فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

شجاعت خلاق بودن (چگونه به خود روياها تصورات و مسير خلاقانه شغلي‌تان باور داشته باشيد)

 • 50,000 تومان

دورين ويرچو در اين كتاب به شما مي‌آموزد: با دروني‌ترين احساسات خود روبه‌رو شويد، چرا كه آن ها الهاماتي هستند براي خلاقيت شما. آسيب پذيرترين احساساتتان را علني كنيد. اطلاعات واقعي خود را با ديگران به اشتراك بگذاريد، هر چند باعث خجالت شما باشد. تحمل انتقاد و تمسخر را از طرف كساني كه با كار شما موافق نيستند داشته باشيد.

كليد بقاي قانون جذب

 • 30,000 تومان

سفر شما از همين‌جا و همين حالا شروع مي‌شود. با استفاده از اين كليد، قفل را بگشاييد، خودتان را تقويت كنيد و راه ساده‌اي را كه به شما پيشنهاد مي‌كنم، پيش‌رو بگيريد. در هر قدم از اين راه، راهنمايي‌تان خواهم كرد. قانون جذب با روشي آگاهانه و عامدانه شيوه زندگي شما را تغيير خواهد داد. مي‌توانيد طرز فكرتان را عوض كنيد و زندگي‌اي را از سر بگيريد كه براي آن ساخته شده‌ايد. شما به دليلي اينجا هستيد و جهان به چيزي كه پيش‌كش مي‌كنيد، نياز دارد.

كاستن از بار رنج

 • 40,000 تومان

دكتر دورين ويرچو در اين كتاب تلاش دارد تا ارتباط ويرانگر درد عاطفي و پرخوري را براي شما روشن كند. دورين ويرچو با تكيه بر سال‌ها كار درماني بر روي بيماران نشان مي‌دهد كه چگونه سوءاستفاده فيزيكي و رواني از بيمارانش منجر به پرخوري براي مقابله با درد روحي و حتي تنبيه شخصي توسط خود بيمار مي‌شود و بيمار مي‌بايد نخست از نظر عاطفي و روحي درمان شود و بعد از نظر جسمي. دكتر دورين ويرچو متخصص روانشناسي، روان درماني و نويسنده كتاب‌هاي مطرحي نظير راهنمايي روزانه از فرشتگان براي شما و پيام‌هايي از فرشتگان رفاه و بركت است كه همگي توسط انتشارات جويا به چاپ رسيده‌اند.

راهنمايي روزانه از فرشتگان نگهبان شما

 • 75,000 تومان

در آغاز هر صبح با فرشتگان گفتگو كنيد و 365 روز از كمك‌هاي آنان بهره‌مند شويد. هر صفحه پيامي آرامش‌دهنده و روحيه‌بخش دارد كه روز شما را شادتر و مثبت‌تر مي‌كند. مي‌توانيد با بازكردن صفحات كتاب به طور تصادفي براي كارهاي روزانه خود نيز راهنمايي به خصوصي را دريافت كنيد. به يادتان باشد كه فرشتگان شما، هميشه در كنار شما هستند و مي‌خواهند در هر زمينه از زندگي‌‌تان به شما كمك كنند.

فرشتگان شفابخش

 • 40,000 تومان

اين كتاب با روش‌هاي عملي به شما مي‌آموزد چگونه براي شفاي تن، بهبود روابط خانوادگي و كسب رفاه از فرشتگاني كه آماده هستند به شما كمك كنند، ياري بگيريد. فرشتگان به شما مي‌گويند هدف شما از حضور در اين جهان چيست. آن‌ها به شما مي‌آموزند چگونه اعتماد به ‌نفس خود را افزايش دهيد و چگونه در برابر ناملايمات زندگي مقاوم‌تر شويد. دكتر دورين ويرچو، روان‌درمان‌گر و نويسنده كتاب‌هاي متعددي از جمله راهنماي روزانه از فرشتگان نگهبان شما، پيام‌هايي از فرشتگان رفاه و بركت و چندين كتاب ديگر است.

گفتگو بين استادان بلند مرتبه (آموزش‌هاي آبراهام) آفرينش 2 سويه در بالاترين سطح

 • 20,000 تومان

گفتگو بين استادان بلندمرتبه، يكي ديگر از كتاب‌هاي مجموعه 12 جلدي «آموزش‌هاي آبراهام» است كه «استر هيكز» و «دكتر وين داير»، اصول قانون جذب را در طي پرسش و پاسخ با آبراهام، تشريح مي‌كنند و راه‌هاي درك بيشتر و يادگيري آن‌ را به ما مي‌آموزند. ... اين كتاب به ما مي‌آموزد كه «ما با واقعيت روبرو نمي‌شويم، بلكه خود خالق واقعيت هستيم.»

10 پيام از سوي فرشتگان براي شما

 • 30,000 تومان

همه شما با چالش‌ها و نگراني‌هاي متعددي در زندگي روبرو هستيد. فرشتگان شاهد تقلاي شما در مواجهه با مشكلات زندگي هستند و آماده‌اند تا در صورت تقاضا به كمك شما بيايند. آن‌ها آماده راهنمايي شما هستند. با فراخواندن فرشتگان با آن‌ها ارتباط پيدا مي‌كنيد. آن هنگام در ذهن خود كلمات آن‌ها را خواهيد شنيد و اين موضوع به شما يادآوري مي‌كند تا بدانيد مشكلات زندگي موجب شده تا ارتباط خود را با آن‌ها از دست بدهيد، گرچه آن‌ها هميشه و همه جا حضور دارند و ارتباط با آن‌ها شما را به خداوند نزديك مي‌كند و از بار زندگي مي‌كاهد....

كتاب سارا دوستان خوب و بدون پر و بال سليمان (آموزش‌هاي آبراهام) 2

 • 35,000 تومان

سليمان (جغد سخنگو) به سارا و دوستش ست، نگرش جديدي به زندگي را مي‌آموزد. او به آن‌ها ياد مي‌دهد چگونه خوشبين باشند، با مشكلات زندگي خود روبرو شوند، افكار منفي را از خود دور كنند و در نتيجه زندگي كم‌تنش، به دور از نگراني و اندوه براي خود فراهم كنند. حاصل خرد و تفكر مثبتي كه سليمان به آن‌ها ياد مي‌دهد تعامل با زندگي و قواعد آن به نحو مطلوب است.

كتاب سارا سارا اسرار قانون جذب را ياد مي‌گيرد (آموزش‌هاي آبراهام) 1

 • 40,000 تومان

اين كتاب به شما مي‌آموزد چگونه هميشه احساس خوبي داشته و شاد باشيد؛ چگونه در مواجهه با بحران‌هاي زندگي تنش و نگراني را از خود دور كنيد و احساس آرامش را به سوي خود جذب نماييد. مطالبي كه در آموزش‌هاي سليمان بيان شده هر كودك، جوان يا فرد بالغي را به سوي شادي و نشاط سوق مي‌دهد و نحوه مواجهه با مشكلات زندگي را به شما مي‌آموزد. اين كتاب براي همه سنين است.

استيو جابز كه بود

 • 10,000 تومان

- پسر بچه‌اي كه عاشق اختراع كردن و تعمير كردن بود. - مردي كه پابرهنه سر جلسات كاري حاضر مي‌شد. - نابغه‌اي كه طريق ارتباط آدم‌ها در دنياي امروز را تغيير داد. تمامي موارد بالا هر آنچه مي‌خواهيد از زندگي پرفراز و نشيب استيو جابز بدانيد در اين كتاب مصور و خواندني پيدا كنيد!

شروعي تازه 2 (آبراهام با راهنمايي‌هاي اين كتاب شادمانه به زندگي ادامه دهيد)

 • 55,000 تومان

شروعي تازه به شما مي‌آموزد كه چگونه افكار خود را در جهت شادي و دوري از افكار منفي مهار كنيد و چگونه موفق به خلق زندگي بهتري براي خود شويد. اين كتاب به شما اميد مي‌دهد تا با خلق افكار جديد زندگي جديدي هم براي خود بيافرينيد.

پيام‌هايي از فرشتگان رفاه و بركت (11 پيام براي دريافت حمايت و بركت از فرشتگان)

 • 35,000 تومان

دكتر دورين ويرچو و پسرش گرانت ويرچو در طي سفرهاي زيادي كه به بيشتر كشورهاي جهان داشته‌اند با هزاران نفر كه از قدرت‌هاي روحي براي شفابخشي يا آموزش ديگران برخوردار بوده‌اند ملاقات كرده‌اند. آن‌ها به مدارسي رفته‌اند كه قدرت درمانگري يا تسلط بر ذهن و جسم را آموزش مي‌دهند. دورين و گرانت در اين كتاب به شما نشان مي‌دهند كه براي پيشرفت‌هاي مادي و معنوي به كمك خداوند نيازمنديد. هر يك از 11 فصل كتاب پيامي از فرشتگان رفاه و بركت به همراه دارد. شما چه در آرزوي بركت فراوان‌تر باشيد يا رفاه، فرشتگان رفاه و بركت دست شما را مي‌گيرند تا بتوانيد از موانعي كه جلو دستيابي شما به خواسته‌هايتان را مي‌گيرند بگذريد.

1  2  صفحه‌ی 1