فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 20,000 تومان

چرخ‌دنده هاي كسب و كار: رويكردي جديد براي بررسي توانمندي مدل كسب و كار و برنامه ريزي براي دستيابي به موفقيت در كسب و كار

 • 40,000 تومان

چرخ‌دنده‌هاي كسب و كار كتابي براي كار‌آفرينان و رهبراني است كه قصد دارند به يك فرصت كاري جديدء واقعيت ببخشند و مي‌خواهند تا به كسب و كار خود رونق بدهند. چرخ‌دنده‌هاي كسب و كار به شما كمك مي‌كند تا بازار‌هاي جديدي خلق كنيد يا بازار‌هاي موجود را متحول كنيد.

هوش‌هاي چندگانه و تكنولوژي آموزشي

 • 30,000 تومان

پرورش هوش‌هاي مختلف در يادگيرنده‌ها از ديرباز مورد توجه بوده و نظريه‌هاي مختلفي در اين زمينه ارائه شده است كه يكي از اين نظريه‌ها كه بسيار در زمينه آن پژوهش صورت گرفته نظريه هوش‌هاي چندگانه گاردنر است. اخيرا از نظريه هوش‌هاي چندگانه به عنوان يك نظريه يادگيري و تربيتي در كلاس درس ياد مي‌شود كه هر يك از اين هوش‌ها خود مسيرهاي مجزايي براي يادگيري فرض مي‌گردند.

شناخت اجتماعي از مغز تا فرهنگ

 • 90,000 تومان

سير تاريخي فوق، بيانگر اين است كه روانشناسي اجتماعي و روانشناسي شناختي پيوندي ناگسستني دارند. نتيجه اين پيوند شكل‌گيري حوزه دانشي «شناخت اجتماعي» است. شناخت اجتماعي به ما مي‌گويد به آنچه ديگران درباره ما فكر مي‌كنند، اهميت بدهيم و همينطور اين كه ما چگونه ديگران را درك كنيم، براي انسان‌ها مهم است. جمله معروف اينكه «انسان مي‌تواند يك متفكر اجتماعي باشد.» نمونه بارز مفهوم شناخت اجتماعي است.

اصول روان‌شناسي و روان‌درماني عزت نفس

 • 25,000 تومان

از اصطلاح عزت نفس تاكنون تعاريف زيادي به عمل آمده است كه در زير به چند تعريف از عزت نفس اشاره مي‌شود؛ عزت نفس عبارت است از، احساس كلي فرد در خصوص خود - ارزشمندي و ارزش‌هاي شخصي. در روانشناسي، عزت نفس به عنوان يك صفت شخصيتي در نظر گرفته مي‌شود و وقتي صحبت از عزت نفس مي‌شود به خصوصيتي اشاره دارد كه با ثبات و بادوام است. عزت نفس عبارت است از دامنه گسترده‌اي از باورها راجع به خودمان (مثل ارزيابي از وضع ظاهري خود، باورها، رفتارها و هيجانات).

تربيت در نهج‌البلاغه

 • 45,000 تومان

كتاب به‌طور كلي به سه بخش تقسيم شده است. بخش اول، شامل سه فصل است كه به‌طور عمده به كليات تربيت در نهج‌البلاغه هم‌چون مفهوم تربيت، ضرورت و اهميت تربيت، عوامل تربيت و اهداف تعليم و تربيت از ديدگاه امام علي (ع) در نهج‌البلاغه مي‌پردازد. بخش دوم كتاب كه شامل يازده فصل است و قسمت عمده كتاب حاضر را تشكيل مي‌دهد به ساحت‌هاي تربيت اختصاص دارد. ساحت‌هاي تربيت كه در اين بخش از ديدگاه امام علي (ع) مورد مطالعه قرار گرفته است عبارتند از: تربيت اجتماعي، تربيت بدني (جسمي)، تربيت هنري، تربيت عقلاني، تربيت جنسي، تربيت اخلاقي، تربيت عاطفي، تربيت فني و حرفه‌اي، تربيت سياسي، تربيت مدني و شهروندي، تربيت ديني در نهج‌البلاغه. بخش سوم كتاب، شامل هفت فصل است كه به موضوعات متعدد تربيتي از ديدگاه امام علي (ع) مي‌پردازد.

مباني آموزش رياضي دوره ابتدايي (روش تدريس مفاهيم رياضي دوره ابتدايي)

 • 40,000 تومان

در اين مجموعه سعي گرديده است ابتدا در خصوص مفاهيم رياضي دوره ابتدايي بحث مختصري به عمل آيد و در قسمت‌هاي مربوط به تدريس، به تدريس مفاهيمي پرداخته شود كه در كتب دوره ابتدايي به عنوان اهداف آموزشي مدنظر مي‌باشند. در پايان تدريس هر مفهوم جمله‌اي با اين مضمون «معلم؛ باارائه توضيحات تكميلي و لازم به تثبيت يادگيري كمك مي‌نمايد» آورده شده است. منظور از اين جمله اين است كه بعد از تدريس فعال مفهوم مورد نظر همكاران ارجمند هرگونه فعاليتي را اعم از نيمه مجسم، مجرد فعال جهت يادگيري بهتر لازم مي‌دانند مي‌توانند اجرا كنند. اما اصل بر اين است كه با اجراي تكنيك روش فعال كه آورده مي‌شود دانش‌آموزان با هدف آموزشي مورد نظر آشنا شوند. ويژگي عمده اين كتاب اين است كه به‌طور موضوعي به مباحث پرداخته و سعي گرديده است تمام مطالب آورده شود و مجموعه كاملي باشد. هر همكاري هر هدف آموزشي را كه قصد تدريس‌اش را داشته باشد مي‌تواند ضمن مراجعه به بخش مربوطه به آن دسترسي داشته باشد.

بازتواني شناختي بيماران مبتلا به آسيب مغزي و اختلالات عصب‌شناختي

 • 20,000 تومان

هدف اين كتاب، كمك به خواننده براي افزايش آگاهي نسبت به بازتواني شناختي و يادگيري شيوه‌هاي تهيه يك برنامه موثر و كارآمد براي بيماران است.

راه‌هاي كمك به كودك براي موفقيت در مدرسه از بدو تولد

 • 6,000 تومان

ابتداي جاده‌اي كه به موفقيت در مدرسه ختم مي‌شود، به سال‌هاي اوليه زندگي برمي‌گردد. سلامت، محيط صميمي و فرصت‌هاي يادگيري، همه، به كودكان پيش از مدرسه كمك مي‌كنند كه بعدا در زندگي خود عملكرد بهتري داشته باشند، اما بسياري از والدين مي‌پرسند كه، «من چگونه مي‌توانم اين چيزها را به كودكم ارزاني بدارم؟»

زندگي شاد

 • 20,000 تومان

تنظيم روابط خانوادگي اگر نگوييم غيرممكن اما مسئوليت دشواري است! درست مانند دوختن دكمه روي بستني! به اختصار بايد گفت زندگي دلنشين اما بسيار سختي است. وقتي كه تلفن همراه مي‌خريم كتابچه راهنما روش استفاده از آن را دقيقا توضيح مي‌دهد. ولي هنگامي كه ازدواج مي‌كنيم هيچ كتابچه‌اي در اختيار ما نيست و در زندگي دچار سردرگمي مي‌شويم. به عبارت ديگر فرزندان ما صاحب والديني بي‌تجربه خواهند شد. هنگامي كه در تجارت خانوادگي وارد مي‌شويم زندگي براي ما مثل يك سيني طلايي مي‌ماند و پيش از آن‌كه شايستگي آن را به دست آوريم، شيريني‌هاي فراواني در آن سيني به ما هديه مي‌شود. اين در حالي است كه تنظيم روابط در تجارت خانوادگي مي‌تواند كار بسيار دشواري باشد. ويژگي منحصر به فرد پرمود باترا در اين است كه وي معتقد است معناي حقيقي زندگي، شاد بودن است و در كتابش به خوبي نشان مي‌دهد كه اين شادي به سادگي مي‌تواند محقق شود. در اين كتاب رهنمودهاي ارزشمندي براي رسيدن به يك زندگي شخصي و خانوادگي شاد و سرشار از رضايت ارائه شده است.

توان‌بخشي عصب روان‌شناختي كودكان (مباني نظري و راهنماي عملي)

 • 25,000 تومان

آسيب مغزي كودكان يك فاجعه بالقوه است كه علاوه بر خود كودك و خانواده او، جامعه را نيز درگير مي‌كند. اين كتاب در مورد اينكه چگونه عصب روانشناسي كودك مي‌تواند كمك كند، صحبت خواهد كرد. طي دهه‌هاي اخير پيشرفت‌هاي بزرگي در زمينه علوم اعصاب از جمله درك ما از مكانيسم و تاثيرات آسيب مغزي كودك صورت گرفته است (اندرسون و ييتس، 2010؛ اندرسون و همكاران، 2012). درك ما از چگونگي كمك به بهبود اين تاثيرات بسيار اندك است. به هر حال، اكنون پژوهش‌هايي وجود دارد و متخصصان باليني در حال توسعه رويكردهايي براي كمك به كودكان مبتلا به آسيب مغزي هستند. اين كتاب از تمايل ما براي انتشار يك كتاب مرجع كه خلاصه‌اي از اين پيشرفت‌ها را ارائه دهد نشات گرفته است.

فراشناخت در كودكان

 • 45,000 تومان

فراشناخت چيست؟ فراشناخت مي‌تواند به افراد در راستاي درك بهتر، يادگيري بهتر، دستيابي به نتايج تحصيلي بهتر كمك كند و به عقيده‌ من مهم‌تر از همه در اتخاذ تصميمات آگاهانه و هوشمندانه براي زندگي كمك كند. هنگامي كه جان فلاول به فرآيند تامل در مورد اين مطلب را در سال 1979 نوشت، نامي براي فرآيند‌هاي تفكري انتخاب كرد كه همه ما گاهي از آن بهره مي‌جوييم، اما اين استفاده استمرار مي‌يابد تا مزاياي بيشتري از آن حاصل شود.

برنامه‌ريزي متوسطه ياددهي و يادگيري در برنامه‌هاي درسي ميان رشته‌اي مدارس متوسطه)

 • 23,000 تومان

اين كتاب با ارائه مثال‌ها و مطالعات موردي، كه برگرفته از شيوه‌هاي نوآورانه متعدد در مدارس مختلف و نيز در موضوعات گوناگون مي‌باشد، موارد زير را بررسي مي‌كند: چارچوب‌هاي نظري روشني براي فرايند يادگيري و ياددهي ميان ‌رشته‌اي. تجزيه و تحليلي از كاربرد زبان، فاوا و سنجش به عنوان عناصر كليدي يك شيوه آموزشي ماهرانه كه چگونگي تدريس را تحت تاثير قرار مي‌دهد و نيز اينكه فراگيران چگونه در بافت‌هاي ميان ‌رشته‌اي ياد مي‌گيرند. فعاليت‌هاي عملي و نيز سوالاتي براي فعاليت‌هاي فكري...

1  2  3  صفحه‌ی 1