فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

بورس به زبان ساده

  • 62,500 تومان

براي فعاليت در بازارهاي مالي از جمله بازار سرمايه، نياز به فراگيري مفاهيم پايه در آن بازار است. چرا كه يادگيري مفاهيم پايه باعث مي‌شود تا فرد با وسعت ديد بهتري به بازار بنگرد. و عملا بخشي از ريسك كه ناشي از نبود اطلاعات و دانش كافيست را كاهش دهد. بنابراين فراگيري اين مفاهيم يك ضرورت محسوب شده و فرد بايد در گام نخست آ‌ن‌ها را فرا گيرد. در كتاب بورس به زبان ساده مفاهيم پايه در قالب سوالاتي گردآوري شده كه معمولا افراد در بطن ورود به بازار سرمايه، در ذهن خود دارند. و از آنجايي كه نمي‌توانند پيوستگي و ساختار منظم آن‌ها را تشخيص دهند، دچار سردرگمي مي‌شوند. بنابراين اين موضوع مي‌تواند روند يادگيري را براي آن‌ها دشوار و ملال آور كند. از اين‌رو به شخصه سعي كرده‌ام با زباني ساده و به صورت مختصر و مفيد به تمامي آن سوالات پاسخ دهم. تا هم در زمان مخاطب صرفه‌جويي شود و هم يك ساختار منظم و پيوسته‌اي داشته باشد.

خوي حيواني

  • 64,500 تومان

اگر اين دليل كه انسان هاي بزرگ اشتباهات بزرگ دارند را براي يادگيري مداوم علوم رفتاري مخصوصا اقتصاد و مالي رفتاري كنار بگذاريم، خوشبختانه دليل مهمتري براي يادگيري مستمر و مداوم در اين حوزه داريم و آن تولد و فربه شدن تورش هاي رفتاري و شناختي جديد مي باشد. سرفصل هاي كتابي كه در دست داريد به گونه اي تنظيم شده كه باعث شناخت و آگاهي مخاطب در دو سطح مالي رفتاري خرد و كلان به صورت ملموس و كاربردي مي گردد، چيزي كه در كتاب هاي معدودي در اين حوزه امكان يافتنش فراهم است.

معامله‌گري با ضمير ناخودآگاه

  • 82,500 تومان

معامله‌گري با ضمير ناخودآگاه، نگاهي عميق به چالش‌هايي دارد كه هنگام دست و پنجه نرم كردن با معامله‌گري با آن‌ها مواجه مي‌شويم. مبتدي‌ها، تنها چالش معامله‌گري را آموختن راه‌هايي براي كسب درآمد مي‌دانند.هنگامي كه معامله‌گر مبتدي مي‌اموزد كه نكات‏، مشاوره‌هاي كارگزاران و راه‌هاي ديگر تحليل براي خريد يا فروش همواره كارآمد نيستند، درمي‌ياد كه بايد خودش يك استراتژي قابل اعتماد براي معامله بسازد يا اين استراتژي را از ديگران بخرد. به احتمال زياد، پس از آن معماله‌گري آسان مي‌شود. بايد از قوانين پيروي كنيد تا پول به جيب‌تان سرازير شود.

101 روش براي موفقيت در بازاريابي شبكه‌اي

  • 16,500 تومان

امروزه، بيش از 20 ميليون نفر در سراسر جهان وجود دارند كه به بازاريابي شبكه‌اي يا بازاريابي چندسطحي يا فروش مستقيم مي‌پردازند و حتي اين رقم نيز در حال رشد مي‌باشد. توليدكنندگان و اغلب شركت‌هاي برتر فورچون 500 به بازاريابي شبكه‌اي به عنوان راه‌ حلي معتبر و پايدار براي توزيع محصولات و خدمات‌شان نگاه مي‌كنند. در گذشته، بسياري از افراد به بازاريابي شبكه‌اي به عنوان كاري جانبي براي به دست آوردن مقداري پول بيشتر نگاه مي‌كردند. هر چند اين ديدگاه امروزه هم جواب مي‌دهد اما براي اكثر افرادي كه اكنون درگير آن مي‌باشند، بازاريابي شبكه‌اي براي ايجاد يك كسب و كار است و به منبع اصلي درآمدشان تبديل مي‌شود. موفقيت، هوشمندتر بودن و انجام كارها به گونه‌اي متفاوت نسبت به گذشته مي‌باشد. بازاريابي شبكه‌اي به شما اين فرصت را مي‌دهد تا با افراد بسيار موفق در اين زمينه كه به خوبي با اصول و قوانين آن آشنا هستند، ارتباط برقرار كنيد.

تجارتي موفق از نگاه وارن بافت

  • 58,500 تومان

اين براي اولين بار نيست كه شما به سراغ كتابي آمده‌ايد، كه در آن زمان و بي‌زماني هر دو مهم است. در زماني كه نرخ بيكاري بسيار بالا است، هيچ زمان بهتري از همين حالا در ساختن يك رويا و خلق مشاغل از طريق كسب و كارهاي كوچك وجود نخواهد داشت. اگر شما به دنبال راه‌اندازي يك كسب و كار كوچك هستيد و يا اين كه در اين نوع كسب و كار مشغول هستيد، پس راهنمايي‌ها و دستورالعمل‌هاي موجود در كتاب ساخت و ايجاد يك كسب و كار كوچك مورد علاقه وارن بافت را دنبال كنيد، چرا كه از اين طريق مي‌توانيد يك كسب و كاري داراي بنيان‌هاي محكم را براي خودتان بسازيد.

كودك زيباي من (مجموعه كامل سفارشات و دستورالعمل‌هاي معنوي پزشكي روانشناسي)

  • 48,000 تومان

دوران بارداري، دوران روحاني و زيبا و در عين حال حساس مي‌باشد و به همين جهت، مادر باردار بيش از هر زمان ديگري بايد به مراقبت‌هاي جسمي و روحي خويش اهميت دهد. در اين كتاب سعي گرديده اين مراقبت‌ها در قالب پنج فصل (كه هر فصل شامل بخش‌هاي متعددي مي‌باشد) به شما خوانندگان گرامي ارائه مي‌شود: انتخاب همسر شايسته مراقبت‌هاي قبل از بارداري مراقبت‌هاي دوران بارداري مراقبت‌هاي بعد از زايمان دوران شيردهي...

لذت سخنراني (چگونه مي‌توانيم 1 سخنران خوب باشيم)

  • 7,000 تومان

شيوايي كلام، روش ارائه‌ي آن، آهنگ، تن صدا و پياپي بودن آن كلمات خواهد توانست به طور اثربخشي منظور و مقصود ما را به نحو شايسته‌اي در ذهن شنونده و بيننده تجلي بخشد. همچنين نوع نگريستن به افراد و استفاده از زبان تن سبب مي‌گردد كه سخنراني به شيوه‌اي اثربخش اراده شود.در پايان به اين نكته بر حسب تجربه اشاره مي‌نمايم كه گرچه تمامي تكنيك‌هاي گفته شده در اين كتاب به همراه آگاهي كامل از موضوع سخنراني براي يك سخنران حرفه‌اي كاملا لازم مي‌باشد اما آن چيزي كه شما را از ديگر سخنرانان متمايز مي‌كند اعتقاد كامل و قلبي به موضوعي است كه آن را ارائه مي‌نمايد.

صفحه‌ی 1