فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 20,000 تومان

در جستجوي چيكا (دوران خوش خانواده)

  • 39,000 تومان


در جستجوي چيكا؛ دوران خوش خانواده‏، مواجهه توامان خوشبختي در عين فلاكت و اميد در عين نااميدي‌ست. آيا عشق مي‌تواند در برابر بي‌مروتي اين جهان، تكيه‌گاهي فراهم آورد؟ آن هم عشق به كودكي كه قرار نيست در اين دنيا بماند. به راستي مرگ تا چه اندازه در عشق تنيده شده است، «چيكا» كودكي است كه حتي وقتي چشم از جهان فرو بسته، از انديشيدن درباره عشق ناپدري‌اش دست نمي‌كشد. در جستجوي چيكا، كتابي است درباره زندگي.

مفاهيم كارآفريني و راهنماي طرح كسب و كار

  • 20,000 تومان

راه حلي را كه كشورهاي مختلف در سه دهه گذشته براي فائق آمدن بر مشكلات مختلف اقتصادي و اجتماعي به آن روي آورده‌اند،‌ توسعه فرهنگ كارآفريني، انجام حمايت‌هاي لازم از كارآفرينان، ارايه آموزش‌هاي مورد نياز به آنان و انجام تحقيقات و پژوهش‌هاي لازم در اين زمينه بوده است. تامل در وضعيت اقتصادي و روند پيشرفت كشورهاي توسعه‌يافته و در حال توسعه كه به موضوع كارآفريني توجه نموده‌اند، نشانگر آن است كه اين كشورها توانسته‌اند در زمينه‌هاي مختلف اقتصادي و اجتماعي به موفقيت‌هاي چشمگيري دست يابند و يا حداقل بحران‌هاي به وجود آمده را به سلامت پشت سر گذاشته و بحران‌هاي آتي را پيش‌بيني و مهار نمايند.

اصول سرپرستي

  • 20,000 تومان

سرپرست فردي است كه عوامل اجرايي را هماهنگ نموده، تا از امكانات محدود، مطلوب‌ترين بازده را براي موسسه به دست آورد. بنابراين آشنايي با اصول سرپرستي اهميتي ويژه دارد. در تنظيم كتاب حاضر كه بر اساس برنامه تفضيلي خاص آموزشكده‌ها و مراكز آموزش عالي فني و حرفه‌اي، علمي كاربردي و دانشگاه‌ها تنظيم گرديده، تلاش شده است تا مفاهيم، اصول، وظايف، امكانات و محدوديت‌هاي قانوني و حرفه‌اي، حفاظتي و بهداشتي و... را براي سرپرستان و علاقمندان به طور ساده بيان نمايد و به منظور جلوگيري از طولاني شدن بعضي مباحث، منابع بيشتر جهت مطالعه معرفي شده است. در اين مجموعه علاوه بر تشريح اصول سرپرستي و توضيح اهداف هر فصل كه در ابتداي آن آورده شده است، در پايان هر فصل، سوالاتي طرح گرديده تا استفاده‌كنندگان بتوانند ارزيابي بهتري از مطالب آن فصل داشته باشند.

صفحه‌ی 1