فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

نكات 1 زندگي تمام و كمال از نگاه كوچينگ

 • 50,000 تومان

پيشنهاد ما اين است كه اين كتاب را در بالاي تخت‌تان قرار دهيد و هرموقع كه حسش سراغ‌تان آمد، به صورت تصادفي صفحه‌اي از كتاب را باز كنيد. قطعا در آن صفحه شما با درس زندگي مناسبي روبه‌رو خواهيد شد. اين درس زندگي مي‌تواند نقش حمايت كننده داشته يا شما را به چالش بكشد‏، ولي به احتمال بسيار قوي كمك‌تان خواهد كرد. در هر صورت، شما قدرت و دانش مربيان بي شماري را در لحظه در كنار خود داريد.

ذهنيت راه پله‌اي (هفت گام براي رسيدن به موفقيت حقيقي)

 • 55,000 تومان

اگر سوار آسانسور شويم، وقتي به بالا مي رسيم، هيچ تغيير فيزيكي در بدن ما ايجاد نمي‌شود، چون تنها كاري كه انجام مي‌دهيم ايستادن است: در حالي كه دستگاه همه‌ي كار‌ها را انجام ‌مي‌دهد. ولي وقتي از پله‌ها بالا مي‌رويم، دست كم چند اتفاق كوچك مي‌افتد. كالري مي‌سوزانيم، از عضلات‌مان استفاده مي‌كنيم و ضربان قلب‌مان با بالا رفتن بيش‌تر مي‌شود.بنابراين وقتي از پله بالا مي‌رويم‏‏، در مقايسه با زماني كه از آسانسور استفاده مي‌كنيم، تغييرات فيزيولوژيكي خاصي در بدن‌مان روي مي‌دهد. ((آلبرت گري)) گفته، ((افراد موفق عادت انجام كارهايي را شكل مي‌دهند كه افراد نا‌موفق دوست ندارند انجام‌شان دهند)). همين عادت است كه اهميت دارد. موففقيت اغلب نتيجه تصميمات مهم ما نيست: ناشي از مجموعه كار‌هاي كوچك و به ظاهر بي اهميت ماست. موفقيت هميشه در نتيجه‌ي ترجيح كارهاي سخت و درست به كار‌هاي آسان و اشتباه به‌دست مي‌آيد.

كوچينگ چيست (معرفي مسير آينده موفقيت)

 • 50,000 تومان

كوچينگ دانش و مهارتي بين رشته‌اي ست كه دامنه كاربرد وسيعي داردء از طرفي به عنوان يك مهارت ارتباطي دردسته مهارت‌هاي نرم قرار مي‌گيرد كه تمام انسان‌ها به آن نياز دارند و از طرفي در تعاملات اجتماعي و تجاري به عنوان يك ابزار مدرن در دنيا براي مديران و رهبرانء مدرسانء مشاورانء درمانگران و ... شناخته مي‌شود. به غير از كاربردهايي كه بيان شدء كوچينگ مي‌تواند به عنوان يك شغل و حرفه با درآمد بسيار خوب هم در نظر گرفته شود.

كشف ثروتمند درون شما (7 گنج پنهان وجودتان)

 • 70,000 تومان

شما هفت گنج مخفي داريدء ثروت‌هاي باورنكردني كه همين حالا درون شما وجود دارند. اگر آن‌ها را كشف كنيدء آن چنان مي‌درخشند كه شخصيت‌تان در قلب دنيا و حتي فراتر از آن جلوه گر مي‌شود. اين ادعاي بزرگي‌ستء اين‌طور نيست؟ با اين همه مي دانم حقيقت دارد.

كتاب نهايي موفقيت (معرفي بخش‌هاي اصلي ساخت 1 زندگي رويايي)

 • 70,000 تومان

موفقيت چگونه به‌دست مي‌آيد؟ «ادوارد پاليرون» شاعر و نمايشنامه‌نويس فرانسوي مي‌گويد، «هميشه احمق‌هايي هستند كه موفقيت شما را به‌حساب استعدادتان بگذارند». وقتي يك‌فرد به موفقيت‌هاي بزرگ دست پيدا مي‌كند، مردم تلاشش را به استعدادش نسبت مي‌دهند. ولي اين برداشت از موفقيت اشتباه و گمراه‌كننده است. اگر استعداد به‌ تنهايي كافي بود، چرا خيلي از افراد باهوشي كه من و شما مي‌شناسيم، چندان موفق نيستند؟ استعداد به‌ تنهايي هرگز كافي نيست. «پيتر دراكر» پدر علم مديريت مدرن مي‌گويد، «به‌نظر مي‌رسد ارتباط چنداني بين كارآمد بودن فرد و هوش، تخيل يا دانشش وجود ندارند. هوش، تخيل و دانش لازم‌اند، ولي اين كارآمدي‌ست كه آن‌ها را به نتيجه مي‌رساند و خودشان به‌تنهايي فقط مي‌توانند دستاوردهاي شما را محدود كنند». اگر استعداد كافي بود، بايد بانفوذترين و كارآمدترين مردم هميشه باهوش‌ترين‌ها باشند. ولي اغلب اين‌طور نيست...

پولسازي مثل كيمياگري (چگونه در كسب و كارتان به بالاترين سود برسيد)

 • 50,000 تومان

رمز و راز موفقيت ما ( دن كندي ) ست. او در بيش از بيست سال توانست كسب و كار ما را متحول كند. دن كندي در اين كتاب در مورد كارايي و عملگرايي در طرز فكر تجاري صحبت كرده است كه همزمان هم مايه تحسين‌تان خواهد شد هم هيجان‌تان را برخواهد انگيخت. دن مدتي طولاني مشغول تدريس اصول بازاريابي مستقيم بوده است كه هميشه بايد از اين اصول به عنوان نقشه موفقيت در كسب و كار استفاده كرد. براي كيمياگري نياز به فلز، ابزار و دستورالعمل است تا فلز تبديل به طلا شود، اين كتاب هم رازكسب ثروت را در اختيار شما قرار مي‌دهد. مي‌توان ادعا كرد كه اين كتاب همان حلقه گمشده آموزش كسب و كار و كارايي ماست كه خواندن و به كار بستن آن بسيار تاثيرگذار خواهد بود؛ آن هم در سطحي كه نويسنده كتاب برآورده مي‌كند؛ يعني كيمياگري و...

نامه هايي به همسر كارآفرينم (روايتي از خلق يك برند ايراني)

 • 30,000 تومان

مي‌گويند بهترين نوع آموختن از طرف آدم‌هايي‌ست كه روايتي دست‌ اول ارائه مي‌دهند. خوشبختانه من اين فرصت را داشته‌ام كه در حوزه‌ي كارآفريني بتوانم روايتي دست ‌اول و از نزديك به مخاطبان برسانم و اين كتاب هم به همين قصد نوشته شده است. همسر من قريب به سي‌سال يك كارآفرين تمام‌وقت بود كه براي تحقق آن‌چه در نظر داشت، مرارت‌هاي بسياري كشيد. اين كتاب روايتي بي‌پيرايه از دوراني است كه بدون وجود علم روز كارآفريني و شناخت اجتماعي از آن، فردي كاري را شروع مي‌كند كه مطلقاً از صفر است و حتي براي تأمين برق و آب آن بايد تلاش كند. در ادامه و با توسعه كار، امروز روند آن كسب‌و‌كار به اين صورت شده كه محصولاتش در بخش‌هاي مهمي از جهان، مشتريان خاص خودش را دارد و اين براي كشوري كه درگير غلبه‌ي واردات بر صادرات است و نمي‌تواند پيشخوان مطمئني در بازارهاي دنيا براي محصولات خود فراهم كند، روايت و تجربه‌اي بسيار ارزشمند به شمار مي‌آيد.

رازهاي آمازون (مسير خلق 1برند شگفت‌انگيز)

 • 90,000 تومان

روش‌هاي زيادي براي متمركز شدن روي كسب و كار وجود دارد. مي‌توانيد روي رقيب متمركز باشيدء مي‌توانيد روي محصول متمركز باشيدء مي‌توانيد روي تكنولوژي متمركز شويد يا تمركزتان روي مدل كسب و كار باشد و... ولي به نظر منء تمركز روي مشتري تا به حال بيش از هر چيز ديگري از حيات آمازون محافظت كرده است. مزيت‌هاي زيادي براي رويكرد مشتري‌مدار وجود داردء ولي يكي از آنها از بقيه بزرگ‌تر است: مشتريان هميشه به طرزي زيبا و شگفت‌انگيز ناراضي هستندء حتي وقتي گزارش مي‌دهند خشنودند و كسب و كار عالي‌ست. مشتريان چيز بهتري مي‌خواهندء حتي اگر ندانند آن چيز چيست و تمايل شما به خوشحال كردن مشتريان شما را وادار مي‌كند به نفع آنهاء دست به اختراع و ابتكار بزنيد.

نفروشي فروخته مي‌شوي (چگونه مسيرتان را در تجارت و زندگي پيدا كنيد)

 • 70,000 تومان

امروز، فروشندگي آخرين فرصت واقعي در دسترس براي اقتصاد آزاد است؛ در فروشندگي هر كس مي‌تواند براي خودش كار بكند، به خودش جواب پس بدهد و روياهايش را عملي كند. با يادگيري هنر فوق العاده فروشندگي هيچ وقت بيكار نخواهيد بود، چون ديگران به شما نياز خواهند داشت. با يادگيري چگونگي كنترل چرخه فروشندگي از شروع تا پايان به اعتماد به نفسي دست پيدا مي كنيد و با آن به هر جا كه بخواهيد، مي‌رويد، هركاري كه بخواهيد، مي‌كنيد و هر محصولي را كه بخواهيد، مي‌فروشيد و خواهيد دانست مي‌توانيد به هر آن چه به ذهن‌تان مي‌رسد، برسيد. اما براي يادگيري اين مباحث، بايد با دقت و حوصله اين كتاب را بخوانيد.

هم حال خوب هم موفقيت

 • 65,000 تومان

"چالش اين است كــه بعضي ‌وقت‌ها به نظر ميرسد زندگي بيشتر خلاف ميل شما نه مطابق ميلتان پيش مي‌رود. همه‌ي مــا اين كليشه را شنيدهايم، شــما قــدرت تصميم‌گيري و كنترل زندگيتان را داريد و هر اتفاقي، خوب يا بد، برايتان ميافتد، بــه ضرر شـما نيست، حكمتي دارد و به شخصيت شما شكل ميدهد. اين ايده‌ي خوبيت، ولي مطمئنم افرادي كه با ورشكستگي، طلاق يا بيماري جدي روبه‌رو ميشوند، مايلند با اين جمله مخالفت كنند و بگويند، واي نـه. اين اتفـاق بد به ضرر من است. سوال حتمي كه بعد از مواجهه با سختي ميپرسيم، اين است، چــرا مــن؟. ولي ميخواهم شما را به چالش بكشم تــا سوال بهتري بپرسيد، سوالي كه افراد مسووليت‌پذير و متعهد از خودشان ميپرسند..."

راهنماي اصلي كسب و كار (رازهاي موفقيت در تجارت ارتباطات و فراتر از آن)

 • 50,000 تومان

اين يك شـاهكار در حوزه‌ي كارآفريني‌ست. رونمايــي از طرزفكـر تصاعدي در مقابـل طرزفكر خطـي جـزو بينظيرهاي ايــن كتـاب اسـت كــه همــگان را بــه آموختــن جــان‌كلام نويسـندگان در ايــن مــورد بســيار مهــم فراميخوانــم. افزون بــر ايـن در تحليـل رويكرد محتوايي كتـاب لازم اسـت بـه ايـن نكته هـم اشاره كـرد كه كارآفرينـان بايـد نسـبت به ماهيت شـركت (كلان، خـرد و تـازه‌كار) الگوي برنامه‌ريزي مناسـبي را درنظـر بگيرند. در شركتهاي بـزرگ لازم است بـا توجه بـه منابع خـود، برنامه‌ريزي اسـتراتژيك بـا افـق بلندمدت داشـته باشند؛ در صورتـي كـه شـركتهاي كوچـك بايـد برنامه‌ريـزي سـريع در بـازه‌ي زمانــي حداكثــر شــش ماهــه را در دســتوركار قـرار دهنـد. نـكات ارزنده‌ي ايـن كتـاب در مـورد زندگي كاري و شـخصي بسـيار اسـت و شـايد پرداختـن بـه تك‌تـك آنهـا در مجـال ايـن مقـال نگنجـد؛ اما از ميان همه اين‌ها همين بس كه نشريه معتبر فوربس در طليعه سال 2021 ميلادي اين كتاب را جزو شش كتاب برتري قرار داده كه تمام راهبران كسب‌و كار بايد آن را بخوانند و بياموزند.

نامه‌هايي به 1 دوست (1 راهنماي سريع و ساده براي قبول مسئوليت زندگي خود)

 • 40,000 تومان

در بين آثار «رابينز» هر چند نامه‌هاي يك دوست، كم‌ حجم‌ترين است، اما به گمان من تاثيرگذارترين هم هست. بخشي از اين تاثيرگذاري ناشي از ايجازي‌ست كه در نوشتن اين كتاب در پيش گرفته شده است ( موضوعي كه در كتاب‌هاي ديگر «رابينز» ديده نمي‌شود) و بخش ديگري از آن به اين خاطر است كه كل آموزه‌هاي چند دهه‌اي او را در خود دارد و مخاطب در زماني كم به كل اين آموزه‌ها در قالب اين كتاب دسترسي پيدا خواهد كرد و بر همين اساس هم اين كتاب براي مجموعه‌ ضروريات موفقيت انتخاب شد.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1