بپردازيد، آن‌هايي كه آزاردهنده و ناكارآمد هستند را دور بريزيد و افكار كارآمدي را كه براي ازدواج و زندگي زناشويي‌تان مناسب‌تر و كاربردي‌تر هستند، جايگزين نماييد. مثبت‌انديشي در باورهاي ما ريشه دارد. باورها و برداشت هر فرد او را به سوي خوشبختي يا بدبختي سوق مي‌دهد. هر اتفاقي در زندگي براي ما خوشايند يا ناخوشايند است و مي‌تواند به خوشحالي يا ناراحتي ما منجر شود. پس دقت كنيد كلماتتان را در جهت مثبت و زيباكردن افكار و احساساتتان به كار ببريد. اگر مي‌خواهيد زندگي خوبي داشته باشيد، هدف شما بايد اين باشد كه افكار مثبت را تقويت كرده و افكار منفي را از خود دور كنيد. از بين بردن احساسات منفي، مهم ترين گام براي رسيدن به سلامتي، شادي و خوشبختي است. هر بار كه افكار و احساسات خود را كنترل كرده و سعي مي‌كنيد مثبت باشيد، كيفيت زندگي خود را بهبود مي‌بخشيد. در نبود احساسات منفي، ذهنتان به صورت خودكار مملو از احساسات مثبت شده و به شما احساس شادكامي و كاميابي مي‌دهد. هنگامي كه مسئله يا موقعيتي پيش مي‌آيد يا اتفاق ناگواري مي‌افتد مثبت‌انديشي كمك شاياني به انجام تصميم يا عبور از بحران مي‌كند؛ بنابراين بايد اين ويژگي را در خودتان نهادينه كنيد و هر روز با اين بينش مثبت زندگي كنيد. اين كتاب در 5 بخش به افكار مثبت و منفي و اهميت مثبت‌انديشي در انتخاب همسر، رابطه زناشويي و تربيت فرزند مي‌پردازد و مهمتر اينكه چگونه در زندگي ياري‌گر ديگران باشيم تا افكار منفي آن‌ها را به مثبت تبديل كنيم. در انتهاي بخش اول كتاب با تجربيات زيسته برخي افراد آشنا مي‌شويد كه چگونه نگرش منفي خود را به مثبت تبديل كرده‌اند و شاهد نتايج عالي آن در زندگي بوده‌اند.

تندرستي و شادماني با يوگاي خنده

 • 95,900 تومان

پيش از پيدايش يوگاي خنده، خيلي از مردم مي‌دانستند كه خنده بهترين طبيب براي تن و روان انسان است، اما راهي براي برانگيختن آن در دسترس نداشتند. يوگاي خنده كاري انجام داد كه خنده بخشي از زندگي روزمره مردم شود و همه از سودمندي‌هاي بي‌شمار اين موهبت الهي بهره جويند. در اين كتاب بي‌همتا، دكتر مادان كاتاريا، بنيان‌گذار يوگاي خنده، پاسخ اين پرسش‌ها را به شما خواهد داد: وقتي دل و دماغي براي خنديدن نداريم چگونه مي‌توانيم بخنديم؟ چگونه مي‌توانيم در نبود شادي بخنديم؟ آيا براي خنديدن به حس شوخ طبعي نياز است؟ چرا كودكان زياد مي خندند اما بزرگسالان خيلي كم؟ چگونه مي‌توانيم ياد بگيريم بخنديم؟

با احساست دنيايت را تغيير بده

 • 34,900 تومان

نيرويي در وجود انسان نهادينه شده است كه مانند ميان‌بر عمل مي‌كند و قدرتش بي‌نهايت است. خالق يكتا گوهري در وجودت مزين كرده كه تو را اشرف مخلوقات خوانده است. برخيز و حركتي ديگر را آغاز كن. با باورهاي قبلي خود وداع كن. يك روش ديگر را انتخاب كن تا به اهدافت نائل شوي. بايد به درون خود سفر كني. هر آنچه مي‌خواهي، در درون توست. فقط بايد آن را به ياد آوري. گمان نكن راه دشوار است، بلكه بسيار آسان و دست‌يافتني است. احساسات وجودت را در آغوش بگير تا مانند يك راهنما تو را هدايت كند. اين نيرو به تو كمك مي‌كند تا به آرزوهايت برسي.

شفاي درون

 • 149,900 تومان

كتاب شفاي درون كشف عميق و شخصي از قدرت روح انسان و حكمت دروني و ذاتي بدن براي غلبه بر فاجعه‌آميزترين بيماري‌هاست كه هم براي بيماران و هم براي خانواده و هم دوستان آن‌ها مفيد است. كتابي مهم براي بيماران سرطاني كه پر از اميد و دانش و احتمالات است. اين كتاب گنجينه‌اي است از حقيقتي عظيم درباره قدرت شفابخشي كه در دسترس همه ما قرار دارد.

موفقيت 1 انتخاب است (دست به انتخاب‌هايي بزنيد كه شما را به موفقيت مي‌رساند)

 • 75,900 تومان

آيا تا به حال احساس نااميدي و دلسردي كرده‌ايد؟ آيا از اينكه تنها از بخش كوچكي از توانتان استفاده مي‌كنيد، خسته شده‌ايد؟ آيا در جست و جوي راهي هستيد تا همه چيز را تغيير دهيد؟ جان مكسول مي‌تواند به شما كمك كند. موفقيت، بيشتر از آنكه به استعداد مربوط باشد، يك انتخاب است. در اين كتاب جان مكسول به شما مي‌گويد كه همين حالا مي‌توانيد انتخاب‌هايي بكنيد كه استعداد خدادادي‌تان را به حداكثر برساند. مكسول با آوردن مثال‌هاي معتبر و با دانشي كه در طول زمان ثابت شده، با به اشتراك گذاشتن چهارده فصل، راهي به شما نشان داده كه به راحتي مي‌توانيد زندگي رويايي‌تان را بسازيد. اكنون زمان آن رسيده كارهايي انجام دهيد كه واقعا به شما كمك مي‌كنند زندگي بهتري براي خودتان بسازيد - هم در زندگي شخصي و هم حرفه‌اي.

لطفا گربه باشيد (راهنماي دستيابي به خونسردي خردمندي و جذابيت)

 • 59,900 تومان

بعضي از روزها دوست نداريد به محل كار برويد، اخبار ببينيد، به‌خاطر همه رويدادهاي ناگوار جهان دلشوره بگيريد يا نگران آينده‌تان باشيد. درباره آخرين اصلاحات دولت كه باعث دندان‌قروچه مي‌شوند، هيچ نظري نداريد و بيشتر از همه اينكه نمي‌خواهيد نگران مسير كاري‌تان باشيد يا حساب كنيد كه حقوق بازنشستگي‌تان چقدر مي‌شود. نمي‌خواهيد مشكلات شخصي گريبانگيرتان شوند؛ همان مشكلاتي كه به خانواده و دوستانتان ربط دارند. نمي‌خواهيد به‌خاطر كيفيت رژيم غذايي‌تان ابرو درهم بكشيد يا هر بار كه به حمام مي‌رويد، به‌خاطر «تخريب محيط زيست» عذاب‌وجدان بگيريد. مي‌خواهيد مغزتان را خاموش كنيد و فقط براي يك روز، يك لحظه از همه اين مسائل دور شويد و نفس بكشيد. به اطراف نگاه مي‌كنم و زيگي، گربه‌ام، را مي‌بينم كه بي‌صدا وارد دفتر كارم شده است. به من خيره مي‌شود، پلك مي‌زند، سپس روي ميز مي‌پرد و روي صفحه‌كليد دراز مي‌كشد. سال‌ها مي‌شود كه اين مراسم تشريفاتي كوچك را برگزار مي‌كنيم، قدمت آن به زماني مي‌رسد كه هنوز مطالبم را با كاغذ و قلم مي‌نوشتم و او عادت داشت درِ خودكارم را گاز بزند. از اين بازي خنده‌‌ام مي‌گيرد. ازسويي گويي عاشق اين است كه من بنويسم، اما ازسوي‌ديگر هرچه در توان دارد انجام مي‌دهد تا از نوشتنم جلوگيري كند. تا اين لحظه، در چنگ زدن‌هاي آهسته و رفت‌وآمد ميان صفحه‌كليد و زانوهايم، چيزي جز يك بازي پرمهرومحبت نديده‌ام، اما شايد تمام اين سال‌ها تلاش مي‌كرد چيزي ديگر به من بگويد؛ مطلبي به‌سادگي اين نكته: «هي، نمي‌خواهي امروز كارت را زمين بگذاري؟» زمين گذاشتن كار. در همين لحظه كه بيني‌اش را به گلويم مي‌مالد، متوجه مي‌شوم امروز پرداخت كردن يا نكردن قبض‌ها و سقوط سهام بورس براي من مهم نيست. هرچه باشد، مگر گربه‌ام اهميت مي‌دهد؟ شايد تمام اين مدت مي‌خواست همين راز را برملا كند: ياد بگيريد چگونه رها كنيد، بر مسائل ضروري تمركز كنيد، به فكر آسايشتان باشيد. مثل او باشيد. مثل گربه زندگي كنيد! بي‌شك گربه‌ها بهتر از ما زندگي مي‌كنند. پس چرا از روش آن‌ها پيروي نكنيم؟ من اين كار را انجام دادم. از رفتار، خواسته‌هاي قلبي و سبك زندگي آن‌ها رمزگشايي كردم. تمام اين سال‌ها روبه‌رويم بود و نمي‌فهميدم. ما چه در زندگي شخصي و چه در زندگي حرفه‌اي مي‌توانيم همه چيز را از گربه‌ها بياموزيم. از شما دعوت مي‌كنم تا رازهاي ساده آن‌ها را بياموزيد، بنابراين مي‌توانيد در زندگي روزمره خود گامي به عقب برداريد تا آن را بازبيني كنيد، دوباره آسايشتان را بيابيد و لبخند بزنيد. اما گربه‌ها چه مي‌كنند؟ چگونه بايد از آن‌ها الهام بگيريم؟ از امروز به بعد، با زندگي كردن به روش گربه‌تان، سبكي ديگر از زندگي را تصور كنيد.

تغيير سبك زندگي با ان‌ال‌پي

 • 119,900 تومان

آينده اي درخشان پيش‌روي شماست و آن درست از همين‌جا و همين لحظه آغاز مي‌شود. مهم نيست كه زندگي شما تاكنون چگونه سپري شده است، مهم نيست در گذشته چه اتفاقاتي رخ داده است، تنها لحظه مهم زندگي تان «اكنون» است. تغيير مي‌تواند در يك چشم ير هم زدن اتفاق بيفتد‏، حتي تغييرات بزرگ به ترسناكي آنچه تصور مي‌كنيد، نيستند. براي ايجاد تغيير فقط كافي است شيوه تفكرتان را عوض كنيد و اين كتاب پرفروش به شما مي‌آموزد كه چگونه اين كار را انجام دهيد. كتاب تغيير سبك زندگي با ان‌ال پي با استفاده از ابزارها و تكنيك‌هاي قدرتمند دانش امتحان‌شده‌اي به نام برنامه‌ريزي عصبي-كلامي (ان‌ال‌پي) افشا مي‌كند كه چگونه به جايي كه هم‌اكنون ايستاده‌ايد، رسيده‌ايد و چه موانعي سد راه شما بوده‌اند يا چه چيز‌هايي وقوع اتفاقات خوب در زندگي‌تان ار متوقف كرده اند. ان‌ال‌پي كمك مي‌كند تا: . بفهميد از زندگي چه مي‌خواهيد. . شريك زندگي يا شغل مورد‌علاقه‌تان را بيابيد. . اعتمادبه‌نفستان را بالا ببريد. . احساس شادي بيشتري كنيد. . اضطراب را از خود د ور كنيد. . از شر عادت‌هاي بد رها شويد. . وزن كم كنيد و روي وزن ايدئال خود بمانيد. . بدهي‌هايتان را بپردازيد. . ارتباط‌هايتان با ديگران را تقويت كنيد. و... در حقيقت، هنگامي كه دريابيد در ضمير ناخود‌آگاهتان چه مي‌گذرد و در پي آن افكارتان را تغيير دهيد، زندگي‌تان در همه زمينه‌ها بهبود خواهد يافت. در ويراست جديد، دو فصل گنجانده شده است كه توضيح مي‌دهند چگونه قدرت تاثير‌گذاري خود را در زندگي و محل كارتان افزايش دهيد.

روانشناسي پول (درس‌هايي ماندگار درباره ثروت طمع و شادي)

 • 109,900 تومان

تصميم خوب مالي لزوما به دانش شما ربطي ندارد، بلكه به رفتارتان وابسته است و آموزش رفتار مناسب كار دشواري است، حتي به افراد واقعا باهوش. در كتاب «روانشناسي پول» نويسنده برگزيده، مورگان هاوزل، نوزده داستان كوتاه برايمان تعريف مي‌كند تا بفهميم مردم چه ديدگاه‌هاي عجيبي نسبت به پول دارند و بياموزيم چطور حس بهتري از مهم‌ترين موضوعات زندگي ديگران داشته باشيم.

هر روز صبح با اميد از خواب بلند شو

 • 145,900 تومان

چگونگي شروع يك روز، حال و هواي كلي آن را مشخص مي‌كند. صبح كه از خواب بيدار مي‌شوي، ممكن است بسيار ساده در رختخواب دراز بكشي و به افكاري منفي بينديشي: حس كار كردن نيست. نمي‌خواهم با اين بچه‌ها سر و كله بزنم. ديروز ورزش نكردم. متوجه نيستي، اما براي يك روز نكبت‌بار آماده مي‌شوي. درست مانند آهنربا همان چيزي را كه همواره به آن مي‌انديشي به خود جذب مي‌كني. بسيار اهميت دارد كه در ابتداي هرروز ذهن خود را در جهت صحيح تنظيم كني. بايد به دست خود حال و هواي روزهايت را معين كني، وگرنه افكار منفي آن را براي تو معين خواهند كرد؛ به همين دليل، اين مجموعه نيايش را تأليف كرده‌ايم تا ياري‌ات كند كه ذهن خود را براي روزي مثبت، شاد و سرشار از ايمان آماده كني. وقتي روز خود را با قدرداني شروع مي‌كني، به خير و بركت خداوند مي‌انديشي و چشم‌انتظار الطافش هستي؛ يعني خود را براي روزي پربركت و پرثمر آماده كرده‌اي. هر روز صبح چند دقيقه وقت بگذار و يكي از اين نيايش‌ها را بخوان. فقط چند دقيقه طول مي‌كشد، اما مي‌تواند تغييري بزرگ رقم بزند. وقتي با اميدواري از خواب بيدار مي‌شوي، نه‌تنها رفتاري بهتر پيش مي‌گيري، بلكه بركت‌ها و الطاف بيشتر خداوند را به چشم خواهي ديد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1