فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 15,000 تومان
  • 35,000 تومان

رژيم غذايي براي گروه‌هاي خوني

  • 12,000 تومان

غذاي 1 فرد مي‌تواند براي ديگري مضر باشد! نوع گروه خوني شما به منزله كليدي است براي گشودن درهاي اسرارآميز سلامت، عمر طولاني، نشاط جسم و قدرت روح.

دانش كسب ثروت

  • 15,000 تومان

قبل از مطالعه اين كتاب هرگز نخوانده و نشنيده بوديم كه كسي چنين واضح به من توضيح دهد كه قوانين جهاني، در مورد ثروت و موفقيت بر كار حكم‌فرمائي مي‌كند و اگر ما صرفا با اين قوانين كار كنيم، نتايجي را كه انتظار داريم شتابان به سويمان سرازير مي‌شوند. به جاي آنكه بر خلاف جريان آن شنا كنيد، خود را به دست امواج جزر و مدي بسپاريد.

فنگ‌شويي (هنر چيدمان به زبان ساده)

  • 7,000 تومان

اساس فنگ‌شويي بر اين اصل استوار است كه انسان همان‌گونه كه بر محيط پيرامونش تاثيرگذار است، به همان ميزان نيز از آن تاثير مي‌گيرد كه اين اثر مي‌تواند مثبت يا منفي باشد. به عنوان نمونه شايد هر كدام از ما اين تجربه را داشته باشيم كه با ورود به يك محيط خاص دچار ناراحتي روحي و جسمي شده باشيم. بنابراين براي چيدمان اشياء در محيط بايد قوانيني را در نظر گرفت تا اين تاثيرات منفي به حداقل كاهش يابد. در فنگ‌شويي به مبحث گردش انرژي‌ها اهميت فراواني داده مي‌شود، اما در اين كتاب سعي شده مباني كلي اين علم به صورت ساده در اختيار خواننده قرارا گيرد تا بدون نياز به دانستني‌هاي فراوان هر شخص مبتدي بتواند از آن استفاده نمايد.

آسيب‌شناسي ريكي

  • 7,000 تومان

ريكي نوعي قدرت بخشيدن و تقويت انرژي است كه كمك مي‌كند كه ما بهترين عملكردها را داشته باشيم و هم بر خود و هم بر جهان هستي اثر مثبت اعمال نماييم. ريكي نوعي انرژي با ماهيت بيكران و نامتناهي است كه به تقويت تمام جنبه‌هاي اصلي زندگي مي‌پردازد. شناخت و به كارگيري اين انرژي بسيار آسان و در عين سادگي بسيار اثر گذار است.

مطالعه روياها و هيپنوتيزم

  • 15,000 تومان

عالم رويا همان‌قدر حقيقي است كه عالم بيداري، اين دو عالم با يكديگر مرتبطند و هر كدام در راستاي شناخت فرد، عملكرد بسيار نزديك به هم دارند. ما از طريق رويا و با كمك آن مي‌توانيم با راحتي رمزگشاي اطلاعات لازم براي ادامه زندگي فردي خودمان باشيم. هيپنوتيزم ابزاري براي ايجاد حالت حداكثر القاء، كنترل منطبق و آگاهي عادي، و غيرممكن بودن محو كامل آنها، پديده «واسطه‌گري»، كاربرد هيپنوتيزم در پزشكي، هيپنوتيزم گروهي و ... مي‌باشد.

يومي هو (طب پيش درمان)

  • 4,500 تومان

اين كتاب يكي از روش‌هاي درماني كل‌نگر به نام يومي‌هو را معرفي مي‌كند. يومي‌هو روشي است كه براي پيشگيري و درمان بسياري از بيماري‌ها به كار مي‌رود و داراي دپارتمان‌هاي ويژه‌اي در برخي از كشورهاست. مبدع اين روش فردي ژاپني به نام «ماسايوكي سايونجي» است. بر اساس اين بينش، مردم مبتلا به جا به جايي لگن خاصره‌اند. اين امر سبب ايجاد بيماري‌هايي چون كمردرد، دست يا پادرد، انحراف ستون فقرات، دردهاي روده‌اي، انقباضات عضلاني، سردردهاي مزمن، احساس خستگي و كسالت مفرط، افسردگي و ... مي‌شود. در اين كتاب سعي شده مكانيزم اين نوع تراپي كه به ريشة بيماري مي‌پردازد، به طور مختصر بيان شود.

كار كردن

  • 35,000 تومان

«جيمز وستلي» محقق علوم متافيزيك، مسلط به علوم ودائي، هيپنوتراپيست، شفابخش روحي و دروني و مؤسس گروه‌هاي خودشناسي، در اين كتاب شما را به صورت كاربردي با تمريناتي ساده و خاص، به شناخت نيمة پنهان وجودتان راهنمايي مي‌كند. در اين كتاب، سطوح مختلف آگاهي انسان و مراكز پنهان وجود تشريح شده و از طريق مثال‌هايي ساده و ملموس و با به كارگيري تمريناتي مناسب، خواننده را به شناخت دروني از ماهيت اصلي و پنهان وجودش نائل مي‌كند.

صفحه‌ی 1