فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 28,000 تومان
 • 38,000 تومان
 • 45,000 تومان
 • 79,000 تومان

1 فنجان تجربه

 • 28,000 تومان

آنچه باعث مي شود آدم‌ها به زندگي دلخواه دست پيدا نكنند ترس از گذشته‌هاي پيدا و پنهان و هراس از آينده نامعلوم است . بزرگترين عيب آدم ها ناديده گرفتن تجربيات مفيد ديگران است ، تا دل‌تان بخواهد زندگي پر از تجربيات موفق و ناموفق است . تجزيه و تحليل گم شده زندگي‌هاي امروزي است . بزرگترين ايراد آدمي تجربه نكردن است و اين ريشه در ترس از شكست دارد (ترس مي تواند در كار و زندگي و يا حرف ديگران باشد.) ترس از هرچه كه باشد زيان بار است . جسور باشيد و در كار و زندگي مزه ترس را بچشيد ( همان طور كه غذاهايي را كه تا به حال ميل نكرده ايد اول مزه و بعد ميل مي‌كنيد ). جسارت باعث مي‌شود ريسك پذير باشيد از شكست نهراسيد و مانند كودك نوپا اميدوارانه به سوي هدف از پيش تعيين شده حركت كنيد . تا اشتباه نكنيد موفقيت به دست نخواهيد آورد . يك مسافت هزار فرسخي نيز با "قدم اول " شروع مي‌شود مهم اين است كه ما چگونه آغازگري باشيم . انسان در مسير زندگي با فراز و نشيب‌هاي فراواني چون : فرصت‌ها ، علاقه مندي‌ها ، تهديد ها و انتخاب‌هايي رو به رو ـ و ناگزير به عبور كردن از آن هاست . حاكم همه اتفاقات زندگي سه چيز است : - هدف -اراده -نگرش باور "مي توانم " توجه داشته باشيد زندگي بدون حماقت‌ها چنگي به دل نمي زند .

قدرت بيان (حرف بزن و پيروز شو)

 • 59,000 تومان

در دنياي امروز براي كسب موفقيت در هر زمينه‌اي بايد از بيان خوبي برخوردار باشيد. با كسب مهارت در فن بيان نه تنها مي‌توانيد سطح زندگي خود را ارتقا بخشيد بلكه قادر خواهيد بود با ايجاد انگيزه در ديگران، زندگي آن ها را متحول كنيد. خوشبختانه فن بيان هنري قابل يادگيري است و با آموختن اين هنر سطح اعتماد به نفس و تاثيرگذاري شما افزايش مي‌يابد. در اين كتاب روش ها و تكنيك هاي موثري براي كسب اين مهارت در اختيار شما گذاشته شده تا با بهره‌گيري از آن‌ها بتوانيد در هر شرايطي با اقتدار صحبت كنيد و تاثير مثبتي در شنونده ايجاد كنيد. هم‌چنين متدهايي براي افزايش قدرت صدا، ايجاد انگيزه و جلب توجه مشتري هنگام فروش مطالعه خواهيد كرد. هرچه بيان شما قوي‌تر و قاطع‌تر باشد تاثيري كه در مخاطب ايجاد مي‌كنيد ماندگارتر خواهد بود. بسياري از افراد موفق به واسطه بيان خوبي كه داشتند راه موفقيت را براي خود هموار كرده و پله هاي ترقي يكي پس از ديگري پيموده‌اند. شما هم مي‌توانيد با مطالعه اين كتاب و آموختن فن بيان به جمع اين افراد بپيونديد.

دوستي با خدا يك گفتگوي نامتعارف

 • 69,000 تومان

ارتباط شما با من هيچ تفاوتي با ارتباط شما با هم ندارد. شما نيز آغاز تعامل و ارتباط تان با يكديگر با يك گفتگو شكل گرفته است. اگر گفتگو خوب پيش برود، دوستي شما شكل مي گيرد و اگر دوستي تان خوب پيش برود حس يكي شدن را تجربه خواهيد كرد - يكي شدن - با شخص ديگر . با من هم دقيقا " به همين صورت خواهد بود . ابتدا با هم صحبت مي كنيم . هر كدام از شما با خداي خود صحبت كرده ايد و هر كدام در زماني متفاوت با روشي منحصر به فرد چنين تجربه اي داريد. اين هميشه يك گفتگوي دو طرفه خواهد بود، درست مانند همين چيزي كه الان بين من و شما صورت گرفته است . مي تواند مكالمه اي باشد؛ در ذهن شما ، يا پاسخ تان را در آهنگي كه بعدا " خواهيد شنيد يا فيلمي كه در آينده ببينيد دريافت خواهيد كرد، يا در سخنراني كه بعدا" شركت خواهيد كرد، يا در مقاله اي كه بعدها در مجله اي مي خوانيد . زماني كه براي شما كاملا ' روشن شود كه ما پيوسته در حال مكالمه هستيم ، آنگاه خواهيم توانست به سمت ايجاد دوستي گام برداريم .

چرا مردها عاشق زنان زيرك مي‌شوند

 • 45,000 تومان

چرا مردها عاشق زنان زيرك مي‌شوند! آيا خيلي خوب هستيد؟ زنا ن زيرك اثر شري آرگوو به شيوه‌اي منحصر به فرد مي‌گويد كه چرا مردها جذب يك زن قوي كه مي‌تواند روي پاهاي خود بايستد مي‌شوند. اين كتاب راهنماي رابطه با جزئيات دقيق، فاش مي‌كند كه چرا يك زن قوي خيلي خواستني‌تر از يك «زن بله گو» است كه همواره خود را قرباني مي‌كند. مولف جواب‌هايي قانع كننده براي پرسش‌هاي سختي كه زنان هميشه مي‌پرسند، دارد: - چرا مردان در ابتدا خيلي رمانتيك هستند و چرا بعدها تغيير مي‌كنند؟ - چرا مردها قدر دختران خوب را نمي‌دانند؟ - چرا وقتي زني در مقام دفاع از خود برمي‌آيد، مرد به او احترام مي‌گذارد؟ اين كتاب سرشار از پند و اندرز، مثال‌هاي واقعي جالب، داستان‌هايي از حرف‌هاي زن و افكار مرد و قوانين جاذبه است. «زنان زيرك» پاسخ‌هاي نهايي را در اختيارتان مي‌گذارد. كمكتان مي‌كند خود را بشناسيد، از موضع‌تان دفاع كنيد و با شيوه كاملا متفاوت با مردان ارتباط برقرار كنيد. وقتي بدانيد تحكم و قاطعيت تا چه اندازه در نظر مردان جذاب است، نه تنها جنبه رمانتيك زناشويي‌تان را بالا مي‌بريد، بلكه عشق و احترام مردتان را راحت‌تر از هميشه به دست خواهيد آورد.

خودت رو به فنا نده

 • 25,000 تومان

چه عاملي مانع تو شده تا آنچنان كه دوست داري زندگي نكني؟ بسياري از مردم در پاسخ به اين پرسش به موارد گوناگون اشاره مي‌كنند از جمله روابط با ديگران، پول، شغل يا شرايط ناگوار! اما هيچ يك از اين موارد عامل اصلي ايجاد تفاوت نيستند. گري جان بيشاپ، سال‌هاست كه به عنوان مشاور رشد فردي با مراجعان متعدد كار كرده و معتقد است فقط يك مانع در اين مسير وجود دارد: خودتان! اگر همه اكنون مخالفت كرده و در لاك دفاعي فرو رفتيد، پس لطفا اين كتاب را نخوانيد چون مناسب شما نيست. اما اگر تا به حال به دنبال يك كتاب براي توانمند شدن خود بوده‌ايد تا به شما كمك كند استعدادهاي نهان در درون خود را بشناسيد و با كمك آن‌ها به خودتان كمك كنيد؛ تبريك مي‌گويم چون بالاخره انتظار به پايان رسيد؛ خودت رو به فنا نده همان كتابي است كه منتظرش بوديد؛ از آن به عنوان بيانيه تغيير استفاده كنيد تا زندگي خود را متحول كرده و شان واقعي خود را نشان دهيد. گري جان بيشاپ يكي از متخصصان برجسته رشد فردي در صنايع است. رويكرد فلسفه شهري او نشانگر يك موج جديد از توانمندسازي فردي و تسلط بر زندگي است كه تاكنون نتايج معجزه‌آساي متعدد براي گروه كثيري از خوانندگان در راستاي بهبود كيفيت و عملكرد در زندگي ايجاد كرده است.

گند كاري بسه

 • 38,000 تومان

خودتان هم مي‌دانيد كه نبايد... اما انجام مي‌دهيد. خودتان هم مي‌دانيد كه بايد... اما انجام نمي‌دهيد! شاغل هستيد يا زندگي را به بطالت مي‌گذرانيد؛ تاكنون نتوانسته‌ايد شوهر يا همسر دلخواه‌تان را بيابيد؛ براي پس‌انداز كردن يا دستيابي به اهداف سلامتي با مشكل مواجه شديد؛ مشكل شما هر چه باشد... فقط ناشي از خرابكاري خودتان است! و اكنون شما را خسته كرده است. اگر حقيقتا به دنبال يك زندگي خارق‌العاده هستيد؛ پس قطعا نمي‌توانيد به شيوه‌هاي عادي و رايج عمل كنيد. از هم اكنون دست به كار شويد و شماره عميق‌ترين بخش ذهن ناخودآگاه خود را بگيريد؛ همان قسمت كه قادر است شما را توانمند كند تا منفي‌ترين افكار و رفتارهاي خود را به سمت همان شيوه‌اي كه هميشه مي‌خواستيد اما روش رسيدن به آن را نمي‌دانستيد؛ برگردان كنيد! آماده باشيد كه هر آن‌چه تاكنون در مورد خودتان مي‌دانستيد را بطور كلي واژگون كنيد.

چي فكر مي‌كرديم چي شد

 • 23,000 تومان

چي فكر مي‌كرديم چي‌ شد به شما مي‌آموزد كه: در ذهن و انديشه خود روياپرداز باشيد اما نه روياهاي غيرعملي، چيزي را در ذهن پرورش دهيد كه عملي باشد. اين كتاب به شما مي‌آموزد: با ابزار و توانايي‌هايي كه داريد براي رسيدن به موفقيت و بهبود زندگي خود تلاش كنيد، همچنين به شما مي‌آموزد كه به جاي ابراز پشيماني، اشتباه خود را بپذيريد و از حركت به سوي موفقيت دست برنداريد. آنچه كه لازم است شما به آن پايبند باشيد پذيرش بدون قيد و شرط خودتان، هماني كه هستيد نه هماني كه دوست داريد باشيد. به عقل و انديشه خود سر و سامان دهيد و زندگي را زندگي كنيد تا به آنچه شايسته‌ آنيد دست يابيد، اين ممكن نمي‌شود مگر اينكه با واقعيت‌هاي وجودي خودتان روبرو شويد و بر ترس‌هايتان غلبه كنيد. غلبه بر ترس، اشتياق به زندگي و پذيرش واقعيت‌ها باعث مي‌شود به جاي اينكه زانوي غم بغل كنيد و به خود بگوييد چي فكر مي‌كرديم چي شد! در راستاي هدفتان از حركت باز نايستيد.

قدرت عادت

 • 45,000 تومان

چارلز دوهينگ با استادي هر چه تمام‌تر آخرين تحقيقات مدرن و داستان‌هاي جالب را در هم تركيب كرده است تا چگونگي شگل‌گيري عادت در زندگي انسان و همچنين چگونگي شكل‌گيري عادت‌ها توسط خودمان را نشان دهد. زماني كه اين كتاب را بخوانيد، شيوه نگاه شما به خودتان، سازمان‌تان و حتي جهان تغيير مي‌كند. قدرت عادت، يك قرص جادويي نيست بلكه اكتشاف اعجاب‌آور چگونگي عملكرد عادت‌هاست.

آدم‌هاي سمي

 • 79,000 تومان

دكتر ليليان گلاس متخصص بنام روابط اجتماعي و ارتباط غير كلامي نويسنده كتاب آدم‌هاي سمي، بعد از چاپ اين كتاب بود كه عبارت «آدم‌هاي سمي» وارد فرهنگ لغت درمان شد. كساني هستند كه زندگي را به كام شما زهر مي‌كنند، همسر، فرزند، دوست، كسي كه عاشقتان شده، رئيس، همكار، حتي شريك كاري‌تان مي‌تواند كاري كند كه احساس بي‌كفايتي و بي‌ارزشي كرده و دچار رنج‌هاي احساسي و فيزيكي شويد. دكتر گلاس اين افراد را در 30 گروه دسته‌بندي كرده است. سركوفت زننده، پرحرف، خودنابودگر، فراري، آتش‌فشان خاموش ولي مرگ‌بار، خبرچين، مشت‌زن عصبي، قرباني، دو روي خائن، پهلوان پنبه‌هاي بي‌خبر، رواني‌ها، دروغ‌گوهاي مزخرف، مداخله‌گرها، خسيس‌هاي بي‌چاره، افراطي‌ها / متعصب‌ها، خودشيفته‌ها، چاپلوس‌ها، متظاهران مذهبي، خود برتربين‌ها، رقيب‌ها، كنترل‌گرها، منتقدهاي شاكي، عقل‌كل مغرور، يخچال‌ها، كج‌خيال‌هاي شكاك، فتنه‌گرها. البته اين افراد براي همه سمي نيستند ممكن است شخصا در مقابل شما سمي باشند. دكتر گلاس استراتژي‌هاي سازماني به شما ارائه مي‌دهد تا بتوانيد تشخيص دهيد چه كسي فقط براي شما سمي است. او نه‌تنها به شما كمك مي‌كند اشخاص سمي زندگي خود را پيدا كنيد بلكه 10 تكنيك براي برخورد و رابطه موفق با آن‌ها ارائه مي‌دهد. اين كتاب به شما مي‌گويد چگونه با فردي كه زندگي شما را ويران كرده و لذت زندگي را از شما گرفته است برخورد كرده و زندگي خود را نجات دهيد.

بينديشيد و ثروتمند شويد

 • 69,000 تومان

اين نسخه از بينديشيد و ثروتمند شويد، بازتوليد كپي شخصي ناپلئون هيل از اولين نسخه كتابي است كه در ماه مارچ 1937 به چاپ رسيد. مشهورترين آموزگاران موفقيت، زمان زيادي از بهترين سال‌هاي عمر خود را براي توليد فلسفه «قوانين موفقيت» اختصاص دادند كه اساس اين كتاب را تشكيل مي‌دهد؛ خلاصه‌بندي‌ها و توضيحات مناسب در سطح درك عمومي براي مردم در اين كتاب ارائه شده است. ناپلئون هيل در كتاب فكر كنيد و ثروتمند شويد؛ داستان‌هايي از اندرو كارنگي، توماس اديسون، هنري فورد و ساير ميليونرهاي نسل خود را مطرح كرده است تا اصول موفقيت آن‌ها را نشان دهد. در اين كتاب رازهايي براي جذب موفقيت و سعادت به شما معرفي مي‌شوند. در اين كتاب شما نه‌تنها آن‌چه بايد انجام دهيد بلكه چگونه انجام اقدامات مفيد را نيز مي‌آموزيد. زماني كه شما اصول و تكنيك‌هاي ساده ارائه شده در اين كتاب را بياموزيد و پياده كنيد؛ بر راز و رمز موفقيت راستين و پايدار مسلط شده‌ايد. پول و مسائل مادي از ضروريات آزادي بدن و ذهن هستند؛ اما هنوز هم افرادي هستند كه احساس مي‌كنند عظمت ثروت را فقط بايد بر اساس دوستي‌هاي پايدار، روابط خانوادگي خوب، درك متقابل بين شركاي تجاري و هماهنگي‌هاي ناشي از احساس آرامش ذهني حقيقي دانست! همه كساني كه اين فلسفه را بخوانند، درك كنند و به‌كار گيرند، براي جذب اين‌گونه ارزش‌هاي معنوي و لذت بردن از آن‌ها نيز آماده مي‌شوند. آماده شويد! زماني كه خود را آماده پذيرش اين فلسفه كنيد، تغيير زندگي را شاهد خواهيد بود كه به شما كمك مي‌كند در زندگي به هماهنگي و درك متقابل دست يافته و خود را براي دست‌يابي به ثروت مادي فراوان آماده كنيد...

من 1 احمق هستم شما چطور

 • 25,000 تومان

فروتن باش، زيرا پيش از تو نابغه‌هاي بسياري زيسته‌اند، مغروران زيادي نيز نفس كشيده‌اند، و احمق‌هاي زيادي كه هم نابغه بوده‌اند و هم مغرور جولان داده‌اند. به خاطر داشته باش پيش و پس همه آنان كارها انجام شده و خواهد شد. پس ساده بگير خنده و گريه‌اي كه در مسير زندگي نصيبت مي‌شود. اما سعي كن نه احمق به نظر برسي و نه اين‌كه ديگران را احمق فرض كني...!!! حكايت آن سربازي نباشيد كه آن‌قدر نامه داد تا اين‌كه عشقش، عاشق پستچي شد... هر چيزي اندازه‌اي دارد حتي خوبي.

مثل 1 زن رفتار كن مثل 1 مرد فكر كن

 • 45,000 تومان

با مطالعه اين كتاب، شما مي‌تواني به درون ذهن مرد زندگي‌ات راه يابي، او را بهتر درك كني، و خواسته‌هايت را به شكل دلخواه خود، عملي كني، و مهم‌تر از همه: اگر در ابتداي آشنايي براي ازدواج هستي، به هدف واقعي طرف مقابل خود پي ببري، و بفهمي كه او واقعا تصميم دارد در كنارت باشد يا تو را به بازي گرفته است. پس: مثل يك زن رفتار كن، مثل يك مرد فكر كن....

1  2  3  صفحه‌ی 1