فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 35,000 تومان
 • 45,000 تومان
 • 50,000 تومان
 • 50,000 تومان

مرجع كامل ويتامين‌ها و مواد معدني (مواد غذايي معجزه‌گر براي تقويت سلامتي)

 • 130,000 تومان

اين كتاب يك راهنماي عملي براي شناخت 100 ماده غذايي برتر، همراه با توضيحاتي درباره ويتامين‌ها و مواد معدني موجود در آنها است كه در آن، به‌ مظور كمك به شادابي و تقويت سلامتي و تندرستي، اطلاعات علمي مفيدي درباره مواد غذايي تامين‌كننده و مواد مغذي ضروري همراه با دستورهاي عذايي ساده و لذيذ ارائه شده است.

هشياري

 • 35,000 تومان

ناهُشياري (Mindlessness)ء چنان بين مردم رايج است كه كمتر كسي از ما قدر هُشياري (Mindfulness) را مي‌داند و يا از قدرت آن براي تغيير زندگي‌مان بهره مي‌برد. اين كتاب درباره آن آسيب‌هاي جسمي و رواني است كه ما به خاطر ناهُشياري هزينه سنگيني براي آن مي‌پردازيم. علاوه بر اينء در اين كتاب درباره مزاياي هُشياري در رابطه با مديريت موثرترء توجه به گزينه‌هاي گوناگون و امكان عبور از محدوديت‌هاي ذهني توضيح داده مي‌شود. در فصل‌هاي اين كتاب من توضيح مي‌دهم چگونه ناهُشياري ايجاد مي‌شود و نشان مي‌دهم چطور در زمان حال و در رابطه با جنبه‌هاي مختلف زندگي مي توان هُشياري بيشتري داشت. چون پيروي كوركورانه از قواعد و هُشياري برحسب تعريف با هم ناسازگارندء اين كتاب نسخه نمي‌پيچد. بسياري از كساني كه با من در انجام تحقيقات هشياري همكاري داشته‌اند همانند خودم متوجه شده‌اند كه تأمل درباره هًشياري و ناهُشياري نگرش انسان را نسبت به دنيا تغيير مي‌دهد.

مهندسي درون (طراحي سرنوشت)

 • 75,000 تومان

در اين كتاب ساد گرو به عنوان يك گرو (معلم معنوي)، هيچ اصول و آئيني براي آموزش، هيچ فلسفه‌اي براي انتقال و هيچ باوري براي انتشار به شما ندارد. زيرا راه‌حل تمامي آفت‌هايي كه به جان انسان افتاده را در «تغيير ـ خود» مي‌داند. وي معتقد است كه «تغيير ـ خود» و دگرگوني واقعي آن، از طريق اصول اخلاقي، فلسفي، نظري و يا تغيير دادن رفتارهاي روزمره به‌وجود نمي‌آيد بلكه تنها از طريق تجربه كردن محدوديت‌هاي طبيعي انسان كه در وجود همه ما هست، نائل مي‌شود. او اين نوع تغيير دروني را مهندسي درون نام‌گذاري كرده است. هدف اين كتاب، كمك به شما براي لذت بردن از خودتان است. براي وقوع چنين امري، اين كتاب دست به موعظه و اندرزگويي نمي‌زند، آموزشي هم در كار نيست، حكم و قاعده‌اي را نيز به‌ كار نمي‌بندد بلكه فقط راه را نشان مي‌دهد. اگر زمان آن رسيده تا قدم در راه بگذاريد، اين كتاب راهنمايي‌ست تا راه‌تان را پيدا كنيد و سرنوشت‌تان را طراحي كنيد.

طريقت ذن

 • 45,000 تومان

شما چون روزنه‌اي هستيد كه جهان هستي از طريق آن نگاه كرده و به كشف خود مي‌پردازد!

تعليم ذن بوديدارما

 • 30,000 تومان

مي‌خواهيم گونه‌اي باشيم كه جهان پيرامونمان مي‌خواهد، نه فطرت راستين ما! حتي اگر از طايفه بوميان آفريقا باشيم،‌ زيوري به گوشمان ما را از ديگران متمايز مي‌كند و براي به دست آوردن آن مي‌كوشيم و «عطش» داريم و اين عطش‌هاست كه راه را براي ديدن خود راستين‌مان، بي‌فروغ و محو مي‌سازد. اي كاش همه كوشش‌ها و عطش‌هاي روزمره ما صرف «يافتن» من و تو مي‌شد.

روانشناسي زنان

 • 135,000 تومان

روان‌شناسي زنان يك گرايش تخصصي در چارچوب گرايش روان‌شناسي است كه از محتوي، پژوهش و نظرية كافي برخوردار است. اين كتاب دربارة زن بودن نگاشته شده و زنان را از جنبه‌هاي مختلف زيست‌شناختي و فيزيولوژيك، فرهنگي و اجتماعي بررسي كرده است. به علاوه با ديدگاه مبتني بر رشد و تحول شناختي و عاطفي، زنان را از دورة جنيني و از بدو تولد تا سالمندي با مردان مقايسه كرده و بر مسائل روان‌شناسي و بهداشت جسماني و رواني زنان تأكيد نموده است. همچنين برخي الگوهاي رفتاري را كه تاكنون كمتر به آن پرداخته شده، از جمله رفتار جنسي زنان را مورد مطالعه قرار داده است.

فضاي خالي

 • 50,000 تومان

فضاي خالي ذهني است كه در آن افكار و گفتگوهاي دروني جاي خود را به سكوت و آرامش داده است. ذهن خالي مكاني است كه هرچه در زمين آن كاشته شود محصولش به توان مي‌رسد.

مجموعه كامل درمان‌هاي خانگي (طب آيورودا دانش پزشكي هند باستان)

 • 30,000 تومان

آيورودا هنر گذران در هماهنگي با قانون طبيعت است. خردي باستاني از سلامتي و شفاست، علم زندگي است. هدف و منظور اين علم، حفظ سلامت فرد سالم و شفاي بيماري فرد بيمار است. هر يك از اين اهداف،پيشگيرانه (حفظ سلامت) و شفاگر، با ابزار كاملا طبيعي انجام مي‌شوند.

روانكاوي و ذن بوديسم

 • 18,000 تومان

كتاب حاضر، مجموعه خطابه‌هاي منتقدانه و تحليل‌گرانه اريك فروم، د تي سوزوكي و ريچارد دي مارتينو پيرامون روانكاوي و ذن بوديسم و مباحثي در احوال خصوصي و اجتماعي انسان معاصر از ديدگاه مكاتب روانشناسي و ذن بوديسم است. بانيان شناخت رابطه و تطبيق اين دو مكتب متفاوت شرق و غرب، نخست روان‌كاواني چون يونگ و هورناي بودند. سپس اريك فروم و ديگر روان‌كاوان غربي علاقه و تشابهات فزاينده‌اي ميان ذن بوديسم و روانكاوي يافتند.

ماهيت روان و انرژي آن

 • 20,000 تومان

حقيقتي است مورد تصديق همگان كه رويدادهاي مادي را دو گونه مي‌توان ديد: يكي از ديدگاه مكانيستي و ديگري از ديدگاه انرژيك. ديدگاه مكانيستي، صرفا علي است و در آن براي هر رويدادي، علتي تصور مي‌شود، بدين معنا كه اجسام بر اساس رشته‌اي از قوانين تغييرناپذير بر يكديگر اثر مي‌گذارند.

سالار مگس‌ها

 • 50,000 تومان

سالار مگس‌ها سرگذشت گروهي پسر بچه مدرسه‌اي است كه در پي يك سانحه هوايي در جزيره متروكي در اقيانوس آرام بي‌سرپرست رها مي‌شوند. پسران 6 تا 12 ساله و در سنيني هستند كه از زندگي اجتماعي تصاوير روشن و دقيقي در ذهن ندارند و شخصيت‌شان چنان ساخته و پرداخته نشده كه اگر از نظام اجتماعي و مدني خود دور بيفتند و سرپرستي بالاي سرشان نباشد، بتوانند زندگي معقولي در پيش گيرند. بچه‌ها خيلي زود به زندگي بدوي بر مي‌گردند. تنها مشغله مهم‌شان رفع نياز‌هاي ابتدايي جسماني مي‌شوند و غريزه‌هاي خام در وجودشان مجال بروز و سلطه‌جويي مي‌يابند. بين اين غريزه‌ها با منطق و اصول اخلاقي كه در بعضي از ذهن‌ها هنوز سوسو مي‌زند، كشمكش‌هايي پديد مي‌آيد و اين كشمكش‌ها كه بالا مي‌گيرد، فاجعه‌ها يك به يك رنگ مي‌گيرند و در مقابل، معصوميت، پاكي، صداقت و عطوفت به تدريج رنگ مي‌بازند، تا جايي كه به نيستي مي‌گرايند. نويسنده با نوشتن اين كتاب برنده جايزه نوبل سال 1983 شده است.

هر روز براي همان روز

 • 100,000 تومان

روزها مانند ظروفي هستند كه محتوا و هويت هر ظرف، كيفيت و سرنوشت ظرف بعدي را تعيين مي‌كند. از طرفي هر روزي كه از بامداد آغاز مي‌شود، هويت و استقلال همان روز را دارد و مي‌توان فارغ از تاثير روزهاي قبل و نگراني از آينده، آن روز را نيز مستقل و كاملا جدا از گذشته و آينده طراحي و برنامه‌ريزي نمود و براي آن روز دلي پر شور و پر انگيزه داشت.

1  2  3  صفحه‌ی 1