فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

مجموعه آثار ام سوسا (اشتباهات يك زن جلد يك اشتباهات يك زن جلد دو اشتباهات يك مرد رها كردن آسان نيست رهايي دوراهي چيزهايي كه كاش مي‌توانستم به او بگويم)

 • 187,000 تومان

ام. سوسا، نويسنده و فعال اجتماعي، سال‌هاست كه زندگي خود را صرف آن كرده تا به زنان كمك كند توانايي‌ها و حقوق خود را بهتر بشناسند و از اين راه اعتماد به نفس از دست رفته‌شان را دوباره بازيابند. مجموعه آثار ام.‌سوسا دربرگيرنده عناوين زير از نوشته‌هاي اوست: اشتباهات يك زن، اشتباهات يك مرد، رها كردن آسان نيست، رهايي، دوراهي و چيزهايي كه كاش مي‌توانستم به او بگويم.

رهايي

 • 38,000 تومان

بهترين انتقامء گذشتن و رها كردن است. بلهء آنها قلبت را هزار تكه مي‌كنند؛ بلهء آنها وقتي بيش از حد محتاجشان هستي رهايت مي‌كنند؛ اما در عين‌حال چيزي به تو مي‌دهند كه متوجه آن نيستي... قدرت سرسختي و موفق شدن. از آن استفاده كن!

رها كردن آسان نيست

 • 28,000 تومان

ام.سوسا نويسنده‌اي كه با نوشتن كتاب‌هاي گوناگون درباره‌ي روابط و اشتباهات افراد و شكست‌ها و سرخوردگي‌هاي پس از جدايي به شهرت رسيد، اين‌بار به بعدي مي‎پردازد كه كمتر به آن پرداخته شده است: علل روان‌شناختي رها نكردن گذشته و گيركردن در خاطرات خوب و بد آن. نويسنده با درك اينكه اين افراد از دو جهت به سرزنش خود مي‌پردازند ـ يكي اينكه قادر به رها كردن گذشته نيستند و دوم اينكه به‌خاطر حالت روحي شكننده‌ي خويش در ايجاد روابط جديد ناتوان‌اند ـ سعي مي‏كند با بازگو كردن مشكل نخست و ارائه‌ي راه‌حل، مسير را براي حل مشكل دوم نيز هموار كند. ام. سوسا در اين‌ ميان، به مشكل درك ‌نشدن اين افراد از سوي اطرافيانشان و سرزنش‌شدن‌ها و احساس تنهايي پس‌ازآن مي‏پردازد و سعي در برطرف‌كردن بعد سوم مشكل دارد تا افراد شكست‌خورده خود را از اين چرخه‌ي معيوب بيرون بكشند و با درك ارزش وجودي خويش بار ديگر خود را لايق داشتن رابطه‌اي جديد و سالم بدانند.

50 چيزي كه تقصير من نيست (دل‌نوشته‌اي از سال‌هاي بزرگ‌سالي)

 • 65,000 تومان

كتي گايزوايت كارتونيست مشهور آمريكايي كه طي چهل سال فعاليت فرهنگي هميشه مورد توجه رسانه‌ها و مردم قرار داشته است كه با كتاب پنجاه چيزي كه تقصير من نيست به ميان مردم بازگشته است تا اين بار در خصوص مشكلات تحميل‌شده بر زنان كه دنيا كمتر به آن‌ها پرداخته است صحبت كند. گايزوايت از خطاهاي جنبش‌هاي فمينيستي حرف مي‌زند از مشكلات جوامع مردسالار مي‌گويد و از اينكه چرا زنان با وجود بيشتر شدن مسئوليت‌ها و تلاش‌هايشان هنوز هم هدف حمله رسانه‌ها و جامعه هستتند.

چيزهايي كه كاش مي‌توانستم به او بگويم

 • 22,000 تومان

من عروسك خيمه‌شب بازي‌ات بودم كه هر طور مي‌خواستي بازي‌ام مي‌دادي، اما من فقط مي‌خواستم بروم كه ريسمان‌هايم را قطع كنم.

اشتباهات 1 زن (جلد 2) شروعي تازه

 • 20,000 تومان

كتابي كه پيش رو داريد جلد دوم كتاب (( اشتباهات يك زن )) است . نويسنده‌ي نكته بين كتاب كه در جلد اول به اشتباهات رايج زنان در روابط پرداخته بود ، اين بار به زندگي افراد پس از شكست در روابط مي‌ پردازد . سوسا با ريزبيني منحصربه فردي كه دارد و با توجه به تجربيات شخصي‌اش ابتدا رفتار‌هاي زنان را پس از جدايي واشكافي مي كند و سپس با ساده ترين زبان ممكن از علل پنهان در ناهنجاري‌هاي رفتاري اين زنان و راهكارهاي كاربردي و مناسب اين مشكلات سخن مي گويد . شايد بتوان گفت مطالعه‌ي اين كتاب صرف نظر از جنسيت و سن براي همه‌ي افرادي كه به نوعي درگير جدايي عاطفي بوده‌اند سودمند است ، چون نويسنده بي پرده به چند و چون احساساتي در افراد مي‌پردازد كه منشا بسياري از اشتباهات و تصميمات غلط پس از جدايي هستند .

موسيقي شب

 • 29,000 تومان

ايزابل دالنسي همواره به خوبي زندگي كرده و خوشبخت بوده است. اما هنگامي كه همسرش به شكلي ناگهاني فوت مي‌كند، خود را با دنيايي بدهي رها شده مي‌بيند. ايزابل و دو فرزندش به اجبار خانه‌شان را ترك مي‌كنند و در خانه‌اي مخروبه در روستا ساكن مي‌شوند. خانه بر سرشان در حال فروپاشي است و آخرين پس‌اندازشان نيز به سرعت در حال اتمام. ايزابل به ناچار به همسايه‌شان پناه مي‌برد، اما نمي‌داند كه حضورش در آنجا سبب آزردگي‌هاي بي‌شمار روحي در آنها شده است. او كه به سختي مي‌كوشد خانه‌اش را حفظ كند، خود را درگير احساساتش مي‌يابد... در اين برهه سخت متوجه غريزه ذاتي خود براي حفظ بقا مي‌شود، غريزه‌اي كه هيچ‌گاه نمي‌پنداشت در او وجود داشته باشد و آنگاه است كه قلبش مي‌تواند موسيقي جديدي بنوازد...

اشتباهات 1 زن (جلد 1) تجربه‌هايي ارزشمند

 • 33,000 تومان

كتابي كه پيش رو داريد، اثري از نويسنده كتاب «دوراهي» است. او با قلم تاثيربرانگيز خود، افكار و تجربه‌هاي خويش را در اولين كتابش به نام «اشتباهات يك زن» با ديگران به اشتراك گذاشته است تا شايد زن‌ها ارزش از دست رفته خويش را دوباره بازيابند. اين كتاب اين قدرت را به شما مي‌دهد تا بتوانيد كنترل بيش تري بر عواطف و احساسات خود داشته باشيد و شايد سبب شود خاطرات دردناك‌تان را دوباره به ياد آوريد و حتا ممكن است به شما نشان دهد كه در ازدواج قبلي كجاي راه را اشتباه رفته‌ايد، اما درس مهم و ارزشمندي به شما مي‌دهد: عشق به خويشتن.

ديدار با زندگي

 • 30,000 تومان

ما نمي‌دانيم عشق چيست، ما عاشق نيستيم، ددمنش، زمخت، بي‌تفاوت و بي رحم شده‌ايم. بدون عشق هيچ‌كس قادر به حل هيچ چيز نيست. آيا هيچ‌گاه از خود پرسيده‌ايد چرا در وجودتان از عشق اصلا خبري نيست؟ آيا مي‌دانيد منظور من از عشق چيست؟ منظورم مهربان بودن بدون هيچ انگيزه‌ايست، بخشنده بودن صرف، عاطفه داشتن به ديگران و زشتي خيابان‌هاي كثيف و فقر را احساس كردن و علتش را پيدا كردن است. گريستن، نه بر وضع خانواده بيچاره خود يا مرگ كسي كه دوستش داريد، بلكه گريستن براي هرج و مرج كامل دنيا...

چشم سوم (درباره عرفان تبتي)

 • 80,000 تومان

تبت سزمين راز و جادو همواره يك چيستان بوده است. مسافران ديدارگر اين بام دنيا درباره طبيعت دست نخورده و شگفت‌انگيز اين سرزمين چيزها نوشته‌اند، اما هيچ زباني نتوانسته آن را به درستي باز نموده و اثري را كه به آدمي مي‌نهد برشمارد. مي‌بايست آنجا بود، بلند‌ي‌اش را دريافت، هداي پاك و بسيار خشكش را فرو داد....

اولين و آخرين رهايي

 • 30,000 تومان

برقراري ارتباط با هم، حتي اگر همديگر را خوب بشناسيم، كاري بس دشوار است. شاد واژه‌هاي كتاب براي شما تفاوت خاصي داشته باشد. ادارك زماني صورت مي‌گيرد كه ما، شما و من، در يك زمان و در يك سطح با هم روبه‌رو شويم. يعني ميان مردم، ميان زن و شوهر و ميان دوستان صميمي مهر و عاطفه وجود داشته باشد. به چنين چيزي تبادل واقعي انديشه احساس مي‌گويند. پس به اين ترتيب ادارك فوري زماني حاصل مي‌شود كه ارتباط ما هم‌سطح باشد.

پرواز عقاب (فلسفه روانشناسي)

 • 35,000 تومان

در اين كتاب، برخي از تعليمات «كريشنامورتي» فيلسوف هندي گردآمده است. كتاب به چهار بخش تقسيم شده كه عبارتند از: بخش اول: آزادي، ازهم گسيختگي، مديتيشن. بخش دوم: آيا انسان تغييرپذير است؟ چرا نمي‌توانيم در صلح زندگي كنيم؟ تماميت زندگي. بخش سوم: ترس، دنياي متعالي. بخش چهارم در مورد خشونت، در تغيير ريشه‌اي، هنر ديدن، نفوذ در مجهولات.

1  2  صفحه‌ی 1