فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

كاريزما (هنر و علم جذاب بودن را فرا بگيريد مهارت در هنر و علم رفتارهاي كاريزماتيك)

 • 75,000 تومان

چه مي‌شود اگر كاريزما را بتوان ياد گرفت؟ افسانه كاريزما مي‌گويد كه كاريزما يك ويژگي بنيادين و مادرزادي استء يا آن را داريد (بيل كلينتونء استيو جابزء اپرا) يا آن را نداريد. اما آن گونه كه اوليويا فاكس كابان آشكار مي‌كندء اين افسانه درست نيست. رفتارهاي كاريزماتيك را هر كسي مي تواند بياموزد و تكميل كند. كابان با ترسيم تكنيك‌هايي كه در اصل براي دانشگاه هاروارد و ام‌آي‌تي ساختهء كاريزما را به مولفه‌هاي آن تقسيم مي‌كند.

كارما‏‫ (راهنماي يك يوگي براي ساختن سرنوشت‌تان‬‏‫)

 • 69,000 تومان

در اين كتاب سادگورو؛ استاد معنويِ مشهور جهاني، ديدگاهي جديد درباره‌ي مفهوم بيش از حد استفاده شده و نادرست درك شده‌ي «كارما» كه كليد شادي و روشن‌ضميري است را به‌شما پيشكش مي‌كند. كارما چيست؟ بيشتر افراد كارما را ترازنامه‌اي از شايستگي‌ها و ناشايستگي‌ها، اخلاقيات و گناه‌ها و نوعي حسابرسي زندگي مي‌بينند. مكانيزمي كه حكم مي‌كند ما نمي‌توانيم از پيامد اعمال خودمان بگريزيم. در واقع، كارما هيچ ارتباطي با پاداش و جزا ندارد. كارما يعني عمل: عمل شما و مسئوليت‌پذيري شما. كارما، سيستم بيروني جرم و مجازات نيست، بلكه چرخه‌اي دروني است كه توسط شما توليد شده است. انباشت كارما فقط با نيت شما و روشِ واكنش نشان دادن شما به‌آنچه برايتان رخ مي‌دهد، تعيين مي‌شود. در گذر زمان، اين امكان وجود دارد كه با الگوهاي ناخودآگاه، رفتارتان بغرنج شود. در كتاب كارما، سادگورو مي‌خواهد شما را به‌صندلي راننده برگرداند و شما را از مسافري وحشت‌زده به‌راننده‌اي مطمئن تبديل كند كه مسير سرنوشت خودتان را هدايت مي‌كنيد. با زندگي هشيارانه و حضور كامل در هر لحظه، مي‌توانيد خود را از اين چرخه رها كنيد. كارما يك اكتشاف و يك راهنماست و دركتان از كارما را از منبع در هم تنيدگي، به‌ظرفيت اصلي آن براي آزادي و توانمندي برمي‌گرداند. از طريق آموزه‌هاي سادگورو، مي‌آموزيد چگونه در اين دنياي چالش‌برانگيز، زندگي هوشمندانه و لذت‌بخشي داشته باشيد.

101 راه غلبه بر استرس (روش‌هاي ساده مراقبت از خود براي تقويت ذهن خلق و سلامت روان)

 • 35,000 تومان

دكتر كارولين ليف، عصب‌شناس و نويسنده كتاب‌هاي پرفروش، در اين كتاب عملي، 101 راهكار ساده و عملي براي كاهش استرس ارائه مي‌كند تا بتوانيد ذهن، خلق و سلامت روان خود را تقويت كنيد. با اين راهبردهاي ساده براي خودمراقبت ذهني، مي‌توانيد روش تفكر و زندگي‌تان را تغيير دهيد.

چه اتفاقي برايت افتاده (گفت و گوهايي درباره آسيب روحي تاب‌آوري و شفا)

 • 75,000 تومان

نخستين تجربه‌هايمان، زندگي ما را در طول مسير شكل مي‌دهند و كتاب «چه اتفاقي برايت افتاده؟»، بينش‌هاي قدرتمند علمي و احساسي درباره‌ الگوهاي رفتاري بسياري از ماها فراهم مي‌كند كه براي درك آنها كشمكش داريم. از اين دريچه مي‌توانيم حس عزت نفسمان را دوباره بسازيم و نهايتا واكنش خود را به وضعيت‌ها، موقعيت‌ها و روابط، تنظيم كنيم. به ‌بيان ديگر، اين كليد دوباره شكل دادن زندگي‌هاي ماست. اين كتاب، ديد شما را به‌زندگي‌تان تغيير مي‌دهد. آيا تا به ‌حال پرسيده‌ايد: «چرا اين كار را كردم؟» يا «چرا نمي‌توانم رفتارم رو كنترل كنم؟» ديگران ممكن است واكنش‌هاي ما را قضاوت كرده و بگويند: «اون يارو چشه؟» وقتي احساساتمان را به پرسش مي‌گيريم، سرزنش كردن خودمان كار ساده‌اي است: خود و اطرافيانمان را به معياري سنجش‌ناپذير متعهد مي‌كنيم. زمان آن رسيده كه پرسش متفاوتي بپرسيم. اپرا وينفري و دكتر بروس دي. پري، متخصص مشهور مغز و آسيب‌هاي روحي، با گفت و گوهاي عميقا شخصي، تغيير نوآورانه و ژرفي پيشنهاد مي‌كنند تا به‌ جاي پرسش «مشكلت چيه؟»، بپرسيم: «چه اتفاقي برايت افتاده؟». در اينجا، وينفري داستان‌هايي را از گذشته‌ خود و دركي كه از تجربه‌ ‌روبه‌رو شدن با آسيب‌هاي روحي و ناملايمات سنين جواني به‌دست آورده، به‌اشتراك مي‌گذارد. در گفتگوهاي اين كتاب، او و دكتر پري، روي درك افراد، رفتار و خودمان تمركز مي‌كنند. اين موضوع، تغييري است زيركانه اما ژرف در راهكارهاي ما در مقابله با آسيب‌هاي روحي. تغييري كه به ما امكان مي‌دهد گذشته را درك كنيم تا مسير آينده‌مان را روشن كنيم و به روشي قدرتمند و اثبات شده، در را به روي تاب‌آوري و شفا باز كنيم.

نور بين ما (داستان‌هايي از بهشت درس‌هايي براي زندگي)

 • 75,000 تومان

مرگ و از دست دادن عزيزانء هميشه برايمان مسئله‌اي ناراحت كننده و در عين حالء رمزآلود بوده است. تمام آنها كه عزيزي را از دست داده‌اندء فارغ از اين‌كه پدرء مادرء فرزندء همسر يا حيوان خانگي‌شان باشدء آرزو دارند بار ديگر با آن عزيز ديدار يا ارتباطي برقرار كنند؛ حتي اگر باور داشته باشند كه پس از مرگء چيزي در انتظار كسي نيست. آن‌چه لارالين جكسون در اين كتاب به آن اشاره مي‌كندء يعني ارتباط با ديگرسو و درگذشتگانء مي‌تواند مرهمي بر اين درد عميق باشد. داستان‌هاي واقعي اين كتابء به ما نشان مي‌دهد كه هيچ‌چيز در اين دنيا اتفاقي نيست و سراسر زندگيء با هدف آموزش و تجربه است.

بازندگان كسب و كارها (علل و عوامل)

 • 77,000 تومان

تجارب و آموزه‌هاي حاصل از شكست‌هاء به مراتب بيش از موفقيت‌هاست. شكست و بازنده شدنء حقيقتي است كه بسياري از كاسب‌كاران و كسب و كارهاء عمدتا در طول زندگي كاري خودء با آن مواجه مي‌شوندء به‌طوري كه هر كسب و كاريء بيش از آن‌كه به سوي موفقيت پيش رودء در معرض شكست قرار دارد. در لحظه تولد هر كسب و كارء ناملايماتء تحولاتء و مخالفت‌هاء به سرعت در مقابل آن صف‌آرايي كردهء و در قريب به اتفاق مواردء كار را با شوريدگي و بحران رو به رو مي‌سازند. در چنين شرايطيء اگر بپذيريم كه زندگيء رهايي از طوفان نيستء بلكه آرام زندگي كردن در ميان طوفان‌هاستء تلاش خواهيم كرد تا با تمركز و آرامش در برابر ناملايماتء تحولاتء و مخالفت‌هاء برخورد درستي داشته باشيم و آگاهانه و هوشمندانه بر آن‌ها غلبه كنيم. كتاب «بازماندگان كسب و كارها»ء حاوي نمونه‌هايي از ناكامي‌ها و شكست‌هاي كسب و كارهاي گوناگون بوده تا مخاطبان محترم با عبارت‌هايي آموزندهء آگاهي يابند كه خطرات ممكن است كجاها در كمين آن‌ها و كسب و كارشان باشند.

برندگان كسب و كارها (علل و عوامل)

 • 70,000 تومان

پيشي گرفتن از ديگران و برنده شدن و برنده ماندن در كسب و كارها و داد وستدهاء اغلب يكي از اهداف و آرزوهاي كساني است كه در ميدان رقابتء حضور دارند. آگاهي از علل و عوامل و چگونگي موفقيت ديگرانء به‌ويژه انسان‌ها و سازمان‌هايي كه صاحب نام و تاثيرگذر بوده‌‌اندء يكي از گزينه‌هاي مهم براي پيروزي و بهروزي است. شناخت واقعيت‌هاي برندگان كسب و كارهاء نقش مهمي در نبرد رقابتء يعني «تگرشء بينشء روشء دانش» دارد. كتاب «برندگان كسب و كارها» چگونگي حركت در مسير موفقيت و سعادت براي كساني است كه زندگي را فرايند «يادگيريء به‌كارگيريء و نتيجه گيري» مي‌دانند و همواره آماده‌اند تا با به‌كارگيري بعضي از آن‌ها كه مناسب و متناسب با شرايط و واقعيت‌هاستء به دستاوردها و نتايج بهترء بيشترء و مطلوب‌تري دست يابند.

ناگفته‌هاي بازاريابي و فروش

 • 29,000 تومان

شركت‌هايي كه پويايي را هدف خود قرار داده‌اندء سازندگي و توسعه را در تغيير مي‌يابند و گروهي كه بركت را بدون حركت مي‌طلبندء از ايجاد هرگونه تغيير در وضع موجود نگران بوده و مقاومت شديدي در برابر آن نشان مي‌دهند تا روزي كه مجبور به پذيرش آن گردند. استفاده درست از پيوند علم و عمل بازاريابي و فروش براي تمامي فعالان اقتصادي و از جمله شركت‌ها و علاقه‌مندان به كسب و كار و داد و ستد موفق كه درصدد هستند بدون تسليم در برابر تغييرء حضوري آگاهانه و هوشمندانه در بازار داشته باشندء ضرورت دارد. آن‌هاء بايد تلاش كنند تا بازار شناسيء بازارسازيء و ابزارداريء سهم بازار مناسبي براي خود به دست آورند و با تمركز بر بازاريابي ارزشيء بازاريابي سازگارء ابزاريابي پوياء و بازاريابي پاسخگوء با تحولات و شرايط روز منطبق شوند.

با پولم چيكار كنم (200 پرسش و پاسخ كاربردي بر اساس هوش مالي در ايران)

 • 50,000 تومان

ياسين هدايتي‌فر نويسنده اولين كتاب آموزش كسب درآمد در ايران بدون سرمايه (پول بدون پول) و مدرس هوش مالي كودكان است. وي مدرس اصول مالي به بيش از 5000 نفر بوده كه بالغ بر 1000 نفرشانء براي اولين‌ با ر صاحب خانه شده‌اند. او در اين كتاب تلاش مي‌كند: به انواع پرسش‌هايي كه شاگردانش در مورد موضوعات مختلف هوش مالي مي‌پرسندء پاسخ دهد. اين پرسش‌ها كه بسيار پرتكرار هستندء تاكنون زندگي افراد زيادي را تغيير داده و يافتن پاسخ آن‌هاء گامي مهم براي آينده مالي شماست. آموزش اصول مهم سرمايه‌گذاري در اين كتابء به شكل پرسش و پاسخ ارائه شده تا هم فهم مطلب بيشتر شود و هم خواندن كتاب آسان‌تر. اين پرسش‌ها در پنج حوزه ملك و املاكء كسب و كارء بورسء طلا و صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري تقسيم‌بندي شده‌اند.

دوباره فكر كن (قدرت دانستن آن‌چه نمي‌دانيد)

 • 69,000 تومان

آدام گرانت باور دارد داشتن ذهن باز، مهارتي آموختني است. و هيچ‌كس نمي‌تواند اين مهارت بسيار ارزشمند را بهتر از او در اين كتاب فوق‌العاده آموزش بدهد. بينش‌هاي برجسته‌ي اين كتابِ درخشان، تضمين مي‌كنند عقايد و مهم‌ترين تصميمات خود را مورد بازنگري قرار دهيد. اين كتاب براي هم‌اكنون مناسب است. بله، يادگيري نيازمند تمركز است. اما از ياد بردن و يادگيري دوباره نيازمند تمركز بيشتري است: نيازمند انتخاب شجاعت به‌ جاي راحتي است. در كتاب دوباره فكر كن، آدام گرانت، پژوهش و داستان‌سُرايي را با هم تركيب مي‌كند تا به‌ ما كمك كند ماهيچه‌ي فكري و احساسي مورد نياز را براي ‌داشتن كنجكاوي لازم درباره‌ي دنيا و تغيير آن بسازيم. هرگز تا اين حد به‌ چيزي كه نمي‌دانم اميدوار نبوده‌ام.

رهبران تحول‌گرا و كارآفرين چگونه رهبري مي‌كنند (نكاتي كليدي از بزرگ‌ترين رهبراني كه تحولات بزرگ به وجود آوده‌اند)

 • 95,000 تومان

اگر چه داستان زندگي برخي رهبران برجسته نشان مي‌دهد رهبري در جريان زندگي و در مسير زندگي شغلي آن‌ها شكل گرفته استء اما همان طور كه در اين كتاب ملاحظه خواهيد كرد بسياري از رهبران برجسته كار خود را فقط با داشتن يك ايده و نيز شور و شوقي كه در دل داشتند آغاز كردند. داستان زندگي اين رهبران اين نكته را نيز نشان مي‌دهد وقتي جامه بشريء يا حداقل جامعه خود اين افراد دچار چالش جدي شده‌استء هر كدام نقش خود را خوب ايفا كرده و تلاش كرده‌اند براي بحران ايجاد شده راه حلي پيدا كنند. بديهي است رهبران قويء توانمند و مصمم مي‌توانند بر جامعه خود تاثير جدي داشته باشند و با قابليت‌هاي منحصر به فرد خودء سازمان و جامعه را از ميان بحران‌ها عبور دهند.

مشاور پولدار مشاور بي‌پول

 • 25,000 تومان

سنگفرش خيابان‌هاي هر شهرء ردپاي تو را به ياد مي‌آوردء آن زمان كه در سرما و گرما با انرژي و انگيزه به دنبال ساختن روياهاي خود و ديگران مي‌رويء بي‌شك هوشمندانه توسعه يافتن را انتخاب كرده‌اي. و آن‌گاه كه آموزش و كسب مهارت بيش‌تر را انتخاب كردي تا وجه تمايز بسازي در راستاي پرداختن به الماس درون خودء با افتخار مي‌گويم كه تو در حال جلا بخشيدن به الماس زيباي درون خود هستي.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1