فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

جهان پسا كرونا

 • 22,000 تومان

كرونا (كويد-19) به انسان قرن بيست و يكمي خبر داد كه عقب مانده‌تر از آن است كه طرفداران توسعه و پيشرفت فكر مي ‎ كردند. به ‎ قول يورگن هابرماس فيلسوف و انديشمند برجسته‌ي معاصر «اين اولين بار در تاريخ بود كه انسان به عمق ناداني خود واقف شد». طبعا با فروكش كردن بحران كرونا (كويد-19) انديشمندان فرصت شناخت بهتر اوضاع و تحليل بهتر آينده را خواهند داشت. اما تعدادي از متفكران جهان معاصر در دوران بحران كرونا (كويد-19) يعني از ژانويه تا آوريل 2020 تحت تاثير آني اين بحران نگراني ‎ هايي ابراز كردند. اين اظهارنظرها حاكي از ترس گسترده، وحشت فراگير، نگراني عميق و خلاصه بينوايي و درماندگي ناشي از شوك كرونا (كويد-19) است. اين گونه اظهارنظرها در دوران آرامش بعد از توفان كمتر بيان خواهد شد. يعني پخته‌تر و سنجيده‌تر خواهد بود. خواندن اين نوشته‌ها ما را با حال و هواي آن سه، چهار ماه تعيين ‎ كننده بيشتر و با واكنش آني انسان مدرن نسبت به بحران آشنا خواهد كرد. اين نوشته‌ها بيشتر شبيه هذيان يك زنداني در دوران حبس است، آن زنداني كه بي‌گناه يا گناهكار به زندان افتاده و نمي‌داند حكم نهايي در مورد او چه خواهد بود. آن ‎ چه او مي‌داند شرايطي است كه كار او را به زندان كشانده و شرايطي كه آرزو دارد او را از زندان رهايي ببخشد.

رسم خوشبختي

 • 36,000 تومان

سعادت مفهومي دروني است؛ يعني، اگر تصميم بگيريد از سعادت برخوردار باشيد، آن‌را خواهيد داشت. اگر سعادت را درون خود داشته باشيد، آن‌را درهر كاري كه انجام مي‌دهيد به دست خواهيد آورد. آن‌را در كارتان خواهيد آورد. آن‌را در روابطتان خواهيد آورد. در هر صورت از آن برخورداريد؛ نيازي نيست سعي كنيد آن‌را به دست آوريد.

در محاصره احمق‌ها (شناخت آدم‌هايي كه نمي‌توانيم بشناسيم)

 • 50,000 تومان

آيا خودمان را مي‌شناسيم؟ سوال ساده است اما خيلي از ما جواب قانع كننده‌اي براي آن نداريم. آيا خودمان را مي‌شناسيم؟ آيا همسر و فرزندانمان را مي‌شناسيم؟ آيا همسر مناسبي انتخاب كرده‌ايم؟ آيا مي‌دانيم با رييس يا همكارمان چگونه رفتار كنيم؟ اگر خودمان و آن‌ها را نشناسيم امكان برقراري ارتباط، حفظ ارتباط، و وفاداري در ارتباط وجود نخواهد داشت. آيا خبر داريم رفتار انسان‌ها در موقعيت‌هاي مختلف يك شكل نيست؟ ريشه بسياري از اختلافات، جدايي‌ها و ناسازگاري‌ها را بايد در همين نشناختن‌ها جستجو كرد. اگر مايل هستيد با مشاهده نوع رفتار طرف مقابلتان او را بشناسيد اين كتاب به شما كمك زيادي خواهد كرد.

آينده‌ي احساس (سرنوشت بشر در جهان شبكه‌هاي اجتماعي)

 • 39,000 تومان

كتاب آينده‌ي احساس نوشته‌ي كيتلين اوگوليك فيليپس بررسي قانع‌كننده و دسترس‌پذير از آنچه درباره همدلي مي‌دانيم و فكر مي‌كنيم كه مي‌دانيم را همراه با روابط پيچيده بين همدلي، فناوري و انسانيت ارائه مي‌دهد. آينده‌ي احساس براي هر انسان علاقه‌مند به نقش همدلي در محيط كار، در بخش بهداشت و سلامت در زندگي روزمره ما كتابي است كه بايد خوانده شود. پژوهش جامع فيليپس و تعهد او به در نظر گرفتن هر كدام از جنبه‌هاي همدلي از بيشترين زواياي ممكن باعث شده اين اثر آگاهي‌دهنده و قابل درك باشد.

زنان جسور (گوشه‌هايي از زندگي زنان شجاع و پرتلاش تاريخ)

 • 90,000 تومان

اين كتاب از منظور و و زاويه‌اي براي جوانان الهام‌بخش است. شايد دختران جوان بتوانند با خواندن اين كتاب توان و قابليت‌هاي انساني خود را بيابند و با برخي از شخصيت‌هاي اين كتاب در خلق فرصت‌ها و ابتكارات همذات‌پنداري كنند. كتاب قبل از هرچيز يك مجموعه غني از قصه است. قصه‌ آدم‌هاي گرفتار و سختي كشيده‌اي كه با تلاش و كوشش و با وجود عقب‌افتادگي بي‌پولي دشواري‌هاي فرهنگي اجتماعي و خانوادگي تاريخ را به نفع خود و انديشه‌هاشان تغيير داده‌اند.

بهتر است با 1 نفر حرف بزني

 • 80,000 تومان

اين مساله انتخاب‌هاي پيش روي مرا به شدت محدود مي‌كند. من با درمانگرهاي بسياري در شهر دوست هستم. بيماران را به آنها ارجاع مي‌دهم،؟ با آنها در همايش شركت مي‌كنم يا اينكه حال و احوال مي‌كنم. به علاوه دوستان درمانگر من مثل جن بسياري از درمانگراني كه من مي شناسم را مي شناسند. حتي اگر جن مرا به يكي از هم دوره‌اي‌هايش ارجاع دهد كه من او را نمي‌شناسم، باز هم از اينكه درمانگر من با دوستم آشنايي و روابط صميمي دارد معذب مي‌شوم، انگار درمانگر من زيادي به من نزديك است. اگر از يكي از همكارانم بخواهم درمانگري را به من معرفي كند چطور؟ خوب مساله اينجا است: من نمي‌خواهم همكارانم بفهمند نياز مبرم به روانكاوي دارم. آيا اين باعث نخواهد شد آنها آگاهانه يا ناآگاهانه در اينكه بيماران را به من ارجاع دهند ترديد كنند؟ پس با وجود اينكه دورتادور من را درمانگران فراگرفته اند، شرايطم اين است: آب در كوزه و ما تشنه لبان مي‌گرديم....

مورد خطرناك دونالد ترامپ

 • 26,000 تومان

در دنياي پر از آشوب امروزي به همان اندازه كه لازم است از خودمان، از توانايي‌هايمان و از نقاط ضعف و شكست‌هايمان بدانيم و بياموزيم، ضرورت دارد كه تا مي‌توانيم از ديگر بازي‌گردانان بازي‌هاي بزرگ جهاني نيز بدانيم. به ويژه وقتي بازي‌گرداناني هستند كه بازي‌هايشان با رشد ما، پيشرفت ما و آينده ما ارتباط پيدا مي‌كند، ضرورت شناخت نقاط قوت، ضعف، فرصت و تهديدي كه براي ما ايجاد مي‌كند اهميتي صد چندان دارد. كتاب «مورد خطرناك؛ دونالد ترامپ» يكي از ده‌ها و صدها سند مكتوب پيرامون شخصيت رواني چهره‌اي سياسي است كه قدرت بزرگ‌ترين اقتصاد و ارتش جهان را در اختيار دارد. كتاب حاضر توسط چهره‌هاي علمي آمريكا به نگارش درآمده و عموما به قضاوت‌هاي منفي و هشداردهنده‌اي منتج شده است. مطالعه اين كتاب براي خواننده ايراني، كساني كه گرايشي به تفسير و تحليل وقايع و مناسبات دارند و همچنين آناني كه به مصادره تصميم‌گيري‌هاي كلان نزديك‌اند، كمك مي‌كند با شناخت و آگاهي دقيق‌تري به وقايع بنگرند، تهديدها را بشناسند و فرصت‌ها را بسازند.

شجاعت خوشبخت بودن (دست يافتن به خوشبختي و مسرت حقيقي بر عهده خود ماست)

 • 49,000 تومان

اين كتاب چالشي است بين يك فيلسوف و يك دانشجو بر سر گفتمان‌هاي: تعليم و تربيت، احترام، عشق، ازدواج، شادماني و خوشبختي. از نگاه منتقدان، اين كتاب در يك سخن براي كساني كه گرفتار پريشان‌حالي هستند و يا بر سر دوراهي‌هاي گيج‌كننده زندگي سرگردان مانده‌اند، راه‌گشا و روشن‌گر و هم‌‌چون چراغي راهنماست كه با آموزه‌هاي روان‌شناختي و فلسفي، هم راه زندگي انسان پريشان را روشن مي‌كند و هم زندگي را اميدبخش مي‌نمايد. اگر كسي، به‌ويژه جواني،در جستجوي خوشبختي است بايد با در پيش گرفتن راهي تازه در زندگي خود به اين شادماني كه در اندرون ما نهفته است دست يابد. اما چگونه؟ اين همان گوهر نهفته در نوشته‌هاي اين كتاب است كه خواندني است.

كسب و كار پول‌ساز (راهنماي كسب و كارهاي كوچك در ايران)

 • 28,000 تومان

كسب و كار پول‌ساز (راهنماي كسب و كارهاي كوچك در ايران)

حس خوب زندگي ( راز موفقيت ثروت و سلامتي)

 • 28,000 تومان

جهان علاوه بر نظم پيدا كه همه كس مي‌بينند و حيرت مي‌كنند داراي نظم پنهاني است كه جهان‌گير است و تمامي ذرات عالم را دربرگرفته است. هر اتفاقي در جهان در دايره همين نظم پيدا و نظم پنهان شكل مي‌گيرد و چيزي بيرون از اين نظم فراگير وجود ندارد. آدمي بر اساس باورهاي يقيني مي‌تواند سناريوهاي كيهاني را تغيير دهد و مطابق با احساس خود تنظيم كند و واقعيت را از طريق آگاهي بسازد. پس نه تنها زندگي در جهان مادي نگراني ندارد كه بسي شورانگيز و زيباست. بي‌ترديد هر كنش ما موجب پيدايش ميلياردها واكنش در نظام كيهاني مي‌شود تا توازن و تعادل در نظام هستي برقرار شود و اين حيرت‌انگيزترين فصل نظام هستي است كه با يك پلك زدن چشم ما ميلياردها تغيير و تحول در كاينات صورت مي‌گيرد بدون آنكه ما حتي كوچك‌ترين اطلاعي از چگونگي اين تغيير و تحول در جهت سامان‌مندي نظام آفرينش داشته باشيم. كتاب حس خوب زندگي اولين جلد از مجموعه كتاب‌هاي حس خوب زندگي است كه مي‌كوشد به زبان ساده قوانين نظام هستي را براي ساختن زندگي بهتر بيان كند. آزادي، امنيت، رهايي، ثروت، دارايي، سلامتي و خوشبختي آدمي در گرو دانستگي و درك پيچيده اين نظام هستي و هم‌مدار شدن با دواير فركانس‌هاي مثبت نظام كايناتي است تا با اين آگاهي و دانايي و اجراي آن بر روي كره زمين به هر آنچه مي‌خواهيد به آساني دست يابيد.

در امتداد شب

 • 36,000 تومان

استيگ ساترباكن (2012-1966) يكي از معروف‌ترين و بحث‌برانگيزترين رمان‌نويس‌هاي نروژ است. اولين كتابش را در سن هجده سالگي در دوران دبيرستان نوشت كه مجموعه شعري به نام چترهاي شناور بود و اولين رمان خود را تحت نام بختك در سال 1993 رمان عهد جديد از او منتشر شد. از رمان‌هاي ديگر او مي‌توان از خويشتن‌داري، مرا تنها نگذار، دستان نامرئي و سائرماگ نام برد. در امتداد شب رماني قدرتمند است كه در آن ساترباكن به مضاميني همچون اندوه، تنهايي و گم‌گشتگي مي‌پردازد. رمان آميخته‌اي از جاه‌طلبي هنري و ابهام اخلاقي است به شيوه‌ي كافكا، بكت و سلين نقل مي‌شود. در امتداد شب اولين رماني است كه از ساترباكن به زبان فارسي ترجمه مي‌شود.

1  2  صفحه‌ی 1