فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 39,500 تومان
 • 60,000 تومان
 • 39,500 تومان

نشانه‌شناسي تبليغات

 • 60,000 تومان

نوشته حاضر تلاشي است براي معرفي روش مطالعه نشانه‌شناختي پوسترهاي تبليغاتي - بازرگاني در حوزه علم ارتباطاتء نويسنده به دنبال آن است تا بر پايه نظريه ادراكي در زبان‌شناسيء گونه تازه‌اي از نشانه‌شناسي را به‌كار گيرد كه در نهايتء به نوعي مطالعه اجتماعي نشانه ها و مبتني بر روشي كمي منتهي شود. شيوه پژوهش نويسنده به گونه‌اي است كه به باور اوء نشانه‌شناسي را از سطح مطالعه تعبيري و تعبير فرديء به نوعي نشانه‌شناسي اجتماعي و آمار بنياد ارتقا مي‌دهد.

تحقيقات بازاريابي

 • 250,000 تومان

اين كتاب حاصل سال‌ها تدريس درس تحقيقات بازاريابي در دانشگاه‌هاي تهران و صنعتي شريف براي دانشجويان MBA و كسب‌وكار و نيز انجام پروژه‌هاي متعدد تحقيقات بازرايابي توسط مولف مي‌باشد. رويكرد كتاب كاربردي است. مطلب اصلي آن مديران و صاحبان كسب و كارء دانشجويان و فارغ‌التحصيلان رشته MBA و متخصصان بازاريابي است كه بايد اين حداقل از اصول تحقيقات بازاريابي را به عنوان ابزار كار خود بدانند. جوهره اصلي كتابء معرفي تحقيقات بازاريابي به عنوان يك زيرسيستم از سيستم‌هاي اطلاعات بازار استء كتاب سعي مي‌كند اين ذهنيت را در مخاطب تقويت كند كه تصميم‌گيري در كسب‌وكار بدون داشتن اطلاعات بازار ريسك بالايي دارد.

مالك هر روز خودت باش

 • 50,000 تومان

آيا حس مي‌‌كني همچنان در جستجوي هدفت يا گرفتار «روياهاي كشف‌‌نشده» هستي؟ آيا براي اينكه خودت را به بقيه ثابت كني، احساس فشار مي‌‌كني و نگران اين هستي كه مردم چه فكري درباره‌‌ تو مي‌‌كنند؟ تو تنها نيستي. جردن لي دولي – كسي كه به‌‌جاي استفاده از مدرك دانشگاهي‌‌اش، ناگهان تصميم مي‌‌گيرد كسب‌‌وكار كوچكي راه‌‌اندازي كند، كسي كه روي صحنه، در مقابل هزاران نفر، آبروريزي مي‌‌كند و كسي كه نگران اين است مردم درباره او چه فكري مي‌‌كنند يا چه مي‌‌گويند – دقيقاً اين احساس را درك مي‌‌كند و در اين مسير، درس‌‌هاي مهمي را درباره داشتن يك زندگي هدفمند فرا گرفته است. اگر تابه‌‌حال حس كرده‌‌اي كه بايد طرز فكر خود را عوض كني، اما نمي‌‌داني چطور بايد اين كار را كني، اين كتاب به تو كمك مي‌‌كند بر احساس شرم و خجالت غلبه كني، قدرداني را تمرين و موفقيت را دوباره تعريف كني.

لحظه‌ي اوج (چگونه قدرت بخشيدن به زنان دنيا را تغيير مي‌دهد)

 • 55,000 تومان

غالباً در رابطه با آنچه كه اتفاق مي‌افتد صادق نيستيم. اگر ما مركز باشيم و كسي را در حاشيه ببينيم، معمولاً به خود مي‌گوييم: «من تو اون موقعيت نيستم چون من فرق مي‌كنم.» اما اين حرف‌ها فقط از روي خودبيني‌ست. خيلي راحت مي‎توانيم جاي همان آدم باشيم. همه ما آن چيزها را درون خود داريم. فقط نمي‌خواهيم به چيزهاي مشترك ميان خود و آن بيگانگان اعتراف كنيم چرا كه بيش از اندازه فروتن مي‌شويم. اين مسئله نشان مي‌دهد كه شايد موفقيت و شكست كاملاً منصفانه نيست. اگر ورق بهتر دست شما افتاده است پس بايد فروتن باشيد و آزاردهنده‌ست كه دست از احساس برتري خود بكشيد و بگوييد: «من از هيچ كس بهتر نيستم.» پس به جاي آن براي خود بهانه مي‌تراشيم تا ديگران را كنار بگذاريم. وقتي مي‌خواهيم مزايا يا غرور خود را حفظ كنيم مي‌گوييم به خاطر شايستگي و آداب و رسوم اينگونه است.

آگاه بودن از آگاه بودن

 • 25,000 تومان

عمق دريا همواره آرام است هر چند سطح آن طوفاني باشد؛ به همين ترتيب افكار و احساسات ما در هر وضعيتي كه باشند دل‌‌‌آگاهي همواره در سكوت و آرامش است، و پناهگاه همان‌جاست. آگاه بودن از آگاه بودن به واكاوي نخستين، نزديك‌ترين و آشناترين تجربه ما مي‌پردازد: دانستن بودن خودمان، يا دانستن آگاهي در ما از خودش. اما آگاهي يا همان «آگاه بودن» به مشاهده درنمي‌آيد و از اين‌رو معمولا از آن غافليم يا ناديده‌اش مي‌گيريم. بازگشت آگاهي به خودش - آگاه بودن از آگاه بودن - جوهر مراقبه يا نيايش و راه مستقيم به آرامش و شادي پايدار است...

تقابل (تحليلي زبان شناختي و روان‌شناختي)

 • 55,000 تومان

كتاب حاضر يكي از نوشته‌هاي كلاسيك در حوزه‌ي مطالعه‌ي زبان است كه مساله‌ ((تقابل)) رااز منظر بيان‌شناسي مورد بررسي قرار مي‌دهد. نويسنده سعي بر آن دارد، بر حسب واقعيت‌هاي جهان خارج و مختصات تقابل‌هاي مصداقي، به معرفي نظريه‌اي در باب تقابل‌ها بپردازد و از اين منظر به دسته‌بندي گونه‌هاي اين پديده در زبان اقدام كند.

پريشان نباش

 • 39,500 تومان

چقدر سخت است كه در زندگي بر سر دو راهي قرار بگيريم و ندانيم بايد چه كار كنيم. ندانيم بايد به كدام سمت قدم بگذاريم. كجا ساكن شويم؟ كجا حركت كنيم؟ كدام پيشنهاد شغلي را بپذيريم؟ با چه كسي ازدواج كنيم؟ آيا بچه‌دار شويم؟ به كدام دانشگاه برويم؟ آيا قدم در اين راه بگذاريم؟ منابعِ خود را كجا سرمايه‌گذاري كرده‌ايد؟ زمان خود را چگونه سپري ميكنيد؟ پولِتان؟ استعدادتان؟ آيا ديگران را زير بالهاي مهربانيِ خود گرفته‌ايد؟ زير بالهاي دلگرمي و همدردي و دلسوزي؟ آيا به ديگران اميد داده‌ايد؟ آيا با عشق زندگي ميكنيد؟ آيا قدم از قدمي برداشته‌ايد؟ كار با ارزشي انجام داده ايد؟ پاسخ تمام اين پرسش ها اينجاست

زناني كه از ريشه مي‌رويند

 • 65,000 تومان

جستجويي قدرتمند و الهام بخش براي كشف رابطه ي عميق زنان با طبيعت “مليسا هريسون، نويسنده‌ي رمان در زمان هاتورن” وظيفه‌ي اصلي ما اين است كه ارزش خود را پيدا كنيم و دنيايي بسازيم كه زنان به عنوان نيروي حيلت‌بخش هستي داراي جايگاه و قدر و منزلت هستند. سفري تحول‌انگيز از خراب آباد دنياي مدرن به جامعه‌اي صميمي و خالق. زناني كه از ريشه مي‌رويند كتابي است تحول انگيز كه خواندنش براي همه ضروري است. شارون بلكي در طول كتاب خواننده را با خود وارد پويشي براي پيدا كردن جايگاهش در جهان مي‌كند. او در فصول مختلف كتاب با الهام از اساطير بومي و زنان معاصري كه توانسته‌‌اند با پيدا كردن ريشه‌هاي اصيل خود، جايگاه حقيقي خود در اجتماع را پيدا كنند و در تعيين سرنوشت جهان نقش داشته باشند خواننده را با خود همراه مي‌كند. زناني كه از ريشه مي‌رويند كتابي زيبا، صادق و تاثيرگذار است و آوازي است در ستايش زنانگي اصيل كه زنان را به بيداري و كشف قدرت وجودي شان فرا مي‌خواند. براي خوبي خودشان و براي خوبي زمين در احتضار.

ميثاق پنجم

 • 60,000 تومان

جايي در زندگي، تمام عقايدي كه از طرف والدين، معلم‌ها، دين، و اجتماع دريافت كرده‌ايم ما را به اين باور مي‌رساند كه براي پذيرفته شدن در جامعه بايد جور خاصي باشيم. آن‌ها به ما مي‌گويند چه آدمي باشيم، ظاهرمان چطور باشد، چگونه رفتار كنيم، چه كاري انجام دهيم، و چه كاري انجام ندهيم. و چون آنچه هستيم خوشايندمان نيست، به آنچه نيستيم تظاهر مي‌كنيم. مي‌ترسيم از ديد ديگران خوب نباشيم، زيرا از طرد شدن وحشت داريم. و به همين دليل است كه به جستجوي كمال مي‌رويم. و طي اين جستجو، تصويري از كمال براي خود مي‌سازيم، تصويري از آنچه نيستيم ولي دلمان مي‌خواهد باشيم. از خود راضي نيستيم و شزوع مي‌كنيم به قضاوت كردن خودمان؛ اينجا است كه داستان زندگي غم‌انگيز مي‌شود...

بهترين خودت باش (خودت باش فقط كمي بهتر )

 • 50,000 تومان

«با خواندن اين كتاب و به كارگيري فرمول مايك بير براي موفقيت، تغييري شگرف در زندگي‌تان ايجاد خواهد شد. اين مربي زندگي، مردم را تشويق مي‌كند تا عميق‌ترين لايه‌هاي زندگي خود را بررسي كنند و از خودشان پرسش‌هاي ساده اما مهمي بپرسند. پرسش‌هايي مانند اين‌كه واقعا در زندگي به دنبال چه هستيد؟ ترس‌هاي‌تان كدامند؟ چه كساني مانع پيشرفت شما در زندگي هستند؟ او مردم را به چالش دعوت مي‌كند. چالشي براي رويارويي با خود اصيل و حقيقي‌شان. اگر مي‌خواهيد در تمام حوزه‌هاي زندگي خود بدرخشيد، حتما اين كتاب را بخوانيد.»

ماهر شويم 3 (21 روز سرگرمي‌هاي مهارتي چهارم دبستاني‌ها)

 • 35,000 تومان

ماهر شويم را به جرات مي‌توان پرچمدار نام تربيتي و پرورشي كودك و نوجوان دانست. هدف اصلي اين مجموعه طراحي مسير از مهارت به موفقيت براي كودك و نوجوان ايراني است. تاكيد ما در اين مجموعه آشنايي با فرهنگ سخت كوشي ايرانيان و معرفي الگوي مناسب با نيازهاي امروزي كودكان و نوجوانان بوده است.

راه نمايان شد

 • 39,500 تومان

هر شخص، هدفي دارد و طبق گفته‌هاي اپرا وينفري «شغل واقعي در زندگي اين است كه هر چه سريعتر، هدف‌تان را پيدا كنيد، خودتان را پيدا كنيد و به نداي درون گوش كنيد.» سفر از همين‌جا شروع مي‌شود. اپرا، در جديدترين كتابش، راه نمايان شد، آن چيزي را به اشتراك مي‌گذارد كه آغازكننده بينشي عميق از خود است و ارائه‌كننده چهارچوبي براي خلق زندگي پر از موفقيت و پر از اهميت است. ده فصل اين كتاب به نوعي تنظيم شده‌اند تا به طي مراحل مهم زندگي در مسير خودشناسي كمك كنند، تا چيزي كه حقيقتا براي كسب خشنودي شخصي لازم است را بيابند. اپرا هر فصل را با داستان‌هايي از مهم‌ترين درس‌هايي كه از زندگي خودش گرفته شروع مي‌كند، داستان‌هايي شخصي كه به او در جهت ساخت بهترين زندگي كمك كرده است....

1  2  3  صفحه‌ی 1