فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
روانشناسي براي بازيگران (تئوري‌ها و تمريناتي براي پروسه بازيگري)
ذهن درگير مناقشه
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
عشق و نفرت در قاب تحليل
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
كودكي برباد رفته (چطور با وجودي كه خير بچه‌مان را مي‌خواهيم به او ظلم مي‌كنيم)
موضوع مرگ و زندگي (گالينگور)
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
الكترا در برابر اديپ (درام رابطه مادر دختري)
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
سقاء‌ها
 • 74,000 تومان
 • با تخفیف: 74,000 تومان
پيش‌گامان روانكاوي كودك (نظريه‌ها و تكنيك‌هاي تاثيرگذار در تحول به‌هنجار كودك)
ناستودني‌هاي ستودني (در جست و جوي ذهنيتي متفاوت)
بيماري‌هاي روان‌تني از منظر روانكاوي معاصر
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
سواد مالي براي كودكان (راهنماي آموزش مالي براي والدين فرزندان 3 تا 23 سال)

روانشناسي براي بازيگران (تئوري‌ها و تمريناتي براي پروسه بازيگري)

 • 120,000 تومان

روانشناسي براي بازيگران مطالعه‌اي است در روانشناسي مدرن كه مخصوصا براي بازيگراني كه وظيفه‌ ساخت كاراكتر را بر عهده دارند و افرادي كه در حال آموزش بازيگري هستند طراحي شده است. اين مطالعه زمينه‌هاي مجزايي از تئوري‌هاي روانشناسانه را پوشش مي‌دهد كه بازيگران مي‌توانند در پروسه خلاقه خلق و برقراري ارتباط با كاراكترهاي دراماتيك از آنها استفاده كنند. اين كتاب ايده‌هاي پسا - استانيسلاوسكيايي زيادي درباره روان انساني ارائه مي‌كندء ايده‌هايي كه توسط درخشان‌ترين اذهان قرن بيستمء از زيگموند فرويد و كارل يونگ گرفته تا آبراهام مازلو و كن ويلبرء مطرح شده‌اند و تمرينات مرحله به مرحله‌اي را پيشنهاد مي‌كند كه در درك كاراكترها به بازيگران كمك مي‌كنند تا بتواننند بر روي صحنه يا در مقابل دوربين به شكلي موثر به كاراكترها زندگي ببخشند. همچنين كتاب روانشناسي براي بازيگران به شما ياد مي‌دهد چگونه بر استرس‌ها و فضاي رقابتي اين رشته غلبه كنيد و به طور كلي ابزارهايي را براي شما فراهم مي‌آورد تا بتوانيد به خودآگاهي عميق‌تري دست پيدا كنيد.

ذهن درگير مناقشه

 • 160,000 تومان

برنر در كتاب ذهن درگير مناقشه به مولفه هاي مناقشه ي رواني و پيامد‌هاي هم در شكل مصالحه‌هاي بهنجار و هم پاتولوژيك، مي پردازد. وي با بحثي پيرامون مولفه هاي مناقشه رواني سخن خود را آغاز مي كند، رانه‌ها، عواطف، دفاع‌ها و تروماهاي دوران كودكي عناويني هستند كه انگيزه دفاع در برابر مشتقات رانه را فراهم مي كنند. برنر از مصالحه‌هايي ياد مي كند كه ناشي از مناقشه‌اند و بيانگر اين ديدگاه كه مصالحه‌هاي برآمده از مناقشه اصلي‌ترين بخش زندگي رواني را تشكيل مي‌دهند. همچنين او به شكل‌گيري و عملكرد سوپرايگو مي‌پردازد كه هم آن را نوعي مصالحه در نظر گرفته و هم مولفه‌اي از مناقشات بعدي و مصالحه‌هاي مرتبط با آن‌ها مي‌داند. در ادامهء موضوع مصالحه‌اي پاتولوژيكء از جمله نوروزها و اختلالات شخصيت نوروتيكء مطرح مي‌شود. روياها و كنش‌پريشي‌هاء همچنين انتقال و انتقال متقابلء از ديگر عناويني هستند كه به عنوان شكلي از مصالحه‌ مرتبط با روانكاوي مورد بررسي قرار گرفته‌اند. او كتاب را با گفتاري در مورد مصالحه‌هاي بهنجار به پايان مي‌رساند كه اهميت و قدرت تبييني نظريات برنر را در مورد مفاهيم منقاشه‌ي رواني و پيامدهاي آن روشن مي‌كند.

عشق و نفرت در قاب تحليل

 • 90,000 تومان

سوالات شما در باب عشق و در قاب تحليل در اين كتاب پاسخ داده مي‌شوند؛ عشق و نفرت دو روي يك سكه! آيا عشقي كه بيمار يا روانكاو تجربه مي‌كند «واقعي» است؟ روانكاو چگونه بايد به بيماري كه به عشق اقرار مي‌كند پاسخ دهد؟ چه ميزان از اين عشق «واقعا» معطوف به شخص روانكاو است و چه ميزان با ديگر چهره‌هاي گذشته‌ي بيمار جايگزين شده است؟ چگونه يك فرد مي‌تواند به بيماري كه با عشق انتقالي درگير است كمك كند؟ مفهوم‌سازي عشق به عنوان «مقاومت» در كار تحليلي به چه معناست؟ «عشق» روانكاو به بيمار تا چه اندازه مي‌تواند نقش ايفا كند؟

كودكي برباد رفته (چطور با وجودي كه خير بچه‌مان را مي‌خواهيم به او ظلم مي‌كنيم)

 • 138,000 تومان

اين كتاب با جلب توجه خواننده به مشكلات فرزندپروري در روزگار ما نشان مي‌دهد چگونه امروزه پدر و مادرها اغلب همچون آونگي گناه‌آلوده ميان دو قطب كم‌پروري و بيش‌پروري فرزند خود سرگردان‌اند. دكتر ارنسافت راه‌هاي تازه‌اي را پيش روي‌مان مي‌نهد تا از كارهاي خطرناكي كه براي ايجاد تعادل ميان شغل و خانواده انجام مي‌دهيم پرهيز كنيم. او ما را فرا مي‌خواند تا به جاي پدر و مادري كامل بودن صرفا پدر و مادري بسنده باشيمء خودآزاري را فرو بگذاريمء به سازگاري برسيمء و به فرزندانمان محيطي سالم‌تر اهدا كنيم تا در آن ببالند. دكتر دايان ارنسافت يك روان‌شناس برجسته‌ي باليني در حوزه‌ي فرزندپروري و استاد مؤسسه‌ي رايت در بركلي است. او به روان‌درمانگري اشتغال دارد و مادر دو فرزند است.

موضوع مرگ و زندگي (گالينگور)

 • 85,000 تومان

زمان نگارش جملات پاياني اين كتاب مصادف است با آغاز پاندمي كشنده سده بيست و يكم كه دنيا را بيش از هر زماني با اضطراب از دست دادن و اضطراب مرگ روياروي كرد. كتاب اما به مرور زندگي و رويارويي با فرآيند مرگ در زوج عاشق مشهور و توانايي مي‌پردازد كه كوشيده‌اند آگاهانه زندگي را به تمامي زندگي كنند. لحظه‌اي فرامي‌رسد كه هر دو درمي‌يابند يكي قرار است به حكم طبيعت برود و آن ديگري بماند و در سوگ بنشيند. و از اين لحظه كتاب موضوع مرگ و زندگي زاده مي‌شود. دو نويسنده تصميم مي‌گيرند آنچه قرار است در اين فرآيند از سر بگذرانند را با صداقت تمام به تصوير بكشند و به اين ترتيب اروين يالوم - روانپزشك، روان‌درمانگر اگزيستانسيال و نويسنده برجسته - و مريلين يالوم - مورخ، نويسنده، پژوهشگر و استاد دانشگاه - با تكيه بر دانش و چيره‌دستي‌شان در نوشتن، چنان ما را با خود همراه مي‌كنند كه نه تنها خود را كنار آن‌ها و در خانه‌شان حس مي‌كنيم كه تا پنهان‌ترين پستوهاي ذهن خلاقشان راه مي‌بريم و با ژرف‌ترين ترس‌ها، حسرت‌ها و آرزوهاي بشري چشم در چشم مي‌شويم. كتاب بيش از هر چيز راز چگونه زيستن را با ما در ميان مي‌گذراد و اين شاهد همان چيزي است كه هم‌اكنون كه زندگي بيش از هر زمان ديگري شكننده و آسيب‌پذير مي‌نمايد و مرگ بيش از هر زمان ديگري قد برافراشته و خود مي‌نماياند، سخت به آن نيازمنديم.

كتاب كار مهارت‌هاي مقابله با اضطراب (راهبردهاي ساده مبتني بر ذهن‌آگاهي و رويكرد شناختي رفتاري براي غلبه بر اضطراب ترس و نگراني)

 • 80,000 تومان

كتاب كار مهارت‌هاي مقابله با اضطراب به قلم استفان هافمن، كارشناس متبحر و شناخته‌ شده در حوزه‌ي اضطراب، نوشته شده است كه با تكيه بر تجربه‌ي باليني خود و همكارانش و نيز بر اساس پژوهش‌هاي معتبر در زمينه‌ي درمان اضطراب به رشته‌ي تحرير درآمده است. در اين كتاب، راهبردهاي مفيدي در زمينه‌ي رسيدگي به اضطراب ارائه شده است كه مي‌تواند براي افراد مختلفي كه با چالش‌هاي اضطرابي دست و پنجه نرم مي‌كنند مورد استفاده قرار گيرد. در اين كتاب، به طور مفصل به مشكلات و نيز راهبردهاي شناختي (مرتبط با تفكر) و رفتاريِ مربوط به اضطراب پرداخته شده است و با توضيح مسائل نسبتا رايجي چون تظاهرات جسماني اضطراب، به تعويق انداختن امور، فاجعه‌سازي و غيره، راهكارهاي كاهش اين موارد نيز به تفصيل ارائه شده است. مي‌دانيم كه به دليل شخصيت متفاوت افراد، نمي‌توان رويكرد يكساني را براي رسيدگي به اضطراب در همه‌‌ي افراد اتخاذ كرد؛ در همين راستا، در اين كتاب، مدل‌هاي مداخلاتي مختلفي ارائه شده است كه هريك به جنبه‌‌ي متفاوتي از مشكل اضطراب مي‌پردازد. بنابراين، شما مي‌توانيد بنا به مشكلات خود به بخش‌هاي مختلف اين كتاب مراجعه كنيد. در عين حال، اين مدل‌ها با يكديگر مرتبط‌ هستند، پس مي‌توانيد شروع به خواندن كتاب كنيد و مرحله به مرحله همراه با آن پيش برويد و مهارت‌هاي مقابله با اضطراب را ياد بگيريد و تمرين كنيد.

الكترا در برابر اديپ (درام رابطه مادر دختري)

 • 135,000 تومان

مادر در زندگي هر زني جايگاهي دائمي و مركزي را به خود اختصاص داده است. نخستين رابطه عاشقانه دختران بيشتر رابطه‌اي همجنس‌گرايانه است تا دگرجنس‌گرايانه. هرچه باشد، اولين ابژه عشق آن‌ها، مادر، همجنس است. او كسي است كه دختر در درجه اول با وي همانندسازي مي‌كند.

سقاء‌ها

 • 74,000 تومان

رمان سقاءها نوشته عتيق رحيمي كه در 2019 به زبان فرانسه و در پاريس منتشر شده، درواقع سرگذشت متفاوت دو مرد سرگشته افغان است كه فقط در طي يك روز اتفاق مي‌افتد: روز 11 مارس 2001، روز تاريخي كه نيرو‌هاي متعصب و بنياد‌گراي طالبان دو مجسمه بزرگ بودا در باميان افغانستان را تخريب مي‌كنند؛ داستان دو زندگي موازي در دو نقطه دور از هم روي كره خاكي. قهرمان فصل‌هاي فرد كتاب توم نام دارد، پناهنده افغان‌تباري كه از سال‌ها قبل به همراه رعنا، همسرش و لولا، تنها دخترشان مقيم پاريس است ولي اينك با شوري كه در سر دارد تصميم مي‌گيرد به اين زندگي يكنواخت براي هميشه خاتمه دهد. قهرمان فصل‌هاي زوج كتاب يوسف سقا ساكن كابل است كه ناخواسته وظيفه مراقبت و حفظ ناموس شيرين، زن برادرش، را به دوش مي‌كشد و به رغم تلاش براي پايبندي به اخلاق و عرف جامعه سنتي افغانستان، دل در گروي او دارد و براي نيل به مقصود و وصال او، خود را به آب و آتش مي‌زند. رمان سقاءها داستان درهم تنيده و منقلب كننده دو انسان محكوم به زندگي است كه هر كدام بيهوده مي‌كوشد از دست تقدير بگريزد و سرنوشت ديگري را براي خود رقم بزند.

پيش‌گامان روانكاوي كودك (نظريه‌ها و تكنيك‌هاي تاثيرگذار در تحول به‌هنجار كودك)

 • 110,000 تومان

ما گاه در مواجهه با انبوه پديده‌هاي موجود در عرصه گسترده ذهنيت انسان دچار بهت و حيرت مي‌شويم؛ از «مشاهده» بازي كودكان و ديگر فراورده‌هاي معمول مربوط به فانتزي‌هاي ابتدايي كودكان، به واسطه تحول و توانايي‌هايشان گرفته تا «ديدن» ارزشمندترين دستاوردهاي انسان بالغ و برجسته‌ترين تمايزات فردي او. اما به ياد داشته باشيم كه فرويد در عمل و تئوري، ابزاري به نام روانكاوي را در اختيار ما قرار داده است كه با كمك آن مي‌توانيم باز هم به كاوش در اين پهنه بپردازيم و جاده‌اي را كه به سمت سكشواليته كودكي، اين منبع لايزال زندگي است، درنورديم.

ناستودني‌هاي ستودني (در جست و جوي ذهنيتي متفاوت)

 • 25,000 تومان

ناستودني‌هاي ستودني حكايت‌گر تفكري متفاوت در مواجهه با موضوع‌ها و مسائل مهم زندگي است. انديشه زيربنايي چنين تفكري نوعي انديشه‌ورزي معكوس است كه به ما ياد مي‌دهد در برخورد با شرايط، شكيبايي بيشتري نشان دهيم و به نحو ديگري فكر كنيم. چنين مسير انديشه‌ورزانه‌اي به ما يادآوري مي‌كند كه همه امور در عين حال كه مي‌توانند جنبه‌هاي ناخوشايندي داشته باشند، ويژگي‌هاي متفاوتي را نيز در بر مي‌گيرند. به همين دليل، جستجوي ذهنيتي متفاوت اساس كتاب حاضر را تشكيل مي‌دهد و به ما يادآوري مي‌كند كه واقعيت‌ها هماني نيستند كه ما مي‌فهميم و درك مي‌كنيم. از اين نظر نيز كتاب حاضر دعوتي است به پذيرش، انعطاف‌پذيري و مداراگرايي در برخورد با انديشه‌ها، يكديگر و واقعيت‌هاي زندگي...

بيماري‌هاي روان‌تني از منظر روانكاوي معاصر

 • 85,000 تومان

در واكاوي بيماراني كه از مشكلات شديد جسمي رنج مي‌برند، اساسا هرگز جسم را لمس نمي‌كنيم و به طور غيرمستقيم با جسم در ارتباط هستيم، ما در جايگاه مشاهده‌گر نسبت به آن قرار داريم و از طريق صداي بدن با تاريخچه‌اي نانوشته از سوگ و تروماهاي اوليه پردازش نشده ارتباط برقرار مي‌كنيم. بحث و گفتگو بر سر روانكاوي بيماري‌هاي روان‌تني كه توان نمادپردازي ندارند از موضوعات جنجال‌برانگيز مهمي است كه در روانكاوي معاصر مطرح است. اين كتاب يكي از دستاوردهاي بي‌نظير كميته انتشارات IPA است كه به عنوان كتاب مرجع براي فهم بيماري‌هاي روان‌تني معرفي شده است. در اين كتاب با ديدگاه‌هاي كليدي و اصلي متفكراني مانند آندره گرين، فرانتس الكساندر، پير مارتي، جويس مك دوگال، آيزنشتاين و... آشنا مي شويم. در اينجا مجموعه مقالاتي متنوع كه هم از ديدگاه معاصر و هم با توجه به نظرات فرويد به تحليل بيماري‌هاي روان‌تني پرداخته‌اند گردآوري شده است. در هر فصل، علاوه بر مباحث تئوري جذاب، موارد باليني متعددي نيز مطرح شده كه به خواننده اجازه مي‌دهند تا روش فكري و تفسير و موضع تئوري تحليلگر را در بيماران دنبال كنند. اين كتاب از حيث تكثرگرايي و تنوع، كتابي برجسته تلقي مي شود و خوانندگان معمول را به اندازه روانكاوان و محققان برجسته تحت تأثير قرار مي دهد.

سواد مالي براي كودكان (راهنماي آموزش مالي براي والدين فرزندان 3 تا 23 سال)

 • 62,000 تومان

عادت هاي اساسي در مديريت مالي تا قبل از 7 سالگي در فرزند شما شكل مي گيرند. بله، 7 سالگي. اين كتاب با زبان ساده و با توصيه هاي عملي، راهنماي قدم به قدم شما در راه آموزش سواد مالي به فرزندانتان (از 3 تا 23 سالگي) است. در اين كتاب مي آموزيد: • تسليم شدن در برابر خواسته هاي فرزند نوپايتان در صف صندوق فروشگاه ممكن است به بدهي هاي سنگين او در بزرگسالي منجر شود. • پرداخت دستمزد به فرزندتان در ازاي انجام امور روزانه ي منزل (يا در ازاي كسب نمره ي عالي در مدرسه) راه اشتباهي براي تشويق فرزندتان است. • نحوه ي پول توجيبي دادن مي تواند منجر به كاهش يا افزايش دانش مالي فرزندتان شود. • صحبت در مورد هزينه هاي دانشگاه در دوره ي دبيرستان خيلي هم زود نيست. • پول قرض دادن به فرزند جوانتان خوب است، به شرط اينكه بايك توافق همراه باشد. و خبر خوب اينكه لازم نيست خودتان رابطه ي بدون نقصي با پول داشته باشيد تا بتوانيد آموزش هاي اين كتاب را به فرزندتان منتقل كنيد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1