فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

اعتماد به نفس تمام آنچه براي يك زندگي درست به آن نياز داريد

 • 12,000 تومان

من اطمينان دارم كه مطالب زيادي در مورد اعتماد به نفس مي‌دانيد. اما شايد در اين ميان جالب‌ترين كار، دانستن برآوردي از ميزان اعتماد به نفس خودتان باشد. بنابراين بهتر است قبل از خواندن فصول اين كتاب، پرسش‌نامه خود ارزيابي را پر كنيد و به خود نمره بدهيد. اين نمره را به خاطر بسپاريد. در پايان كتاب نير با آن كار خواهيم داشت...

درآمدهاي روياي بدون سرمايه (80 راه كسب درآمد بالا بدون سرمايه اوليه)

 • 18,500 تومان

روزي مردي داخل چاهي افتاد و بسيار دردش آمد. يك روحاني او را ديد و گفت: حتما گناهي انجام داده‌اي. يك دانشمند عمق چاه و رطوبت خاك را اندازه گرفت. يك روزنامه‌نگار در مورد دردهايش با او مصاحبه كرد. يك يوگيست به او گفت: اين چاله و همچنين دردت فقط در ذهن تو هستند و در واقعيت وجود ندارند. يك پزشك براي او دو قرص آسپرين پايين انداخت. يك پرستار كنار چاه ايستاد و با او گريه كرد. يك روانشناس او را تحريك كرد تا دلايلي را كه پدر و مادرش او را آماده افتادن به داخل چاه كرده بودند پيدا كند. يك تقويت‌كننده فكر او را نصحيت كرد كه: خواستن توانستن است. يك فرد خوشبين به او گفت: ممكن بود يكي از پاهايت بشكند. سپس فرد بي‌سوادي كه از آن‌جا مي‌گذشت دست او را گرفت و او را از چاه بيرون آورد. «اين كتاب به دنبال نصيحت كردن شما نيست؛ بلكه مي‌خواهد دستتان را بگيرد.»

هنر انديشيدن (11 هنر فكري مردمان موفق)

 • 20,000 تومان

اين كتاب با استناد به موفقيت‌ها؛ تجربيات و سخنان برخي از بزرگان عالم و معرفي 11 روش براي انديشيدن پاسخ مثبت و قاطعي به اين پرسش مي‌دهد. هر يك از روش‌هاي معرفي شده در اين كتاب، به فكر شما نظم خاصي مي‌بخشد تا بتوانيد از زواياي مختلف درباره مسايل مهم زندگي خود فكر كنيد و به پاسخ‌هاي درست برسيد. با مطالعه اين كتاب و عمل به توصيه‌هاي آن، خوب فكر كردن را به عادت تبديل كنيد تا هر روزتان از روز قبل پربارتر باشد.

مزرعه حيوانات (تمثيلي از دنياي تجارت در قرن 21)

 • 12,000 تومان

كتابي كه شما را بسيار مي‌خنداند و به شما بسيار مي‌آموزد. مزرعه حيوانات تمثيلي از تجارت در قرن بيست و يكم است؛ دنيايي كه در آن تئوري‌هاي بي‌كاربرد مديريتي جاي عقل سليم را مي‌گيرند و پيروان اين تئوري‌ها ديگران را مجبور به اطاعت كوركورانه از آن‌ها مي‌كنند. غافل از اينكه افراد در صورتي شادمان و آسوده خاطر به خانه برمي‌گردند كه همان كاري را انجام بدهند كه برايش سرشته شده‌اند.

حسادت راه‌هاي غلبه بر حسادت و احساس تملك (چگونه با حسادت مقابله كنيم)

 • 25,000 تومان

آيا تا به حال گرفتار ديو شوم حسادت شده‌ايد؟ آيا براي رهايي از شر اين هيجان ناخوشايند به خودتان يا ديگران صدمه زده‌ايد؟ آيا مي‌توانيد بين خودخواهي دوست داشتن خود تفاوتي قائل شويد؟ تمام سعي اين كتاب بر اين است كه ريشه‌هاي حسادت و احساس تملك نسبت به ديگران را از عمق جان شما بيرون كشيده و آن‌ها را نشانتان بدهد.

نقشه رويا (چگونه روياهاي خود را به واقعيت تبديل كنيم)

 • 14,600 تومان

چه تفاوتي بين يك فرد رويابين و كسي كه به روياهايش مي‌رسد، وجود دارد؟ طبق نظر جان مكسول نويسنده اين كتاب، تفاوت در پاسخ به 10 پرسش اساسي و مهم در اين زمينه است. دنبال كردن روياهاي گذشته با جستجوي روياهاي تازه احتياج به تبعيت از برنامه‌اي گام به گام دارد فقط يادتان باشد تحقق روياهاي‌تان را به شانس واگذار نكنيد. آنها را در آغوش بگيريد و تا مقصد رهايشان نكنيد. چون تقاوت شكست و موفقيت درهمين جاست.

به سوي طلا

 • 20,000 تومان

دكتر جان مكسول نويسنده و سخنران، عمري است كه در مورد رهبري مي‌نويسد و كتاب‌هاي او تا به حال بالغ بر 13 ميليون جلد فروش داشته است و حال به سوي طلا دست‌چيني از تعاليم خردمندانه پرفروش‌ترين نوشته‌هاي اوست كه طي بيست و شش هفته در اختيار خواننده قرار مي‌گيرد. مكسول معتقد است دانش رهبري روز به روز به دست مي‌آيد نه در يك روز. پس نه را بايد به تدريج آموخت و تمرين كرد. بنابراين با خواندن هر روزه‌ي اين دانسته‌ها دست در دست اين كارشناس بزرگ رهبري به سوي طلا برويد.

نقشه راه موفقيت

 • 12,800 تومان

يك راهكار ساده براي اينكه در جاده موفقيت حركت كنيد. در اين كتاب نويسنده پرفروش نيويورك تايمز به شما ياد خواهد داد كه چگونه خود را براي شوع سفر موفقيت آماده كنيد. در اين كتاب خواهيد آموخت كه چگونه چمدان خود را براي سفر آماده كرده و به بيراهه نرويد. در اين سفر خانواده خود را به همراه ميبريد و مهمترين ارتباطات خرفه‌اي خود را خواهيد ساخت. همچنين جان سوالات و تمرينات كاربردي را ارايه مي‌كند كه به شما در انديشيدن براي رسيدن به هدف و پيشرفت كردن كمك خواهد كرد.

موضوع روز

 • 30,000 تومان

بسياري از كتاب‌ها ادعا مي‌كنند كه مي‌توانند زندگي‌تان را تعيير دهند. اما چه تعداد از آنها واقعا مي‌توانند به شما بياموزند چگونه گام‌هاي كوچكي را برداريد كه به موفقيت در زندگي‌تان منتهي شود؟ حال در موضوع روز جان مكسول راهنما و نويسنده‌اي با پرفروش‌ترين كتاب‌ها به شما نشان مي‌دهد كه چگونه از امروز بيشترين استفاده را بكنيد. او در اين راهنمايي جالب و دلنشين تلاش مي‌كند دوازدهمين تمرين روزانه را براي كمك به شما در كنترل برنامه روزانه‌تان وقت گزاشتن براي آنهاي كه دوستشان داريد و موفقيت در شغلتان ارايه كند. از امروز شروع كنيد و ياد بگيريد.

آيين پيروزي جك ولش

 • 97,000 تومان

نگاهي شفاف و جامع به چگونگي پيروزي در كسب و كار براي همه از دانش آموختگان دانشگاه تا مديران عامل، وقتي با جك در زمينه مديريت صحبت مي‌كنيد انرژي و شور و شوق او فضا را پر مي‌كند هنگام خواندن اين كتاب هم، همين حس به شما دست مي‌دهد. همان ويژگي‌ها از صفحات كتاب بيرون مي‌جهد، جك ولش نقشه‌اي گام به گام، مفصل و خواندني را ترسيم مي‌كند كه هركس مي‌تواند براي رسيدن به موفقيت از آن استفاده كند. او با استفاده از مثال‌هاي واقعي و همان لحن صريح كه به اقتدار دوباره جنرال الكتريك كمك كرد توصيف مي‌كند كه چگونه مي‌توان در زندگي شخصي و حرفه‌اي موفق بود.

7 چالش (نكته‌ها و تمرين‌هايي براي برقراري ارتباط مشاركتي)

 • 12,000 تومان

حوزه ارتباطات بين فردي از عارضه‌اي رنج مي‌برد كه من نام آن را (دردسر غنا) مي‌گذارم. اين حوزه از نظر توصيه و نصيحت غني است ولي فكر نمي‌كنم فردي پيدا شود كه بتواند همه آن‌ها را بكار بندد لذا آنچه در پس همه اين توصيه‌ها و نصايح مطرح است، اين است كه چه موضوعي از همه مهم‌تر است و بايد در كانون توجه قرار گيرد؟ چه اقداماتي بيشترين تاثير مثبت را روي زندگي افراد خواهد داشت؟ اين كتاب حاصل تلاش من براي پاسخ‌گويي به اين سوالات است. هدف من در وهله نخست گردآوري نكاتي است كه به تاييد بسياري صاحب‌نظران در بر گيرنده مهم‌ترين اصول ارتباطات بين‌فردي است. در وهله بعد مي‌خواهم اين اصول را به گونه‌اي بيان كنم كه هم آسان به خاطر سپرده شوند و هم در كنار هم قرار دادن و به كار بستن آن‌ها راحت باشد.

جوهره مديريت

 • 13,400 تومان

ميليون‌ها نفر پس از خواندن كتاب پرفروش كن بلانچارد (مدير يك دقيقه‌اي) منش رهبرانه و روش برخورد اجتماعي خود را بهبود بخشيده‌اند. حال در اين كتاب كن بلانچارد در پي آن است كه هنر تاثيرگذاري را به ما بياموزد و اين مقصود را از طريق به اشتراك گذاشتن تجارب و درس‌هايي كه در زندگي موفق خود، به عنوان يك آموزگار و رهبر شغلي آموخته است به پيش مي‌برد. بازتاب ديدگاه‌ها و منطق وي در گزينش ارزش‌ها، حركت به سمت تعالي، دستيابي به كمال، جستجوي اراده براي تغيير و ياري رساندن به كاركنان در دستيابي به پتانسيل‌هايشان مي‌باشد. اثرگذاري هنر است و نخستين پله اين نردبان در قلب و رح يك رهبر جاي دارد. زمان آن رسيده است كه اجازه دهيد روحتان بلند پروازي را آغاز كند. كن بلانچارد سر مشاور بسياري از شركت‌هاي چند مليتي در زمينه آموزش و رهبري بوده است. وي قصه‌گويي ماهر و مولفي موفق است كه در حال حاضر از او به عنوان يكي از باهوش‌ترين، تواناترين و مهربان‌ترين افراد در عرصه تجارت بين‌المللي ياد مي‌شود.

1  2  صفحه‌ی 1