فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 59,000 تومان
 • 25,000 تومان
 • 72,000 تومان
 • 35,000 تومان
 • 35,000 تومان

فرويد

 • 59,000 تومان

فرويد شرحي روشن و موشكافانه از تفكر زيگموند فرويد و آثار و نظريه هاي اصلي وي است. كه راهنمايي عالي براي دستيابي به ايده هاي بنيادي اين متفكر مهم تاثيرگذار سده‌ي بيستم فراهم مي آورد. در اين كتاب با همه‌ي مفاهيم و مضامين كليدي فرويدي آشنا مي شويم، و علاوه بر آن نقاط تلاقي اين مفاهيم را با مسائل جاري در حوزه‌ي فلسفه و نظريه‌ي ادبي هم خواهيم يافت. نويسنده‌ي كتاب به نحوي مجاب كننده به برخي از مهم ترين مباحث و مناقشات در حوزه‌ي روانكاوي و كاربست آن ها در عرصه هاي غير باليني نيز مي پردازد.

فلسفه علمي 1 (2 جلدي)

 • 49,000 تومان

مجموعه دو جلدي فلسفه علمي با گرد‌آوري آثار برگزيده دوازده دانشمند بزرگ تاريخ __ از لوكرسيوس يوناني گرفته تا انيشتين آلماني __ امكان مرور سريع سير دانش را به خواننده پرسشگر مي‌دهد. اين كار در شمار قديم‌ترين آثار ترجمه‌ شده در موضوع است، كه به همت جمعي از نامور‌ترين مترجمان كشور همچون محمدعلي فروغي تحقق يافته است.

به تو كه هنوز زاييده نشده‌اي (سرگذشت يك ژن‌شناس)

 • 12,000 تومان

از اين فكر كه تاثير تو بي اهميت است بر حذر باش. تو يكي از هشت ميلياردانساني هستي كه با پيش‌بيني فعلي در سياره زمين تا 2025 ساكن خواهند بود؛ تو مثل هريك آن‌ها به اندازه يك نفر سهم داري. نه كمتر از اشخاصي كه جلو را اشغال كرده‌اند و به آن ها قدرتمند گفته ميشود و نه بيشتر از بدبختاني كه ظاهرا حساسيت برانگيزند و به آن‌ها مطرود مي‌گويند.

پاسخ به ايوب

 • 25,000 تومان

پاسخ به ايوب نوشته كارل گوستاو يونگ ، روان‌پزشك و متفكر سوييسي است. در اين كتاب يونگ برخي معتقدات دين يهود و مسيح را كه به ظاهر معقول به نظر نمي‌رسند و مخصوصا مضاميني از تورات و انجيل را كه با اصول اخلاقي بشر امروز ناسازگار به نظر مي‌رسند، بررسي كرده است. او سعي كرده است ضمن توجيه اين تضادها با تعبيرهاي روان شناختي، از اشارات مرموز به باطن آن‌ها درباره طريقه تكامل شخصيت فردي و آينده انسان و و رويدادهاي كنوني جهان پرده بردارد.

شاهنامه از ديدگاه روانشناسي تحليلي يونگ

 • 30,000 تومان

بررسي متون ادبي از ديدگاه روانكاوي از تحقيقات ميان‌رشته‌اي است كه مي‌تواند در رمزشناسي اين آثار و درك ژرفاي آن‌ها مفيد باشد. روانكاوي خود حوزه وسيعي دارد و به شاخه‌هاي متعدد تقسيم مي‌شود، يكي از اين شاخه‌ها روانشناسي تحليلي يونگ است كه منشا پژوهش‌هاي فراواني در آثار ادبي شده است. شاهنامه فردوسي حماسه ملي ايرانيان است و ريشه در ناخودآگاه قومي و ملي ما دارد. اين ويژگي قابليت مناسبي به آن مي‌دهد كه از ديدگاه يونگ تحليل شود.

حاصل عمر (44 مقاله و رساله از متفكري ممتاز)

 • 8,500 تومان

آلبرت انيشتين عالم بزرگ فيزيك نظري، را معمولا به عنوان واضع نظريه‌هايي چون كوانتوم و نسبيت و از پدران عصر اتم مي‌شناسيم، در حالي كه او به مقولات اجتماعي، انساني و هنري نيز وابسته و علاقه‌مند بود، چنانچه مقالات منتخب كتابي كه در دست داريد نشان مي‌دهد، در اين زمينه‌ها صاحب‌نظري برجسته و ممتاز بود كه به آزادي، عدالت، رفاه اجتماعي و صلح جهاني دلبستگي تام داشت.

انديشيدن گام نخست در تفكر نقادانه

 • 15,000 تومان

چگونه است كه سياست‌مداران، حتي وقتي حق با آن‌ها نيست، حرف خود را به كرسي مي‌نشانند؟ يكي از ترفندهايشان اين است كه بخشي از حقيقت را مي‌گويند. بخش توريه‌گويي اين كتاب درباره همين موضوع است. من و آرش در يك مدرسه درس خوانديم. آرش فرد موفقي شد، پس من هم موفق خواهم شد. چرا سخن اين شخص مغالطه است؟ به يك سخنراني گوش مي دهيد اما تقريبا هيچ چيز از آن نمي فهميد. آيا مطلب واقعا پيچيده است يا سخنران فقط براي خودنمايي از واژه‌هاي قلمبه سلمبه استفاده مي‌كند؟ بخش هاي ژارگون و ژرف‌نمايي و پرده‌پوشي كتاب به همين موضوع مي‌پردازد.

حيات كائنات

 • 72,000 تومان

حيات كائنات روايت تكوين جهان است. نور و حيات، منطق اتميسم، معجزه ستارگان، روياي يكپارچگي، درس‌هاي نظريه تارهاي مرتعش، اكولوژي زمان و مكان، اكولوژي كهكشان‌ها، متافيزيك و كيهان‌شناسي، اصل آنتروپيك، جهان هزار چهره، جهان به‌مثابه شبكه بي‌پاياني از روابط، تكوين زمان، انتخاب طبيعي كيهان‌شناختي و موضوع‌هاي مهم ديگري طي اين روايت جان مي‌گيرند. در حيات كائنات، فيزيك با فلسفه يگانه مي‌شود و خواننده در پايان روايت احساس مي‌كند كه به كمك ميليون‌ها پيوند نامرئي با جان جهان مرتبط شده است.

سازمان‌ها هويت و تصوير (درآمدي بر نشان‌سازي شركتي)

 • 25,000 تومان

گفته مي‌شود در دنيا شهرت نشان طلايي مك دونالد حتي از صليب هم بيشتر است و اين شركت افسانه‌اي توانسته‌ است در بسياري كشورها امپراطوري خود را گسترش دهد و حتي در جايي مثل هند كه اغلب مردم طي عمرشان لب به گوشت نمي‌زنند شعبه‌هاي متعددي داشته باشد.

هگل

 • 35,000 تومان

مبناي نظام فلسفي هگل منطق اوست. گرچه معنايي كه هگل از علم منطق مراد مي‌كند با معناي مرسوم آن متفاوت است. وجهي مشترك بين آن 2 هست كه به مطالعه هگل خصوصا براي نوآموزان بسيار كمك مي‌كند زيرا مي‌توان گفت يكي از بهترين راه‌ها براي فهم اجزا نظام هگل صرف تشخيص جايگاه آن در سلسله مراتب منظم و منطقي كل نظام است.

سقراط

 • 35,000 تومان

پرسشي كه در سراسر اين پژوهش همچنان پشت جزئيات گزارش‌هاي مختلف در ذهن نويسنده وجود دارد اين است كه آموزه‌هاي فلسفي منتسب به سقراط چه نسبتي با شيوه زندگاني او دارند كه همچون الگوي زندگاني فلسفي نابي ذهن نوابغ فلسفه را در طول تاريخ به خود مشغول داشته است؟ آيا در وهله نخست اين آموزه‌هاي منسوب به فيلسوف ما است كه او را چنين براي ما برجسته كرده است يا زندگاني شگفت‌آور او كه البته به نحوي آيرونيك ارزش خود را از مرگ خارق‌العاده وي كسب مي‌كند؟

شب آمريكايي (روز به جاي شب)

 • 16,000 تومان

شب آمريكايي سرود ستايش تروفو از سينماست؛ سرودي كه در آن به زبان سينما از مشقات و لذاتي كه كارگردان و عوامل در ساخت فيلم از سر مي‌گذرانند، صحبت كرده است. شب آمريكايي داستان مگوي سينماست كه براي مخاطب عام بيان مي‌شود؛ داستان تهيه سس مايونزي كه تروفو دوست داشت از آندره بازن نقل كند. فيلم ساختن مثل درست كردن مايونز است؛ گاهي خوب از كار درمي‌آيد و گاهي نه، اما هميشه به دهان كساني كه دست اندر كار ساختنش بوده‌اند مزه مي‌كند.

1  2  3  صفحه‌ی 1