فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

عاقلانه انتخاب كنيد و عاشقانه ازدواج كنيد (پاسخ مشاور به پرسش‌ها و چالش‌هاي پيرامون ازدواج همراه با ارائه راهكارها و توصيه‌هاي روانشناسي)

  • 28,000 تومان

از جمله پرسش‌ها و چالش‌هاي رايج شما پيرامون ازدواج كه مشاور در اين كتاب به آن‌ها پاسخ داده است مي‌توان به موارد زير اشاره كرد: چه ايده‌هاي اشتباه و غلطي درباره ازدواج وجود دارد؟ چه علل عوامل و مشكلاتي باعث بالا رفتن سن ازدواج در جوانان شده است؟ چگونه همسر آرماني‌تان را انتخاب كنيد؟ و....

چگونه با مشكلات رفتاري كودكم برخورد كنم (پاسخ روانشناسي به پرسش‌هاي رايج پدر و مادرها درباره اختلال‌هاي رفتاري و رواني كودكان)

  • 32,000 تومان

از جمله پرسش‌هاي رايج پدر و مادرها درباره اختلال‌هاي رفتاري و رواني كودكان كه روانشناس در اين كتاب به آن‌ها پاسخ داده است مي‌توان به موارد زير اشاره كرد: آيا كودك شما ناخن خود را مي‌جود؟ آيا كودك شما پرخاشگر است؟ آيا كودك شما گوشه گير است؟ آيا كودك شما دروغ مي‌گويد؟

1 فنجان عشق براي تو (راهكارهاي طلايي روانشناسي براي شادمانه و عاشقانه بودن خود و كسي كه خيلي دوستش مي‌داريد)

  • 12,000 تومان

يكي از دغدغه‌هاي امروز زن و شوهرها در زندگي زناشويي و شايد به نوعي بتوان گفت برخي از اقشار جامعه، اين است كه با فراگير شدن تنش‌ها، دلهره‌ها، نگراني‌ها، ترس‌ها، اظطراب‌ها و پريشاني‌ها، چگونه مي‌توانند اندكي آرامش و شادي را براي خود، زندگي و شريك زندگي‌شان و يا حتي خانواده‌شان خلق نمايند و به عبارت بهتر به ارمغان بياورند!

دنياي اين روزهاي زندگي زناشويي‌تان چگونه است (آزمون‌هاي روانشناسي زناشويي براي شناخت بيشتر شما از افكار شخصيت و عشق شريك زندگي‌تان)

  • 15,000 تومان

آزمون‌هاي روانشناسي زناشويي براي شناخت بيشتر شما از افكار، شخصيت و عشق شريك زندگي‌تان! همراه با: تفسير، توضيح، نتيجه‌گيري و آموزش مهارت‌هاي زندگي زناشويي!

مهارت‌هاي زندگي (توصيه‌ها و راهكارهاي كاربردي روانشناسي براي داشتن يك زندگي ايده‌آل همراه با آرامش)

  • 35,000 تومان

كتاب حاضر، مباحثي را مطرح مي‌كند كه همه ما انسان‌ها در قرن بيست و يكم به نوعي در زندگي روزمره خويش با آن‌ها روبه‌رو بوده و هستيم! مباحثي از جمله: اضطراب، استرس، افسردگي، خشم، مشكلات رفتاري كودكان و نوجوانان، جوانان و ازدواج، روابط و اختلافات زناشويي، طلاق، اعتماد به نفس، عزت نفس، روش‌هاي رسيدن به آرامش و آسايش، موفقيت در زندگي فردي و اجتماعي و كسب و كار و تجارت، روش‌هاي شاد زيستن، مباحث دوران سالمندي و راه‌كارها و توصيه‌هايي براي مقابله با چالش‌هايي كه از آن‌ها نام برده شد، در اين كتاب به زبان ساده، آسان، علمي و شيوا بدان‌ها اشاره شده است.

101 پرسش اساسي براي قبل از نامزدي و ازدواج (پرسش هاي طلايي براي اينكه بتوانيد همسر آينده خود را به خوبي بشناسيد)

  • 16,000 تومان

شايد همه ما به نوعي اطلاعات زيادي در اين‌باره داشته باشيم، ولي هيچ‌كدام به طور عملي نتوانسته‌ايم از آنها در روابط خود استفاده كنيم و در انتخاب همسر آنها را به كار ببريم. هميشه پرسش زير اهميت داشته و آن اينكه يكي از بزرگترين تصميم‌ها در زندگي اين است كه تا آخر عمر بخواهيد با چه كسي زندگي كنيد؟ كتاب حاضر نوشته دكتر اچ.نورمن رايت شما را در اين سفر به گونه‌اي همراهي مي‌كند كه با پاسخ دادن به پرسش‌هاي اساسي بتوانيد در اين سفر، هم به خودشناسي و هم خداشناسي برسيد. در ضمن براي تكامل خودتان همسر مناسبي را انتخاب كنيد.

2002 پرسش و پاسخ براي عاشقان

  • 2,000 تومان

2002 پرسش و پاسخ براي عاشقان

مشاوره ازدواج (آشنايي با مفاهيم اساسي اركان انگيزه‌ها ملاك‌ها اهداف)

  • 50,000 تومان

در اين اثر سعي بر آن شده تا با رويكردي ساده و در عين حال عملي و به زبان ساده و شيوا، از ابعاد گوناگون به مقوله‌ي ازدواج بنگريم و تمام مسائل مربوط به آن برايتان شرح داده شده است.

جوانان و پديده شوم اعتياد به روان‌گردان‌ها (رهاورد زهرآگين هزاره سوم)

  • 9,000 تومان

جهان امروز با مشكل اعتياد دست به گريبان است. شمار معتادين در اغلب كشورهاي پيشرفته غرب به ميليون‌ها نفر مي‌رسد. آمار مرگ و مير كساني كه بر اثر اعتياد به هروئين و مواد مخدر ديگر، زندگي‌شان در معرض خطر جدي قرارگرفته رو به افزايش است.در اين كتاب پس از پرداختن به ويژگي‌ها و خصوصيات جسماني و رواني افراد معتاد، شرحي نسبتا جامع از انواع داروهاي مخدر و روانگردان در جامعه و عوارض هركدام به خواننده ارائه مي‌گردد.

2002 راه براي گفتن دوستت دارم به بچه‌ها (چگونه به بچه‌ها بگوييم كه دوستشان داريم)

  • 18,600 تومان

اين كتاب سرشار از جملاتي كاربردي براي برقراري ارتباطي پويا و بالنده با فرزندتان جهت ساختن دنيايي شاد و پر از احساس‌هاي زيباي كودكانه است. با به‌كارگيري تكنيك‌هاي اين كتاب، شما هميشه مي‌توانيد در دنياي شاد و سحرآميز كودكانتان سهيم باشيد.

صفحه‌ی 1