فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 55,000 تومان
  • 25,000 تومان
  • 78,000 تومان

فلسفه علم روانشناسي

  • 38,000 تومان

پيش از پرداختن تفصيلي به فلسفه علم روانشناسي كه اين اثر درصدد بررسي آن است خالي از فايده نيست كه در باب مفهوم فلسفه علم يا علم علم توضيحي داده شود. فلسفه علم چيست؟ نسبت ميان تاريخ علم و فلسفه علم چيست؟ مشكل تاريخ علم چيست؟...

پيامبر (زين‌العابدين رهنما)

  • 32,000 تومان

پيامبر (زين‌العابدين رهنما)

سازشناسي

  • 55,000 تومان

محتواي كتاب سازشناسي به منظور شناخت سازهاي موسيقي، خواه سازهاي ايراني و خواه غربي، چه سازهاي كلاسيك و چه عاميانه. به نحوي تنظيم و به صورتي خلاصه شده كه خدشه‌اي به آموزش اين فن وارد نسازد و به يقين مورد استفاده خوانندگان و هنر دوستان عزيز اين رشته هنري قرار خواهد گرفت.

اعتماد به نفس

  • 25,000 تومان

اين كتاب مي‌خواهد خواننده را به زندگاني عملي نزديك سازد و با شواهد گويا به او بفهماند كه نزديكترين راه براي وصول به سعادت و براي موفق شدن در جنگ زندگاني اعتماد به نفس است. از اول كتاب تا آخر آن فقط اين فكر دنبال مي‌شود كه قسمت اعظم كاميابي يا شكست انسان مربوط به خود اوست، مربوط به درجه سعي و مجاهدت، ممارست و تمرين، ميزان استقامت و قوه اراده خود شخص است.

مادر كافي

  • 78,000 تومان

اين كتاب مراحل رشد كودك را در پنج سال اول زندگي توضيح داده و شما را در چگونگي گذران اين مراحل حساس و كليدي راهنمايي خواهد كرد. علاوه بر اين كتاب مي‌كوشد اين حقيقت را به شما ياد‌آور شود كه كودك در اين دوره بيش‌تر به نظارت و همراهي بدون اضطراب مادر نياز دارد تا آموزش‌هاي مستقيم وي. هر چند كه رويدادهاي طبيعي در جريان رشد و تكامل كودك از قبيل شيرخوردن، آشنا شدن با غذاي سفره، راه افتادن، كنترل ادرار و مدفوع، خوابيدن، لباس پوشيدن و حتي رفتن به مهد كودك يا كودكستان مي‌توانند بي‌دردسر سپري شوند و شما از آن‌ها لذت ببريد اما در عين حال هر كدام ممكن است به مشكل و نگراني والدين تبديل شوند. بدون ترديد شما نيز مي‌توانيد از مراحل رشد و نمو فرزندتان لذت ببريد به شرطي كه بدانيد بايد چه كاري را انجام دهيد و از آن مهم‌تر اينكه از انجام چه اعمالي بپرهيزيد.

تغذيه و تربيت كودك

  • 135,000 تومان

روزگاري بود كه پدر و مادرها بطور دقيق مي‌دانستند فرزندانشان را چگونه بار بياورند و يا دست‌كم اين‌طور فكر مي كردند. ولي اين روزها اغلب ما احساس مي‌كنيم كه قوانين صريح و دقيقي وجود ندارند كه آنها را دنبال كنيم. ما اينك گزينه‌هاي فراواني را پيش رو نداريم اما در عين حال ناچاريم انتخاب‌هاي بيشتري نيز داشته باشيم. مثلا آيا تغذيه با شير مادر واقعا ضروري است؟ آيا هميشه بايد كودكي را كه گريه مي‌كند از جا بلند كرد؟ اگر اين كار را نكنيم جه خواهد شد؟ آيا درست است كه پس از تولد كودك به سر كارمان برگرديم؟ وقت مناسب چه موقع است؟ و ...

صفحه‌ی 1